Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Kadeti - 2018-2019

Skupina 1-8Skupina 9-18Skupina východSkupina západ
Skupina 9-18

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
9.
BSC YELLOW Bratislava
9
9
0
735 : 422
313
18
10.
Abovia 96 Košice
9
8
1
855 : 555
300
17
11.
MBK AŠK Slávia Trnava
10
6
4
652 : 562
90
16
12.
BK 04 AC LB SNV
10
6
4
743 : 687
56
16
13.
ŠŠK KAC Jednota Košice
9
5
4
652 : 604
48
14
14.
BSC BLUE Bratislava(MS)
9
5
4
525 : 586
-61
14
15.
IMC Slovakia P. Bystrica
10
3
7
707 : 717
-10
13
16.
Strojár Malacky
10
3
7
611 : 725
-114
13
17.
MBK Karlovka Bratislava
10
3
7
500 : 606
-106
12
18.
BK Slovenský Orol Levoča
10
0
10
469 : 985
-516
10
Družstvo MBK Karlovka Bratislava má 1 kontumačnú prehru bez priznania bodu.

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
9.
Abovia 96 Košice
9
8
1
855 : 555
300
17
10.
BK 04 AC LB SNV
10
6
4
743 : 687
56
16
11.
BSC YELLOW Bratislava
7
7
0
556 : 318
238
14
12.
ŠŠK KAC Jednota Košice
9
5
4
652 : 604
48
14
13.
MBK AŠK Slávia Trnava
8
4
4
505 : 469
36
12
14.
IMC Slovakia P. Bystrica
9
3
6
656 : 663
-7
12
15.
Strojár Malacky
8
3
5
497 : 587
-90
11
16.
MBK Karlovka Bratislava
8
3
5
405 : 470
-65
10
17.
BK Slovenský Orol Levoča
10
0
10
469 : 985
-516
10
Družstvo MBK Karlovka Bratislava má 1 kontumačnú prehru bez priznania bodu.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.16.Feb [14:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaAbovia 96 Košice67:81 (31:45)Sokolovňa, M.R.Štefánika
3.16.Feb [16:00] | SobMBK Karlovka BratislavaBK Slovenský Orol Levoča 78:63 (47:30)ZŠ Majerníkova 62
4.16.Feb [14:30] | SobStrojár MalackyBK 04 AC LB SNV 93:63 (41:26)ZŠ Štúrova
5.16.Feb [16:00] | SobBSC BLUE Bratislava(MS)IMC Slovakia P. Bystrica 54:51 (35:33)ŠH Domkárska
2. kolo
7.17.Feb [10:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaŠŠK KAC Jednota Košice83:88 (42:48)Sokolovňa, M.R.Štefánika
9.17.Feb [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBK 04 AC LB SNV 75:50 (40:21)ZŠ Majerníkova 62
10.17.Feb [10:30] | NedStrojár MalackyBK Slovenský Orol Levoča 80:56 (53:24)ZŠ Štúrova
12.17.Feb [10:00] | NedBSC YELLOW BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica 95:51 (43:20)ŠH Domkárska
3. kolo
13.2.Mar [15:00] | SobAbovia 96 KošiceMBK Karlovka BratislavaSPŠ Dopravná
14.2.Mar [16:00] | SobŠŠK KAC Jednota KošiceStrojár MalackyZŠ Bruselská
15.2.Mar [15:00] | SobBK Slovenský Orol LevočaBSC BLUE Bratislava(MS)ŠH SÚZ, sídl. Západ
16.2.Mar [16:30] | SobBK 04 AC LB SNVBSC YELLOW BratislavaŠH SNV
17.2.Mar [14:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaMBK AŠK Slávia Trnava8.ZŠ sídl.Rozkvet
4. kolo
19.3.Mar [9:00] | NedAbovia 96 KošiceStrojár MalackySPŠ Dopravná
20.3.Mar [9:30] | NedŠŠK KAC Jednota KošiceMBK Karlovka BratislavaZŠ Bruselská
21.3.Mar [10:00] | NedBK Slovenský Orol LevočaBSC YELLOW BratislavaŠH SÚZ, sídl. Západ
22.3.Mar [12:00] | NedBK 04 AC LB SNVBSC BLUE Bratislava(MS)ŠH SNV
5. kolo
25.16.Mar | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Slovenský Orol Levoča
27.16.Mar | SobMBK Karlovka BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica
29.16.Mar | SobBSC BLUE Bratislava(MS)Abovia 96 Košice
30.16.Mar | SobBSC YELLOW BratislavaŠŠK KAC Jednota Košice
6. kolo
31.17.Mar | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBK 04 AC LB SNV
34.17.Mar | NedStrojár MalackyIMC Slovakia P. Bystrica
35.17.Mar | NedBSC BLUE Bratislava(MS)ŠŠK KAC Jednota Košice
36.17.Mar | NedBSC YELLOW BratislavaAbovia 96 Košice
7. kolo
37.30.Mar | SobŠŠK KAC Jednota KošiceMBK AŠK Slávia Trnava
39.30.Mar | SobBK 04 AC LB SNVMBK Karlovka Bratislava
40.30.Mar | SobBK Slovenský Orol LevočaStrojár Malacky
42.30.Mar | SobIMC Slovakia P. BystricaBSC YELLOW Bratislava
8. kolo
43.31.Mar | NedAbovia 96 KošiceMBK AŠK Slávia Trnava
45.31.Mar | NedBK Slovenský Orol LevočaMBK Karlovka Bratislava
46.31.Mar | NedBK 04 AC LB SNVStrojár Malacky
47.31.Mar | NedIMC Slovakia P. BystricaBSC BLUE Bratislava(MS)
9. kolo
49.13.Apr | SobStrojár MalackyAbovia 96 Košice
50.13.Apr | SobMBK Karlovka BratislavaŠŠK KAC Jednota Košice
51.13.Apr | SobBSC YELLOW BratislavaBK Slovenský Orol Levoča
52.13.Apr | SobBSC BLUE Bratislava(MS)BK 04 AC LB SNV
10. kolo
55.14.Apr | NedMBK Karlovka BratislavaAbovia 96 Košice
56.14.Apr | NedStrojár MalackyŠŠK KAC Jednota Košice
57.14.Apr | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BK Slovenský Orol Levoča
58.14.Apr | NedBSC YELLOW BratislavaBK 04 AC LB SNV
59.3.Mar [10:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaIMC Slovakia P. BystricaMŠH Rybníková 15
11. kolo
61.4.Maj | SobBK 04 AC LB SNVMBK AŠK Slávia Trnava
64.4.Maj | SobIMC Slovakia P. BystricaStrojár Malacky
65.4.Maj | SobŠŠK KAC Jednota KošiceBSC BLUE Bratislava(MS)
66.4.Maj | SobAbovia 96 KošiceBSC YELLOW Bratislava
12. kolo
67.5.Maj | NedBK Slovenský Orol LevočaMBK AŠK Slávia Trnava
69.5.Maj | NedIMC Slovakia P. BystricaMBK Karlovka Bratislava
71.5.Maj | NedAbovia 96 KošiceBSC BLUE Bratislava(MS)
72.5.Maj | NedŠŠK KAC Jednota KošiceBSC YELLOW Bratislava

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1.17.Okt [18:00] | StrAbovia 96 KošiceŠŠK KAC Jednota Košice 87:45 (49:23)SPŠ Dopravná
10.6.Okt [15:00] | SobMBK Karlovka BratislavaStrojár Malacky 81:59 (43:35)ZŠ A.Dubčeka
10.6.Okt [10:00] | SobBK Slovenský Orol LevočaBK 04 AC LB SNV39:91 (12:53)ŠH SÚZ, sídl. Západ
13.6.Okt [15:00] | SobAbovia 96 KošiceIMC Slovakia P. Bystrica 92:54 (42:35)SPŠ Dopravná
18.7.Okt [10:00] | NedŠŠK KAC Jednota KošiceIMC Slovakia P. Bystrica 61:57 (37:32)ZŠ Bruselská
22.20.Okt [13:30] | SobMBK Karlovka BratislavaBSC YELLOW Bratislava36:80 (18:38)ZŠ Majerníkova 62
23.20.Okt [14:30] | SobStrojár MalackyBSC BLUE Bratislava(MS)58:69 (28:39)ZŠ Štúrova
26.21.Okt [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)53:71 (18:35)ZŠ Majerníkova 62
27.21.Okt [10:30] | NedStrojár MalackyBSC YELLOW Bratislava26:96 (13:48)ZŠ Štúrova
28.3.Nov [18:00] | SobBSC YELLOW BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS) 77:51 (47:26)ŠH Domkárska
29.3.Nov [14:00] | SobAbovia 96 KošiceBK Slovenský Orol Levoča 105:60 (62:27)SPŠ Dopravná
30.3.Nov [15:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaStrojár Malacky 87:57 (43:29)MŠH Rybníková 15
30.3.Nov [14:00] | SobŠŠK KAC Jednota KošiceBK 04 AC LB SNV63:71 (29:36)ZŠ Bruselská
33.4.Nov [9:00] | NedAbovia 96 KošiceBK 04 AC LB SNV64:71 (36:39)SPŠ Dopravná
34.4.Nov | NedMBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava 20:0 (:)
34.4.Nov [10:00] | NedŠŠK KAC Jednota KošiceBK Slovenský Orol Levoča 97:32 (49:19)ZŠ Bruselská
38.17.Nov [15:00] | SobBK Slovenský Orol LevočaIMC Slovakia P. Bystrica49:101 (12:60)ŠH SÚZ, sídl. Západ
41.17.Nov [15:00] | SobBSC BLUE Bratislava(MS)MBK AŠK Slávia Trnava47:72 (26:40)ŠH Domkárska
43.18.Nov [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica 80:57 (34:22)ŠH SNV
44.18.Nov [9:30] | NedBSC YELLOW BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 59:49 (22:29)ŠH Domkárska
46.1.Dec [14:00] | SobŠŠK KAC Jednota KošiceAbovia 96 Košice60:95 (27:45)ZŠ Bruselská
55.15.Dec [14:30] | SobStrojár MalackyMBK Karlovka Bratislava 69:43 (25:26)ZŠ Štúrova
55.15.Dec [9:00] | SobBK 04 AC LB SNVBK Slovenský Orol Levoča 103:28 (55:15)ŠH SNV
59.15.Dec [13:30] | SobIMC Slovakia P. BystricaŠŠK KAC Jednota Košice 74:63 (45:29)8.ZŠ sídl.Rozkvet
62.16.Dec [10:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaAbovia 96 Košice73:97 (33:47)8.ZŠ sídl.Rozkvet
67.10.Jan [17:30] | ŠtvBSC BLUE Bratislava(MS)MBK Karlovka Bratislava 65:42 (25:13)ŠH Domkárska
68.16.Jan [17:00] | StrBSC YELLOW BratislavaStrojár Malacky 90:48 (34:30)ŠH Domkárska
71.9.Jan [17:00] | StrBSC YELLOW BratislavaMBK Karlovka Bratislava 63:46 (30:22)ŠH Domkárska
72.17.Jan [17:30] | ŠtvBSC BLUE Bratislava(MS)Strojár Malacky 69:56 (28:36)ŠH Domkárska
73.19.Jan [14:00] | SobBSC BLUE Bratislava(MS)BSC YELLOW Bratislava53:102 (27:41)ŠH Domkárska
74.19.Jan [11:00] | SobBK 04 AC LB SNVAbovia 96 Košice70:110 (40:59)ŠH SNV
75.19.Jan [14:00] | SobMBK Karlovka BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava46:66 (20:32)ZŠ Majerníkova 62
75.19.Jan [15:00] | SobBK Slovenský Orol LevočaŠŠK KAC Jednota Košice42:94 (22:40)ŠH SÚZ, sídl. Západ
78.20.Jan [10:00] | NedBK Slovenský Orol LevočaAbovia 96 Košice55:124 (29:56)ŠH SÚZ, sídl. Západ
79.20.Jan [10:30] | NedStrojár MalackyMBK AŠK Slávia Trnava65:71 (31:41)ZŠ Štúrova
79.20.Jan [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVŠŠK KAC Jednota Košice63:81 (38:34)ŠH SNV
84.31.Jan [15:30] | ŠtvIMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV77:81 (38:46)8.ZŠ sídl.Rozkvet
85.2.Feb [16:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBSC YELLOW Bratislava62:73 (35:34)MŠH Rybníková 15
87.1.Feb [17:00] | PiaIMC Slovakia P. BystricaBK Slovenský Orol Levoča 112:45 (61:14)8.ZŠ sídl.Rozkvet
90.3.Feb [16:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBSC BLUE Bratislava(MS) 75:46 (39:27)MŠH Rybníková 15


Prehľad súťaží