Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Kadeti - 2018-2019

Skupina 1-8Skupina 9-18Skupina východSkupina západ
Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
16
16
0
1591 : 839
752
32
2.
BKM SPU Nitra
16
14
2
1323 : 972
351
30
3.
BK Inter Bratislava
16
12
4
1070 : 865
205
28
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
16
9
7
1099 : 854
245
25
5.
BSC YELLOW Bratislava
16
9
7
1068 : 971
97
25
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
16
6
10
956 : 1062
-106
22
7.
BSC BLUE Bratislava(MS)
16
4
12
847 : 1205
-358
20
8.
Strojár Malacky
16
1
15
816 : 1343
-527
17
9.
MBK Karlovka Bratislava
16
1
15
581 : 1240
-659
15
MBK Karlovka Bratislava má 2 kontumačné prehry bez priznania bodu..
O konečnom poradí na 4.-5.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
14
0
1419 : 752
667
28
2.
BKM SPU Nitra
14
12
2
1108 : 865
243
26
3.
BK Inter Bratislava
14
10
4
938 : 761
177
24
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
7
7
948 : 776
172
21
5.
BSC YELLOW Bratislava
14
7
7
889 : 867
22
21
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
14
4
10
809 : 969
-160
18
7.
Strojár Malacky
14
1
13
702 : 1205
-503
15
8.
MBK Karlovka Bratislava
14
1
13
486 : 1104
-618
13
MBK Karlovka Bratislava má 2 kontumačné prehry bez priznania bodu..
O konečnom poradí na 4.-5.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.19.Dec [17:00] | StrBK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 77:66 (48:21)HANT aréna Pasienky
3.30.Sep [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBSC BLUE Bratislava(MS) 83:27 (46:10)ŠH
4.30.Sep [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava 110:36 (54:19)ZŠ Škultétyho, Klokočina
5.20.Sep [17:00] | ŠtvŠBK Junior LeviceStrojár Malacky 136:20 (60:16)ŠH
2. kolo
7.29.Sep [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouBSC YELLOW Bratislava 72:39 (36:16)ŠH
8.29.Sep [10:00] | SobBKM SPU NitraStrojár Malacky 104:57 (62:28)ZŠ Škultétyho, Klokočina
9.25.Sep [15:00] | UtoŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava 148:33 (74:12)ŠH
3. kolo
10.6.Okt [15:00] | SobMBK Karlovka BratislavaStrojár Malacky 81:59 (43:35)ZŠ A.Dubčeka
11.6.Okt [13:00] | SobBSC YELLOW BratislavaBKM SPU Nitra48:72 (27:37)ŠH Domkárska
12.6.Okt [15:00] | SobBSC BLUE Bratislava(MS)ŠBK Junior Levice39:122 (25:59)ŠH Domkárska
14.6.Okt [15:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBBK Bánovce nad Bebravou46:73 (29:38)MŠH Rybníková 15
4. kolo
15.7.Okt [10:00] | NedBSC YELLOW BratislavaŠBK Junior Levice60:105 (24:55)ŠH Domkárska
16.7.Okt [12:00] | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BKM SPU Nitra58:121 (26:54)ŠH Domkárska
17.24.Okt [17:00] | StrBK Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou 63:49 (26:31)HANT aréna Pasienky
5. kolo
20.20.Okt [10:00] | SobBKM SPU NitraBK Inter Bratislava 75:58 (35:32)ZŠ Škultétyho, Klokočina
21.20.Okt [17:00] | SobŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava 115:55 (58:28)ŠH Dom športu
22.20.Okt [13:30] | SobMBK Karlovka BratislavaBSC YELLOW Bratislava36:80 (18:38)ZŠ Majerníkova 62
23.20.Okt [14:30] | SobStrojár MalackyBSC BLUE Bratislava(MS)58:69 (28:39)ZŠ Štúrova
6. kolo
24.21.Okt [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK AŠK Slávia Trnava 78:49 (49:30)ZŠ Škultétyho, Klokočina
25.21.Okt [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava 76:73 (43:41)ŠH
26.21.Okt [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)53:71 (18:35)ZŠ Majerníkova 62
27.21.Okt [10:30] | NedStrojár MalackyBSC YELLOW Bratislava26:96 (13:48)ZŠ Štúrova
7. kolo
28.3.Nov [18:00] | SobBSC YELLOW BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS) 77:51 (47:26)ŠH Domkárska
29.3.Nov | SobBK Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava 20:0 (:)
30.3.Nov [15:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaStrojár Malacky 87:57 (43:29)MŠH Rybníková 15
32.3.Nov [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice61:71 (40:27)ŠH
8. kolo
33.30.Okt [14:00] | UtoBK Inter BratislavaStrojár Malacky 85:35 (36:18)HANT aréna Pasienky
34.4.Nov | NedMBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava 20:0 (:)
36.4.Nov [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra53:63 (29:37)ŠH
9. kolo
37.17.Nov [13:00] | SobBKM SPU NitraŠBK Junior Levice82:113 (47:63)ZŠ Škultétyho, Klokočina
39.17.Nov [14:30] | SobStrojár MalackyBBK Bánovce nad Bebravou53:80 (35:46)ZŠ Štúrova
40.17.Nov [13:00] | SobBSC YELLOW BratislavaBK Inter Bratislava54:61 (35:32)ŠH Domkárska
41.17.Nov [15:00] | SobBSC BLUE Bratislava(MS)MBK AŠK Slávia Trnava47:72 (26:40)ŠH Domkárska
10. kolo
42.18.Nov [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou31:101 (17:43)ZŠ Majerníkova 62
44.18.Nov [9:30] | NedBSC YELLOW BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 59:49 (22:29)ŠH Domkárska
45.18.Nov [11:30] | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BK Inter Bratislava62:74 (28:16)ŠH Domkárska
11. kolo
46.1.Dec [10:30] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava67:90 (27:49)Sokolovňa, M.R.Štefánika
48.1.Dec [15:00] | SobBSC YELLOW BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou 75:58 (39:21)ŠH Domkárska
49.1.Dec [14:30] | SobStrojár MalackyBKM SPU Nitra76:86 (36:52)ZŠ Štúrova
50.1.Dec [16:30] | SobMBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice42:109 (16:59)ZŠ Majerníkova 62
12. kolo
52.2.Dec [11:00] | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BBK Bánovce nad Bebravou51:68 (24:33)ŠH Domkárska
53.2.Dec [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra33:97 (19:51)ZŠ Majerníkova 62
54.2.Dec [10:30] | NedStrojár MalackyŠBK Junior Levice45:98 (21:56)ZŠ Štúrova
13. kolo
55.15.Dec [14:30] | SobStrojár MalackyMBK Karlovka Bratislava 69:43 (25:26)ZŠ Štúrova
56.29.Nov [15:15] | ŠtvŠBK Junior LeviceBSC YELLOW Bratislava 90:44 (58:20)ŠH
57.14.Dec [17:00] | PiaBKM SPU NitraBSC BLUE Bratislava(MS) 94:49 (55:28)ZŠ Škultétyho, Klokočina
58.30.Jan [17:30] | StrBBK Bánovce nad BebravouBK Inter Bratislava57:74 (21:40)ŠH
14. kolo
60.12.Dec [18:30] | StrBKM SPU NitraBSC YELLOW Bratislava 73:58 (38:32)ZŠ Škultétyho, Klokočina
61.29.Nov [16:45] | ŠtvŠBK Junior LeviceBSC BLUE Bratislava(MS) 50:48 (25:27)ŠH
63.15.Dec [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia Trnava 69:47 (39:23)ŠH
15. kolo
65.11.Jan [18:00] | PiaMBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra57:69 (23:42)Sokolovňa, M.R.Štefánika
66.11.Jan [14:30] | PiaBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice51:86 (17:43)HANT aréna Pasienky
67.10.Jan [17:30] | ŠtvBSC BLUE Bratislava(MS)MBK Karlovka Bratislava 65:42 (25:13)ŠH Domkárska
68.16.Jan [17:00] | StrBSC YELLOW BratislavaStrojár Malacky 90:48 (34:30)ŠH Domkárska
16. kolo
69.9.Jan [17:00] | StrBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra65:71 (31:33)HANT aréna Pasienky
70.6.Jan [11:45] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice67:98 (31:48)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
71.9.Jan [17:00] | StrBSC YELLOW BratislavaMBK Karlovka Bratislava 63:46 (30:22)ŠH Domkárska
72.17.Jan [17:30] | ŠtvBSC BLUE Bratislava(MS)Strojár Malacky 69:56 (28:36)ŠH Domkárska
17. kolo
73.19.Jan [14:00] | SobBSC BLUE Bratislava(MS)BSC YELLOW Bratislava53:102 (27:41)ŠH Domkárska
74.19.Jan [14:30] | SobStrojár MalackyBK Inter Bratislava51:59 (29:35)ZŠ Štúrova
75.19.Jan [14:00] | SobMBK Karlovka BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava46:66 (20:32)ZŠ Majerníkova 62
77.19.Jan [11:00] | SobBKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou 70:56 (35:21)ZŠ Škultétyho, Klokočina
18. kolo
78.20.Jan [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBK Inter Bratislava24:93 (13:44)ZŠ Majerníkova 62
79.20.Jan [10:30] | NedStrojár MalackyMBK AŠK Slávia Trnava65:71 (31:41)ZŠ Štúrova
81.20.Jan [10:30] | NedŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou 68:61 (31:31)ŠH Dom športu
19. kolo
82.2.Feb [16:00] | SobŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 106:58 (51:31)ŠH
83.2.Feb [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouMBK Karlovka Bratislava 69:35 (34:19)ŠH
85.2.Feb [16:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBSC YELLOW Bratislava62:73 (35:34)MŠH Rybníková 15
86.2.Feb [12:30] | SobBK Inter BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS) 58:42 (26:22)HANT aréna Pasienky
20. kolo
88.3.Feb [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouStrojár Malacky 89:41 (41:22)ŠH
89.3.Feb [11:00] | NedBK Inter BratislavaBSC YELLOW Bratislava 69:50 (38:31)HANT aréna Pasienky
90.3.Feb [16:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBSC BLUE Bratislava(MS) 75:46 (39:27)MŠH Rybníková 15



Prehľad súťaží