Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Kadeti - 2016-2017

Finálový turnaj - P.BystricaZákladná skupina
Základná skupina

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
IMC Slovakia P. Bystrica
24
21
3
1839 : 1466
373
45
2.
KB Košice
24
20
4
2264 : 1637
627
44
3.
ŠKP BBC Banská Bystrica
24
19
5
1926 : 1387
539
43
4.
MBK Victoria Žilina
24
15
9
1885 : 1619
266
39
5.
ŠBK Junior Levice
24
14
10
1712 : 1451
261
38
6.
BK 04 AC LB SNV
24
14
10
1791 : 1851
-60
38
7.
BKM SPU Nitra
24
13
11
1688 : 1472
216
37
8.
MBA Prievidza
24
12
12
1952 : 1860
92
36
9.
BK Lokomotíva Sereď
24
10
14
1570 : 1729
-159
34
10.
MBK Karlovka Bratislava
24
9
15
1638 : 1763
-125
33
11.
MBK Lučenec
24
4
20
1348 : 2060
-712
28
12.
BKM Iskra Svit
24
3
21
1315 : 1996
-681
27
13.
1.BK Michalovce
24
2
22
1296 : 1933
-637
26
O konečnom poradí na 5.-6.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.24.Sep [16:00] | Sob1.BK MichalovceKB Košice 93:77 (40:41)GPH Masarykova
2.24.Sep [10:00] | SobBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV56:72 (30:43)Iskra Aréna (ŠH)
4.1.Okt [16:00] | SobBKM SPU NitraBK Lokomotíva Sereď 68:45 (43:26)ŠH SPU
5.24.Sep [10:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaMBA Prievidza 94:85 (40:48)8.ZŠ sídl.Rozkvet
6.24.Sep [16:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaMBK Lučenec 118:34 (64:19)ŠH OA Tajovského
2. kolo
9.8.Okt [16:30] | Sob1.BK MichalovceŠBK Junior Levice56:82 (32:42)GPH Masarykova
12.8.Okt [14:00] | SobBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina 86:77 (49:34)ŠH SNV
13.8.Okt [14:30] | SobMBK Karlovka BratislavaMBK Lučenec 56:54 (26:23)ZŠ Majerníkova 62
15.19.Okt [17:00] | StrBKM SPU NitraIMC Slovakia P. Bystrica60:80 (36:41)ŠH SPU
16.8.Okt [16:00] | SobBK Lokomotíva SereďMBA Prievidza 78:76 (46:34)Sokolovňa, M.R.Štefánika
3. kolo
18.9.Okt [10:00] | NedKB KošiceŠBK Junior Levice 83:73 (41:36)Hotel.akad. Južná trieda 10
19.9.Okt [11:00] | NedBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina76:94 (37:45)Iskra Aréna (ŠH)
21.9.Okt [9:30] | NedMBK Karlovka BratislavaŠKP BBC Banská Bystrica 53:48 (23:29)ZŠ Majerníkova 62
23.9.Nov [17:00] | StrBKM SPU NitraMBA Prievidza 75:46 (44:24)ŠH SPU
24.9.Okt [10:30] | NedBK Lokomotíva SereďIMC Slovakia P. Bystrica54:71 (24:36)Sokolovňa, M.R.Štefánika
4. kolo
25.22.Okt [15:00] | SobŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. Bystrica43:54 (20:27)ŠH
27.22.Okt [14:00] | SobMBK LučenecBKM SPU Nitra47:60 (22:32)ŠH ARENA
28.22.Okt [17:30] | SobŠKP BBC Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď 105:50 (58:30)ŠH OA Tajovského
31.18.Feb [16:00] | Sob1.BK MichalovceBKM Iskra Svit68:70 (37:35)GPH Masarykova
32.22.Okt [15:00] | SobKB KošiceBK 04 AC LB SNV 114:81 (51:48)Hotel.akad. Južná trieda 10
5. kolo
33.23.Okt [12:00] | NedŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 79:68 (37:32)ŠH
35.23.Okt [10:00] | NedMBK LučenecBK Lokomotíva Sereď 86:85 (36:48)ŠH ARENA
36.23.Okt [10:30] | NedŠKP BBC Banská BystricaBKM SPU Nitra 90:71 (54:28)ŠH OA Tajovského
38.23.Okt [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaMBK Karlovka Bratislava 72:64 (47:32)ZŠ Limbová, Solinky
39.11.Dec [11:00] | Ned1.BK MichalovceBK 04 AC LB SNV51:77 (31:39)ŠH VII. ZŠ ul. Krymská
40.23.Okt [9:00] | NedKB KošiceBKM Iskra Svit 97:57 (47:29)Hotel.akad. Južná trieda 10
6. kolo
41.5.Nov [14:00] | SobBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice44:78 (19:44)Iskra Aréna (ŠH)
43.5.Nov [17:00] | SobMBK Karlovka Bratislava1.BK Michalovce 78:58 (37:21)ZŠ Majerníkova 62
46.5.Nov [15:30] | SobBK Lokomotíva SereďMBK Victoria Žilina 74:59 (35:34)Sokolovňa, M.R.Štefánika
47.5.Nov [14:30] | SobIMC Slovakia P. BystricaMBK Lučenec 86:49 (37:22)8.ZŠ sídl.Rozkvet
48.5.Nov [14:00] | SobMBA PrievidzaŠKP BBC Banská Bystrica55:70 (20:35)ZŠ S.Chalupku
7. kolo
50.6.Nov [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice 86:77 (39:36)ŠH SNV
51.6.Nov [9:30] | NedMBK Karlovka BratislavaKB Košice76:84 (39:43)ZŠ Majerníkova 62
53.6.Nov [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Victoria Žilina66:69 (30:40)ŠH SPU
55.6.Nov [10:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaŠKP BBC Banská Bystrica62:73 (28:43)8.ZŠ sídl.Rozkvet
56.6.Nov [11:00] | NedMBA PrievidzaMBK Lučenec 92:70 (40:41)Niké aréna
8. kolo
57.19.Nov [15:00] | SobŠBK Junior LeviceMBK Lučenec 91:40 (42:17)ŠH
60.19.Nov [14:00] | SobMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza 73:67 (39:25)ZŠ Limbová, Solinky
61.19.Nov [16:00] | Sob1.BK MichalovceBKM SPU Nitra40:69 (29:29)GPH Masarykova
62.19.Nov [15:00] | SobKB KošiceBK Lokomotíva Sereď 109:67 (45:26)Hotel.akad. Južná trieda 10
63.19.Nov [14:00] | SobBKM Iskra SvitMBK Karlovka Bratislava52:87 (25:37)Iskra Aréna (ŠH)
9. kolo
65.5.Jan [17:00] | ŠtvŠBK Junior LeviceŠKP BBC Banská Bystrica59:68 (26:41)ŠH
68.20.Nov [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica54:63 (24:30)ZŠ Limbová, Solinky
69.20.Nov [10:00] | Ned1.BK MichalovceBK Lokomotíva Sereď45:91 (24:55)GPH Masarykova
70.20.Nov [9:00] | NedKB KošiceBKM SPU Nitra 78:56 (35:24)Hotel.akad. Južná trieda 10
72.20.Nov [12:00] | NedBK 04 AC LB SNVMBK Karlovka Bratislava 87:77 (41:41)ŠH SNV
10. kolo
73.10.Jan [17:30] | UtoMBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice55:59 (24:33)ZŠ Majerníkova 62
75.3.Dec [17:00] | SobBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 103:43 (37:21)ŠH SPU
76.3.Dec [15:00] | SobBK Lokomotíva SereďBK 04 AC LB SNV 67:64 (44:26)Sokolovňa, M.R.Štefánika
77.3.Dec [15:00] | SobIMC Slovakia P. Bystrica1.BK Michalovce 85:45 (37:22)8.ZŠ sídl.Rozkvet
78.3.Dec [14:00] | SobMBA PrievidzaKB Košice69:104 (26:51)ZŠ S.Chalupku
80.3.Dec [15:30] | SobŠKP BBC Banská BystricaMBK Victoria Žilina 74:72 (39:33)ŠH OA Tajovského
11. kolo
83.4.Dec [10:00] | NedBKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV 109:58 (57:33)ŠH SPU
84.4.Dec [10:30] | NedBK Lokomotíva SereďBKM Iskra Svit 88:56 (53:29)Sokolovňa, M.R.Štefánika
85.4.Dec [9:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaKB Košice 90:75 (50:37)8.ZŠ sídl.Rozkvet
86.4.Dec [10:00] | NedMBA Prievidza1.BK Michalovce 95:56 (53:28)ZŠ S.Chalupku
87.4.Dec [10:00] | NedMBK LučenecMBK Victoria Žilina43:90 (24:54)ŠH ARENA
12. kolo
91.17.Dec [16:00] | Sob1.BK MichalovceMBK Lučenec56:64 (33:27)GPH Masarykova
92.17.Dec [14:00] | SobKB KošiceŠKP BBC Banská Bystrica 87:64 (30:28)Hotel.akad. Južná trieda 10
93.17.Dec [14:00] | SobBKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica40:53 (12:29)Iskra Aréna (ŠH)
94.17.Dec [15:00] | SobBK 04 AC LB SNVMBA Prievidza 96:67 (55:36)ŠH SNV
95.17.Dec [15:00] | SobMBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra 83:80 (28:39)ZŠ Majerníkova 62
13. kolo
97.18.Dec [10:00] | NedŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina 72:50 (34:25)ŠH
99.18.Dec [11:00] | Ned1.BK MichalovceŠKP BBC Banská Bystrica46:67 (18:39)GPH Masarykova
100.18.Dec [10:00] | NedKB KošiceMBK Lučenec 101:62 (55:23)Hotel.akad. Južná trieda 10
101.18.Dec [13:30] | NedBKM Iskra SvitMBA Prievidza61:107 (35:54)Iskra Aréna (ŠH)
102.18.Dec [11:00] | NedBK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica58:81 (25:41)ŠH SNV
103.24.Jan [17:30] | UtoMBK Karlovka BratislavaBK Lokomotíva Sereď78:88 (41:41)ZŠ Majerníkova 62
14. kolo
105.14.Jan [16:00] | SobBKM SPU NitraŠBK Junior Levice 53:44 (25:18)ŠH SPU
107.14.Jan [15:30] | SobIMC Slovakia P. BystricaMBK Karlovka Bratislava 83:70 (42:33)8.ZŠ sídl.Rozkvet
109.14.Jan [14:00] | SobMBK LučenecBKM Iskra Svit 74:67 (26:28)ŠH ARENA
110.14.Jan [17:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaBK 04 AC LB SNV 103:48 (48:29)ŠH OA Tajovského
112.14.Jan [15:30] | SobMBK Victoria ŽilinaKB Košice66:85 (31:44)ZŠ Limbová, Solinky
15. kolo
114.15.Jan [9:00] | NedBK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice63:80 (25:45)Sokolovňa, M.R.Štefánika
116.15.Jan [11:00] | NedMBA PrievidzaMBK Karlovka Bratislava 85:81 (42:43)ZŠ S.Chalupku
117.15.Jan [10:00] | NedMBK LučenecBK 04 AC LB SNV55:87 (28:46)ŠH ARENA
118.15.Jan [11:00] | NedŠKP BBC Banská BystricaBKM Iskra Svit 102:43 (58:26)ŠH OA Tajovského
120.15.Jan [13:00] | NedMBK Victoria Žilina1.BK Michalovce 98:39 (43:19)ZŠ Limbová, Solinky
16. kolo
121.28.Jan [16:00] | SobKB Košice1.BK Michalovce 113:56 (48:31)Hotel.akad. Južná trieda 10
122.28.Jan [9:00] | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit 86:62 (55:29)ŠH SNV
124.16.Mar [18:00] | ŠtvBK Lokomotíva SereďBKM SPU Nitra53:82 (29:41)Sokolovňa, M.R.Štefánika
125.28.Jan [15:00] | SobMBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica74:92 (31:53)ZŠ S.Chalupku
126.28.Jan [14:00] | SobMBK LučenecŠKP BBC Banská Bystrica59:96 (26:45)ŠH ARENA
17. kolo
130.11.Feb [14:00] | SobŠBK Junior LeviceKB Košice 80:70 (44:34)ŠH Dom športu
131.18.Mar [15:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit 111:51 (53:23)ZŠ Limbová, Solinky
133.11.Feb [17:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaMBK Karlovka Bratislava 85:59 (41:28)ŠH OA Tajovského
135.11.Feb [15:00] | SobMBA PrievidzaBKM SPU Nitra 66:62 (30:26)ZŠ S.Chalupku
136.11.Feb [15:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaBK Lokomotíva Sereď 84:58 (41:32)8.ZŠ sídl.Rozkvet
18. kolo
137.12.Feb [10:00] | NedŠBK Junior Levice1.BK Michalovce 93:45 (49:20)ŠH Dom športu
140.12.Feb [10:30] | NedMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV 106:69 (60:43)ZŠ Limbová, Solinky
141.12.Feb [10:00] | NedMBK LučenecMBK Karlovka Bratislava64:77 (33:41)ŠH ARENA
143.12.Feb [9:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra 83:69 (35:42)8.ZŠ sídl.Rozkvet
144.12.Feb [9:30] | NedMBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď 79:70 (40:40)ZŠ S.Chalupku
19. kolo
145.25.Feb [15:00] | SobMBA PrievidzaŠBK Junior Levice 83:73 (32:34)ZŠ S.Chalupku
147.25.Feb [12:00] | SobBK Lokomotíva SereďMBK Lučenec 85:39 (33:22)Sokolovňa, M.R.Štefánika
148.25.Feb [16:00] | SobBKM SPU NitraŠKP BBC Banská Bystrica 53:52 (25:31)ŠH SPU
150.25.Feb [15:00] | SobMBK Karlovka BratislavaMBK Victoria Žilina80:88 (42:43)ZŠ Majerníkova 62
151.25.Feb [11:00] | SobBK 04 AC LB SNV1.BK Michalovce 82:63 (47:34)ŠH SNV
152.25.Feb [14:00] | SobBKM Iskra SvitKB Košice40:109 (15:65)Iskra Aréna (ŠH)
20. kolo
153.26.Feb [10:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaŠBK Junior Levice 69:51 (30:30)8.ZŠ sídl.Rozkvet
155.26.Feb [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Lučenec 74:40 (40:18)ŠH SPU
156.26.Feb [12:00] | NedBK Lokomotíva SereďŠKP BBC Banská Bystrica47:71 (21:34)Sokolovňa, M.R.Štefánika
159.26.Feb [14:00] | NedBKM Iskra Svit1.BK Michalovce 72:55 (28:31)Iskra Aréna (ŠH)
160.26.Feb [9:30] | NedBK 04 AC LB SNVKB Košice 88:80 (36:37)ŠH SNV
21. kolo
162.11.Mar [15:00] | SobŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV 84:64 (40:23)ŠH Dom športu
163.11.Mar [15:00] | SobKB KošiceMBK Karlovka Bratislava 107:44 (46:33)Hotel.akad. Južná trieda 10
165.11.Mar [15:30] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra 63:53 (34:21)ZŠ Limbová, Solinky
167.11.Mar [17:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P. Bystrica 73:50 (28:29)ŠH OA Tajovského
168.11.Mar [14:00] | SobMBK LučenecMBA Prievidza66:122 (35:52)ŠH ARENA
22. kolo
169.29.Mar [15:00] | StrŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit 87:42 (47:25)ŠH
171.12.Mar [10:30] | Ned1.BK MichalovceMBK Karlovka Bratislava 68:61 (37:26)GPH Masarykova
174.12.Mar [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBK Lokomotíva Sereď 91:64 (51:21)ZŠ Limbová, Solinky
175.12.Mar [10:00] | NedMBK LučenecIMC Slovakia P. Bystrica59:76 (31:45)ŠH ARENA
176.12.Mar [11:00] | NedŠKP BBC Banská BystricaMBA Prievidza 111:101 (56:38)ŠH OA Tajovského
23. kolo
177.25.Mar [17:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaŠBK Junior Levice 65:47 (31:28)ŠH OA Tajovského
180.24.Mar [19:30] | PiaIMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina 71:57 (39:34)ŠH na sídlisku SNP
181.25.Mar [16:00] | SobBK Lokomotíva Sereď1.BK Michalovce 55:48 (30:23)Sokolovňa, M.R.Štefánika
182.25.Mar [16:00] | SobBKM SPU NitraKB Košice61:91 (31:47)ŠH SPU
184.25.Mar [14:00] | SobMBK Karlovka BratislavaBK 04 AC LB SNV 82:72 (40:42)ZŠ Majerníkova 62
24. kolo
185.26.Mar [10:00] | NedMBK LučenecŠBK Junior Levice38:104 (12:46)ŠH ARENA
188.26.Mar [9:30] | NedMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina76:96 (40:58)ZŠ S.Chalupku
189.26.Mar [10:00] | NedBKM SPU Nitra1.BK Michalovce 70:43 (45:26)ŠH SPU
190.26.Mar [10:30] | NedBK Lokomotíva SereďKB Košice51:94 (21:45)Sokolovňa, M.R.Štefánika
191.26.Mar [12:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBKM Iskra Svit 67:47 (34:17)ZŠ Majerníkova 62
25. kolo
195.8.Apr [16:00] | SobBK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra 81:79 (36:40)ŠH SNV
196.8.Apr [14:00] | SobBKM Iskra SvitBK Lokomotíva Sereď48:60 (24:32)Iskra Aréna (ŠH)
197.8.Apr [14:00] | SobKB KošiceIMC Slovakia P. Bystrica 87:77 (52:41)Hotel.akad. Južná trieda 10
198.8.Apr [14:00] | Sob1.BK MichalovceMBA Prievidza46:89 (19:48)GPH Masarykova
199.8.Apr [12:30] | SobMBK Victoria ŽilinaMBK Lučenec 90:55 (45:29)ZŠ Limbová, Solinky
26. kolo
201.8.Apr [13:00] | SobŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava59:62 (31:26)ŠH
203.9.Apr [10:00] | NedBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra44:71 (20:35)Iskra Aréna (ŠH)
204.9.Apr [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVBK Lokomotíva Sereď 72:55 (46:34)ŠH SNV
205.9.Apr [10:00] | Ned1.BK MichalovceIMC Slovakia P. Bystrica57:78 (30:37)GPH Masarykova
206.9.Apr [10:00] | NedKB KošiceMBA Prievidza 112:70 (68:31)Hotel.akad. Južná trieda 10
208.9.Apr [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica58:63 (32:34)ZŠ Limbová, Solinky
27. kolo
209.30.Apr [11:00] | NedMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice 79:61 (42:21)ZŠ Limbová, Solinky
211.29.Apr [16:30] | SobŠKP BBC Banská Bystrica1.BK Michalovce 99:38 (51:18)ŠH OA Tajovského
212.29.Apr [14:00] | SobMBK LučenecKB Košice52:115 (23:63)ŠH ARENA
213.29.Apr [15:00] | SobMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 101:76 (59:33)ZŠ S.Chalupku
214.29.Apr [19:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV 88:41 (44:15)ŠH na sídlisku SNP
215.29.Apr [14:00] | SobBK Lokomotíva SereďMBK Karlovka Bratislava 68:63 (34:29)Sokolovňa, M.R.Štefánika
28. kolo
219.30.Apr [10:00] | NedMBK Lučenec1.BK Michalovce 76:64 (40:37)ŠH ARENA
220.30.Apr [10:30] | NedŠKP BBC Banská BystricaKB Košice84:85 (59:40)ŠH OA Tajovského
221.30.Apr [12:30] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit 92:63 (34:37)ŠH na sídlisku SNP
222.30.Apr [10:30] | NedMBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV 85:63 (43:33)ZŠ S.Chalupku
223.30.Apr [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava 84:58 (33:38)ŠH SPU
29. kolo
226.13.Maj [17:00] | SobŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď 61:54 (39:20)ŠH
228.13.Maj [14:00] | SobMBK Karlovka BratislavaMBA Prievidza56:94 (27:39)ZŠ Majerníkova 62
229.13.Maj [14:00] | SobBK 04 AC LB SNVMBK Lučenec 94:56 (46:28)ŠH SNV
230.13.Maj [14:00] | SobBKM Iskra SvitŠKP BBC Banská Bystrica31:68 (17:38)Iskra Aréna (ŠH)
232.13.Maj [15:30] | Sob1.BK MichalovceMBK Victoria Žilina60:92 (28:46)GPH Masarykova
30. kolo
233.14.Maj [11:00] | NedŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 75:60 (42:33)ŠH
235.14.Maj [12:00] | NedMBK Karlovka BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica71:77 (33:34)ZŠ Majerníkova 62
237.14.Maj [10:00] | NedBKM Iskra SvitMBK Lučenec 74:66 (35:38)Iskra Aréna (ŠH)
238.14.Maj [11:30] | NedBK 04 AC LB SNVŠKP BBC Banská Bystrica 79:77 (34:36)ŠH SNV
240.14.Maj [10:00] | NedKB KošiceMBK Victoria Žilina 107:80 (57:47)Hotel.akad. Južná trieda 10



Prehľad súťaží