Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Kadeti - 2018-2019

Skupina 1-8Skupina 9-18Skupina východSkupina západ
Skupina 1-8

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
6
6
0
520 : 386
134
12
2.
MBK Victoria Žilina
6
6
0
516 : 422
94
12
3.
MBA Prievidza
6
4
2
526 : 436
90
10
4.
BKM SPU Nitra
6
4
2
419 : 451
-32
10
5.
BK Inter Bratislava
6
2
4
384 : 414
-30
8
6.
BKM Iskra Svit
6
1
5
422 : 525
-103
7
7.
MŠK BK Žiar nad Hronom
6
1
5
434 : 515
-81
7
8.
BBK Bánovce nad Bebravou
6
0
6
337 : 409
-72
6

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.2.Mar [16:30] | SobŠBK Junior LeviceMBA PrievidzaŠH
2.2.Mar [18:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouMŠK BK Žiar nad HronomŠH
3.2.Mar | SobBK Inter BratislavaMBK Victoria Žilina
4.2.Mar [15:00] | SobBKM SPU NitraBKM Iskra SvitZŠ Škultétyho, Klokočina
2. kolo
5.3.Mar [10:00] | NedŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad HronomŠH Dom športu
6.3.Mar [10:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouMBA PrievidzaŠH
7.3.Mar | NedBK Inter BratislavaBKM Iskra Svit
8.3.Mar [11:00] | NedBKM SPU NitraMBK Victoria ŽilinaZŠ Škultétyho, Klokočina
3. kolo
9.16.Mar | SobMBA PrievidzaBK Inter Bratislava
10.16.Mar | SobMŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra
11.16.Mar | SobMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice
12.16.Mar | SobBKM Iskra SvitBBK Bánovce nad Bebravou
4. kolo
13.17.Mar | NedMBA PrievidzaBKM SPU Nitra
14.17.Mar | NedMŠK BK Žiar nad HronomBK Inter Bratislava
15.17.Mar | NedMBK Victoria ŽilinaBBK Bánovce nad Bebravou
16.17.Mar | NedBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice
5. kolo
17.13.Apr | SobMŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice
18.13.Apr | SobMBA PrievidzaBBK Bánovce nad Bebravou
19.13.Apr | SobBKM Iskra SvitBK Inter Bratislava
20.13.Apr | SobMBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra
6. kolo
21.14.Apr | NedMBA PrievidzaŠBK Junior Levice
22.14.Apr | NedMŠK BK Žiar nad HronomBBK Bánovce nad Bebravou
23.14.Apr | NedMBK Victoria ŽilinaBK Inter Bratislava
24.14.Apr | NedBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra
7. kolo
25.4.Maj | SobBKM SPU NitraMBA Prievidza
26.4.Maj | SobBK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
27.4.Maj | SobBBK Bánovce nad BebravouMBK Victoria Žilina
28.4.Maj | SobŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit
8. kolo
29.5.Maj | NedBK Inter BratislavaMBA Prievidza
30.5.Maj | NedBKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom
31.5.Maj | NedŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
32.5.Maj | NedBBK Bánovce nad BebravouBKM Iskra Svit

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
3.10.Nov [13:30] | SobMBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom 102:70 (62:32)ZŠ Limbová, Solinky
7.1.Nov [10:00] | ŠtvMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza 90:70 (51:36)ZŠ Limbová, Solinky
11.7.Okt [10:00] | NedMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 116:49 (63:27)Niké aréna
16.6.Okt [15:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit 91:64 (48:33)ŠH Žiar n. Hronom
17.24.Okt [17:00] | StrBK Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou 63:49 (26:31)HANT aréna Pasienky
20.20.Okt [10:00] | SobBKM SPU NitraBK Inter Bratislava 75:58 (35:32)ZŠ Škultétyho, Klokočina
25.21.Okt [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava 76:73 (43:41)ŠH
28.3.Nov [14:30] | SobMBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom 75:63 (49:19)Niké aréna
32.3.Nov [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice61:71 (40:27)ŠH
36.4.Nov [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra53:63 (29:37)ŠH
36.11.Nov [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit 84:65 (59:25)ZŠ Limbová, Solinky
37.17.Nov [13:00] | SobBKM SPU NitraŠBK Junior Levice82:113 (47:63)ZŠ Škultétyho, Klokočina
48.1.Dec [9:30] | SobMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina81:83 (52:41)ZŠ S.Chalupku
52.2.Dec [8:30] | NedMŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria Žilina67:70 (27:37)ŠH Žiar n. Hronom
57.15.Dec [14:00] | SobBKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom 101:66 (60:30)Iskra Aréna (ŠH)
58.30.Jan [17:30] | StrBBK Bánovce nad BebravouBK Inter Bratislava57:74 (21:40)ŠH
60.14.Dec [17:30] | PiaBKM Iskra SvitMBA Prievidza74:81 (28:36)Iskra Aréna (ŠH)
66.11.Jan [14:30] | PiaBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice51:86 (17:43)HANT aréna Pasienky
69.9.Jan [17:00] | StrBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra65:71 (31:33)HANT aréna Pasienky
73.20.Jan [10:30] | NedMŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza77:103 (34:57)ŠH Žiar n. Hronom
77.19.Jan [11:00] | SobBKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou 70:56 (35:21)ZŠ Škultétyho, Klokočina
77.19.Jan [11:00] | SobBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina69:87 (30:39)Iskra Aréna (ŠH)
81.20.Jan [10:30] | NedŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou 68:61 (31:31)ŠH Dom športu
82.2.Feb [16:00] | SobŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 106:58 (51:31)ŠH


Prehľad súťaží