Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Juniori - 2016-2017

Finálový turnaj - ŽilinaZákladná skupina
Základná skupina

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
MBK Victoria Žilina
20
18
2
1721 : 1300
421
38
2.
IMC Slovakia P. Bystrica
20
14
6
1487 : 1353
134
34
3.
BKM Iskra Svit
20
13
7
1609 : 1414
195
33
4.
MBK Karlovka Bratislava
20
13
7
1584 : 1348
236
33
5.
BK 04 AC LB SNV
20
12
8
1484 : 1365
119
32
6.
ŠBK Junior Levice
20
10
10
1402 : 1419
-17
30
7.
MBA Prievidza
20
10
10
1564 : 1619
-55
30
8.
ŠKP BBC Banská Bystrica
20
9
11
1380 : 1354
26
29
9.
KB Košice
20
8
12
1468 : 1488
-20
28
10.
BK Junior Komárno
20
2
18
1241 : 1615
-374
22
11.
BPSA Inter Bratislava
20
1
19
1012 : 1677
-665
21
O konečnom poradí na 3. - 4. a 6. - 7.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.15.Okt [10:00] | SobMBA PrievidzaŠKP BBC Banská Bystrica 90:67 (50:37)Niké aréna
5.15.Okt [16:00] | SobKB KošiceBK 04 AC LB SNV 67:54 (34:26)ŠH TU B.Němcovej
6.15.Okt [15:30] | SobIMC Slovakia P. BystricaMBK Karlovka Bratislava 71:65 (33:35)8.ZŠ sídl.Rozkvet
7.15.Okt [15:30] | SobMBK Victoria ŽilinaBPSA Inter Bratislava 118:38 (55:17)ZŠ Limbová, Solinky
2. kolo
11.16.Okt [10:00] | NedKB KošiceBKM Iskra Svit63:89 (34:40)ŠH TU B.Němcovej
12.16.Okt [13:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBPSA Inter Bratislava 81:51 (46:19)8.ZŠ sídl.Rozkvet
13.16.Okt [11:30] | NedMBK Victoria ŽilinaMBK Karlovka Bratislava 100:55 (47:30)ZŠ Limbová, Solinky
3. kolo
14.29.Okt [14:00] | SobMBK Karlovka BratislavaBPSA Inter Bratislava 80:45 (27:27)ZŠ Majerníkova 62
15.29.Okt [13:30] | SobBKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica 85:68 (41:39)Iskra Aréna (ŠH)
16.29.Okt [14:00] | SobBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina62:70 (32:38)ŠH SNV
18.29.Okt [14:00] | SobBK Junior KomárnoKB Košice57:73 (26:36)MŠH Športová 1
4. kolo
21.30.Okt [12:00] | NedBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina58:89 (31:51)Iskra Aréna (ŠH)
22.30.Okt [11:30] | NedBK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica 89:74 (47:39)ŠH SNV
23.30.Okt [10:30] | NedŠBK Junior LeviceKB Košice 74:70 (40:35)ŠH
5. kolo
29.12.Nov [16:00] | SobKB KošiceŠKP BBC Banská Bystrica 74:61 (39:32)ŠH TU B.Němcovej
30.14.Dec [16:00] | StrIMC Slovakia P. BystricaŠBK Junior Levice 79:69 (31:32)8.ZŠ sídl.Rozkvet
31.12.Nov [16:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBK Junior Komárno 83:51 (42:22)ZŠ Limbová, Solinky
32.12.Nov [16:00] | SobMBK Karlovka BratislavaBKM Iskra Svit52:78 (18:45)ZŠ Majerníkova 62
33.12.Nov [20:00] | SobBPSA Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV44:62 (19:32)HANT aréna Pasienky
6. kolo
35.13.Nov [10:00] | NedKB KošiceMBA Prievidza 84:73 (50:38)ŠH TU B.Němcovej
36.22.Nov [18:00] | UtoIMC Slovakia P. BystricaBK Junior Komárno 85:81 (54:40)8.ZŠ sídl.Rozkvet
37.8.Dec [16:45] | ŠtvMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice 91:75 (40:40)ZŠ Limbová, Solinky
38.13.Nov [10:30] | NedMBK Karlovka BratislavaBK 04 AC LB SNV 101:51 (57:22)ZŠ Majerníkova 62
39.13.Nov [11:00] | NedBPSA Inter BratislavaBKM Iskra Svit61:91 (28:40)HANT aréna Pasienky
7. kolo
40.26.Nov [17:00] | SobBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV70:82 (39:37)Iskra Aréna (ŠH)
41.26.Nov [15:00] | SobŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava62:69 (31:35)ŠH
42.26.Nov [18:00] | SobBK Junior KomárnoBPSA Inter Bratislava 57:45 (26:26)MŠH Športová 1
43.26.Nov [12:00] | SobMBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica 77:66 (35:33)Niké aréna
44.26.Nov [16:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaMBK Victoria Žilina55:78 (27:37)ŠH OA Tajovského
8. kolo
47.27.Nov [12:00] | NedŠBK Junior LeviceBPSA Inter Bratislava 90:45 (40:25)ŠH
48.27.Nov [10:00] | NedBK Junior KomárnoMBK Karlovka Bratislava63:104 (24:56)MŠH Športová 1
49.27.Nov [10:00] | NedMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina 79:75 (41:44)Niké aréna
50.27.Nov [10:00] | NedŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P. Bystrica 59:47 (29:32)ŠH OA Tajovského
9. kolo
56.10.Dec [10:30] | SobMBK Karlovka BratislavaMBA Prievidza 82:63 (42:34)ZŠ Majerníkova 62
57.10.Dec [14:30] | SobBPSA Inter BratislavaŠKP BBC Banská Bystrica36:73 (12:40)HANT aréna Pasienky
58.10.Dec [14:15] | SobBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice 83:59 (37:44)Iskra Aréna (ŠH)
59.10.Dec [13:30] | SobBK 04 AC LB SNVBK Junior Komárno 87:46 (45:15)ŠH SNV
10. kolo
62.11.Dec [12:00] | NedMBK Karlovka BratislavaŠKP BBC Banská Bystrica 83:62 (37:29)ZŠ Majerníkova 62
63.11.Dec [13:30] | NedBPSA Inter BratislavaMBA Prievidza65:73 (37:38)HANT aréna Pasienky
64.11.Dec [12:15] | NedBKM Iskra SvitBK Junior Komárno 77:60 (31:37)Iskra Aréna (ŠH)
65.11.Dec [11:30] | NedBK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice54:66 (24:24)ŠH SNV
11. kolo
66.7.Jan [15:00] | SobŠBK Junior LeviceBK Junior Komárno 67:62 (41:35)ŠH
67.7.Jan [14:00] | SobMBA PrievidzaBKM Iskra Svit89:104 (40:56)Niké aréna
68.7.Jan [16:30] | SobŠKP BBC Banská BystricaBK 04 AC LB SNV 98:49 (50:31)ŠH OA Tajovského
72.7.Jan [14:30] | SobKB KošiceMBK Victoria Žilina78:88 (40:44)ŠH TU B.Němcovej
12. kolo
73.8.Jan [9:00] | NedMBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV58:91 (31:47)Niké aréna
74.8.Jan [10:30] | NedŠKP BBC Banská BystricaBKM Iskra Svit 85:73 (37:31)ŠH OA Tajovského
78.8.Jan [11:00] | NedKB KošiceIMC Slovakia P. Bystrica62:76 (32:37)ŠH TU B.Němcovej
13. kolo
79.1.Feb [18:00] | StrIMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina 87:79 (44:38)8.ZŠ sídl.Rozkvet
81.21.Jan [14:30] | SobBPSA Inter BratislavaKB Košice59:79 (28:43)HANT aréna Pasienky
84.1.Feb [15:00] | StrŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 85:56 (44:34)ŠH
85.21.Jan [15:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaBK Junior Komárno 88:65 (39:38)ŠH OA Tajovského
14. kolo
86.22.Jan [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaKB Košice 92:77 (47:27)ZŠ Majerníkova 62
90.19.Feb [11:30] | NedŠBK Junior LeviceŠKP BBC Banská Bystrica 65:59 (36:35)ŠH
91.5.Feb [11:00] | NedBK Junior KomárnoMBA Prievidza85:92 (32:41)MŠH Športová 1
15. kolo
92.4.Feb [14:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaMBA Prievidza 97:67 (48:36)ŠH OA Tajovského
96.4.Feb [14:00] | SobBKM Iskra SvitKB Košice 80:70 (43:41)Iskra Aréna (ŠH)
97.2.Mar [12:30] | ŠtvBPSA Inter BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica50:74 (36:39)HANT aréna Pasienky
98.4.Feb [14:30] | SobMBK Karlovka BratislavaMBK Victoria Žilina68:73 (25:44)ZŠ Majerníkova 62
16. kolo
102.5.Feb [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVKB Košice 82:65 (51:36)ŠH SNV
103.5.Feb [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica 90:71 (44:34)ZŠ Majerníkova 62
104.28.Feb [13:00] | UtoBPSA Inter BratislavaMBK Victoria Žilina40:86 (26:47)HANT aréna Pasienky
17. kolo
105.15.Feb [19:15] | StrBPSA Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava35:88 (15:43)HANT aréna Pasienky
106.18.Feb [15:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit 96:76 (47:30)ZŠ Limbová, Solinky
107.18.Feb [15:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV 81:77 (35:37)8.ZŠ sídl.Rozkvet
108.18.Feb [13:00] | SobKB KošiceŠBK Junior Levice62:74 (37:39)ŠH TU B.Němcovej
18. kolo
112.19.Feb [9:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit 83:55 (34:27)8.ZŠ sídl.Rozkvet
113.19.Feb [12:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV 86:63 (44:32)ZŠ Limbová, Solinky
115.19.Feb [13:00] | NedKB KošiceBK Junior Komárno 102:69 (52:30)ŠH TU B.Němcovej
19. kolo
120.4.Mar [14:30] | SobMBA PrievidzaKB Košice 100:70 (37:36)Niké aréna
121.4.Mar [14:00] | SobBK Junior KomárnoIMC Slovakia P. Bystrica54:68 (29:36)MŠH Športová 1
122.4.Mar [13:00] | SobŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina71:78 (36:36)ŠH
123.4.Mar [17:30] | SobBK 04 AC LB SNVMBK Karlovka Bratislava 88:71 (38:39)ŠH SNV
124.4.Mar [16:00] | SobBKM Iskra SvitBPSA Inter Bratislava 113:44 (64:18)Iskra Aréna (ŠH)
20. kolo
126.5.Mar [10:30] | NedŠKP BBC Banská BystricaKB Košice69:74 (34:35)ŠH OA Tajovského
127.5.Mar [12:00] | NedŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. Bystrica57:76 (35:38)ŠH
128.5.Mar [10:30] | NedBK Junior KomárnoMBK Victoria Žilina79:87 (39:52)MŠH Športová 1
129.5.Mar [10:00] | NedBKM Iskra SvitMBK Karlovka Bratislava 78:66 (43:37)Iskra Aréna (ŠH)
130.5.Mar [9:30] | NedBK 04 AC LB SNVBPSA Inter Bratislava 107:54 (60:27)ŠH SNV
21. kolo
131.18.Mar [15:00] | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit 85:67 (45:35)ŠH Markušovská cesta
132.18.Mar [14:30] | SobBPSA Inter BratislavaŠBK Junior Levice61:68 (48:38)HANT aréna Pasienky
133.18.Mar [14:00] | SobMBK Karlovka BratislavaBK Junior Komárno 84:64 (37:31)ZŠ Majerníkova 62
134.18.Mar [17:15] | SobMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza 101:70 (52:35)ZŠ Limbová, Solinky
135.18.Mar [16:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaŠKP BBC Banská Bystrica 77:57 (36:28)8.ZŠ sídl.Rozkvet
22. kolo
138.19.Mar [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice 107:60 (66:35)ZŠ Majerníkova 62
139.19.Mar [11:00] | NedBPSA Inter BratislavaBK Junior Komárno 74:69 (41:35)HANT aréna Pasienky
140.19.Mar [10:30] | NedIMC Slovakia P. BystricaMBA Prievidza 92:65 (45:39)8.ZŠ sídl.Rozkvet
141.19.Mar [9:30] | NedMBK Victoria ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica 87:67 (50:28)ZŠ Limbová, Solinky
23. kolo
147.1.Apr [16:30] | SobŠKP BBC Banská BystricaMBK Karlovka Bratislava57:71 (24:32)ŠH OA Tajovského
148.1.Apr [14:00] | SobMBA PrievidzaBPSA Inter Bratislava 93:61 (51:29)Niké aréna
149.1.Apr [13:00] | SobBK Junior KomárnoBKM Iskra Svit50:80 (32:37)MŠH Športová 1
150.1.Apr [15:00] | SobŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV63:73 (30:37)ŠH
24. kolo
153.2.Apr [10:00] | NedMBA PrievidzaMBK Karlovka Bratislava 79:76 (38:35)Niké aréna
154.2.Apr [10:30] | NedŠKP BBC Banská BystricaBPSA Inter Bratislava 81:54 (43:18)ŠH OA Tajovského
155.2.Apr [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit 71:61 (27:32)ŠH
156.2.Apr [10:00] | NedBK Junior KomárnoBK 04 AC LB SNV69:85 (32:45)MŠH Športová 1
25. kolo
157.22.Apr [14:00] | SobBK Junior KomárnoŠBK Junior Levice 70:68 (31:45)MŠH Športová 1
158.20.Apr [13:00] | ŠtvBK 04 AC LB SNVMBA Prievidza67:72 (38:24)ŠH SNV
159.22.Apr [14:00] | SobBKM Iskra SvitŠKP BBC Banská Bystrica 91:64 (47:29)Iskra Aréna (ŠH)
163.22.Apr [14:30] | SobIMC Slovakia P. BystricaKB Košice 73:63 (39:31)8.ZŠ sídl.Rozkvet
26. kolo
164.23.Apr [13:00] | NedBKM Iskra SvitMBA Prievidza 100:77 (51:36)Iskra Aréna (ŠH)
165.18.Apr [17:00] | UtoBK 04 AC LB SNVŠKP BBC Banská Bystrica 76:43 (44:28)ŠH SNV
169.23.Apr [9:30] | NedMBK Victoria ŽilinaKB Košice 88:70 (47:28)ZŠ Limbová, Solinky
27. kolo
170.6.Maj [16:00] | SobMBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica 68:58 (35:28)ZŠ Limbová, Solinky
171.6.Maj [17:30] | SobKB KošiceMBK Karlovka Bratislava71:80 (37:34)ŠH TU B.Němcovej
175.6.Maj [14:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaŠBK Junior Levice 77:68 (36:38)ŠH OA Tajovského
176.6.Maj [14:15] | SobMBA PrievidzaBK Junior Komárno 105:61 (47:32)Niké aréna
28. kolo
178.7.Maj [10:00] | NedKB KošiceBPSA Inter Bratislava 94:50 (43:28)ŠH TU B.Němcovej
181.7.Maj [10:00] | NedMBA PrievidzaŠBK Junior Levice86:90 (48:47)Niké aréna
182.7.Maj [10:00] | NedBK Junior KomárnoŠKP BBC Banská Bystrica29:61 (10:34)MŠH Športová 1



Prehľad súťaží