Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBL - 2018-2019

Play offZákladná skupina
Play off


1. kolo2. kolo3. kolo
Švrťfinále
BK Inter Bratislava3
BK 04 AC LB SNV0
Švrťfinále
BK Levickí Patrioti3
MBK Handlová2
Švrťfinále
BC Prievidza3
MBK Rieker COM-therm Komárno2
Švrťfinále
Iskra Svit3
PP & TV Raj Žilina1
Semifinále
BK Inter Bratislava4
Iskra Svit0
Semifinále
BK Levickí Patrioti2
BC Prievidza4
Finále
BK Inter Bratislava4
BC Prievidza0


Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.5.Apr [18:00] | PiaBK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV 109:65 (55:29)
TV
EUROVEA aréna Pasienky
LIVE
2.5.Apr [18:00] | PiaBK Levickí PatriotiMBK Handlová 81:59 (42:32)
TV
ŠH
LIVE
3.6.Apr [16:30] | SobBC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno 81:61 (36:31)
TV
Niké aréna
LIVE
4.6.Apr [18:00] | SobIskra SvitPP & TV Raj Žilina 87:67 (49:37)
TV
Iskra Aréna (ŠH)
LIVE
5.10.Apr [18:00] | StrBK 04 AC LB SNVBK Inter Bratislava69:102 (42:54)
TV
ŠH SNV
LIVE
6.10.Apr [18:00] | StrMBK HandlováBK Levickí Patrioti 88:83 (52:36)
TV
ŠH
LIVE
7.10.Apr [18:00] | StrMBK Rieker COM-therm KomárnoBC Prievidza 86:77 (38:39)
TV
MŠH Športová 1
LIVE
8.10.Apr [18:00] | StrPP & TV Raj ŽilinaIskra Svit 91:79 (48:40)
TV
ŠH Rosinská cesta
LIVE
9.13.Apr [18:00] | SobBK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV 115:76 (60:38)
TV
EUROVEA aréna Pasienky
LIVE
10.13.Apr [18:00] | SobBK Levickí PatriotiMBK Handlová 73:59 (40:34)
TV
ŠH
LIVE
11.13.Apr [18:00] | SobBC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno 96:74 (49:39)
TV
Niké aréna
LIVE
12.13.Apr [18:00] | SobIskra SvitPP & TV Raj Žilina 81:73 (40:30)
TV
Iskra Aréna (ŠH)
LIVE
14.16.Apr [18:00] | UtoMBK HandlováBK Levickí Patrioti 98:87 (54:42)
TV
ŠH
LIVE
15.16.Apr [18:00] | UtoMBK Rieker COM-therm KomárnoBC Prievidza 72:68 (46:28)
TV
MŠH Športová 1
LIVE
16.16.Apr [18:00] | UtoPP & TV Raj ŽilinaIskra Svit81:91 (45:36)
TV
ŠH Rosinská cesta
LIVE
18.18.Apr [18:00] | ŠtvBK Levickí PatriotiMBK Handlová 82:65 (40:32)
TV
ŠH
LIVE
19.18.Apr [16:30] | ŠtvBC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno 103:81 (61:44)
TV
Niké aréna
LIVE
2. kolo
21.20.Apr [18:00] | SobBK Inter BratislavaIskra Svit 93:61 (45:31)
TV
EUROVEA aréna Pasienky
LIVE
22.20.Apr [18:00] | SobBK Levickí PatriotiBC Prievidza62:69 (31:30)
TV
ŠH
LIVE
23.24.Apr [18:00] | StrIskra SvitBK Inter Bratislava74:95 (42:36)
TV
Iskra Aréna (ŠH)
LIVE
24.24.Apr [18:00] | StrBC PrievidzaBK Levickí Patrioti 68:62 (32:37)
TV
Niké aréna
LIVE
25.27.Apr [18:00] | SobBK Inter BratislavaIskra Svit 114:48 (56:19)
TV
EUROVEA aréna Pasienky
LIVE
26.27.Apr [18:00] | SobBK Levickí PatriotiBC Prievidza 80:69 (47:33)
TV
ŠH
LIVE
27.1.Maj [18:00] | StrIskra SvitBK Inter Bratislava63:85 (31:43)
TV
Iskra Aréna (ŠH)
LIVE
28.1.Maj [18:00] | StrBC PrievidzaBK Levickí Patrioti 76:64 (46:36)
TV
Niké aréna
LIVE
30.5.Maj [18:00] | NedBK Levickí PatriotiBC Prievidza 82:75 (42:40)
TV
ŠH
LIVE
32.7.Maj [18:00] | UtoBC PrievidzaBK Levickí Patrioti 68:64 (29:34)
TV
Niké aréna
LIVE
3. kolo
35.11.Maj [18:00] | SobBK Inter BratislavaBC Prievidza 87:54 (50:27)
TV
EUROVEA aréna Pasienky
LIVE
36.15.Maj [18:00] | StrBC PrievidzaBK Inter Bratislava77:83 (41:43)
TV
Niké aréna
LIVE
37.18.Maj [18:00] | SobBK Inter BratislavaBC Prievidza 102:73 (49:36)
TV
EUROVEA aréna Pasienky
LIVE
38.22.Maj [18:00] | StrBC PrievidzaBK Inter Bratislava69:84 (32:35)
TV
Niké aréna
LIVE



Prehľad súťaží