Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga mužiŽeny - postup do extra1 Liga ženy, JuniorkySP MužiSP Ženy
2. Liga mužiDL JunioriM-SR JuniorkyDL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky
M-SR Mladší žiaciM-SR Mladšie žiačky

Extraliga muži - SBL
Play off
Finále
BK Inter Bratislava3
BC Prievidza0
Základná skupina
1.BK Inter Bratislava60
2.BK Levickí Patrioti54
3.BC Prievidza51
4.Iskra Svit51
5.PP & TV Raj Žilina47
6.MBK Rieker COM-therm Komárno45
7.MBK Handlová45
8.BK 04 AC LB SNV41
9.BKM Lučenec38
Predchádzajúce zápasy
18.MajBK Inter Bratislava - BC Prievidza
  102:73 
15.MajBC Prievidza - BK Inter Bratislava
  77:83 
11.MajBK Inter Bratislava - BC Prievidza
  87:54 
7.MajBC Prievidza - BK Levickí Patrioti
  68:64 
5.MajBK Levickí Patrioti - BC Prievidza
  82:75 
1.MajBC Prievidza - BK Levickí Patrioti
  76:64 
1.MajIskra Svit - BK Inter Bratislava
  63:85 
27.AprBK Levickí Patrioti - BC Prievidza
  80:69 
27.AprBK Inter Bratislava - Iskra Svit
  114:48 
24.AprBC Prievidza - BK Levickí Patrioti
  68:62 
Nasledujúce zápasy
22.Maj [18:00] | StrBC Prievidza - BK Inter BratislavaNiké aréna-Prievidza
25.Maj | SobBK Inter Bratislava - BC Prievidza-
29.Maj | StrBC Prievidza - BK Inter Bratislava-
1.Jún | SobBK Inter Bratislava - BC Prievidza-

Extraliga ženy
Play off
o 5. miesto
BKM Junior UKF Nitra2
BAM Poprad0
o 7. miesto
BK ŠKP 08 Banská Bystrica2
BK Slovan Bratislava0
Finále
MBK Ružomberok3
Piešťanské Čajky0
o 3. miesto
YOUNG ANGELS Košice0
ŠBK Šamorín2
Skupina 1- 4
1.MBK Ružomberok23
2.Piešťanské Čajky19
3.YOUNG ANGELS Košice16
4.ŠBK Šamorín14
Skupina 5-8
5.BKM Junior UKF Nitra22
6.BAM Poprad19
7.BK ŠKP 08 Banská Bystrica16
8.BK Slovan Bratislava15
Základná skupina
1.MBK Ružomberok28
2.YOUNG ANGELS Košice25
3.Piešťanské Čajky25
4.ŠBK Šamorín21
5.BKM Junior UKF Nitra19
6.BAM Poprad19
7.BK Slovan Bratislava16
8.BK ŠKP 08 Banská Bystrica15
Predchádzajúce zápasy
20.AprMBK Ružomberok - Piešťanské Čajky
  62:54 
17.AprŠBK Šamorín - YOUNG ANGELS Košice
  74:62 
17.AprPiešťanské Čajky - MBK Ružomberok
  56:67 
17.AprBK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  42:52 
13.AprMBK Ružomberok - Piešťanské Čajky
  80:68 
13.AprYOUNG ANGELS Košice - ŠBK Šamorín
  58:62 
13.AprBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava
  62:50 
10.AprBAM Poprad - BKM Junior UKF Nitra
  64:66 
6.AprBKM Junior UKF Nitra - BAM Poprad
  73:48 
3.AprYOUNG ANGELS Košice - Piešťanské Čajky
  53:86 

1.Liga muži
Play off
o 3. miesto
VŠEMvs Karlovka Bratislava B1
BK ŠKP Štart Bratislava0
Finále
Academic ŽU Žilina1
ŠKP BBC Banská Bystrica0
Skupina 1- 6
1.Academic ŽU Žilina16
2.VŠEMvs Karlovka Bratislava B16
3.ŠKP BBC Banská Bystrica16
4.BK ŠKP Štart Bratislava15
5.KB Slávia TU Košice13
6.MŠK BK Žiar nad Hronom13
Skupina 7-11
7.MŠK Iskra Petržalka14
8.BK Dolný Kubín13
9.PU Prešov ISKRA Svit B11
10.BKM SPU Nitra10
11.BK Slovenský Orol Levoča10
Skupina východ
1.ŠKP BBC Banská Bystrica19
2.Academic ŽU Žilina16
3.KB Slávia TU Košice16
4.BK Dolný Kubín14
5.PU Prešov ISKRA Svit B13
6.BK Slovenský Orol Levoča12
Skupina západ
1.VŠEMvs Karlovka Bratislava B13
2.BK ŠKP Štart Bratislava13
3.MŠK BK Žiar nad Hronom12
4.MŠK Iskra Petržalka12
5.BKM SPU Nitra10
Predchádzajúce zápasy
12.MajAcademic ŽU Žilina - ŠKP BBC Banská Bystrica
  72:60 
12.MajVŠEMvs Karlovka Bratislava B - BK ŠKP Štart Bratislava
  84:69 
11.MajVŠEMvs Karlovka Bratislava B - ŠKP BBC Banská Bystrica
  58:59 
11.MajAcademic ŽU Žilina - BK ŠKP Štart Bratislava
  94:82 
28.AprŠKP BBC Banská Bystrica - Academic ŽU Žilina
  92:95 
28.AprBK Slovenský Orol Levoča - BKM SPU Nitra
  80:76 
27.AprKB Slávia TU Košice - BK ŠKP Štart Bratislava
  103:76 
27.AprBK Dolný Kubín - MŠK Iskra Petržalka
  88:80 
27.AprVŠEMvs Karlovka Bratislava B - MŠK BK Žiar nad Hronom
  96:77 
14.AprBK ŠKP Štart Bratislava - VŠEMvs Karlovka Bratislava B
  93:73 

Ženy - postup do extra
Play off
Predchádzajúce zápasy
20.MajDubček Bratislava - BK Slovan Bratislava
  76:68 
18.MajBK Slovan Bratislava - Dubček Bratislava
  42:49 
15.MajDubček Bratislava - BK Slovan Bratislava
  70:74 

1 Liga ženy, Juniorky
Skupina 1-8
1.Dubček Bratislava26
2.Young Angels U19 Košice (J)24
3.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE23
4.MBK Stará Turá23
5.BK ZŠ Zvolen20
6.MBK Ružomberok19
7.BK ŠK UMB Banská Bystrica17
8.BK EILAT PU Prešov16
Skupina 9-19
9.BK Slovan Bratislava (J)35
10.Young Angels U17 Košice (J)34
11.BK AŠK Slávia Trnava (J)29
12.ŠBK Spišská Nová Ves (J)29
13.TYDAM UPJŠ Košice28
14.BAM Poprad (J)27
15.BKM Bardejov26
16.ŠŠK Žilina - Budatín (J)23
17.BO Spartak Myjava (J)20
18.ŽBK Rožňava (J)18
Skupina východ
1.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE35
2.Young Angels U19 Košice (J)33
3.BK EILAT PU Prešov31
4.MBK Ružomberok30
5.Young Angels U17 Košice (J)29
6.TYDAM UPJŠ Košice25
7.ŠBK Spišská Nová Ves (J)23
8.BKM Bardejov23
9.BAM Poprad (J)23
10.ŽBK Rožňava (J)18
Skupina západ
1.MBK Stará Turá30
2.BK ZŠ Zvolen29
3.Dubček Bratislava28
4.BK ŠK UMB Banská Bystrica28
5.BK Slovan Bratislava (J)24
6.Improve your basket Loko Sereď (J)22
7.BK AŠK Slávia Trnava (J)21
8.ŠŠK Žilina - Budatín (J)18
9.BO Spartak Myjava (J)16
Predchádzajúce zápasy
12.MajMBK Stará Turá - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
  57:76 
12.MajDubček Bratislava - Young Angels U19 Košice (J)
  69:47 
11.MajMBK Stará Turá - Young Angels U19 Košice (J)
  56:59 
11.MajDubček Bratislava - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
  88:61 
11.MajBK EILAT PU Prešov - BK ZŠ Zvolen
  55:93 
8.MajMBK Ružomberok - Dubček Bratislava
  53:50 
5.MajBK EILAT PU Prešov - BK ŠK UMB Banská Bystrica
  76:82 
3.MajMBK Ružomberok - BK ZŠ Zvolen
  48:43 
2.MajMBK Ružomberok - BK ŠK UMB Banská Bystrica
  58:43 
28.AprYoung Angels U19 Košice (J) - BK EILAT PU Prešov
  91:60 

SP Muži
Play off
Finále
BK Inter Bratislava0
BK Levickí Patrioti1
Predchádzajúce zápasy
17.FebBK Inter Bratislava - BK Levickí Patrioti
  75:78 
16.FebBK Levickí Patrioti - BK 04 AC LB SNV
  89:65 
16.FebBK Inter Bratislava - BC Prievidza
  75:55 
15.FebIskra Svit - BK 04 AC LB SNV
  79:90 
15.FebBK Inter Bratislava - MŠK BO Holíč
  106:50 
15.FebBK Levickí Patrioti - MBK Rieker COM-therm Komárno
  90:80 
15.FebPP & TV Raj Žilina - BC Prievidza
  62:74 

SP Ženy
Play off
o 3. miesto
ŠBK Šamorín0
YOUNG ANGELS Košice1
Finále
MBK Ružomberok1
Piešťanské Čajky0
Predchádzajúce zápasy
17.FebMBK Ružomberok - Piešťanské Čajky
  78:61 
17.FebŠBK Šamorín - YOUNG ANGELS Košice
  54:79 
16.FebYOUNG ANGELS Košice - Piešťanské Čajky
  48:53 
16.FebMBK Ružomberok - ŠBK Šamorín
  85:44 

2. Liga muži
Play off
o 3. miesto
BK EXIT Nitra0
BK PK Iskra Prešov1
Finále
BKM DASKET Krompachy1
MŠK BO Holíč0
Predchádzajúce zápasy
5.MajBKM DASKET Krompachy - MŠK BO Holíč
  83:81 
5.MajBK EXIT Nitra - BK PK Iskra Prešov
  64:66 
4.MajBKM DASKET Krompachy - BK EXIT Nitra
  78:66 
4.MajMŠK BO Holíč - BK PK Iskra Prešov
  82:56 

DL Juniori
Finálový turnaj
Skupina 1- 6
1.ŠBK Junior Levice60
2.IMC Slovakia P. Bystrica58
3.KB Slávia TU Košice55
4.MBK Victoria Žilina55
5.ŠKP BBC Banská Bystrica49
6.BK 04 AC LB SNV44
Skupina 7-12
7.MBA Prievidza50
8.BKM SPU Nitra48
9.1 BK Michalovce44
10.MBK Karlovka Bratislava41
11.MBK Handlová38
12.BKM Iskra Svit32
Základná skupina
1.ŠBK Junior Levice43
2.KB Slávia TU Košice40
3.IMC Slovakia P. Bystrica40
4.MBK Victoria Žilina39
5.ŠKP BBC Banská Bystrica37
6.BK 04 AC LB SNV32
7.MBA Prievidza32
8.1 BK Michalovce30
9.BKM SPU Nitra28
10.MBK Karlovka Bratislava27
11.MBK Handlová25
12.BKM Iskra Svit21
Predchádzajúce zápasy
12.MajMBA Prievidza - BKM SPU Nitra
  63:71 
12.MajIMC Slovakia P. Bystrica - ŠBK Junior Levice
  84:65 
12.MajMBK Handlová - MBK Karlovka Bratislava
  121:112 
11.MajBK 04 AC LB SNV - KB Slávia TU Košice
  76:69 
11.MajMBK Handlová - BKM SPU Nitra
  70:116 
11.MajMBK Victoria Žilina - ŠBK Junior Levice
  76:85 
11.MajMBA Prievidza - MBK Karlovka Bratislava
  92:75 
4.MajIMC Slovakia P. Bystrica - ŠKP BBC Banská Bystrica
  66:53 
1.Maj1 BK Michalovce - BKM SPU Nitra
  50:86 
1.MajMBK Victoria Žilina - ŠKP BBC Banská Bystrica
  77:67 
Nasledujúce zápasy
30.Maj [15:30] | ŠtvIMC Slovakia P. Bystrica - KB Slávia TU KošiceŠH-Levice
30.Maj [18:30] | ŠtvŠBK Junior Levice - MBK Victoria ŽilinaŠH-Levice
31.Maj [15:00] | PiaMBK Victoria Žilina - KB Slávia TU KošiceŠH-Levice
31.Maj [18:00] | PiaŠBK Junior Levice - IMC Slovakia P. BystricaŠH-Levice
1.Jún [9:30] | SobIMC Slovakia P. Bystrica - MBK Victoria ŽilinaŠH-Levice
1.Jún [12:00] | SobKB Slávia TU Košice - ŠBK Junior LeviceŠH-Levice

M-SR Juniorky
Play off
o 3. miesto
...0
...0
Nasledujúce zápasy
24.Maj [13:00] | PiaYoung Angels U19 Košice (J) - BO Spartak Myjava (J)Angels aréna-Košice
24.Maj [15:00] | PiaBK AŠK Slávia Trnava (J) - ŠBK Spišská Nová Ves (J)Angels aréna-Košice
24.Maj [17:00] | PiaBK Slovan Bratislava (J) - ŠŠK Žilina - Budatín (J)Angels aréna-Košice
24.Maj [19:00] | PiaYoung Angels U17 Košice (J) - BAM Poprad (J)Angels aréna-Košice
25.Maj [15:30] | Sob... - ...Angels aréna-Košice
25.Maj [18:00] | Sob... - ...Angels aréna-Košice
26.Maj [14:00] | Ned... - ...Angels aréna-Košice
26.Maj [16:30] | Ned... - ...Angels aréna-Košice

DL Kadeti
Finálový turnaj
1.ŠBK Junior Levice6
2.MBK Victoria Žilina4
3.MBA Prievidza4
4.BKM SPU Nitra4
Skupina 1-8
1.ŠBK Junior Levice26
2.MBK Victoria Žilina26
3.MBA Prievidza25
4.BKM SPU Nitra23
5.BK Inter Bratislava20
6.BBK Bánovce nad Bebravou17
7.MŠK BK Žiar nad Hronom16
8.BKM Iskra Svit15
Skupina 9-18
9.BSC YELLOW Bratislava36
10.Abovia 96 Košice32
11.MBK AŠK Slávia Trnava29
12.BSC BLUE Bratislava(MS)29
13.ŠŠK KAC Jednota Košice27
14.BK 04 AC LB SNV26
15.IMC Slovakia P. Bystrica25
16.Strojár Malacky25
17.MBK Karlovka Bratislava22
18.BK Slovenský Orol Levoča18
Skupina východ
1.MBK Victoria Žilina31
2.MBA Prievidza30
3.MŠK BK Žiar nad Hronom27
4.BKM Iskra Svit25
5.Abovia 96 Košice24
6.BK 04 AC LB SNV22
7.IMC Slovakia P. Bystrica21
8.ŠŠK KAC Jednota Košice20
9.BK Slovenský Orol Levoča16
Skupina západ
1.ŠBK Junior Levice32
2.BKM SPU Nitra30
3.BK Inter Bratislava28
4.BBK Bánovce nad Bebravou25
5.BSC YELLOW Bratislava25
6.MBK AŠK Slávia Trnava22
7.BSC BLUE Bratislava(MS)20
8.Strojár Malacky17
9.MBK Karlovka Bratislava15
Predchádzajúce zápasy
19.MajMBA Prievidza - ŠBK Junior Levice
  57:63 
19.MajMBK Victoria Žilina - BKM SPU Nitra
  77:85 
18.MajŠBK Junior Levice - MBK Victoria Žilina
  71:61 
18.MajBKM SPU Nitra - MBA Prievidza
  76:91 
17.MajŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra
  85:63 
17.MajMBK Victoria Žilina - MBA Prievidza
  88:70 
5.MajBKM SPU Nitra - MŠK BK Žiar nad Hronom
  67:65 
5.MajBK Inter Bratislava - MBA Prievidza
  65:95 
5.MajBBK Bánovce nad Bebravou - BKM Iskra Svit
  77:43 
5.MajIMC Slovakia P. Bystrica - MBK Karlovka Bratislava
  74:29 

DL Kadetky
Skupina 1-8
1.Young Angels U17 Košice26
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica26
3.BK ZŠ Zvolen24
4.Young Angels U16 Košice21
5.ŠKBD Spišská Nová Ves20
6.BK Nové Mesto nad Váhom19
7.BK AŠK Slávia Trnava18
8.BAM Poprad14
Skupina 9-14
9.BKM Junior UKF Nitra20
10.BK Slovan Bratislava17
11.BK Klokani Ivanka pri Dunaji15
12.ŽBK Rožňava14
13.MBK Ružomberok14
14.BKM Žilina - Závodie10
Skupina východ
1.Young Angels U17 Košice24
2.Young Angels U16 Košice21
3.ŠKBD Spišská Nová Ves21
4.BAM Poprad17
5.MBK Ružomberok15
6.ŽBK Rožňava15
7.BKM Žilina - Závodie13
Skupina západ
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica23
2.BK ZŠ Zvolen21
3.BK AŠK Slávia Trnava20
4.BK Nové Mesto nad Váhom20
5.BKM Junior UKF Nitra16
6.BK Slovan Bratislava14
7.BK Klokani Ivanka pri Dunaji12
Predchádzajúce zápasy
19.MajYoung Angels U16 Košice - BK AŠK Slávia Trnava
  65:39 
19.MajBAM Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  41:75 
19.MajŠKBD Spišská Nová Ves - BK ZŠ Zvolen
  46:55 
19.MajYoung Angels U17 Košice - BK Nové Mesto nad Váhom
  40:52 
18.MajŠKBD Spišská Nová Ves - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  43:54 
18.MajYoung Angels U16 Košice - BK Nové Mesto nad Váhom
  41:32 
18.MajYoung Angels U17 Košice - BK AŠK Slávia Trnava
  66:44 
18.MajBAM Poprad - BK ZŠ Zvolen
  44:73 
5.MajBKM Junior UKF Nitra - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
  77:56 
5.MajBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels U17 Košice
  31:68 

ŽL Starší žiaci
Finálový turnaj - Bratislava
1.ŠBK Junior Levice0
2.BKM Iskra Svit A0
3.BK Lokomotíva Sereď0
4.BK Inter Bratislava0
Skupina 1-8
1.BK Inter Bratislava28
2.BK Lokomotíva Sereď24
3.BKM Iskra Svit A22
4.ŠBK Junior Levice21
5.Abovia 96 Košice21
6.MBA Prievidza20
7.BK 04 AC LB SNV16
8.MBK Victoria Žilina15
Skupina 9-13
9.BSC Bratislava15
10.1 BK Michalovce14
11.MBK AŠK Slávia Trnava12
12.MŠK BK Žiar nad Hronom11
13.BK MŠK Kežmarok8
Skupina východ
1.BKM Iskra Svit A19
2.Abovia 96 Košice18
3.MBK Victoria Žilina15
4.BK 04 AC LB SNV15
5.1 BK Michalovce13
6.BK MŠK Kežmarok10
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava24
2.BK Lokomotíva Sereď22
3.MBA Prievidza20
4.ŠBK Junior Levice18
5.MŠK BK Žiar nad Hronom16
6.BSC Bratislava13
7.MBK AŠK Slávia Trnava13
Predchádzajúce zápasy
12.MajBK Lokomotíva Sereď - Abovia 96 Košice
  92:87 
12.MajŠBK Junior Levice - MBK Victoria Žilina
  96:55 
12.MajBK Inter Bratislava - BK 04 AC LB SNV
  97:26 
12.MajMBA Prievidza - BKM Iskra Svit A
  64:51 
11.MajBK Lokomotíva Sereď - BK 04 AC LB SNV
  112:61 
11.MajŠBK Junior Levice - BKM Iskra Svit A
  73:59 
11.MajBK Inter Bratislava - Abovia 96 Košice
  81:34 
11.MajMBA Prievidza - MBK Victoria Žilina
  106:71 
10.MajBK Lokomotíva Sereď - ŠBK Junior Levice
  103:68 
9.MajBK Inter Bratislava - ŠBK Junior Levice
  99:59 
Nasledujúce zápasy
24.Maj [16:00] | PiaBK Inter Bratislava - ŠBK Junior LeviceEUROVEA aréna Pasienky-Bratislava
24.Maj [18:30] | PiaBK Lokomotíva Sereď - BKM Iskra Svit AEUROVEA aréna Pasienky-Bratislava
25.Maj [12:00] | SobŠBK Junior Levice - BKM Iskra Svit AEUROVEA aréna Pasienky-Bratislava
25.Maj [14:30] | SobBK Inter Bratislava - BK Lokomotíva SereďEUROVEA aréna Pasienky-Bratislava
26.Maj [10:00] | NedBK Lokomotíva Sereď - ŠBK Junior LeviceEUROVEA aréna Pasienky-Bratislava
26.Maj [12:30] | NedBKM Iskra Svit A - BK Inter BratislavaEUROVEA aréna Pasienky-Bratislava

ŽL Staršie žiačky
Finálový turnaj
1.BK AŠK Slávia Trnava0
2.CBK 2004 Košice0
3.BK Lokomotíva Sereď0
4.Young Angels U15 Košice0
Skupina 1- 6
1.BK AŠK Slávia Trnava48
2.BK Lokomotíva Sereď44
3.Young Angels U15 Košice42
4.CBK 2004 Košice42
5.MBK Stará Turá40
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica32
Skupina 7-9
7.MBK Ružomberok29
8.BAM Poprad27
9.ŠKBD Spišská Nová Ves20
Základná skupina
1.BK AŠK Slávia Trnava29
2.Young Angels U15 Košice27
3.CBK 2004 Košice27
4.BK Lokomotíva Sereď27
5.MBK Stará Turá26
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica22
7.MBK Ružomberok21
8.BAM Poprad21
9.ŠKBD Spišská Nová Ves16
Predchádzajúce zápasy
12.MajBK AŠK Slávia Trnava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  82:50 
12.MajBK Lokomotíva Sereď - MBK Stará Turá
  70:57 
11.MajCBK 2004 Košice - Young Angels U15 Košice
  32:38 
11.MajBK Lokomotíva Sereď - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  81:46 
11.MajBK AŠK Slávia Trnava - MBK Stará Turá
  55:59 
2.MajCBK 2004 Košice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  77:31 
1.MajYoung Angels U15 Košice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  68:26 
28.AprMBK Stará Turá - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  98:41 
28.AprCBK 2004 Košice - BK AŠK Slávia Trnava
  56:57 
28.AprYoung Angels U15 Košice - BK Lokomotíva Sereď
  49:52 
Nasledujúce zápasy
24.Maj [15:00] | PiaBK AŠK Slávia Trnava - CBK 2004 KošiceŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava
24.Maj [18:00] | PiaBK Lokomotíva Sereď - Young Angels U15 KošiceŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava
25.Maj [14:00] | SobCBK 2004 Košice - Young Angels U15 KošiceŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava
25.Maj [16:30] | SobBK AŠK Slávia Trnava - BK Lokomotíva SereďŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava
26.Maj [9:00] | NedBK Lokomotíva Sereď - CBK 2004 KošiceŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava
26.Maj [11:30] | NedYoung Angels U15 Košice - BK AŠK Slávia TrnavaŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava

M-SR Mladší žiaci
Finálový turnaj - Košice
1.BA Čaňa0
2.ABOVIA 96 Košice0
3.MŠK BK Žiar nad Hronom0
4.MBA Prievidza0
5.BK Inter Bratislava0
6.BK Lokomotíva Sereď0
Nasledujúce zápasy
24.Maj [8:45] | PiaBA Čaňa - ABOVIA 96 KošiceŠA SOŠŽ Palackého 14-Košice
24.Maj [10:45] | PiaMŠK BK Žiar nad Hronom - MBA PrievidzaŠA SOŠŽ Palackého 14-Košice
24.Maj [12:15] | PiaBK Inter Bratislava - BK Lokomotíva SereďŠA SOŠŽ Palackého 14-Košice
24.Maj [13:45] | PiaABOVIA 96 Košice - MŠK BK Žiar nad HronomŠA SOŠŽ Palackého 14-Košice
24.Maj [15:15] | PiaBK Lokomotíva Sereď - BA ČaňaŠA SOŠŽ Palackého 14-Košice
24.Maj [16:45] | PiaMBA Prievidza - BK Inter BratislavaŠA SOŠŽ Palackého 14-Košice
25.Maj [9:00] | SobBA Čaňa - MŠK BK Žiar nad HronomŠA SOŠŽ Palackého 14-Košice
25.Maj [10:30] | SobBK Lokomotíva Sereď - MBA PrievidzaŠA SOŠŽ Palackého 14-Košice
25.Maj [12:00] | SobBK Inter Bratislava - ABOVIA 96 KošiceŠA SOŠŽ Palackého 14-Košice
25.Maj [13:30] | SobMBA Prievidza - BA ČaňaŠA SOŠŽ Palackého 14-Košice

M-SR Mladšie žiačky
Finálový turnaj - Košice
Nasledujúce zápasy
24.Maj [8:45] | PiaŠBK GREEN Šamorín - BK AŠK Slávia TrnavaŠH Loko, Čermeľská-Košice
24.Maj [10:45] | PiaBAM Poprad - MBK RužomberokŠH Loko, Čermeľská-Košice
24.Maj [12:15] | PiaYoung Angels YELLOW Košice - Piešťanské ČajočkyŠH Loko, Čermeľská-Košice
24.Maj [13:45] | PiaMBK Ružomberok - ŠBK GREEN ŠamorínŠH Loko, Čermeľská-Košice
24.Maj [15:15] | PiaPiešťanské Čajočky - BAM PopradŠH Loko, Čermeľská-Košice
24.Maj [16:45] | PiaYoung Angels YELLOW Košice - BK AŠK Slávia TrnavaŠH Loko, Čermeľská-Košice
25.Maj [9:00] | SobPiešťanské Čajočky - MBK RužomberokAngels aréna-Košice
25.Maj [10:30] | SobBAM Poprad - BK AŠK Slávia TrnavaAngels aréna-Košice
25.Maj [12:00] | SobYoung Angels YELLOW Košice - ŠBK GREEN ŠamorínAngels aréna-Košice
25.Maj [13:30] | SobBK AŠK Slávia Trnava - Piešťanské ČajočkyŠH Loko, Čermeľská-Košice


Prehľad súťaží