Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga muži1 Liga ženy, JuniorkyDL JunioriDL KadetiDL Kadetky
ŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky

Extraliga muži - SBL
Základná skupina
1.PP & TV Raj Žilina0
2.MBK Rieker COM-therm Komárno0
3.MBK Handlová0
4.Iskra Svit0
5.BKM Lučenec0
6.BK Levickí Patrioti0
7.BK Inter Bratislava0
8.BK 04 AC LB SNV0
9.BC Prievidza0
Nasledujúce zápasy
6.Okt [18:00] | SobBK 04 AC LB SNV - Iskra SvitŠH SNV-Spišská Nová Ves
6.Okt [18:00] | SobPP & TV Raj Žilina - BC PrievidzaŠH Rosinská cesta-Žilina
6.Okt [18:00] | SobMBK Handlová - BK Levickí PatriotiŠH-Handlová
9.Okt [18:00] | UtoBKM Lučenec - MBK Rieker COM-therm KomárnoŠH ARENA-Lučenec
13.Okt | SobBK 04 AC LB SNV - PP & TV Raj Žilina-
13.Okt | SobBK Inter Bratislava - MBK Handlová-
13.Okt | SobBK Levickí Patrioti - BKM Lučenec-
13.Okt | SobIskra Svit - MBK Rieker COM-therm Komárno-
17.Okt | StrMBK Rieker COM-therm Komárno - BK Levickí Patrioti-
17.Okt | StrBKM Lučenec - BK Inter Bratislava-

Extraliga ženy
Základná skupina
1.BAM Poprad0
2.BK Slovan Bratislava0
3.BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
4.BKM Junior UKF Nitra0
5.MBK Ružomberok0
6.Piešťanské Čajky0
7.ŠBK Šamorín0
8.YOUNG ANGELS Košice0
Nasledujúce zápasy
27.Sep [16:30] | ŠtvBK Slovan Bratislava - MBK RužomberokDom športu, Junácka 6-Bratislava
28.Sep [19:30] | PiaBKM Junior UKF Nitra - ŠBK ŠamorínŠH SPU-Nitra
29.Sep [16:00] | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BAM PopradŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica
29.Sep [18:00] | SobPiešťanské Čajky - YOUNG ANGELS KošiceDiplomat aréna-Piešťany
3.Okt [18:00] | StrPiešťanské Čajky - BKM Junior UKF NitraDiplomat aréna-Piešťany
6.Okt | SobŠBK Šamorín - BK Slovan Bratislava-
6.Okt [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK RužomberokŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica
6.Okt [18:00] | SobPiešťanské Čajky - BAM PopradDiplomat aréna-Piešťany
10.Okt | StrŠBK Šamorín - MBK Ružomberok-
11.Okt | ŠtvBK Slovan Bratislava - YOUNG ANGELS Košice-

1.Liga muži
Skupina východ
1.ŠKP BBC Banská Bystrica0
2.PU Prešov ISKRA Svit B0
3.KB Slávia TU Košice0
4.BK Slovenský Orol Levoča0
5.BK Dolný Kubín0
6.Academic ŽU Žilina0
Skupina západ
1.VŠEMvs Karlovka Bratislava B0
2.MŠK Iskra Petržalka0
3.MŠK BK Žiar nad Hronom0
4.BKM SPU Nitra0
5.BK ŠKP Štart Bratislava0
Nasledujúce zápasy
29.Sep [17:00] | SobBK Dolný Kubín - BK Slovenský Orol LevočaŠH P.O.Hviezdoslava-Dolný Kubín
29.Sep [18:00] | SobBKM SPU Nitra - VŠEMvs Karlovka Bratislava BŠH SPU-Nitra
29.Sep [18:30] | SobŠKP BBC Banská Bystrica - KB Slávia TU KošiceŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica
30.Sep [11:30] | NedAcademic ŽU Žilina - PU Prešov ISKRA Svit BŽU T-18 Veľký Diel-Žilina
30.Sep [14:00] | NedMŠK BK Žiar nad Hronom - BK ŠKP Štart BratislavaŠH Žiar n. Hronom-Žiar nad Hronom
6.Okt | SobBK ŠKP Štart Bratislava - BKM SPU Nitra-
6.Okt | SobAcademic ŽU Žilina - ŠKP BBC Banská Bystrica-
6.Okt | SobPU Prešov ISKRA Svit B - BK Slovenský Orol Levoča-
6.Okt | SobKB Slávia TU Košice - BK Dolný Kubín-
6.Okt [17:00] | SobMŠK Iskra Petržalka - VŠEMvs Karlovka Bratislava BŠH Domkárska-Bratislava

1 Liga ženy, Juniorky
Skupina východ
1.ŽBK Rožňava (J)0
2.Young Angels U19 Košice (J)0
3.Young Angels U17 Košice (J)0
4.ŠBK Spišská Nová Ves (J)0
5.BAM Poprad (J)0
6.TYDAM UPJŠ Košice0
7.MBK Ružomberok0
8.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE0
9.BKM Bardejov0
10.BK EILAT PU Prešov0
Skupina západ
1.ŠŠK Žilina - Budatín (J)0
2.Improve your basket Loko Sereď (J)0
3.BO Spartak Myjava (J)0
4.BK Slovan Bratislava (J)0
5.BK AŠK Slávia Trnava (J)0
6.MBK Stará Turá0
7.Dubček Bratislava0
8.BK ZŠ Zvolen0
9.BK ŠK UMB Banská Bystrica0
Nasledujúce zápasy
25.Sep [15:00] | UtoMBK Ružomberok - Young Angels U17 Košice (J)ŠH Koniareň-Ružomberok
27.Sep [18:00] | ŠtvBAM Poprad (J) - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEZŠ Komenského-Poprad
29.Sep | SobBKM Bardejov - BK EILAT PU Prešov-
29.Sep [10:00] | SobŽBK Rožňava (J) - TYDAM UPJŠ KošiceŠH gymn. Štítnická-Rožňava
29.Sep [10:45] | SobBK ZŠ Zvolen - ŠŠK Žilina - Budatín (J)ZŠ nám. Mládeže-Zvolen
29.Sep [11:00] | SobBO Spartak Myjava (J) - Improve your basket Loko Sereď (J)ŠH-Myjava
29.Sep [14:00] | SobYoung Angels U19 Košice (J) - ŠBK Spišská Nová Ves (J)Angels aréna-Košice
29.Sep [14:00] | SobMBK Stará Turá - BK ŠK UMB Banská BystricaŠH Stará Turá-Stará Turá
29.Sep [16:00] | SobDubček Bratislava - BK AŠK Slávia Trnava (J)ZŠ Majerníkova 62-Bratislava
30.Sep | NedBK EILAT PU Prešov - BKM Bardejov-

DL Juniori
Základná skupina
1.1 BK Michalovce0
2.BK 04 AC LB SNV0
3.BKM Iskra Svit0
4.BKM SPU Nitra0
5.KB Slávia TU Košice0
6.IMC Slovakia P. Bystrica0
7.MBK Handlová0
8.MBK Karlovka Bratislava0
9.MBK Victoria Žilina0
10.MBA Prievidza0
11.ŠBK Junior Levice0
12.ŠKP BBC Banská Bystrica0
Nasledujúce zápasy
29.Sep [11:00] | SobMBA Prievidza - BKM Iskra SvitZŠ S.Chalupku-Prievidza
29.Sep [14:00] | SobŠKP BBC Banská Bystrica - BKM SPU NitraŠH OA Tajovského-Banská Bystrica
29.Sep [14:00] | SobMBK Handlová - BK 04 AC LB SNVŠH-Handlová
29.Sep [16:00] | SobMBK Victoria Žilina - 1 BK MichalovceŠH Rosinská cesta-Žilina
29.Sep [16:00] | SobIMC Slovakia P. Bystrica - KB Slávia TU Košice8.ZŠ sídl.Rozkvet-Považská Bystrica
30.Sep | NedŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra-
30.Sep [10:00] | NedIMC Slovakia P. Bystrica - 1 BK Michalovce8.ZŠ sídl.Rozkvet-Považská Bystrica
30.Sep [10:00] | NedMBK Victoria Žilina - KB Slávia TU KošiceŠH Rosinská cesta-Žilina
30.Sep [10:00] | NedMBK Handlová - BKM Iskra SvitŠH-Handlová
30.Sep [10:00] | NedMBA Prievidza - BK 04 AC LB SNVNiké aréna-Prievidza

DL Kadeti
Skupina východ
1.ŠŠK KAC Jednota Košice0
2.IMC Slovakia P. Bystrica0
3.Abovia 96 Košice0
4.MBA Prievidza0
5.MBK Victoria Žilina0
6.MŠK BK Žiar nad Hronom0
7.BKM Iskra Svit0
8.BK Slovenský Orol Levoča0
9.BK 04 AC LB SNV0
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava0
2.MBK AŠK Slávia Trnava0
3.BSC YELLOW Bratislava0
4.BSC BLUE Bratislava(MS)0
5.BBK Bánovce nad Bebravou0
6.BKM SPU Nitra0
7.MBK Karlovka Bratislava0
8.Strojár Malacky0
9.ŠBK Junior Levice0
Predchádzajúce zápasy
20.SepŠBK Junior Levice - Strojár Malacky
   
Nasledujúce zápasy
25.Sep [15:00] | UtoŠBK Junior Levice - MBK Karlovka BratislavaŠH-Levice
29.Sep [10:00] | SobBKM SPU Nitra - Strojár MalackyZŠ Škultétyho, Klokočina-Nitra
29.Sep [17:00] | SobBBK Bánovce nad Bebravou - BSC YELLOW BratislavaŠH-Bánovce n. Bebravou
30.Sep [10:00] | NedBKM SPU Nitra - MBK Karlovka BratislavaZŠ Škultétyho, Klokočina-Nitra
30.Sep [11:00] | NedBBK Bánovce nad Bebravou - BSC BLUE Bratislava(MS)ŠH-Bánovce n. Bebravou
3.Okt [18:00] | StrIMC Slovakia P. Bystrica - MBA Prievidza8.ZŠ sídl.Rozkvet-Považská Bystrica
6.Okt | SobAbovia 96 Košice - IMC Slovakia P. Bystrica-
6.Okt | SobMBA Prievidza - BKM Iskra Svit-
6.Okt | SobBK Slovenský Orol Levoča - BK 04 AC LB SNV-
6.Okt | SobŠŠK KAC Jednota Košice - MBK Victoria Žilina-

DL Kadetky
Skupina východ
1.ŽBK Rožňava0
2.Young Angels U17 Košice0
3.Young Angels U16 Košice0
4.ŠKBD Spišská Nová Ves0
5.MBK Ružomberok0
6.BKM Žilina - Závodie0
7.BAM Poprad0
Skupina západ
1.BKM Junior UKF Nitra0
2.BK ZŠ Zvolen0
3.BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
4.BK Slovan Bratislava0
5.BK Nové Mesto nad Váhom0
6.BK Klokani Ivanka pri Dunaji0
7.BK AŠK Slávia Trnava0
Nasledujúce zápasy
29.Sep [16:00] | SobBK Nové Mesto nad Váhom - BK Klokani Ivanka pri DunajiŠH Stará Turá-Stará Turá
30.Sep [11:00] | NedBK Nové Mesto nad Váhom - BK Slovan BratislavaŠH Stará Turá-Stará Turá
6.Okt | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK ZŠ Zvolen-
6.Okt | SobBK Slovan Bratislava - BK Klokani Ivanka pri Dunaji-
6.Okt | SobBKM Junior UKF Nitra - BK AŠK Slávia Trnava-
6.Okt | SobŠKBD Spišská Nová Ves - BAM Poprad-
6.Okt | SobYoung Angels U16 Košice - Young Angels U17 Košice-
6.Okt | SobBKM Žilina - Závodie - MBK Ružomberok-
7.Okt | NedYoung Angels U17 Košice - Young Angels U16 Košice-
7.Okt | NedMBK Ružomberok - BKM Žilina - Závodie-

ŽL Starší žiaci
Skupina východ
1.MBK Victoria Žilina0
2.BKM Iskra Svit A0
3.BKM Dolný Kubín0
4.BK MŠK Kežmarok0
5.BK 04 AC LB SNV0
6.Abovia 96 Košice0
7.1 BK Michalovce0
Skupina západ
1.ŠBK Junior Levice0
2.MŠK BK Žiar nad Hronom0
3.MBA Prievidza0
4.MBK AŠK Slávia Trnava0
5.BSC Bratislava0
6.BK Lokomotíva Sereď0
7.BK Inter Bratislava0
Nasledujúce zápasy
29.Sep | SobAbovia 96 Košice - 1 BK Michalovce-
29.Sep [10:00] | SobBK MŠK Kežmarok - BKM Iskra Svit AMŠH Nižná brána 17-Kežmarok
29.Sep [11:00] | SobBSC Bratislava - BK Inter BratislavaŠH Domkárska-Bratislava
29.Sep [12:30] | SobBK Lokomotíva Sereď - MBK AŠK Slávia TrnavaSokolovňa, M.R.Štefánika-Sereď
29.Sep [13:30] | SobMBK Victoria Žilina - BKM Dolný KubínŠH Rosinská cesta-Žilina
29.Sep [17:00] | SobMŠK BK Žiar nad Hronom - MBA PrievidzaŠH Žiar n. Hronom-Žiar nad Hronom
30.Sep | Ned1 BK Michalovce - Abovia 96 Košice-
30.Sep | NedBKM Dolný Kubín - MBK Victoria Žilina-
30.Sep [10:00] | NedBK Inter Bratislava - BSC BratislavaHANT aréna Pasienky-Bratislava
30.Sep [10:30] | NedBKM Iskra Svit A - BK MŠK KežmarokIskra Aréna (ŠH)-Svit

ŽL Staršie žiačky
Základná skupina
1.BAM Poprad0
2.BK AŠK Slávia Trnava0
3.BK Lokomotíva Sereď0
4.BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
5.CBK 2004 Košice0
6.MBK Stará Turá0
7.MBK Ružomberok0
8.ŠKBD Spišská Nová Ves0
9.Young Angels U15 Košice0
Nasledujúce zápasy
25.Sep [18:00] | UtoYoung Angels U15 Košice - CBK 2004 KošiceŠH Loko, Čermeľská-Košice
29.Sep [15:00] | SobBK Lokomotíva Sereď - ŠKBD Spišská Nová VesSokolovňa, M.R.Štefánika-Sereď
29.Sep [15:00] | SobMBK Ružomberok - MBK Stará TuráŠH T-18 Plavisko-Ružomberok
29.Sep [17:00] | SobBK AŠK Slávia Trnava - BAM PopradŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava
30.Sep [9:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava - ŠKBD Spišská Nová VesŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava
30.Sep [10:00] | NedBK Lokomotíva Sereď - BAM PopradSokolovňa, M.R.Štefánika-Sereď
30.Sep [11:00] | NedBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK Stará TuráStr.zdravotná šk. Tajovského-Banská Bystrica
13.Okt | SobYoung Angels U15 Košice - BK AŠK Slávia Trnava-
13.Okt | SobCBK 2004 Košice - BK Lokomotíva Sereď-
13.Okt | SobBAM Poprad - MBK Ružomberok-


Prehľad súťaží