Prehľad basketbalových štatistík ročník 2018-2019

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Individuálne štatistiky - 2018-2019
Všetky kategórie
Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga muži1 Liga ženy, JuniorkyDL JunioriDL KadetiDL Kadetky
ŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky
Parametre individuálnych štatistík
Všetky kategórie - Všetky skupiny - Body
PoradieMenoŠtátDružstvoPoč.ZápasovBody
1 Misal Samuel SVK BKM Iskra Svit - Kadeti - 23.0
BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 68.0
491
2 Foltín Marek SVK BKM SPU Nitra - Juniori - 5.0
BKM SPU Nitra - Kadeti - 85.0
590
3 Pažický Patrik SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 27.0
MBK Victoria Žilina - Kadeti - 60.0
487
4 Rozenberg Róbert SVK MBA Prievidza - Juniori - 80.0280
5 Lukáč Patrik SVK MBA Prievidza - Juniori - 33.0
MBA Prievidza - Kadeti - 39.0
472
6 Tončík Matej MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 64.0264
7 Kozel Filip SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 63.0263
8 Dulovičová Emma SVK ŠBK Spišská Nová Ves (J) - Juniorky - 16.0
ŠKBD Spišská Nová Ves - Kadetky - 45.0
561
9 Jarošová Kamila SVK ŠBK Spišská Nová Ves (J) - Juniorky - 16.0
ŠKBD Spišská Nová Ves - Kadetky - 45.0
561
10 Gavláková Saša SVK BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 48.0
BK AŠK Slávia Trnava (J) - Juniorky - 13.0
361
11 Korfanta Adam SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 60.0260
12 Mihálik Samuel SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 59.0459
13 Suláni Martin SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 59.0459
14 Monček Adam SVK KB Slávia TU Košice - Juniori - 50.0
KB Slávia TU Košice - Muži - 6.0
356
15 Horák Juraj BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 55.0255
16 Ištok Jakub Jozef BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 51.0251
17 Arpáš René SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 50.0450
18 Kincel Samuel SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 50.0250
19 Krebes Enrico SVK KB Slávia TU Košice - Juniori - 30.0
KB Slávia TU Košice - Muži - 19.0
349
20 Petrovič Damir SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 49.0349
21 Vojtek Jozef SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Muži - 47.0247
22 Hrušovská Viktória SVK ŠBK Spišská Nová Ves (J) - Juniorky - 15.0
ŠKBD Spišská Nová Ves - Kadetky - 31.0
546
23 Hronský Matúš SVK MBA Prievidza - Kadeti - 45.0245
24 Kašperanová Lucia SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 45.0245
25 Štefunková Alena SVK BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 32.0
BK AŠK Slávia Trnava (J) - Juniorky - 12.0
444
26 Rožňovcová Jana SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 44.0344
27 Ďuračková Rebeca BK Lokomotíva Sereď - Staršie žiačky - 44.0244
28 Špánik Matúš SVK BBK Bánovce nad Bebravou - Kadeti - 44.0244
29 Kasák Matúš SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 9.0
MBK Victoria Žilina - Kadeti - 34.0
443
30 Kankríniová Jana SVK MBK Ružomberok - Ženy - 43.0243
31 Krčmárik Adam SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 43.0243
32 Mojžiš Dominik SVK MBA Prievidza - Juniori - 24.0
MBA Prievidza - Kadeti - 18.0
442
33 Bartuš Filip SVK MBK Handlová - Juniori - 42.0242
34 Fedor Samuel SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 42.0242
35 Turza Šimon SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 42.0242
36 Mrázik Martin SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 11.0
MBK Victoria Žilina - Kadeti - 30.0
441
37 Lackóová Natália Petra SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 41.0341
38 Kubovič Jozef SVK MBK Handlová - Juniori - 41.0241
39 Rákai Filip Peter SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 41.0241
40 Akantis Filip SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 3.0
MBK Victoria Žilina - Kadeti - 37.0
340
41 Kubáňová Dorota MBK Ružomberok - Kadetky - 40.0240
42 Dudonová Nina BK Lokomotíva Sereď - Staršie žiačky - 39.0239
43 Kubíková Nicol MBK Ružomberok - Kadetky - 21.0
MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 17.0
338
44 Šabíková Klára SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 38.0338
45 Hromada Branislav SVK MBA Prievidza - Juniori - 38.0238
46 Koczkáš Branislav SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Muži - 38.0238
47 Szabó Samuel SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 38.0138
48 Mišinský Erik SVK KB Slávia TU Košice - Juniori - 27.0
KB Slávia TU Košice - Muži - 10.0
337
49 Szabóvá Vanesa SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 36.0336
50 Kopas Marcus SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 35.0435
51 Horváthová Michaela SVK BO Spartak Myjava (J) - Juniorky - 35.0235
52 Novák Dávid SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 35.0235
53 Očadlíková Ema SVK Improve your basket Loko Sereď (J) - Juniorky - 35.0235
54 Lojová Lucia SVK BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 21.0
BK AŠK Slávia Trnava (J) - Juniorky - 13.0
434
55 Erben Tomáš MBK Victoria Žilina - Kadeti - 34.0234
56 Gyenesová Orsolya SVK ŽBK Rožňava (J) - Juniorky - 34.0234
57 Krajčovičová Monika SVK Dubček Bratislava - Ženy - 34.0234
58 Kubala Dominik SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 34.0234
59 Lysák Adrián SVK BKM Iskra Svit - Kadeti - 34.0234
60 Matuška Maxim SVK MBA Prievidza - Kadeti - 34.0234
61 Muránsky Jakub SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Muži - 33.0233
62 Pliško Dávid SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 33.0233
63 Kolesárová Barbora SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 16.0
Young Angels U17 Košice (J) - Juniorky - 16.0
432
64 Havranová Viktória SVK MBK Ružomberok - Ženy - 32.0232
65 Pirkovský Martin SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 32.0232
66 Kačírová Vladimíra SVK ŠBK Spišská Nová Ves (J) - Juniorky - 7.0
ŠKBD Spišská Nová Ves - Kadetky - 24.0
531
67 Kaliuzhna Anna SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 13.0
Young Angels U17 Košice (J) - Juniorky - 18.0
431
68 Babariková Zuzana SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 31.0231
69 Rosinský Rastislav SVK BKM SPU Nitra - Juniori - 0.0
BKM SPU Nitra - Kadeti - 30.0
530
70 Brózová Ema MBK Ružomberok - Kadetky - 25.0
MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 5.0
330
71 Malková Natália SVK BK Nové Mesto nad Váhom - Kadetky - 30.0230
72 Šery Lukáš SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Kadeti - 30.0230
73 Urban Samuel SVK BBK Bánovce nad Bebravou - Kadeti - 30.0230
74 Vandlíková Tereza SVK BK Nové Mesto nad Váhom - Kadetky - 30.0230
75 Žemlová Alžbeta BK Lokomotíva Sereď - Staršie žiačky - 30.0230
76 Mesárošová Alena SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 20.0
BK ZŠ Zvolen - Ženy - 9.0
429
77 Hupka Marco SVK MBK Karlovka Bratislava - Juniori - 29.0229
78 Seňová Natália SVK Young Angels U19 Košice (J) - Juniorky - 29.0229
79 Pavlech Filip BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 29.0129
80 Kristlová Vanda Mária SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 20.0
Young Angels U17 Košice (J) - Juniorky - 8.0
428
81 Danišková Gréta SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 28.0328
82 Jancusko Richard BBK Bánovce nad Bebravou - Kadeti - 28.0228
83 Kmetoniová Emma SVK BAM Poprad - Kadetky - 28.0228
84 Minčíková Klaudia SVK TYDAM UPJŠ Košice - Ženy - 28.0228
85 Užovičová Liana BK Lokomotíva Sereď - Staršie žiačky - 28.0228
86 Virasztóová Sofia SVK Young Angels U19 Košice (J) - Juniorky - 28.0228
87 Zvrškovec Alexander B. MBK Karlovka Bratislava - Kadeti - 28.0228
88 Kloknerová Bianka SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 27.0327
89 Hegedüš Štefan SVK KB Slávia TU Košice - Muži - 27.0227
90 Hudáková Alexandra SVK Improve your basket Loko Sereď (J) - Juniorky - 27.0227
91 Kukučka Andrej SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Kadeti - 27.0227
92 Ostrovská Zuzana SVK BK Nové Mesto nad Váhom - Kadetky - 27.0227
93 Riecka Alexandra SVK Dubček Bratislava - Ženy - 27.0227
94 Tomková Martina SVK TYDAM UPJŠ Košice - Ženy - 27.0227
95 Vojteková Natália BK Nové Mesto nad Váhom - Kadetky - 27.0227
96 Zlocha Jozef BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 27.0127
97 Dzugas Richard SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 26.0226
98 Hörmann Michal SVK MBK Karlovka Bratislava - Juniori - 26.0226
99 Zahradár Peter SVK MBK Handlová - Juniori - 26.0226
100 Špaňo Dominik SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 26.0126
101 Schreiberová Tereza SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 12.0
Young Angels U17 Košice (J) - Juniorky - 13.0
425
102 Mikovčáková Diana SVK Young Angels U19 Košice (J) - Juniorky - 25.0225
103 Kollárová Dominika BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 25.0125
104 Dohňanská Gréta SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 24.0324
105 Boženíková Sandra SVK BKM Žilina - Závodie - Kadetky - 24.0224
106 Švarc Martin SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Muži - 24.0224
107 Valková Kristína SVK BK AŠK Slávia Trnava (J) - Juniorky - 24.0224
108 Soliarová Soňa SVK BKM Žilina - Závodie - Kadetky - 18.0
ŠŠK Žilina - Budatín (J) - Juniorky - 5.0
323
109 Balážová Sophia SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 23.0223
110 Barniak Tomáš SVK MBK Handlová - Juniori - 23.0223
111 Duda Filip SVK KB Slávia TU Košice - Muži - 23.0223
112 Jakubčeková Hana SVK BK Lokomotíva Sereď - Staršie žiačky - 23.0223
113 Macejková Soňa MBK Stará Turá - Staršie žiačky - 23.0223
114 Plavnická Kamila SVK Young Angels U17 Košice (J) - Juniorky - 23.0223
115 Poljak Oliver SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Kadeti - 23.0223
116 Scherhauferová Simona SVK Improve your basket Loko Sereď (J) - Juniorky - 23.0223
117 Šeligová Barbora SVK Dubček Bratislava - Ženy - 23.0223
118 Tchúr Filip SVK KB Slávia TU Košice - Juniori - 23.0223
119 Hanusek Marek SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 23.0123
120 Kleinová Ema SVK ŠBK Spišská Nová Ves (J) - Juniorky - 4.0
ŠKBD Spišská Nová Ves - Kadetky - 18.0
522
121 Siladiová Ema SVK Young Angels U16 Košice - Kadetky - 22.0322
122 Spišiaková Ema SVK Young Angels U16 Košice - Kadetky - 22.0322
123 Čatlošová Timea SVK Young Angels U19 Košice (J) - Juniorky - 22.0222
124 Dlugošová Viktória BAM Poprad - Staršie žiačky - 22.0222
125 Evelleyová Andrea SVK TYDAM UPJŠ Košice - Ženy - 22.0222
126 Kňažko Adrián MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 22.0222
127 Krištofová Miroslava SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 22.0222
128 Mičuda Timotej SVK MBK Karlovka Bratislava - Juniori - 22.0222
129 Straková Sarah MBK Ružomberok - Kadetky - 22.0222
130 Bizub Martin SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 22.0122
131 Kučma Matej SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 22.0122
132 Majher Ján SVK BK Dolný Kubín - Muži - 22.0122
133 Erdélyiová Alexandra Young Angels U16 Košice - Kadetky - 21.0321
134 Bakoš Filip SVK MBA Prievidza - Kadeti - 21.0221
135 Desiatniková Júlia SVK TYDAM UPJŠ Košice - Ženy - 21.0221
136 Ďuranová Tatiana SVK BKM Žilina - Závodie - Kadetky - 21.0221
137 Horniačková Zuzana SVK BO Spartak Myjava (J) - Juniorky - 21.0221
138 Hrnčár Lukáš SVK MBA Prievidza - Juniori - 21.0221
139 Mravec Matej SVK KB Slávia TU Košice - Juniori - 21.0221
140 Mrnková Stela SVK Improve your basket Loko Sereď (J) - Juniorky - 21.0221
141 Petrušová Veronika SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 21.0221
142 Dobrotka Adam SVK VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Muži - 21.0121
143 Mokráň Jakub SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Muži - 21.0121
144 Benová Lenka SVK BO Spartak Myjava (J) - Juniorky - 20.0220
145 Knappová Katarína SVK Young Angels U19 Košice (J) - Juniorky - 20.0220
146 Podhradská Tereza SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 20.0220
147 Strážik Martin SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 0.0
BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 20.0
220
148 Zahornacká Zuzana SVK Young Angels U19 Košice (J) - Juniorky - 20.0220
149 Gajan Tomáš SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 20.0120
150 Kapustík Ondrej SVK BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 20.0120
151 Lehotský Marián SVK BK Dolný Kubín - Muži - 20.0120
152 Jendrichovská Michaela SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 13.0
Young Angels U17 Košice (J) - Juniorky - 6.0
419
153 Polláková Alexandra SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 19.0319
154 Sagalincová Martina BAM Poprad - Staršie žiačky - 19.0219
155 Siládi Matej SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 5.0
ŠKP BBC Banská Bystrica - Muži - 14.0
219
156 Šimoňák Matej SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 19.0219
157 Lörinc Richard SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 19.0119
158 Staníková Eva Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 19.0119
159 Valach Michal SVK VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Muži - 19.0119
160 Ištoňová Miriam SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 15.0
Young Angels U17 Košice (J) - Juniorky - 3.0
318
161 Gondová Barbora SVK ŠŠK Žilina - Budatín (J) - Juniorky - 18.0218
162 Koleňáková Monika SVK Improve your basket Loko Sereď (J) - Juniorky - 18.0218
163 Sýkora Jakub MBA Prievidza - Kadeti - 18.0218
164 Viglaská Kristína SVK ŽBK Rožňava (J) - Juniorky - 18.0218
165 Vodrážková Eva SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 18.0218
166 Bečarik Štefan SVK BK Slovenský Orol Levoča - Muži - 18.0118
167 Bolf Martin Strojár Malacky - Kadeti - 18.0118
168 Mihaliková Monika SVK BK EILAT PU Prešov - Ženy - 18.0118
169 Schnierer Marek SVK MBA Prievidza - Kadeti - 18.0118
170 Kester Dominik BKM Iskra Svit - Kadeti - 0.0
BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 17.0
417
171 Kohútová Linda MBK Ružomberok - Kadetky - 8.0
MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 9.0
317
172 Nagy Dóra BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 17.0317
173 Belčíková Vladimíra SVK ŠŠK Žilina - Budatín (J) - Juniorky - 17.0217
174 Bertovič-Mračková Pavla SVK Dubček Bratislava - Ženy - 17.0217
175 Praženicová Patrícia SVK MBK Ružomberok - Ženy - 17.0217
176 Strompová Alžbeta SVK TYDAM UPJŠ Košice - Ženy - 17.0217
177 Jasovský Matúš 1 BK Michalovce - Starší žiaci - 17.0117
178 Jurčina Matúš SVK VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Muži - 17.0117
179 Kolečanyi Stanislav SVK BK Slovenský Orol Levoča - Muži - 17.0117
180 Novák Marek SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 17.0117
181 Rendla Maroš SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Muži - 17.0117
182 Huljak Alec SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Kadeti - 16.0216
183 Janíček Denis Dušan SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 16.0216
184 Kubinová Viktória MBK Stará Turá - Staršie žiačky - 16.0216
185 Morvay Lukáš MBK AŠK Slávia Trnava - Starší žiaci - 16.0216
186 Schreiber Kamil SVK KB Slávia TU Košice - Juniori - 16.0216
187 Škorvánková Patrícia SVK ŠŠK Žilina - Budatín (J) - Juniorky - 16.0216
188 Takács Norbert BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 16.0216
189 Babiková Annamária SVK ŠBK Spišská Nová Ves (J) - Juniorky - 16.0116
190 Mončeková Alexandra SVK BK EILAT PU Prešov - Ženy - 16.0116
191 Petrovič Adam BK Slovenský Orol Levoča - Muži - 16.0116
192 Urban Ľubomír BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 16.0116
193 Holeš Tomáš SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 15.0415
194 Fedoroňková Ema SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 15.0315
195 Demko Martin SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 15.0215
196 Dvornická Kristína SVK BAM Poprad - Kadetky - 15.0215
197 Iwerebor Solomon MBK AŠK Slávia Trnava - Starší žiaci - 15.0215
198 Mihálka Adrián MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 15.0215
199 Pazúrová Tamara BAM Poprad - Staršie žiačky - 15.0215
200 Pomajbová Martina BK Nové Mesto nad Váhom - Kadetky - 15.0215
201 Surmanová Simona MBK Stará Turá - Staršie žiačky - 15.0215
202 Trnčík Tino SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 15.0215
203 Turzáková Tamara SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 15.0215
204 Urban Dominik SVK MBK Handlová - Juniori - 15.0215
205 Zimerman Martin BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 15.0215
206 Cepková Karolína SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 14.0314
207 Podmanická Linda SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 14.0314
208 Baštáková Zuzana SVK ŽBK Rožňava (J) - Juniorky - 14.0214
209 Gergelyová Zaira MBK Stará Turá - Staršie žiačky - 14.0214
210 Kadluba Tomáš Strojár Malacky - Kadeti - 14.0214
211 Kromková Sarah BAM Poprad - Kadetky - 14.0214
212 Medvecký Aleš SVK KB Slávia TU Košice - Muži - 14.0214
213 Rebejová Tara SVK Young Angels U16 Košice - Kadetky - 14.0214
214 Šimková Kristína SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 14.0214
215 Kiss Peter SVK KB Slávia TU Košice - Muži - 14.0114
216 Kiss Tibor BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 14.0114
217 Kubaský Daniel SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 14.0114
218 Lüley Matúš SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 14.0114
219 Magušín Richard SVK BKM SPU Nitra - Juniori - 14.0114
220 Mäsiar Marek SVK VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Muži - 14.0114
221 Obert Branislav SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Muži - 14.0114
222 Sabovčíková Sonia SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 10.0
Young Angels U17 Košice (J) - Juniorky - 3.0
413
223 Bajrović Minela SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 13.0313
224 Ilkovičová Linda BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 13.0313
225 Šimčíková Tereza SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 13.0
BK ZŠ Zvolen - Ženy - 0.0
313
226 Bencelová Aneta SVK Improve your basket Loko Sereď (J) - Juniorky - 13.0213
227 Borovičková Jana SVK TYDAM UPJŠ Košice - Ženy - 13.0213
228 Didová Barbora SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 13.0213
229 Eliášová Ema MBK Stará Turá - Staršie žiačky - 13.0213
230 Háberová Klaudia SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 13.0213
231 Harabin Dávid BKM Iskra Svit - Kadeti - 13.0213
232 Kotorík Matej SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 11.0
ŠKP BBC Banská Bystrica - Muži - 2.0
213
233 Kucej Hugo SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 12.0
MŠK BK Žiar nad Hronom - Muži - 1.0
213
234 Lojová Lenka SVK BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 13.0213
235 Mamráková Soňa SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 13.0213
236 Mesíková Viktória SVK MBK Ružomberok - Ženy - 13.0213
237 Mühlberger David SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 13.0213
238 Nižný Norbert SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 13.0213
239 Rausová Dominika SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 13.0213
240 Uramová Natália SVK MBK Ružomberok - Ženy - 13.0213
241 Urbanová Dominika SVK Young Angels U19 Košice (J) - Juniorky - 13.0213
242 Jakubek Daniel SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 13.0113
243 Ondrejka Matej BK Dolný Kubín - Muži - 13.0113
244 Otčenáš Marek SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 13.0113
245 Slamka Martin ŠBK Junior Levice - Kadeti - 13.0113
246 Syč-Kriváňová Lucia SVK BK ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 13.0113
247 Valková Janka SVK ŠBK Spišská Nová Ves (J) - Juniorky - 2.0
ŠKBD Spišská Nová Ves - Kadetky - 10.0
512
248 Fröhlichová Denisa SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 12.0312
249 Hlinka Alex Carlo SVK MBA Prievidza - Juniori - 0.0
MBA Prievidza - Kadeti - 12.0
312
250 Majorošová Nina SVK Young Angels U16 Košice - Kadetky - 12.0312
251 Barthová Martina SVK Dubček Bratislava - Ženy - 12.0212
252 Gajdoš Pavel BBK Bánovce nad Bebravou - Kadeti - 12.0212
253 Gavláková Nina BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 12.0212
254 Halas Tomáš SVK KB Slávia TU Košice - Muži - 12.0212
255 Holubová Paulína BK Lokomotíva Sereď - Staršie žiačky - 12.0212
256 Kurák Matej Strojár Malacky - Kadeti - 12.0212
257 Matušicová Barbora SVK BO Spartak Myjava (J) - Juniorky - 12.0212
258 Oborilová Petra SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 12.0212
259 Paulíková Natália SVK Improve your basket Loko Sereď (J) - Juniorky - 12.0212
260 Paulis Matej MBK Karlovka Bratislava - Kadeti - 12.0212
261 Svrbická Monika BK Lokomotíva Sereď - Staršie žiačky - 12.0212
262 Švárna Lenka MBK Ružomberok - Kadetky - 12.0212
263 Valachová Karin SVK Dubček Bratislava - Ženy - 12.0212
264 Vrabček Matúš Strojár Malacky - Kadeti - 12.0212
265 Barina Lukáš BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 12.0112
266 Holic Martin SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 12.0112
267 Chaban Daniel SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 12.0112
268 Machalová Martina SVK Young Angels U19 Košice (J) - Juniorky - 12.0112
269 Nemček Richard SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 12.0112
270 Války Tomáš BKM SPU Nitra - Kadeti - 11.0411
271 Antalová Barbora BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 11.0311
272 Bučková Kristína ŠKBD Spišská Nová Ves - Kadetky - 11.0311
273 Bachorová Eva Mária SVK Dubček Bratislava - Ženy - 11.0211
274 Basová Daniela SVK TYDAM UPJŠ Košice - Ženy - 11.0211
275 Brugoš Matej BKM Iskra Svit - Kadeti - 11.0211
276 Hurčala Juraj SVK BKM Iskra Svit - Kadeti - 11.0211
277 Mikič Noel MBK Handlová - Juniori - 11.0211
278 Moravčík Krištof SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 11.0211
279 Novák Ladislav MBK AŠK Slávia Trnava - Starší žiaci - 11.0211
280 Pučíková Sabina BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 11.0211
281 Pukančík Matúš SVK MBK Karlovka Bratislava - Juniori - 11.0211
282 Vargová Zuzana SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 11.0211
283 Vavrová Ema SVK BKM Žilina - Závodie - Kadetky - 11.0211
284 Žilinská Lucia SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 11.0211
285 Bartko Viktor BK Slovenský Orol Levoča - Kadeti - 11.0111
286 Bujdoš Dávid 1 BK Michalovce - Starší žiaci - 11.0111
287 Grochal Marek SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 11.0111
288 Hakala Pavol 1 BK Michalovce - Starší žiaci - 11.0111
289 Kolečanyi Adrián BK Slovenský Orol Levoča - Muži - 11.0111
290 Kolimár Andrej SVK BSC YELLOW Bratislava - Kadeti - 11.0111
291 Sýkorová Miroslava SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 11.0111
292 Javor Adam SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 10.0410
293 Hudecová Sandra SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 10.0310
294 Fišer David BBK Bánovce nad Bebravou - Kadeti - 10.0210
295 Gadušová Petra BK Nové Mesto nad Váhom - Kadetky - 10.0210
296 Klauda Nicolas Adrián BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 10.0210
297 Krippnerová Sofia BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 10.0210
298 Lagin Maximilián BBK Bánovce nad Bebravou - Kadeti - 10.0210
299 Linder Roman SVK MBA Prievidza - Juniori - 10.0210
300 Lukáčová Monika SVK BO Spartak Myjava (J) - Juniorky - 10.0210
301 Mikudíková Katarína SVK BK Nové Mesto nad Váhom - Kadetky - 10.0210
302 Moricová Soňa SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 10.0210
303 Prosbová Lucia SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 10.0210
304 Rojko Dárius BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 10.0210
305 Šoltés Milan SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Muži - 10.0210
306 Štefanča Adam MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 10.0210
307 Šuga Adam BSC Bratislava - Starší žiaci - 10.0210
308 Tamáši Kristián SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 10.0210
309 Váňová Lucia SVK BKM Žilina - Závodie - Kadetky - 10.0210
310 Bundzel Martin BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 10.0110
311 Dolník Michal SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Muži - 10.0110
312 Grenda Marko SVK BKM SPU Nitra - Juniori - 10.0110
313 Konc Adam SVK BKM SPU Nitra - Juniori - 10.0110
314 Kubová Katarína SVK BK ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 10.0110
315 Laubertová Laura Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 10.0110
316 Nagyová Ema BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 10.0110
317 Pažický Jakub SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 10.0110
318 Radošinský Tomáš SVK BSC YELLOW Bratislava - Kadeti - 10.0110
319 Rumpík Marek BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 10.0110
320 Supuka Jaroslav SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Muži - 10.0110
321 Šimková Karolína SVK ŽBK Rožňava (J) - Juniorky - 10.0110
322 Trebuňa Martin SVK BSC BLUE Bratislava(MS) - Kadeti - 10.0110
323 Vitek Mikuláš SVK VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Muži - 10.0110
324 Záhora Marko SVK MBK Karlovka Bratislava - Juniori - 10.0110
325 Židek Matej BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 10.0110
326 Barboričová Sofia SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 9.029
327 Bolf Samuel BSC Bratislava - Starší žiaci - 9.029
328 Garlathyová Kristína SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 9.029
329 Járay Branislav SVK KB Slávia TU Košice - Muži - 9.029
330 Karaffová Katarína SVK ŠBK Spišská Nová Ves (J) - Juniorky - 9.029
331 Klusová Noemi BAM Poprad - Staršie žiačky - 9.029
332 Kubalová Emma MBK Stará Turá - Staršie žiačky - 9.029
333 Lelkes Filip SVK BKM Iskra Svit - Kadeti - 9.029
334 Malovcová Vivien SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 9.029
335 Mrviš Radoslav MBK Karlovka Bratislava - Juniori - 9.029
336 Tvrdá Justína SVK BK AŠK Slávia Trnava (J) - Juniorky - 9.029
337 Varsík Leonardo BSC Bratislava - Starší žiaci - 9.029
338 Zrayer Sarah Yasmin BK Lokomotíva Sereď - Staršie žiačky - 9.029
339 Antalecová Ava SVK BK ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 9.019
340 Rákai Denis SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 9.019
341 Ághová Emma BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 8.038
342 Petrovičová Kristína SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 0.0
BK ZŠ Zvolen - Ženy - 8.0
38
343 Andrássy Eszter SVK Dubček Bratislava - Ženy - 8.028
344 Belák Tomáš BBK Bánovce nad Bebravou - Kadeti - 8.028
345 Brucknerová Jana SVK Dubček Bratislava - Ženy - 8.028
346 Buček Adam MBK AŠK Slávia Trnava - Starší žiaci - 8.028
347 Dančová Karolína BAM Poprad - Staršie žiačky - 8.028
348 Géczy Marko MBA Prievidza - Kadeti - 8.028
349 Gondek Matej SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 8.028
350 Hupka Filip MBK Karlovka Bratislava - Kadeti - 8.028
351 Kolesár Adrián BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 8.028
352 Kovácsová Réka SVK ŽBK Rožňava (J) - Juniorky - 8.028
353 Lepáček Jakub SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 8.0
ŠKP BBC Banská Bystrica - Muži - 0.0
28
354 Majerčáková Martina BAM Poprad - Kadetky - 8.028
355 Melicherčíková Gabriela SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 8.028
356 Merta Jan BSC Bratislava - Starší žiaci - 8.028
357 Michlíková Natália BAM Poprad - Kadetky - 8.028
358 Michlíková Nina BAM Poprad - Kadetky - 8.028
359 Podžuban Michal SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 8.028
360 Stanková Chiara SVK ŽBK Rožňava (J) - Juniorky - 8.028
361 Szemanová Katarína SVK ŠŠK Žilina - Budatín (J) - Juniorky - 8.028
362 Tomiczková Adela SVK BKM Žilina - Závodie - Kadetky - 8.028
363 Trenka Alex Patrik MBK Karlovka Bratislava - Kadeti - 8.028
364 Beňová Barbora SVK BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 8.018
365 Bielik Martin SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 8.018
366 Daňková Tereza CBK 2004 Košice - Staršie žiačky - 8.018
367 Dvořák Bruno SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 8.018
368 Greguš Juraj SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 8.018
369 Halmeš Filip SVK VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Muži - 8.018
370 Hanák Samuel SVK VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Muži - 8.018
371 Király Pavel SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 8.018
372 Melezinek Jakub SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 8.018
373 Mrázová Laura CBK 2004 Košice - Staršie žiačky - 8.018
374 Odnoga Richard SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 8.018
375 Valent Marek SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 8.018
376 Vigaš Michal SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 8.018
377 Vrtík Maroš SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Muži - 8.018
378 Matúšová Lenka ŠBK Spišská Nová Ves (J) - Juniorky - 0.0
ŠKBD Spišská Nová Ves - Kadetky - 7.0
57
379 Bielik Miroslav MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 7.027
380 Hanková Simona SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 7.027
381 Hasaj Tomáš BK 04 AC LB SNV - Juniori - 7.027
382 Heliová Eliška SVK BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 7.027
383 Janoščíková Alexandra BAM Poprad - Staršie žiačky - 7.027
384 Riška Dávid MBK Handlová - Juniori - 7.027
385 Sunitrová Barbara SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 7.027
386 Valašík Ondrej BSC Bratislava - Starší žiaci - 7.027
387 Valigurský Jakub BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 7.027
388 Babiak Jakub SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 7.017
389 Demko Michal 1 BK Michalovce - Starší žiaci - 7.017
390 Dzurová Nina CBK 2004 Košice - Staršie žiačky - 7.017
391 Furčák Daniel SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 7.017
392 Hladík Marco Strojár Malacky - Kadeti - 7.017
393 Ivančo Samuel 1 BK Michalovce - Starší žiaci - 7.017
394 Javorský Alex SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 7.017
395 Karvay David MBA Prievidza - Kadeti - 7.017
396 Kirchner Adrián SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 7.017
397 Kováčová - Vacková Jana SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 7.017
398 Lysová Jana SVK ŠBK Spišská Nová Ves (J) - Juniorky - 7.017
399 Majerníková Karolína Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 7.017
400 Mesároš Patrik BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 7.017
401 Mitrík Dante SVK BSC YELLOW Bratislava - Kadeti - 7.017
402 Sás Tomáš SVK BSC BLUE Bratislava(MS) - Kadeti - 7.017
403 Serenčko Sebastián 1 BK Michalovce - Starší žiaci - 7.017
404 Škorupa Richard SVK BK Dolný Kubín - Muži - 7.017
405 Töröková Adriána SVK BK EILAT PU Prešov - Ženy - 7.017
406 Dučáková Tereza SVK ŠKBD Spišská Nová Ves - Kadetky - 6.036
407 Mačičáková Fatima Young Angels U16 Košice - Kadetky - 6.036
408 Beráneková Sofia SVK Young Angels U19 Košice (J) - Juniorky - 6.026
409 Bieliková Veronika SVK Improve your basket Loko Sereď (J) - Juniorky - 6.026
410 Briatka Dávid IMC Slovakia P. Bystrica - Kadeti - 6.026
411 Brunčák Filip Strojár Malacky - Kadeti - 6.026
412 Burianová Bibiána SVK BK Nové Mesto nad Váhom - Kadetky - 6.026
413 Farkalinová Barbora ŠKBD Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 6.026
414 Feňárová Gabriela Celine ŠKBD Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 6.026
415 Gánovská Antónia ŠKBD Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 6.026
416 Gebeová Bernadett SVK ŽBK Rožňava (J) - Juniorky - 6.026
417 Horák Matúš SVK BKM Iskra Svit - Kadeti - 6.026
418 Hornák Martin MBK Victoria Žilina - Kadeti - 6.026
419 Kaliská Júlia SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 6.026
420 Lacko Ivan SVK MBA Prievidza - Juniori - 6.026
421 Mičányi Dominik BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 6.026
422 Papcunová Marianna BAM Poprad - Staršie žiačky - 6.026
423 Rothová Karolína BAM Poprad - Staršie žiačky - 6.026
424 Sárkányová Valéria BK Lokomotíva Sereď - Staršie žiačky - 6.026
425 Stollárová Terézia SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 6.026
426 Špergl Simon Strojár Malacky - Kadeti - 6.026
427 Veselský Juraj MBK AŠK Slávia Trnava - Starší žiaci - 6.026
428 Zguriš Filip BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 6.026
429 Bujdoš Adam 1 BK Michalovce - Starší žiaci - 6.016
430 Gatial Jakub SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 6.016
431 Chovaníková Simona Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 6.016
432 Janošov Milan SVK VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Muži - 6.016
433 Kamenický Matej SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 6.016
434 Krajčír Juraj SVK VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Muži - 6.016
435 Kürti Adrián ŠBK Junior Levice - Kadeti - 6.016
436 Malíšek Jonáš SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 6.016
437 Mašlanková Emma Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 6.016
438 Rodáková Ema SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 6.016
439 Sáraz Miroslav SVK BKM SPU Nitra - Juniori - 6.016
440 Skladaný Lukáš BK Dolný Kubín - Muži - 6.016
441 Zuščák Matej BK Slovenský Orol Levoča - Kadeti - 6.016
442 Baron Martin SVK KB Slávia TU Košice - Juniori - 5.0
KB Slávia TU Košice - Muži - 0.0
35
443 Kittová Martina SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 5.035
444 Svitok Adam Samuel MBA Prievidza - Kadeti - 4.0
MBK Handlová - Juniori - 1.0
35
445 Dubovský Daniel SVK KB Slávia TU Košice - Juniori - 5.025
446 Hajko Jakub MBK Karlovka Bratislava - Juniori - 5.025
447 Hanúsková Patrícia SVK Improve your basket Loko Sereď (J) - Juniorky - 5.025
448 Chovancová Alexandra SVK BKM Žilina - Závodie - Kadetky - 5.025
449 Kolárik Matej BBK Bánovce nad Bebravou - Kadeti - 5.025
450 Luptáková Alexandra SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 5.025
451 Michaličková Ivana SVK ŠŠK Žilina - Budatín (J) - Juniorky - 5.025
452 Mokrišová Nina SVK ŠBK Spišská Nová Ves (J) - Juniorky - 5.025
453 Rosičová Michaela Young Angels U16 Košice - Kadetky - 5.025
454 Šauša Pavol SVK MBK Handlová - Juniori - 5.025
455 Šimšaj Samuel BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 5.025
456 Vlnieška Tomáš SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 5.025
457 Čierny Ivan SVK BK Dolný Kubín - Muži - 5.015
458 Dovalová Juliána ŠKBD Spišská Nová Ves - Kadetky - 5.015
459 Hloušek Markus SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 5.015
460 Choma Radoslav SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 5.015
461 Jozefčák Adam MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 5.015
462 Kašelová Milica SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 5.015
463 Malý Matúš BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 5.015
464 Šoltés Matej BK Slovenský Orol Levoča - Kadeti - 5.015
465 Šonkoľ Sebastián SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 5.015
466 Švec Jakub SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 5.015
467 Vaško Dominik BK Slovenský Orol Levoča - Kadeti - 5.015
468 Verešpej Jozef KB Slávia TU Košice - Muži - 5.015
469 Harčarová Veronika SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 4.0
Young Angels U17 Košice (J) - Juniorky - 0.0
44
470 Zajacová Natália SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 2.0
Young Angels U17 Košice (J) - Juniorky - 2.0
44
471 Malicová Ema SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 4.0
Young Angels U17 Košice (J) - Juniorky - 0.0
34
472 Paulovičová Žofia SVK Young Angels U16 Košice - Kadetky - 4.034
473 Rosová Andrea Young Angels U16 Košice - Kadetky - 4.034
474 Bundzelová Petra SVK Improve your basket Loko Sereď (J) - Juniorky - 4.024
475 Burianová Vanesa SVK BK AŠK Slávia Trnava (J) - Juniorky - 4.024
476 Falisová Michaela SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 4.024
477 Gumanová Tatiana Young Angels U16 Košice - Kadetky - 4.024
478 Chmurová Emma BAM Poprad - Kadetky - 4.024
479 Mackovjak Jakub BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 4.024
480 Masaryk Martin MBK AŠK Slávia Trnava - Starší žiaci - 4.024
481 Melaga Šimon MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 4.024
482 Miklo Matúš BBK Bánovce nad Bebravou - Kadeti - 4.024
483 Mišinská Alex SVK Young Angels U16 Košice - Kadetky - 4.024
484 Mitasová Monika BK Lokomotíva Sereď - Staršie žiačky - 4.024
485 Moravčík Matej BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 4.024
486 Rajčanová Natália SVK ŠŠK Žilina - Budatín (J) - Juniorky - 4.024
487 Raksová Nina SVK MBK Ružomberok - Ženy - 4.024
488 Sunega Tomáš MBA Prievidza - Kadeti - 4.024
489 Villányiová Nina SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 4.024
490 Barcík Andrej MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 4.014
491 Bojanovský Samuel Strojár Malacky - Kadeti - 4.014
492 Brezovič Marko SVK BSC YELLOW Bratislava - Kadeti - 4.014
493 Čánik Samuel SVK BKM SPU Nitra - Juniori - 4.014
494 Džubák Jozef SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 4.014
495 Fábry Tomáš SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Muži - 4.014
496 Hradský Juraj SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 4.014
497 Jurčák Jaroslav BK Slovenský Orol Levoča - Kadeti - 4.014
498 Kručovská Milota SVK BK EILAT PU Prešov - Ženy - 4.014
499 Lichá Lucia BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 4.014
500 Löwinger Samuel SVK BSC YELLOW Bratislava - Kadeti - 4.014
501 Lukčová Mária SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 4.014
502 Maliarová Martina CBK 2004 Košice - Staršie žiačky - 4.014
503 Mrváňová Katarína Nina SVK BK ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 4.014
504 Palušák Dalibor BK Slovenský Orol Levoča - Muži - 4.014
505 Pasovský Jakub SVK VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Muži - 4.014
506 Páteková Jana MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 4.014
507 Pistikidis Aurélia SVK BK ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 4.014
508 Praženka Tomáš SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 4.014
509 Sedláčková Magdaléna SVK BK EILAT PU Prešov - Ženy - 4.014
510 Sliacka Simona MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 4.014
511 Ščavnický Boris SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 4.014
512 Šimko Maroš BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 4.014
513 Škvareková Lucia CBK 2004 Košice - Staršie žiačky - 4.014
514 Tkáč Lukáš SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Muži - 4.014
515 Uhričík Milan SVK BK Dolný Kubín - Muži - 4.014
516 Uhrín Sedrik SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 4.014
517 Zachar Dávid SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 4.014
518 Gregušová Nina SVK BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 3.0
BK AŠK Slávia Trnava (J) - Juniorky - 0.0
43
519 Antoniová Arianna ŠKBD Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 3.023
520 Balačin Jakub BKM Iskra Svit - Kadeti - 3.023
521 Briestenský Gabriel Marek SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Kadeti - 3.023
522 Ďurčanská Barbora TYDAM UPJŠ Košice - Ženy - 3.023
523 Gavlák Michal SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 3.023
524 Hermannová Emma SVK Young Angels U16 Košice - Kadetky - 3.023
525 Hoferica Samuel SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 3.023
526 Hudáková Adriána BAM Poprad - Staršie žiačky - 3.023
527 Hulíková Kristína TYDAM UPJŠ Košice - Ženy - 3.023
528 Hupka Daniel SVK MBA Prievidza - Juniori - 3.023
529 Husárik Adam IMC Slovakia P. Bystrica - Kadeti - 3.023
530 Kvasnica Matúš IMC Slovakia P. Bystrica - Kadeti - 3.023
531 Mikudíková Emília MBK Stará Turá - Staršie žiačky - 3.023
532 Molčíková Bianka SVK ŽBK Rožňava (J) - Juniorky - 3.023
533 Vlk Tomáš MBK Karlovka Bratislava - Kadeti - 3.023
534 Žilavý Adam SVK MBK Karlovka Bratislava - Juniori - 3.023
535 Bobák Tomáš SVK BKM Iskra Svit - Kadeti - 3.013
536 Dekýš Adam SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 3.013
537 Gregáň Juraj SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 3.013
538 Hrabčák Matej SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 3.013
539 Izáková Michaela SVK BK ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 3.013
540 Kajdová Nella MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 3.013
541 Kardoheľová Nicole SVK BK EILAT PU Prešov - Ženy - 3.013
542 Kilian Dominik SVK BSC BLUE Bratislava(MS) - Kadeti - 3.013
543 Kopaničák Viliam BK Slovenský Orol Levoča - Kadeti - 3.013
544 Majorošová Sára SVK Young Angels U19 Košice (J) - Juniorky - 3.013
545 Medo Matej SVK BKM SPU Nitra - Juniori - 3.013
546 Michálek Dávid SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 3.013
547 Petrovič Štefan SVK BK Slovenský Orol Levoča - Muži - 3.013
548 Szántóová Perla SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 3.013
549 Truben Richard SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 3.013
550 Viznerová Nina Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 3.013
551 Bédi Samuel BKM SPU Nitra - Kadeti - 2.042
552 Hrčková Sofia Magdaléna MBK Ružomberok - Kadetky - 0.0
MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 2.0
32
553 Bachorík Peter MBK AŠK Slávia Trnava - Starší žiaci - 2.022
554 Brenčič Filip MBK Karlovka Bratislava - Kadeti - 2.022
555 Brnčal Samuel SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 2.022
556 Brutenič Ján MBK Karlovka Bratislava - Kadeti - 2.022
557 Crha Juraj BBK Bánovce nad Bebravou - Kadeti - 2.022
558 Cziráková Nikola SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 2.022
559 Doláková Veronika SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 2.022
560 Drozdík Oliver BBK Bánovce nad Bebravou - Kadeti - 2.022
561 Duchyňa Matúš BSC Bratislava - Starší žiaci - 2.022
562 Frolová Tereza BKM Žilina - Závodie - Kadetky - 2.022
563 Halenár Alex MBK AŠK Slávia Trnava - Starší žiaci - 2.022
564 Halgošová Kristína SVK BK AŠK Slávia Trnava (J) - Juniorky - 2.022
565 Henčeková Karin SVK BK AŠK Slávia Trnava (J) - Juniorky - 2.022
566 Hunka Jozef BKM SPU Nitra - Kadeti - 2.022
567 Kollárová Natália SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 2.022
568 Konečný Oliver MBK Karlovka Bratislava - Kadeti - 2.022
569 Kovalčíková Nora BAM Poprad - Staršie žiačky - 2.022
570 Kubošková Veronika SVK ŠŠK Žilina - Budatín (J) - Juniorky - 2.022
571 Kunický Robin MBK Karlovka Bratislava - Kadeti - 2.022
572 Kupčová Lucia SVK Young Angels U16 Košice - Kadetky - 2.022
573 Maloštíková Veronika SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 2.022
574 Masaryk Jakub MBK AŠK Slávia Trnava - Starší žiaci - 2.022
575 Mészárosová Bettína SVK Dubček Bratislava - Ženy - 2.022
576 Miletič Kevin SVK MBK Handlová - Juniori - 2.022
577 Monosiová Silvia SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 2.022
578 Muráňová Nina SVK ŠŠK Žilina - Budatín (J) - Juniorky - 2.022
579 Orihel Marek SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 2.022
580 Pavol Aleš MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 2.022
581 Ridzy Vladimír BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 2.022
582 Sedláková Lívia Anna ŠKBD Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 2.022
583 Smoleňáková Kristína SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 2.022
584 Taraba Samuel BSC Bratislava - Starší žiaci - 2.022
585 Zajacová Emma ŠKBD Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 2.022
586 Zánická Alexandra SVK ŠŠK Žilina - Budatín (J) - Juniorky - 2.022
587 Zemanovič Matej BSC Bratislava - Starší žiaci - 2.022
588 Zemko Juraj BSC Bratislava - Starší žiaci - 2.022
589 Borovská Saskia MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 2.012
590 Dolniaková Marcela SVK BK ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 2.012
591 Drimáková Alexandra Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 2.012
592 Durajová Eva BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 2.012
593 Faltičková Sofia BAM Poprad - Kadetky - 2.012
594 Fartelová Daniela SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 2.012
595 Findriková Petra Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 2.012
596 Gut Boris BK Slovenský Orol Levoča - Kadeti - 2.012
597 Hruška Matej BSC BLUE Bratislava(MS) - Kadeti - 2.012
598 Churý Nino BSC BLUE Bratislava(MS) - Kadeti - 2.012
599 Icsová Emma SVK Young Angels U16 Košice - Kadetky - 2.012
600 Janech Denis BSC BLUE Bratislava(MS) - Kadeti - 2.012
601 Kostíková Tamara CBK 2004 Košice - Staršie žiačky - 2.012
602 Lorko Tadeáš BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 2.012
603 Mackulínová Kristína Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 2.012
604 Matys Dávid SVK KB Slávia TU Košice - Muži - 2.012
605 Mazák Lukáš KB Slávia TU Košice - Juniori - 2.012
606 Medgyesi Patrik MBK Karlovka Bratislava - Kadeti - 2.012
607 Medveď Maroš SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Muži - 2.012
608 Michálek Vladimír SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 2.012
609 Moťovský Matúš SVK BSC YELLOW Bratislava - Kadeti - 2.012
610 Nigut Martin KB Slávia TU Košice - Juniori - 2.012
611 Nigutová Radoslava CBK 2004 Košice - Staršie žiačky - 2.012
612 Olejár Daniel SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 2.012
613 Oravec Jozef SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Muži - 2.012
614 Pavlíková Jana CBK 2004 Košice - Staršie žiačky - 2.012
615 Pekárová Ema SVK BKM Žilina - Závodie - Kadetky - 2.012
616 Podhradská Tamara BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 2.012
617 Pončák Tomáš 1 BK Michalovce - Starší žiaci - 2.012
618 Starko Dominik Oliver BK Lokomotíva Sereď - Starší žiaci - 2.012
619 Suvák Miroslav SVK KB Slávia TU Košice - Muži - 2.012
620 Škulec Ján BK Slovenský Orol Levoča - Kadeti - 2.012
621 Toráč Adam SVK VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Muži - 2.012
622 Tresová Tamara Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 2.012
623 Vyšná Paula SVK BK ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 2.012
624 Zajacová Lucia ŠKBD Spišská Nová Ves - Kadetky - 1.031
625 Hončárová Nina BAM Poprad - Kadetky - 1.021
626 Riljaková Rebecca SVK ŠŠK Žilina - Budatín (J) - Juniorky - 1.021
627 Zahradníková Emma SVK BKM Žilina - Závodie - Kadetky - 1.021
628 Berček Martin SVK VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Muži - 1.011
629 Bodnárová Slávka SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Ženy - 1.011
630 Daubner Dominik BSC BLUE Bratislava(MS) - Kadeti - 1.011
631 Drgoň Dominik SVK BSC YELLOW Bratislava - Kadeti - 1.011
632 Janoušek Roman SVK MBA Prievidza - Juniori - 1.011
633 Kukoľ Richard SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 1.011
634 Orságová Veronika SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 1.011
635 Piepers Theo Mathias BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 1.011
636 Sobinovský Matúš BK Slovenský Orol Levoča - Kadeti - 1.011
637 Trusová Alexandra CBK 2004 Košice - Staršie žiačky - 1.011
638 Vonkomer Adam MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 1.011
639 Zumrík Roland BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 1.011
640 Baranec Andrej Strojár Malacky - Kadeti - 0.020
641 Barillová Katarína SVK BAM Poprad (J) - Juniorky - 0.020
642 Barnášová Viktória BAM Poprad - Kadetky - 0.020
643 Bilíková Dominika BKM Žilina - Závodie - Kadetky - 0.020
644 Brilla Daniel MBK Karlovka Bratislava - Kadeti - 0.020
645 Dohňanský Viliam SVK MBK Karlovka Bratislava - Juniori - 0.020
646 Fazekašová Jana SVK ŽBK Rožňava (J) - Juniorky - 0.020
647 Harman Richard SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 0.020
648 Hegedüsova Stella ŠKBD Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 0.020
649 Hubová Sára MBK Ružomberok - Kadetky - 0.0
MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 0.0
20
650 Jedinák Marek SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 0.020
651 Kačenková Karin ŠKBD Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 0.020
652 Klobušiaková Lenka MBK Ružomberok - Kadetky - 0.020
653 Kollár Rastislav MBK AŠK Slávia Trnava - Starší žiaci - 0.020
654 Korgo Dominik MBK Karlovka Bratislava - Kadeti - 0.020
655 Krafčíková Sarah BAM Poprad - Kadetky - 0.020
656 Kvak Viktor MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 0.020
657 Lisická Karolína SVK BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 0.020
658 Löwinger David BSC Bratislava - Starší žiaci - 0.020
659 Matušek Šimon BKM Iskra Svit - Kadeti - 0.020
660 Mečiar Jakub MBK AŠK Slávia Trnava - Starší žiaci - 0.020
661 Nedosóczky Maroš IMC Slovakia P. Bystrica - Kadeti - 0.020
662 Palubjak Eduard BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 0.020
663 Podmanická Natália SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 0.020
664 Polák Marek Strojár Malacky - Kadeti - 0.020
665 Rádiková Jana SVK ŠŠK Žilina - Budatín (J) - Juniorky - 0.020
666 Randa Aleš SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 0.020
667 Rochová Bianka Mária SVK ŠBK Spišská Nová Ves (J) - Juniorky - 0.020
668 Schmuck Michal BSC Bratislava - Starší žiaci - 0.020
669 Slivenský Jakub BKM Iskra Svit A - Starší žiaci - 0.020
670 Šaliga Peter BSC Bratislava - Starší žiaci - 0.020
671 Šefranková Mária SVK MBK Ružomberok - Ženy - 0.020
672 Škvareková Eva SVK MBK Ružomberok - Ženy - 0.020
673 Šmondrk Timotej MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 0.020
674 Vaváková Lucia SVK BO Spartak Myjava (J) - Juniorky - 0.020
675 Vavreková Laura ŠKBD Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 0.020
676 Veselský Pavol MBK AŠK Slávia Trnava - Starší žiaci - 0.020
677 Bačová Kvetoslava CBK 2004 Košice - Staršie žiačky - 0.010
678 Bagiň Michal SVK MBA Prievidza - Juniori - 0.010
679 Billik Tristan BSC YELLOW Bratislava - Kadeti - 0.010
680 Brindzová Katarína SVK ŽBK Rožňava (J) - Juniorky - 0.010
681 Buberník Frederic M. SVK BSC BLUE Bratislava(MS) - Kadeti - 0.010
682 Čarnecký Andrej SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 0.010
683 Djumić Nina SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 0.010
684 Droppová Emma BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 0.010
685 Dubovická Sarah BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 0.010
686 Dubovská Viktória Sára MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 0.010
687 Eaton Ashley Jennifer SVK BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 0.010
688 Fábry Martin SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 0.010
689 Fábryová Michaela BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 0.010
690 Furtkevičová Katarína SVK BK EILAT PU Prešov - Ženy - 0.010
691 Gálová Simona SVK BK AŠK Slávia Trnava - Kadetky - 0.010
692 Hatinová Mia Miriam SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 0.010
693 Havlík Teodor BK Dolný Kubín - Muži - 0.010
694 Holomaniová Karin Young Angels U16 Košice - Kadetky - 0.010
695 Horváthová Alexandra MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 0.010
696 Huťková Sára SVK BK ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 0.010
697 Chalupka Michal SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Muži - 0.010
698 Chudovský Jakub IMC Slovakia P. Bystrica - Kadeti - 0.010
699 Iliašová Nikola BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 0.010
700 Jančovičová Anna BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 0.010
701 Janíčková Alžbeta SVK Young Angels U16 Košice - Kadetky - 0.010
702 Kalina Alex SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 0.010
703 Klinčok Pavol SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 0.010
704 Kohútová Henrieta SVK BK ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 0.010
705 Kolesár Radoslav 1 BK Michalovce - Starší žiaci - 0.010
706 Kollárová Barbora SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 0.010
707 Kotlárik Richard SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Muži - 0.010
708 Kronerová Paulína SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 0.010
709 Leporis Benjamín Ivan SVK MBK Handlová - Juniori - 0.010
710 Lupták Timotej SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 0.010
711 Lustig Matúš SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 0.010
712 Macurová Nina BK Lokomotíva Sereď - Staršie žiačky - 0.010
713 Mačičáková Saskia Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 0.010
714 Mantičová Liana CBK 2004 Košice - Staršie žiačky - 0.010
715 Marciňaková Mirka SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 0.010
716 Marcinek Tomáš BK Dolný Kubín - Muži - 0.010
717 Mateášik Matej SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 0.010
718 Mészáros Ľudovít 1 BK Michalovce - Starší žiaci - 0.010
719 Mokroš Tomáš SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Muži - 0.010
720 Mravíková Michaela BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 0.010
721 Mroceková Lucia ŠKBD Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 0.010
722 Muchová Monika SVK BK ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 0.010
723 Nagy Jakub SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Muži - 0.010
724 Nyárfásová Ella BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 0.010
725 Olejníková Rebeka Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 0.010
726 Osuská Kristína SVK BK AŠK Slávia Trnava (J) - Juniorky - 0.010
727 Pancák Peter SVK KB Slávia TU Košice - Muži - 0.010
728 Pavlechová Lucia SVK BK AŠK Slávia Trnava (J) - Juniorky - 0.010
729 Ragan Tomáš 1 BK Michalovce - Starší žiaci - 0.010
730 Sabo Andrej SVK IMC Slovakia P. Bystrica - Juniori - 0.010
731 Sabovčíková Sophia Young Angels U15 Košice - Staršie žiačky - 0.010
732 Schürgerová Sofia SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 0.010
733 Stasová Stella BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 0.010
734 Szabóová Viktória SVK Young Angels U17 Košice - Kadetky - 0.010
735 Šoltés Marek BK Slovenský Orol Levoča - Kadeti - 0.010
736 Šoltésová Ema CBK 2004 Košice - Staršie žiačky - 0.010
737 Šonková Veronika SVK BK EILAT PU Prešov - Ženy - 0.010
738 Štefan Marko 1 BK Michalovce - Starší žiaci - 0.010
739 Šušanský Ivan SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Muži - 0.010
740 Vališ Patrik SVK BSC YELLOW Bratislava - Kadeti - 0.010
741 Varga Ondrej SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 0.010
742 Vrťová Paulína MBK Ružomberok - Kadetky - 0.010
743 Zachar Viktor BSC BLUE Bratislava(MS) - Kadeti - 0.010
744 Žemla Benjamín SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 0.010