Prehľad basketbalových štatistík ročník 2017-2018

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Individuálne štatistiky - 2017-2018
Všetky kategórie
Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga mužiJuniorky, 1 Liga ženyASWBLDL JunioriDL Juniorky
DL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky
Parametre individuálnych štatistík
Všetky kategórie - Všetky skupiny - Body
PoradieMenoŠtátDružstvoPoč.ZápasovBody
1 Janštová Nina SVK BK ZŠ Zvolen - Kadetky - 71.0
BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 89.0
8160
2 Kristlová Vanda Mária SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 33.0
BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Staršie žiačky - 101.0
8134
3 Rožánek Róbert SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 108.0
PP TV Raj Žilina - Muži - 20.0
3128
4 Bahledová Adela SVK BK ZŠ Zvolen - Kadetky - 29.0
BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 73.0
8102
5 Chaban Daniel SVK ŠBK Junior Levice - Juniori - 22.0
ŠBK Junior Levice - Kadeti - 73.0
595
6 Kašperanová Lucia SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 93.0493
7 Špaňo Dominik SVK ŠBK Junior Levice - Juniori - 6.0
ŠBK Junior Levice - Kadeti - 86.0
592
8 Henčeková Karin SVK BK AŠK Slávia Trnava - Juniorky - 34.0
BK AŠK Slávia Trnava A - Kadetky - 49.0
783
9 Sitková Ema SVK BK ZŠ Zvolen - Kadetky - 43.0
BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 39.0
882
10 Monček Adam SVK KB TU Košice - Juniori - 54.0
KB TU Košice - Muži - 28.0
482
11 Podhradská Tereza SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 78.0478
12 Svoradová Adriana BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 75.0475
13 Gažiová Rebeka BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 73.0473
14 Dulovičová Emma SVK ŠBK Spišská Nová Ves - Kadetky - 22.0
ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 50.0
672
15 Dohňanská Gréta SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 72.0472
16 Kubala Dominik SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 29.0
IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 42.0
571
17 Lackóová Natália Petra SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 23.0
BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Staršie žiačky - 46.0
869
18 Tarkovičová Stella SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 46.0
BK Slovan Bratislava - Ženy - 23.0
669
19 Machalová Martina SVK Young Angels Yellow KE - Juniorky - 66.0466
20 Mikulová Nina SVK BK ZŠ Zvolen - Kadetky - 28.0
BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 37.0
865
21 Hanusek Marek SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Muži - 65.0365
22 Avramović Saša SER Iskra Svit - Muži - 65.0265
23 Barboričová Sofia SVK BAM Poprad - Kadetky - 63.0463
24 Šipkovský Rastislav SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 28.0
IMC Slovakia P.Bystrica - Kadeti - 35.0
363
25 Holíková Erika SVK BK ZŠ Zvolen - Kadetky - 22.0
BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 40.0
862
26 Gavláková Saša SVK BK AŠK Slávia Trnava - Juniorky - 21.0
BK AŠK Slávia Trnava A - Kadetky - 41.0
762
27 Bizub Martin SVK BKM Iskra Svit - Juniori - 44.0
Iskra Svit - Muži - 0.0
PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 18.0
562
28 Svitek Štefan IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 62.0362
29 Ošťádalová Radoslava SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 43.0
BK Slovan Bratislava - Ženy - 18.0
661
30 Kotorík Matej SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 22.0
ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 39.0
461
31 Kráľ Miroslav SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 61.0361
32 Vojtek Peter SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 61.0361
33 Háberová Klaudia SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Ženy - 5.0
BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 41.0
BK ZŠ Zvolen - Ženy - 14.0
860
34 Ciho Jaroslav SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 60.0360
35 Balogh Máté SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadeti - 60.0260
36 Arendáčová Stanislava SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 59.0459
37 Majerčák Matej SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 32.0
BK 04 AC LB SNV - Muži - 25.0
357
38 Beronja Mirjana SER ŠBK Šamorín - Ženy - 56.0456
39 Mlynek Matúš SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Muži - 56.0256
40 Burianová Vanesa SVK BK AŠK Slávia Trnava - Juniorky - 5.0
BK AŠK Slávia Trnava A - Kadetky - 50.0
755
41 Virasztóová Sofia SVK Young Angels Blue KE - Juniorky - 18.0
Young Angels Košice - Kadetky - 36.0
454
42 Hašková Alexandra SVK ŠBK Šamorín - Ženy - 53.0453
43 Yatskovets Olha MBK Ružomberok - Ženy - 53.0453
44 Rodáková Ema SVK BAM Poprad - Kadetky - 51.0451
45 Kurová Lucia SVK BK Petržalka - Kadetky - 49.0449
46 Riecka Máša SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 49.0449
47 Tvrdá Justína SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 49.0449
48 Konc Adam SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 49.0249
49 Didová Barbora SVK BAM Poprad - Kadetky - 48.0448
50 Majorošová Sára SVK GOOD ANGELS Košice - Ženy - 9.0
Young Angels Yellow KE - Juniorky - 38.0
647
51 Olšová Laura SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 31.0
BK Slovan Bratislava - Ženy - 16.0
647
52 Mamráková Soňa SVK BAM Poprad - Kadetky - 47.0447
53 Slezáriková Lenka SVK ŠBK Šamorín - Ženy - 47.0447
54 Zaťková Tereza SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 47.0447
55 Foltín Lukáš SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 47.0247
56 Lošonský Pavol SVK Iskra Svit - Muži - 47.0247
57 Tomić Boban SLO MBK Rieker Com-therm Komárno - Muži - 47.0247
58 Ivan Marek SVK Iskra Svit - Muži - 12.0
PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 34.0
446
59 Mišinský Erik SVK KB Košice A - Muži - 0.0
KB TU Košice - Juniori - 46.0
446
60 Žilinská Lucia SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 46.0446
61 Rozim Robert SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 46.0346
62 Lojová Lucia SVK BK AŠK Slávia Trnava - Juniorky - 10.0
BK AŠK Slávia Trnava A - Kadetky - 35.0
745
63 Mičuda Timotej SVK BK Inter Bratislava - Kadeti - 45.0245
64 Andrássy Eszter SVK BK Petržalka - Kadetky - 40.0
ŠBK Šamorín - Ženy - 4.0
644
65 Kovalčíková Kristína SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Ženy - 4.0
BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 40.0
444
66 Dzuriaková Viktória SVK BK AŠK Slávia Trnava - Juniorky - 44.0344
67 Jelenčíková Natália SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Ženy - 44.0344
68 Mikudíková Katarína SVK BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 44.0244
69 Bilíková Sofia Katarína SVK GOOD ANGELS Košice - Ženy - 6.0
Young Angels Yellow KE - Juniorky - 37.0
543
70 Baron Martin SVK KB TU Košice - Juniori - 35.0
KB TU Košice - Muži - 8.0
443
71 Bencelová Aneta SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 43.0443
72 Marcová Simona SVK ŠBK Šamorín - Ženy - 43.0443
73 Paulechová Klára SVK BK AŠK Slávia Trnava - Juniorky - 43.0343
74 Hladík Marco TJ Strojár Malacky (ms) - Starší žiaci - 43.0243
75 Gavláková Nina MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 42.0442
76 Mištinová Miroslava SVK MBK Ružomberok - Ženy - 42.0442
77 Soliarová Soňa SVK BKM Žilina - Kadetky - 42.0442
78 Majerová Sára MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 41.0441
79 Kuhajdíková Andrea SVK BKM Bardejov - Juniorky - 41.0341
80 Siládi Matej SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 5.0
ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 36.0
341
81 Gyenesová Orsolya SVK ŽBK Rožňava - Juniorky - 41.0241
82 Magušín Richard SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 41.0241
83 Rausová Federika SVK BK ZŠ Zvolen - Kadetky - 21.0
BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 19.0
840
84 Flešárová Linda SVK BAM Poprad - Ženy - 0.0
Young Angels Yellow KE - Juniorky - 40.0
540
85 Barillová Katarína SVK BAM Poprad - Kadetky - 40.0440
86 Ciuttiová Alexandra SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 40.0440
87 Kmetoniová Emma SVK BAM Poprad - Staršie žiačky - 40.0440
88 Lukáč Patrik SVK MBA Prievidza - Kadeti - 40.0240
89 Michalovičová Linda SVK BK Petržalka - Kadetky - 39.0439
90 Váňová Lucia SVK BKM Žilina - Kadetky - 39.0439
91 Senohradský Jozef SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 39.0339
92 Rendla Maroš SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 39.0239
93 Rožánek Richard SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 19.0
MBK Victoria Žilina - Juniori - 19.0
538
94 Kollárová Dominika BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 38.0238
95 Láštic Juraj SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadeti - 38.0238
96 Jarošová Kamila SVK ŠBK Spišská Nová Ves - Kadetky - 13.0
ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 24.0
437
97 Kupčová Lucia SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 37.0337
98 Barać Nemanja SER BK Inter Bratislava - Muži - 37.0237
99 Horváthová Michaela SVK BO Spartak Myjava - Juniorky - 37.0237
100 Dvornická Kristína SVK BAM Poprad - Staršie žiačky - 36.0436
101 Kolesárová Barbora SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 10.0
Young Angels Košice - Kadetky - 26.0
436
102 Michlíková Nina BAM Poprad - Staršie žiačky - 36.0436
103 Mindoková Andrea SVK BAM Poprad - Kadetky - 36.0336
104 Neubauer Peter SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 36.0336
105 Fletcher Rahmon Lewis Douglas KB Košice A - Muži - 36.0236
106 Glasgow jr Rodney F Augustus BC Prievidza - Muži - 36.0236
107 L´Africain Michael Drew Gibson BK 04 AC LB SNV - Muži - 36.0236
108 Marić Igor CRO KB Košice A - Muži - 36.0236
109 Cepková Karolína SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 2.0
BK Slovan Bratislava - Staršie žiačky - 33.0
535
110 Krčmárik Adam SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 21.0
IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 14.0
535
111 Ozdincová Michaela SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Ženy - 23.0
BK ZŠ Zvolen - Ženy - 12.0
535
112 van Dalen Laura SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Ženy - 24.0
BK ZŠ Zvolen - Ženy - 11.0
535
113 Hegedüš Štefan SVK KB TU Košice - Muži - 35.0235
114 Václav Samuel SVK MBK Liptovský Mikuláš - Kadeti - 35.0235
115 Beráneková Sofia SVK Young Angels Blue KE - Juniorky - 11.0
Young Angels Košice - Kadetky - 23.0
634
116 Mikovčáková Diana SVK Young Angels Yellow KE - Juniorky - 34.0434
117 Pučíková Sabina MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 34.0434
118 Vigaš Michal SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Kadeti - 34.0
ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 0.0
434
119 Stehlíková Romana CZE GOOD ANGELS Košice - Ženy - 34.0334
120 Dordević Vladimir KB Košice A - Muži - 34.0234
121 Nagyová Ema BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 34.0234
122 Radonjić Marko Iskra Svit - Muži - 34.0234
123 Sitton Grant John BC Prievidza - Muži - 34.0234
124 Šváby Timotej SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 34.0234
125 Volárik Samuel SVK ŠBK Junior Levice - Juniori - 34.0234
126 Bozóki Bettina HUN MBK Ružomberok - Ženy - 33.0433
127 Rajčanová Natália SVK BKM Žilina - Kadetky - 33.0433
128 Žikavská Natália SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 33.0433
129 Otčenáš Marek SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 33.0333
130 Rafanidesová Sandra SVK BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 26.0
BK ZŠ Zvolen - Ženy - 7.0
333
131 Šarauskaité Daugilé GOOD ANGELS Košice - Ženy - 33.0333
132 Trepáč Matej SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Muži - 33.0333
133 Zaťko Adam SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Muži - 33.0333
134 Adámik Patrik SVK ŠBK Junior Levice - Juniori - 33.0233
135 Martin Ryan Oneil BC Prievidza - Muži - 33.0233
136 Bartánusová Petra SVK MBK Ružomberok - Ženy - 32.0432
137 Jurčenková Anna SVK GOOD ANGELS Košice - Ženy - 32.0332
138 Samek Adam SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 32.0332
139 Gemeiner Daniel SVK BK Inter Bratislava - Kadeti - 32.0232
140 Hupka Marco SVK BK Inter Bratislava - Kadeti - 32.0232
141 Stamenković Svetozar SER KB Košice A - Muži - 32.0232
142 Tančinová Petra SVK BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 32.0232
143 Vlahovič Alexandar SRB BK Inter Bratislava - Muži - 32.0232
144 Fedoroňková Ema SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 1.0
BK Slovan Bratislava - Staršie žiačky - 30.0
531
145 Kobulnický Jakub SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 31.0
BK 04 AC LB SNV - Muži - 0.0
431
146 Szántóová Perla SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 31.0431
147 Urbanová Dominika SVK Young Angels Yellow KE - Juniorky - 31.0431
148 Erdélyiová Alexandra Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 31.0331
149 Filická Natália SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 31.0331
150 Peters Devereaux Simoine GOOD ANGELS Košice - Ženy - 31.0331
151 Šoltés Milan SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 31.0331
152 Bowman jr Miles Anthony MBK Rieker Com-therm Komárno - Muži - 31.0231
153 Lysová Jana SVK ŠBK Spišská Nová Ves - Kadetky - 31.0231
154 Uharčeková Alexandra ŽBK Rožňava - Staršie žiačky - 31.0231
155 Lelkes Barbara SVK BK Petržalka - Kadetky - 24.0
ŠBK Šamorín - Ženy - 6.0
630
156 Orihel Marek SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 24.0
IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 6.0
530
157 Baňas Jakub SVK BKM Iskra Svit - Juniori - 27.0
PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 3.0
430
158 Határová Laura SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 30.0430
159 Gajan Tomáš SVK Iskra Svit - Muži - 0.0
PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 30.0
330
160 Horniačková Zuzana SVK BO Spartak Myjava - Juniorky - 30.0330
161 Majorošová Nina SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 30.0330
162 Ninković Dordije BK 04 AC LB SNV - Muži - 30.0230
163 Rančík Radoslav SVK BK Inter Bratislava - Muži - 30.0230
164 Jančovičová Petra MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 29.0429
165 Kaliuzhna Anna UKR Young Angels Košice - Kadetky - 29.0429
166 Lojová Lenka SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 29.0429
167 Polláková Alexandra SVK BK Slovan Bratislava - Staršie žiačky - 29.0429
168 Schreiberová Tereza SVK Young Angels Košice - Kadetky - 29.0429
169 Vavrová Ema SVK BKM Žilina - Kadetky - 29.0429
170 Bohušová Barbora SVK Young Angels Blue KE - Juniorky - 19.0
Young Angels Košice - Kadetky - 10.0
329
171 Dobošová Hana MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 29.0329
172 Minárik Maroš SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 29.0329
173 Páleníková Marta SVK GOOD ANGELS Košice - Ženy - 29.0329
174 Svetlíková Soňa SVK BKM Junior UKF Nitra - Ženy - 29.0329
175 Bílik Martin SVK BC Prievidza - Muži - 29.0229
176 Melezinek Jakub SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Kadeti - 29.0229
177 Rázga Adrián SVK MBK Liptovský Mikuláš - Kadeti - 29.0229
178 Uramová Natália SVK MBK Ružomberok - Juniorky - 29.0229
179 Vojteková Natália BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 29.0229
180 Gumanová Tatiana Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 28.0328
181 Abrhám David SVK VSEMvs Karlovka Bratislava A - Muži - 28.0228
182 Zajacová Lucia ŠBK Spišská Nová Ves - Kadetky - 6.0
ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 21.0
527
183 Danišková Gréta SVK BK Slovan Bratislava - Staršie žiačky - 27.0427
184 Pintér Patrik SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 27.0327
185 Vaigl Bianka Laura SVK BK Slovan Bratislava - Ženy - 27.0327
186 Žilinčík Jakub SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 27.0327
187 Babariková Zuzana SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 27.0227
188 Burdová Tereza SVK Young Angels Blue KE - Juniorky - 27.0227
189 Skurák Ivan SVK BK Inter Bratislava - Kadeti - 27.0227
190 Nováková Nina SVK BK ZŠ Zvolen - Kadetky - 17.0
BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 9.0
526
191 Scherhauferová Simona SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 26.0426
192 Bálintová Barbora SVK GOOD ANGELS Košice - Ženy - 26.0326
193 Hájek Michal SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 26.0326
194 Korfanta Adam SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 8.0
BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 18.0
326
195 Kőrner Richard SVK KB Košice A - Muži - 26.0226
196 Nemčok Tomáš SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 26.0226
197 Radošinský Tomáš SVK BSC Bratislava - Kadeti - 26.0226
198 Hebibi Samir SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 26.0126
199 Jančeková Martina SVK BAM Poprad - Staršie žiačky - 25.0425
200 Janoščíková Beáta SVK MBK Ružomberok - Ženy - 25.0425
201 Šunová Petra SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 25.0425
202 Beneková Tatiana SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 25.0325
203 Diawakana Pauline Mélissa MBK Ružomberok - Ženy - 25.0325
204 Mišinská Alex SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 25.0325
205 Talajková Renáta SVK BK Slovan Bratislava - Ženy - 25.0325
206 Brooks jr Douglas Jonathan MBK Handlová - Muži - 25.0225
207 Chovanec Matúš SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 25.0225
208 Kincel Samuel SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 25.0225
209 Krajňák Lukáš SVK BK 04 AC LB SNV - Muži - 25.0225
210 Odnoga Richard SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 25.0225
211 Tkáč Vladimír SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 25.0225
212 Koleňáková Monika SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 24.0424
213 Lelkes Júlia SVK ŠBK Šamorín - Ženy - 24.0424
214 Holomaniová Karin Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 24.0324
215 Majerníková Karolína Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 24.0324
216 Bolf Martin TJ Strojár Malacky (ms) - Starší žiaci - 24.0224
217 Brunčák Filip TJ Strojár Malacky (ms) - Starší žiaci - 24.0224
218 Hlivák Dalibor SVK VSEMvs Karlovka Bratislava A - Muži - 24.0224
219 Homola Tomáš SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 24.0224
220 Krebes Enrico SVK KB TU Košice - Muži - 24.0224
221 Pirkovský Martin SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 24.0224
222 Pomajbová Martina BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 24.0224
223 Vrtík Maroš SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 24.0224
224 Zejak Ivan MON MBK Handlová - Muži - 24.0224
225 Žiak Milan SVK BK Levickí Patrioti A - Muži - 24.0224
226 Danielič Martin SVK ŠBK Junior Levice - Juniori - 24.0124
227 Špánik Matúš SVK BBK Bánovce nad Bebravou - Starší žiaci - 24.0124
228 Pokrievková Lívia SVK ŠBK Spišská Nová Ves - Kadetky - 2.0
ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 21.0
523
229 Balážová Sophia SVK BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 23.0423
230 Betková Galina SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 23.0423
231 Hudecová Sandra SVK BK Slovan Bratislava - Staršie žiačky - 23.0423
232 Matejová Tatiana BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 23.0423
233 Osuská Kristína SVK BK Petržalka - Kadetky - 23.0423
234 Páleníková Nora SVK BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 23.0423
235 Cvengroš Gabriel SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 10.0
BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 13.0
323
236 Spišiaková Ema SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 23.0323
237 Brown Cassandra Sidney MBK Ružomberok - Ženy - 23.0223
238 Kurbas Tanel BK Levickí Patrioti A - Muži - 23.0223
239 Landenberque Jérémy Jean B. MBK Handlová - Muži - 23.0223
240 Mrviš Tomáš SVK BK Inter Bratislava - Muži - 23.0223
241 Ratvajská Martina SVK BKM Bardejov - Juniorky - 23.0223
242 Sims Garrick Scott USA BK Levickí Patrioti A - Muži - 23.0223
243 Halgošová Kristína SVK BK AŠK Slávia Trnava A - Kadetky - 22.0422
244 Malicová Ema SVK Young Angels Košice - Kadetky - 22.0422
245 Petrušová Veronika SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 22.0422
246 Sabovčíková Sonia SVK Young Angels Košice - Kadetky - 22.0422
247 Stollárová Terézia SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 22.0422
248 Lukáčová Monika SVK BO Spartak Myjava - Juniorky - 22.0322
249 Rebejová Tara SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 22.0322
250 Dordević-Marinković Jovan MBK Handlová - Muži - 22.0222
251 Janíček Denis Dušan SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 22.0222
252 Kožár Michal SVK VSEMvs Karlovka Bratislava A - Muži - 22.0222
253 Mátych Branislav SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 22.0222
254 Šimková Karolína SVK ŽBK Rožňava - Juniorky - 22.0222
255 Töröková Adriána SVK BK EILAT PU Prešov - Juniorky - 22.0222
256 Turza Šimon SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 22.0222
257 Vido Roman SVK VSEMvs Karlovka Bratislava A - Muži - 22.0222
258 Mračnová Dominika Petra SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 2.0
BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Staršie žiačky - 19.0
821
259 Valachovičová Melisa SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 21.0
BK Slovan Bratislava - Ženy - 0.0
621
260 Kováčiková Nikola SVK MBK Ružomberok - Ženy - 21.0421
261 Lechmanová Alexandra SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 21.0421
262 Oborilová Petra SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 21.0421
263 Piperková Katarína SVK BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 4.0
BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Ženy - 17.0
421
264 Ščavnický Boris SVK BKM Iskra Svit - Juniori - 19.0
PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 2.0
321
265 Bennett Ryan David BK 04 AC LB SNV - Muži - 21.0221
266 Dzugas Richard SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 6.0
BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 15.0
221
267 Jasová Veronika SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 21.0221
268 Lupták Timotej SVK MBK Liptovský Mikuláš - Kadeti - 21.0221
269 Mončeková Alexandra SVK BK EILAT PU Prešov - Juniorky - 21.0221
270 Rákai Filip Peter SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 0.0
BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 21.0
221
271 Sedlák Filip Robert SVK BK Inter Bratislava - Kadeti - 21.0221
272 Straková Sarah MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 21.0221
273 Weinreb Tomáš SVK BSC Bratislava - Kadeti - 21.0221
274 Mokráň Jakub SVK MBA Prievidza - Juniori - 21.0121
275 Podmanická Natália SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 6.0
BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Staršie žiačky - 14.0
820
276 Doláková Veronika SVK BAM Poprad - Kadetky - 20.0420
277 Hatinová Mia Miriam SVK BK Slovan Bratislava - Staršie žiačky - 20.0420
278 Benová Lenka SVK BO Spartak Myjava - Juniorky - 20.0320
279 Stachurová Andrea SVK BKM Bardejov - Juniorky - 20.0320
280 Theiner Oravcová Angelika SVK GOOD ANGELS Košice - Ženy - 20.0320
281 Bojanovský Boris SVK BK Levickí Patrioti A - Muži - 20.0220
282 Dordevič Vuk SER MBK Rieker Com-therm Komárno - Muži - 20.0220
283 Drobná Dominika SVK BAM Poprad - Ženy - 20.0220
284 Petani Teo BK Levickí Patrioti A - Muži - 20.0220
285 Predná Zuzana SVK BK AŠK Slávia Trnava A - Kadetky - 20.0220
286 Sedmák Peter SVK KB Košice A - Muži - 20.0220
287 Bakoš Filip SVK MBA Prievidza - Starší žiaci - 20.0120
288 Dobiš Samuel MBK Victoria Žilina - Juniori - 20.0120
289 Sarna Patrik SVK BKM Lučenec - Muži - 20.0120
290 Suchý Oliver SVK BKM Iskra Svit - Kadeti - 20.0120
291 Kaliská Júlia SVK BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 19.0
BK ZŠ Zvolen - Ženy - 0.0
619
292 Rausová Dominika SVK BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 19.0
BK ZŠ Zvolen - Ženy - 0.0
519
293 Kromková Sarah BAM Poprad - Staršie žiačky - 19.0419
294 Pjonteková Tamara SVK BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 19.0419
295 Seňová Natália SVK Young Angels Yellow KE - Juniorky - 19.0419
296 Šabíková Klára SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 19.0419
297 Korfanta Erich SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 19.0
BK 04 AC LB SNV - Muži - 0.0
319
298 Lukačiková Michaela SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Ženy - 19.0319
299 Slamka Martin ŠBK Junior Levice - Kadeti - 19.0319
300 Škrobánek Pavol SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 19.0319
301 Babiak Jakub SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 19.0219
302 Baťka Michal SVK BK Inter Bratislava - Muži - 19.0219
303 Brázdilová Tereza BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 19.0219
304 Campbell Taijah CAN MBK Ružomberok - Ženy - 19.0219
305 Hoferica Gustáv SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 19.0219
306 Krestianko Matej SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Kadeti - 19.0219
307 Löwinger Samuel SVK BSC Bratislava - Kadeti - 19.0219
308 Matović Stefan SER BK Inter Bratislava - Muži - 19.0219
309 Muránsky Jakub SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 19.0219
310 Štípala Roman SVK MBA Prievidza - Kadeti - 19.0219
311 Zigo Jakub SVK ŠBK Junior Levice - Juniori - 19.0219
312 Koczkáš Branislav SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 19.0119
313 Lenjik Samuel SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 19.0119
314 Mikuľák Dominik SVK BKM Iskra Svit - Kadeti - 19.0119
315 Moravčík Krištof SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 19.0119
316 Radenković David BKM Lučenec - Muži - 19.0119
317 Smik Adrián SVK BKM Lučenec - Muži - 19.0119
318 Hanúsková Patrícia SVK BK AŠK Slávia Trnava - Juniorky - 0.0
BK AŠK Slávia Trnava A - Kadetky - 18.0
518
319 Boženíková Sandra SVK BKM Žilina - Kadetky - 18.0418
320 Vargová Zuzana SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 18.0418
321 Horvátová Laura SVK BKM Junior UKF Nitra - Ženy - 18.0318
322 Marciňaková Mirka SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 18.0318
323 Mravec Matej SVK KB TU Košice - Juniori - 13.0
KB TU Košice - Muži - 5.0
318
324 Slezák Daniel SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 18.0318
325 Bakay Tomáš SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 18.0218
326 Čatlošová Timea SVK Young Angels Košice - Kadetky - 18.0218
327 Demeková Miroslava SVK ŽBK Rožňava - Juniorky - 18.0218
328 Demian Daniel SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 18.0218
329 Diminić Miše MBK Rieker Com-therm Komárno - Muži - 18.0218
330 Fábry Tomáš SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 18.0218
331 Frass Rastislav SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 18.0218
332 Renert Richard SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 18.0218
333 Tchúr Filip SVK KB TU Košice - Muži - 18.0218
334 Dudášová Nikola SVK Piešťanské Čajky - Ženy - 18.0118
335 Erben Dávid SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 18.0118
336 Kašpárková Barbora Piešťanské Čajky - Ženy - 18.0118
337 Lelkes Filip SVK BKM Iskra Svit - Kadeti - 18.0118
338 Bučková Kristína ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 17.0417
339 Gelnarová Emma BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 17.0417
340 Knappová Katarína SVK Young Angels Yellow KE - Juniorky - 17.0417
341 Kollárová Natália SVK BAM Poprad - Kadetky - 17.0417
342 Laššák Marko SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 0.0
ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 17.0
417
343 Mesárošová Alena SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 17.0417
344 Vágaiová Vanesa BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 17.0417
345 Fehérová Viktória SVK BKM Junior UKF Nitra - Ženy - 17.0317
346 Puzderová Vanessa SVK BKM Bardejov - Juniorky - 17.0317
347 Švarc Martin SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 17.0317
348 Adams Troynell MBK Rieker Com-therm Komárno - Muži - 17.0217
349 Aidi Edward SVK BSC Bratislava - Kadeti - 17.0217
350 Dovčíková Martina SVK ŠBK Spišská Nová Ves - Kadetky - 17.0217
351 Dučáková Tereza SVK ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 17.0217
352 Heliová Eliška SVK BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 17.0217
353 Kurák Matej TJ Strojár Malacky (ms) - Starší žiaci - 17.0217
354 Marshall Matthew David CAN BK 04 AC LB SNV - Muži - 17.0217
355 Paulovičová Žofia SVK BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 17.0217
356 Petráško Matúš SVK BKM Iskra Svit - Juniori - 17.0217
357 Sádecký Kristián SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 17.0217
358 Smädo Martin SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Kadeti - 17.0217
359 Stanojević Bojan SER MBK Handlová - Muži - 17.0217
360 Šefranková Mária SVK MBK Ružomberok - Juniorky - 17.0217
361 Šonkoľ Sebastián SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 0.0
MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 17.0
217
362 Vandlíková Tereza SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 17.0217
363 Holcomb Marvin Brandon PP TV Raj Žilina - Muži - 17.0117
364 Kloknerová Bianka SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 0.0
BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Staršie žiačky - 16.0
816
365 Poliaková Erika SVK BK ZŠ Zvolen - Kadetky - 1.0
BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 15.0
616
366 Kostelníková Veronika SVK ŠBK Spišská Nová Ves - Kadetky - 4.0
ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 12.0
516
367 Lüttmerdingová Lucia SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 16.0
BK Slovan Bratislava - Ženy - 0.0
516
368 Štefunková Alena SVK BK AŠK Slávia Trnava - Juniorky - 2.0
BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 14.0
516
369 Orságová Veronika SVK BAM Poprad - Kadetky - 16.0416
370 Rožňovcová Jana SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 16.0416
371 Drbul Jakub SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 16.0316
372 Hermannová Emma SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 16.0316
373 Jamrichová Nina SVK BO Spartak Myjava - Juniorky - 16.0316
374 Jassová Beáta SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Ženy - 16.0316
375 Ogurčák Filip SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 16.0316
376 Baldovský Stanislav SVK KB Košice A - Muži - 16.0216
377 Dratva Filip SVK MBK Handlová - Muži - 16.0216
378 Haviar Ondrej SVK MBK Handlová - Muži - 16.0216
379 Ivančáková Zuzana SVK BAM Poprad - Ženy - 16.0216
380 Javor David SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadeti - 16.0216
381 Kolimár Andrej SVK BSC Bratislava - Kadeti - 16.0216
382 Matuška Maxim SVK MBA Prievidza - Kadeti - 16.0216
383 Morris Darxia Zenobia GOOD ANGELS Košice - Ženy - 16.0216
384 Mýtnik Dominik SVK BKM Iskra Svit - Juniori - 16.0216
385 Novák Marek SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 16.0216
386 Oravcová Silvia SVK ŽBK Rožňava - Juniorky - 16.0216
387 Páleník Marek SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 16.0216
388 Wisseh Jaytornah N. USA BC Prievidza - Muži - 16.0216
389 Zibrinyi Martin SVK KB TU Košice - Muži - 16.0216
390 Horváth Samuel SVK MBA Prievidza - Juniori - 16.0116
391 Kubovič Jozef SVK MBK Handlová - Juniori - 16.0116
392 Páleníková Terézia SVK Piešťanské Čajky - Ženy - 16.0116
393 Dudonová Nina BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 15.0415
394 Evelleyová Andrea SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 15.0415
395 Gömöriová Andrea SVK Young Angels Yellow KE - Juniorky - 15.0415
396 Ištoňová Miriam SVK Young Angels Košice - Kadetky - 15.0415
397 Michlíková Natália BAM Poprad - Staršie žiačky - 15.0415
398 Belušová Alexandra SVK MBK Ružomberok - Ženy - 15.0315
399 Bielik Martin SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 15.0315
400 Kielar Matej SVK MBA Prievidza - Kadeti - 2.0
MBA Prievidza - Starší žiaci - 13.0
315
401 Kyseľová Emma Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 15.0315
402 Péli Marcel SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 15.0315
403 Strecký Štefan SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 15.0315
404 Bagiň Michal SVK MBA Prievidza - Kadeti - 15.0215
405 Bocko Richard SVK BKM Iskra Svit - Juniori - 15.0215
406 Gerec Ondrej SVK MBK Liptovský Mikuláš - Kadeti - 15.0215
407 Grigerová Michaela SVK BAM Poprad - Ženy - 15.0215
408 Koprda Andrej SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 15.0215
409 Kotlárik Richard SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 15.0215
410 Mihaliková Monika SVK BK EILAT PU Prešov - Juniorky - 15.0215
411 Mojžiš Dominik SVK MBA Prievidza - Kadeti - 15.0215
412 Skvašik Roman SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 15.0
PP TV Raj Žilina - Muži - 0.0
215
413 Škvareková Eva SVK MBK Ružomberok - Juniorky - 15.0215
414 Vašl Miha Mihael BK Levickí Patrioti A - Muži - 15.0215
415 Conley Brandon J PP TV Raj Žilina - Muži - 15.0115
416 Tamáši Kristián SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Kadeti - 15.0115
417 Faltičková Sofia BAM Poprad - Staršie žiačky - 14.0414
418 Očadlíková Ema SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 14.0414
419 Borik Matúš SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 14.0314
420 Dubeňová Laura SVK BKM Junior UKF Nitra - Ženy - 14.0314
421 Laubertová Laura Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 14.0314
422 Pekárová Lívia SVK BKM Bardejov - Juniorky - 14.0314
423 Rantuch Peter SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Muži - 14.0314
424 Rychtarčíková Petra SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 14.0314
425 Vajková Daniela SVK BKM Junior UKF Nitra - Ženy - 14.0314
426 Antoni Adam SVK BK 04 AC LB SNV - Muži - 14.0214
427 Belluš Peter SVK MBK Liptovský Mikuláš - Kadeti - 14.0214
428 Golebiowski Matej SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 14.0214
429 Hašan Juraj SVK VSEMvs Karlovka Bratislava A - Muži - 14.0214
430 Havranová Viktória SVK BKM Junior UKF Nitra - Ženy - 14.0214
431 Kucej Hugo SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 14.0214
432 Slaninka Šimon SVK ŠBK Junior Levice - Juniori - 14.0214
433 Straško Martin SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 14.0214
434 Balogh Boris SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 14.0114
435 Bočinec Adam SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 14.0114
436 Kubaský Daniel SVK BKM Iskra Svit - Juniori - 14.0114
437 Sirotný Marián SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 14.0114
438 Monosiová Silvia SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 2.0
BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Staršie žiačky - 11.0
813
439 Smolinská Andrea BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 13.0413
440 Fedák Richard SVK KB TU Košice - Juniori - 11.0
KB TU Košice - Muži - 2.0
313
441 Siladiová Ema SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 13.0313
442 Suriak Michal SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 0.0
ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 13.0
313
443 Števulová Petra SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Ženy - 13.0313
444 Vačková Natália SVK BK Petržalka - Kadetky - 13.0313
445 Basová Daniela SVK Young Angels Blue KE - Juniorky - 13.0213
446 Brndiar Michal SVK BKM Iskra Svit - Juniori - 13.0213
447 Durajová Eva BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 13.0213
448 Durić Žarko CRO BK Levickí Patrioti A - Muži - 13.0213
449 Eperješi Šimon SVK KB TU Košice - Muži - 13.0213
450 Galád Andrej SVK VSEMvs Karlovka Bratislava A - Muži - 13.0213
451 Hadačová Lucia SVK BAM Poprad - Ženy - 13.0213
452 Hradský Juraj SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 13.0213
453 Krajčovič Šimon SVK BK Levickí Patrioti A - Muži - 13.0213
454 Lehman Filip SVK VSEMvs Karlovka Bratislava A - Muži - 13.0213
455 Lustig Matúš SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 13.0213
456 Mitrík Dante SVK BSC Bratislava - Kadeti - 13.0213
457 Paštéka Matúš SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadeti - 13.0213
458 Smith Kentwan Kenneth BK Levickí Patrioti A - Muži - 13.0213
459 Barniak Tomáš SVK MBK Handlová - Juniori - 13.0113
460 Čurilla Marek SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 13.0113
461 Kráľ Juraj SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 13.0113
462 Wallenfels Samuel SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Kadeti - 13.0113
463 Neuschlová Simona SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 12.0412
464 Tomiczková Adela SVK BKM Žilina - Kadetky - 12.0412
465 Biľová Terézia SVK BKM Bardejov - Juniorky - 12.0312
466 Čupová Sarah SVK BKM Bardejov - Juniorky - 12.0312
467 Dubeňová Linda SVK BKM Junior UKF Nitra - Ženy - 12.0312
468 Hirner Marián SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Muži - 12.0312
469 Icsová Emma SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 12.0312
470 Janček Maroš SVK BKM Iskra Svit - Juniori - 7.0
BKM Iskra Svit - Kadeti - 5.0
312
471 Kozáková Vanda SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Ženy - 12.0312
472 Petrovičová Kristína SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 12.0312
473 Zentková Michaela SVK BKM Junior UKF Nitra - Ženy - 12.0312
474 Bulatović Goran MON BK Inter Bratislava - Muži - 12.0212
475 Ďuriš Adrián SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Kadeti - 0.0
IMC Slovakia P.Bystrica - Starší žiaci - 12.0
212
476 Foltín Marek SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 12.0212
477 Hoferica Lukáš SVK MBK Rieker Com-therm Komárno - Muži - 12.0212
478 Jančíková Katarína BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 12.0212
479 Ješko Adam SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 12.0212
480 Mikudíková Emília BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 12.0212
481 Musil Jaroslav SVK BC Prievidza - Muži - 12.0212
482 Šimko Adam SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadeti - 12.0212
483 Tyus Marcus Darnell MBK Handlová - Muži - 12.0212
484 Viglaská Kristína SVK ŽBK Rožňava - Staršie žiačky - 12.0212
485 Vodrážková Eva SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 12.0212
486 Ďurica Patrik SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 12.0112
487 Gajdoš Pavel BBK Bánovce nad Bebravou - Starší žiaci - 12.0112
488 Kuffa Andrej SVK VSEMvs Karlovka Bratislava A - Muži - 12.0112
489 Pánis Tomáš SVK BKM Lučenec - Muži - 12.0112
490 Zachar Dávid SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 12.0112
491 Šimčíková Tereza SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 11.0411
492 Žatkuliaková Sára SVK BK ZŠ Zvolen - Kadetky - 5.0
BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 6.0
411
493 Dekýš Adam SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 0.0
MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 11.0
311
494 Krištofová Miroslava SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 11.0311
495 Matejková Petra BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 11.0311
496 Szabóvá Vanesa SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 11.0311
497 Turzáková Nikola SVK BK Slovan Bratislava - Ženy - 11.0311
498 Bohušová Kristína SVK Young Angels Blue KE - Juniorky - 11.0211
499 Dvořák Bruno SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Kadeti - 11.0211
500 Matys Dávid SVK KB TU Košice - Muži - 11.0211
501 Mokrišová Nina SVK ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 11.0211
502 Moncoľová Zuzana SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 11.0211
503 Nižný Norbert SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 11.0211
504 Pavol Jaroslav SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 9.0
MBA Prievidza - Juniori - 2.0
211
505 Sáraz Miroslav SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 11.0211
506 Švenk Krištof SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Muži - 11.0211
507 Žirková Zuzana SVK GOOD ANGELS Košice - Ženy - 11.0211
508 Belavý Boris SVK MBK Rieker Com-therm Komárno - Muži - 11.0111
509 Ďurana Tomáš SVK PP TV Raj Žilina - Muži - 11.0111
510 Kozel David SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 11.0111
511 Smatana Jakub SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 11.0111
512 Urban Samuel SVK BBK Bánovce nad Bebravou - Starší žiaci - 11.0111
513 Hanková Simona SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Ženy - 1.0
BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 9.0
BK ZŠ Zvolen - Ženy - 0.0
710
514 Lavrovičová Miroslava SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 0.0
BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Staršie žiačky - 10.0
610
515 Fartelová Daniela SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 10.0410
516 Frolová Tereza BKM Žilina - Kadetky - 10.0410
517 Jendrichovská Michaela SVK Young Angels Košice - Kadetky - 10.0410
518 Krippnerová Sofia MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 10.0410
519 Lepáček Jakub SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 2.0
ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 8.0
410
520 Macháčková Nina SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 10.0410
521 Majerčáková Martina BAM Poprad - Staršie žiačky - 10.0410
522 Matúšová Lenka ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 10.0410
523 Žemlová Alžbeta BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 10.0410
524 Hartmannová Lea SVK Young Angels Yellow KE - Juniorky - 10.0310
525 Kurek Michal SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 10.0310
526 Rosičová Michaela Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 10.0310
527 Rosová Andrea Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 10.0310
528 Suja Štefan SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 10.0310
529 Batina Marko CRO BC Prievidza - Muži - 10.0210
530 Filičková Eva SVK BAM Poprad - Ženy - 10.0210
531 Fröhlichová Denisa SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 10.0210
532 Furčák Daniel SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 10.0210
533 Greguš Juraj SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 10.0210
534 Hašková Karin BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 10.0210
535 Káčerová Eva SVK BKM Žilina - Kadetky - 10.0210
536 Moravčíková Alexandra SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 10.0210
537 Špaňo Daniel SVK ŠBK Junior Levice - Juniori - 10.0210
538 Trnčík Tino SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 10.0210
539 Voss Colin James BC Prievidza - Muži - 10.0210
540 Devečka Dávid SVK MBK Liptovský Mikuláš - Kadeti - 10.0110
541 Holic Martin SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 10.0110
542 Maďarčiková Zuzana SVK BK EILAT PU Prešov - Juniorky - 10.0110
543 Praženka Tomáš SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 10.0110
544 Rozenberg Róbert SVK MBA Prievidza - Juniori - 10.0110
545 Stehlík Adam SVK MBK Handlová - Juniori - 10.0110
546 Syč-Kriváňová Lucia SVK BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 10.0110
547 Antoniová Arianna ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 9.049
548 Luptáková Alexandra SVK BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 9.049
549 Soboličová Veronika SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 9.049
550 Brestovanská Lucia MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 9.039
551 Kociánová Lenka SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 9.039
552 Moravčíková Alica SVK MBK Ružomberok - Ženy - 9.039
553 Slivka Filip SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 9.0
BK 04 AC LB SNV - Muži - 0.0
39
554 Zajacová Natália SVK Young Angels Košice - Kadetky - 9.039
555 Dovalová Juliána ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 9.029
556 Ďuranová Tatiana SVK BKM Žilina - Kadetky - 9.029
557 Fibiš Dalibor SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 9.029
558 Gavaľa Daniel SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 9.029
559 Kirchner Adrián SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 9.029
560 Kubíková Nicol MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 9.029
561 Sulová Lesana SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 9.029
562 Valková Janka SVK ŠBK Spišská Nová Ves - Kadetky - 9.029
563 Bartuš Filip SVK MBK Handlová - Juniori - 9.019
564 Jackuliak Simeon SVK BKM Lučenec - Muži - 9.019
565 Jancusko Richard BBK Bánovce nad Bebravou - Starší žiaci - 9.019
566 Letková Martina SVK Piešťanské Čajky - Ženy - 9.019
567 Pažický Filip SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 9.019
568 Valková Kristína SVK BK AŠK Slávia Trnava - Juniorky - 5.0
BK AŠK Slávia Trnava A - Kadetky - 3.0
78
569 Dobošová Dorota SVK BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 0.0
MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 8.0
58
570 Vaňovčeková Lillian BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 8.048
571 Drimáková Alexandra Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 8.038
572 Matušicová Barbora SVK BO Spartak Myjava - Juniorky - 8.038
573 Blaško Sebastián SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadeti - 8.028
574 Dobroň Michal SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 8.028
575 Grochal Marek SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 8.028
576 Hoferica Samuel SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 8.028
577 Hrušovská Viktória SVK ŠBK Spišská Nová Ves - Kadetky - 8.028
578 Janković Saša CRO MBK Rieker Com-therm Komárno - Muži - 8.028
579 Kamenický Matej SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 8.028
580 Lukniš Jaroslav SVK ŠBK Junior Levice - Juniori - 8.028
581 Mesíková Viktória SVK MBK Ružomberok - Juniorky - 8.028
582 Milo Ľuboš SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 8.028
583 Nagyová Viktória SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 8.028
584 Pozdech Samuel SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Muži - 8.028
585 Raksová Nina SVK MBK Ružomberok - Juniorky - 8.028
586 Steinhübelová Liliana ŽBK Rožňava - Staršie žiačky - 8.028
587 Suvák Miroslav SVK KB TU Košice - Muži - 8.028
588 Syčová Monika SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 8.028
589 Štefaňáková Jana SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 8.028
590 Šušanský Ivan SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 8.028
591 Vlnieška Tomáš SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 8.028
592 Hlinka Alex Carlo SVK MBA Prievidza - Kadeti - 8.018
593 Kasák Matúš SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 8.018
594 Lysák Adrián SVK BKM Iskra Svit - Kadeti - 8.018
595 Michálek Dávid SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 8.018
596 Poljak Oliver SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Starší žiaci - 8.018
597 Pupáková Mária SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 8.018
598 Sabo Andrej SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Kadeti - 8.018
599 Seidler Alex SVK BK Inter Bratislava - Kadeti - 8.018
600 Sýkora Jakub MBA Prievidza - Starší žiaci - 8.018
601 Tresová Tamara Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 8.018
602 Pahulyová Michaela SVK Young Angels Yellow KE - Juniorky - 7.047
603 Podmanická Linda SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 7.047
604 Tarabiková Petra SVK BKM Žilina - Kadetky - 7.047
605 Kubinec Tomáš SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 7.037
606 Vencelík Adam SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Muži - 7.037
607 Bachan Martin SVK BK Levickí Patrioti A - Muži - 7.027
608 Baštáková Zuzana SVK ŽBK Rožňava - Juniorky - 7.027
609 Brózová Ema MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 7.027
610 Davis Deandre Devonte Iskra Svit - Muži - 7.027
611 Fedor Samuel SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 7.027
612 Galata Maurizio SVK Iskra Svit - Muži - 7.027
613 Grešková Slávka SVK ŽBK Rožňava - Juniorky - 7.027
614 Hamaliarová Simona SVK BAM Poprad - Ženy - 7.027
615 Ivelja Vladimir SER Iskra Svit - Muži - 7.027
616 Kubáňová Dorota MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 7.027
617 Kudličková Adela SVK BAM Poprad - Ženy - 7.027
618 Pahulyová Sandra SVK Young Angels Blue KE - Juniorky - 7.027
619 Pinček Michal SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Muži - 7.027
620 Sanislóová Ivana SVK Young Angels Blue KE - Juniorky - 7.027
621 Schreiber Kamil SVK KB TU Košice - Juniori - 7.027
622 Slančíková Katarína SVK BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 7.027
623 Bartáková Lenka Piešťanské Čajky - Ženy - 7.017
624 Gajdošová Vanessa SVK Piešťanské Čajky - Ženy - 7.017
625 Hurčala Juraj SVK BKM Iskra Svit - Kadeti - 7.017
626 Jackson Anthony Jicama Iskra Svit - Muži - 7.017
627 Jobová Martina SVK BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 7.017
628 Magdolen Matúš SVK MBA Prievidza - Juniori - 7.017
629 Pancák Peter SVK KB TU Košice - Muži - 7.017
630 Tončík Matej MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 7.017
631 Urban Dominik SVK MBK Handlová - Juniori - 7.017
632 Záborský Adrián SVK MBA Prievidza - Juniori - 7.017
633 Škreková Viktória SVK BK AŠK Slávia Trnava - Juniorky - 0.0
BK AŠK Slávia Trnava A - Kadetky - 6.0
56
634 Korenková Simona BAM Poprad - Staršie žiačky - 6.046
635 Mošková Daniela SVK BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 6.046
636 Cerina Marián SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 6.036
637 Cziráková Nikola SVK BK Petržalka - Kadetky - 6.036
638 Blažíček Ľuboš SVK MBK Victoria Žilina - Juniori - 6.026
639 Boros Bálint SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadeti - 6.026
640 Dovalová Michaela ŽBK Rožňava - Staršie žiačky - 6.026
641 Hanúsková Nikol BK Slovan Bratislava - Staršie žiačky - 6.026
642 Chmurová Emma BAM Poprad - Staršie žiačky - 6.026
643 Janík Samuel SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 6.026
644 Kačírová Vladimíra SVK ŠBK Spišská Nová Ves - Kadetky - 6.026
645 Kubušová Paula SVK BKM Junior UKF Nitra - Ženy - 6.026
646 Lörinc Richard SVK ŠBK Junior Levice - Juniori - 0.0
ŠBK Junior Levice - Kadeti - 6.0
26
647 Nagy Andrej SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 6.026
648 Pasch Martin ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 6.026
649 Podhorský Michal SVK VSEMvs Karlovka Bratislava A - Muži - 6.026
650 Randa Aleš SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 6.026
651 Sedlár Dominik SVK BK Inter Bratislava - Kadeti - 6.026
652 Szabóová Viktória SVK Young Angels Košice - Kadetky - 6.026
653 Špergl Simon TJ Strojár Malacky (ms) - Starší žiaci - 6.026
654 Barta Tamás SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 6.016
655 Briestenský Gabriel Marek SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Starší žiaci - 6.016
656 Hromada Branislav SVK MBA Prievidza - Juniori - 6.016
657 Jakubcová Ivana SVK Piešťanské Čajky - Ženy - 6.016
658 Kohútová Timea SVK BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 6.016
659 Kubaský Samuel SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 6.016
660 Lagin Maximilián BBK Bánovce nad Bebravou - Starší žiaci - 6.016
661 Pondela Jakub SVK MBA Prievidza - Juniori - 6.016
662 Smith Jenna Joy Piešťanské Čajky - Ženy - 6.016
663 Suchá Bianka ŽBK Rožňava - Staršie žiačky - 6.016
664 Zachar Andrej SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 6.016
665 Antalová Barbora BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Staršie žiačky - 5.045
666 Karasová Ivana SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 5.035
667 Moricová Soňa SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 5.035
668 Adam Christián BK Lokomotíva Sereď - Kadeti - 5.025
669 Bačová Barbora SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 5.025
670 Brezovič Marko SVK BSC Bratislava - Kadeti - 5.025
671 Dovalová Mariana ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 5.025
672 Eaton Sara Louise MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 5.025
673 Ilavský Daniel SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 5.025
674 Janíčková Alžbeta SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 5.025
675 Kozlík Marek SVK BK Inter Bratislava - Muži - 5.025
676 Schnierer Marek SVK MBA Prievidza - Kadeti - 5.025
677 Sojáková Patrícia SVK BAM Poprad - Ženy - 5.025
678 Stojanov Ladislav SVK MBK Rieker Com-therm Komárno - Muži - 5.025
679 Bendík Dávid SVK BKM Lučenec - Muži - 5.015
680 Gombarčík Filip SVK MBA Prievidza - Starší žiaci - 5.015
681 Kraislová Terézia BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 5.015
682 Kuric Patrik SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 5.015
683 Merešš Jakub SVK PP TV Raj Žilina - Muži - 5.015
684 Mydliar Marek MBK Liptovský Mikuláš - Kadeti - 5.015
685 Paška Richard SVK BKM Lučenec - Muži - 5.015
686 Ristvejová Dominika SVK BKM Bardejov - Juniorky - 5.015
687 Štefek Adam SVK MBK Handlová - Muži - 5.015
688 Beňová Barbora SVK BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 0.0
MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 4.0
54
689 Melicherčíková Gabriela SVK BK ZŠ Zvolen - Kadetky - 4.044
690 Bartová Romana SVK BK AŠK Slávia Trnava - Juniorky - 2.0
BK AŠK Slávia Trnava A - Kadetky - 2.0
34
691 Bieliková Veronika SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 4.034
692 Boócz Juraj SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 4.034
693 Gajdošíková Valentína SVK BK Petržalka - Kadetky - 4.034
694 Györfi Alyssia BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 4.034
695 Jakubíková Miriam SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 4.034
696 Macho Peter ŠBK Junior Levice - Kadeti - 4.034
697 Slivková Ema SVK BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 4.034
698 Bohunická Viktória BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 4.024
699 da Cruz Carlota Sofia ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 4.024
700 Dolník Michal SVK MBK Handlová - Muži - 4.024
701 Furtkevičová Katarína SVK BK EILAT PU Prešov - Juniorky - 4.024
702 Gregušová Nina SVK BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 4.024
703 Hanák Matúš TJ Strojár Malacky (ms) - Starší žiaci - 4.024
704 Chmurová Timea SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 4.024
705 Józsová Michaela SVK BK Petržalka - Kadetky - 4.024
706 Kredatusová Simona SVK BAM Poprad - Kadetky - 4.024
707 Kronerová Paulína SVK BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Kadetky - 4.024
708 Kručovská Milota SVK BK EILAT PU Prešov - Juniorky - 4.024
709 Lepiš Adrián SVK MBK Liptovský Mikuláš - Kadeti - 4.024
710 Markovič Viliam SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 4.024
711 Moravčík Ján SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Kadeti - 4.024
712 Oľhová Daniela SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 4.024
713 Páleník Miroslav SVK BK Inter Bratislava - Muži - 4.024
714 Pliško Dávid SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 4.024
715 Poláčková Sandra BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 4.024
716 Prosbová Lucia SVK BAM Poprad - Kadetky - 4.024
717 Sabovčiková Martina SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 4.024
718 Smoleňáková Kristína SVK BAM Poprad - Kadetky - 4.024
719 Surmanová Simona BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 4.024
720 Sýkorová Miroslava SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 4.024
721 Tetemondová Mariana SVK BAM Poprad - Ženy - 4.024
722 Tkáč Lukáš SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 4.024
723 Tomáško Matej SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 4.024
724 Vavrincová Emma BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 4.024
725 Vitikáč Šimon SVK BK 04 AC LB SNV - Juniori - 4.024
726 Vrabček Matúš TJ Strojár Malacky (ms) - Starší žiaci - 4.024
727 Žerebáková Alžbeta SVK MBK Ružomberok - Juniorky - 4.024
728 Baranec Andrej TJ Strojár Malacky (ms) - Starší žiaci - 4.014
729 Bošňovičová Barbora SVK BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 4.014
730 Galovič Stanislav SVK BKM Lučenec - Muži - 4.014
731 Harabin Dávid BKM Iskra Svit - Kadeti - 4.014
732 Hronský Samuel SVK MBA Prievidza - Juniori - 4.014
733 Kohútová Henrieta SVK BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 4.014
734 Krčmárik Jozef SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 4.014
735 Kukučka Andrej SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Kadeti - 4.014
736 Praženicová Patrícia SVK MBK Ružomberok - Juniorky - 4.014
737 Horváthová Alexandra ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 3.043
738 Ježová Paula BK Slovan Bratislava - Staršie žiačky - 3.043
739 Hodulíková Sára SVK BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 0.0
MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 3.0
33
740 Ivančáková Petra SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 3.033
741 Sailerová Terézia SVK BKM Junior UKF Nitra - Ženy - 3.033
742 Černohorská Karin SVK MBK Ružomberok - Juniorky - 3.023
743 Grznár Richard SVK BK Inter Bratislava - Muži - 3.023
744 Horánsky Branislav SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 3.023
745 Horváthová Emma BKM Žilina - Kadetky - 3.023
746 Hrabovská Sylvia SVK BK EILAT PU Prešov - Juniorky - 3.023
747 Jányová Klára SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 3.023
748 Kleinová Ema SVK ŠBK Spišská Nová Ves - Kadetky - 3.023
749 Krolák Boris SVK BKM Iskra Svit - Juniori - 3.023
750 Roman Radomír SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 3.023
751 Sedláčková Markéta BKM Žilina - Kadetky - 3.023
752 Vargová Horonyová Marta SVK BK Slovan Bratislava - Ženy - 3.023
753 Barabášová Viktória SVK Young Angels Blue KE - Juniorky - 3.013
754 Crha Juraj BBK Bánovce nad Bebravou - Starší žiaci - 3.013
755 Géczy Marko MBA Prievidza - Starší žiaci - 3.013
756 Hrnčír Peter SVK ŠBK Junior Levice - Juniori - 3.013
757 Kittová Martina SVK BK Slovan Bratislava - Staršie žiačky - 3.013
758 Kollárová Barbora SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 3.013
759 Kováč Martin IMC Slovakia P.Bystrica - Starší žiaci - 3.013
760 Krč Daniel SVK MBA Prievidza - Kadeti - 3.013
761 Madaj Martin BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 3.013
762 Mrváňová Katarína Nina SVK BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 3.013
763 Novosádek Dávid SVK MBK Handlová - Juniori - 3.013
764 Pekárová Miroslava SVK BKM Bardejov - Juniorky - 3.013
765 Šterbák Tomáš SVK BKM Iskra Svit - Juniori - 3.013
766 Tapušíková Petra SVK BK AŠK Slávia Trnava A - Kadetky - 3.013
767 Šimková Diana BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Staršie žiačky - 2.042
768 Šimková Kristína BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Staršie žiačky - 2.042
769 Vallušová Katarína BAM Poprad - Staršie žiačky - 2.042
770 Harvánková Erika Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 2.032
771 Kollárová Olexandra SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 2.032
772 Kovácsová Noémi SVK BKM Junior UKF Nitra - Ženy - 2.032
773 Sedláčková Michaela SVK BK Slovan Bratislava - Ženy - 2.032
774 Šlosiariková Karla SVK BK ZŠ Zvolen - Kadetky - 2.0
BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 0.0
32
775 Toševová Bibiana BK Klokani Ivanka pri Dunaji - Staršie žiačky - 2.032
776 Vargová Ema SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 2.032
777 Benci Lukáš SVK BKM SPU Nitra - Kadeti - 2.022
778 Billik Tristan BSC Bratislava - Kadeti - 2.022
779 Boroň Tomáš SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 2.022
780 Cích Martin SVK BK Inter Bratislava - Kadeti - 2.022
781 Csendes Daniel SVK ŠBK Junior Levice - Juniori - 2.022
782 Demko Martin SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 2.022
783 Drgoň Dominik SVK BSC Bratislava - Kadeti - 2.022
784 Eaton Ashley Jennifer SVK BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 2.022
785 Gánovská Antónia ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 2.022
786 Hajko Jakub BK Inter Bratislava - Kadeti - 2.022
787 Hlaváčková Žofia SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 2.022
788 Klus Jakub TJ Strojár Malacky (ms) - Starší žiaci - 2.022
789 Kojdová Petra BK Slovan Bratislava - Staršie žiačky - 2.022
790 Kolesárová Veronika SVK Young Angels Blue KE - Juniorky - 2.022
791 Kovácsová Hana SVK ŽBK Rožňava - Staršie žiačky - 2.022
792 Laskovičová Simona ŽBK Rožňava - Staršie žiačky - 2.022
793 Lukáčová Vanesa MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 2.022
794 Mokroš Tomáš SVK ŠKP BBC Banská Bystrica - Juniori - 2.022
795 Novysedlák Jakub SVK MBK Handlová - Muži - 2.022
796 Osvald Tomáš SVK BK 04 AC LB SNV - Muži - 2.022
797 Reguliová Nina SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 2.022
798 Sunitrová Barbara SVK Young Angels Blue KE - Juniorky - 2.022
799 Šimková Kristína SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 2.022
800 Štaffenová Lea SVK BK Petržalka - Kadetky - 2.022
801 Štrbová Andrea BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 2.022
802 Truben Richard SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 2.022
803 Zajíček David SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Kadeti - 2.022
804 Akantis Filip SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 2.012
805 Balušeskulová Katarína SVK Young Angels 2003 Košice - Staršie žiačky - 2.012
806 Belák Tomáš BBK Bánovce nad Bebravou - Starší žiaci - 2.012
807 Berček Martin SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 2.012
808 Červenec Radoslav SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Juniori - 2.012
809 Dubovec Michal SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 2.012
810 Džubák Jozef SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 2.012
811 Galovič Ladislav SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 2.012
812 Grác Maroš SVK MŠK Iskra Petržalka - Muži - 2.012
813 Halmeš Filip SVK VSEMvs Karlovka Bratislava A - Muži - 2.012
814 Herich Patrik SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 2.012
815 Horniak Lukáš MBA Prievidza - Starší žiaci - 2.012
816 Huljak Alec SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Starší žiaci - 2.012
817 Jurčová Barbora SVK BK EILAT PU Prešov - Juniorky - 2.012
818 Kadluba Tomáš TJ Strojár Malacky (ms) - Starší žiaci - 2.012
819 Kopas Marcus SVK BBK Bánovce nad Bebravou - Starší žiaci - 2.012
820 Lukšík Adam SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Muži - 2.012
821 Majcher Mikuláš SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 2.012
822 Malíšek Jonáš SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 2.012
823 Matejčíková Jana SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Ženy - 2.012
824 Mikič Noel MBK Handlová - Juniori - 2.012
825 Mlynarčík Adrián SVK BKM Iskra Svit - Kadeti - 2.012
826 Námesná Michaela SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 2.012
827 Nedosóczky Maroš IMC Slovakia P.Bystrica - Starší žiaci - 2.012
828 Polášeková Marianna SVK Young Angels Yellow KE - Juniorky - 2.012
829 Sagalincová Terézia SVK BAM Poprad - Kadetky - 2.012
830 Sedláčková Magdaléna SVK BK EILAT PU Prešov - Juniorky - 2.012
831 Seman Juraj SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 2.012
832 Skladan Štefan SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 2.012
833 Terebová Viktória BK Slovan Bratislava - Staršie žiačky - 2.012
834 Ušalová Alexandra SVK Young Angels Yellow KE - Juniorky - 2.012
835 Vranský Marko SVK BK Inter Bratislava - Kadeti - 2.012
836 Vrška Martin MBA Prievidza - Starší žiaci - 2.012
837 Vyšňová Andrea SVK BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 2.012
838 Žemla Benjamín SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 2.012
839 Žingor Jaroslav SVK BKM Lučenec - Muži - 2.012
840 Boriková Karolína MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 1.031
841 Gazdová Eva SVK CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Juniorky - 1.021
842 Kubalová Emma BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 1.021
843 Lisická Karolína SVK BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 1.021
844 Matisko Nikolaj SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 1.021
845 Pichlerová Katarína SVK BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 1.021
846 Remenárová Petra SVK BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 1.021
847 Cmar Andreas MBA Prievidza - Starší žiaci - 1.011
848 Izáková Michaela SVK BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 1.011
849 Mlyniský Andrej SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Starší žiaci - 1.011
850 Mrázik Martin SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 1.011
851 Nováková Mária SVK Young Angels Košice - Kadetky - 1.011
852 Sabovčíková Sophia Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 1.011
853 Hrčková Michaela SVK BK ZŠ Zvolen - Kadetky - 0.0
BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 0.0
50
854 Bíliková Emma MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 0.040
855 Pekárová Ema SVK BKM Žilina - Kadetky - 0.040
856 Habalová Laura SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 0.030
857 Klinčok Pavol SVK ŠBK Junior Levice - Kadeti - 0.030
858 Kürti Adrián ŠBK Junior Levice - Kadeti - 0.030
859 Mészárosová Bettína SVK ŠBK Šamorín - Ženy - 0.030
860 Badač Christopher SVK KB TU Košice - Juniori - 0.020
861 Bakošová Tamara ŽBK Rožňava - Staršie žiačky - 0.020
862 Barnášová Viktória BAM Poprad - Staršie žiačky - 0.020
863 Bijalková Lívia SVK BKM Bardejov - Juniorky - 0.020
864 Bodorová Viktória Júlia SVK BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 0.020
865 Brindzová Katarína SVK ŽBK Rožňava - Juniorky - 0.020
866 Brnčal Samuel SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 0.020
867 Buberník Frederic M. SVK BSC Bratislava - Kadeti - 0.020
868 Danišová Adela SVK BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 0.020
869 Dohňanský Viliam SVK BK Inter Bratislava - Kadeti - 0.020
870 Dubovský Daniel SVK KB TU Košice - Juniori - 0.020
871 Duda Filip SVK KB Košice A - Muži - 0.020
872 Ďuračková Rebeca BKM Junior UKF Nitra - Staršie žiačky - 0.020
873 Ďurica Daniel SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Kadeti - 0.020
874 Fábryová Michaela BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 0.020
875 Fellegiová Martina SVK BKM Bardejov - Juniorky - 0.020
876 Feňárová Gabriela Celine ŠBK Spišská Nová Ves - Staršie žiačky - 0.020
877 Gálová Simona SVK BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 0.020
878 Gebeová Bernadett SVK ŽBK Rožňava - Juniorky - 0.020
879 Halamová Petra BKM Žilina - Kadetky - 0.020
880 Harčarová Veronika SVK Young Angels Košice - Kadetky - 0.020
881 Harman Richard SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 0.020
882 Hončárová Nina BAM Poprad - Staršie žiačky - 0.020
883 Hrčková Sofia Magdaléna MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 0.020
884 Iliašová Nikola BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 0.020
885 Jančovičová Anna BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 0.020
886 Kalinová Nicol SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 0.020
887 Kaňa Peter SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 0.020
888 Király Pavel SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 0.020
889 Klamová Natália SVK BK Slovan Bratislava - Juniorky - 0.020
890 Klobušiaková Lenka MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 0.020
891 Kohút Patrik SVK MBK AŠK Slávia Trnava - Muži - 0.020
892 Kohútová Linda MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 0.020
893 Kovácsová Réka SVK ŽBK Rožňava - Juniorky - 0.020
894 Kulfasová Simona SVK BK ZŠ Zvolen - Juniorky - 0.020
895 Lachová Emma SVK BK Slovan Bratislava - Kadetky - 0.020
896 Laskovičová Sabina ŽBK Rožňava - Staršie žiačky - 0.020
897 Lukáčová Laura MBK AŠK Slávia Trnava - Staršie žiačky - 0.020
898 Macejková Dušana BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 0.020
899 Mátych Miroslav SVK MBK Handlová - Muži - 0.020
900 Mozolová Daniela SVK BK Petržalka - Kadetky - 0.020
901 Môťovská Katarína BK ZŠ Zvolen (ms) - Staršie žiačky - 0.020
902 Obr Filip SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 0.020
903 Pálka Matej SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Kadeti - 0.020
904 Péli Andrej SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 0.020
905 Polóny Filip SVK BSC Bratislava - Kadeti - 0.020
906 Prosba Dominik SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 0.020
907 Schmidt Nicol ŽBK Rožňava - Staršie žiačky - 0.020
908 Stanková Chiara SVK ŽBK Rožňava - Juniorky - 0.020
909 Stasová Stella BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Staršie žiačky - 0.020
910 Šály Matúš SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 0.020
911 Šavelová Anna BAM Poprad - Staršie žiačky - 0.020
912 Ševera Jakub TJ Strojár Malacky (ms) - Starší žiaci - 0.020
913 Škoda Simon TJ Strojár Malacky (ms) - Starší žiaci - 0.020
914 Šoltésová Anna Mária SVK MBK Ružomberok - Juniorky - 0.020
915 Štepitová Eva SVK BK ZŠ Zvolen - Ženy - 0.020
916 Šustíková Terézia BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 0.020
917 Švábek Dávid SVK BK Inter Bratislava - Kadeti - 0.020
918 Švec Jakub SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 0.020
919 Tarabová Sofia SVK BK AŠK Slávia Trnava B - Kadetky - 0.020
920 Tertinský Dávid SVK 1 BK Michalovce - Juniori - 0.020
921 Vojtek Jozef SVK MBK Rieker Com-therm Komárno - Muži - 0.020
922 Vrťová Paulína MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 0.020
923 Vyšná Viktória SVK MBK Ružomberok - Juniorky - 0.020
924 Židzik Ivan SVK KB Košice A - Muži - 0.020
925 Albertová Chiara ŽBK Rožňava - Staršie žiačky - 0.010
926 Bečarik Róbert SVK VSEMvs Karlovka Bratislava A - Muži - 0.010
927 Bolek Lukáš SVK VSEMvs Karlovka Bratislava A - Muži - 0.010
928 Cséfalvayová Viktoria SVK ŠBK Šamorín - Ženy - 0.010
929 Černý Marek SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 0.010
930 Ďaďo Adam SVK MBK Liptovský Mikuláš - Kadeti - 0.010
931 Ďurčík Branislav SVK PP TV Raj Žilina - Muži - 0.010
932 Dvořák Marek SVK MBK Handlová - Juniori - 0.010
933 Ertl Jaroslav SVK MBA Prievidza - Starší žiaci - 0.010
934 Fazekašová Jana SVK ŽBK Rožňava - Juniorky - 0.010
935 Findura Roman SVK Iskra Svit - Muži - 0.010
936 Fišer David BBK Bánovce nad Bebravou - Starší žiaci - 0.010
937 Fodorová Lucia Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 0.010
938 Gallo Patrik SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Kadeti - 0.010
939 Galovič Samuel SVK BKM Lučenec - Muži - 0.010
940 Gašpieriková Vanessa SVK BKM Žilina - Kadetky - 0.010
941 Gavlák Michal SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 0.010
942 Glodžák Ján SVK PU Prešov ISKRA Svit B - Muži - 0.010
943 Gold Oliver SVK KB TU Košice - Juniori - 0.010
944 Halász Marek SVK BKM Lučenec - Muži - 0.010
945 Halmová Katarína BK Nové Mesto nad Váhom - Staršie žiačky - 0.010
946 Hrebičík Martin SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Muži - 0.010
947 Hubová Sára MBK Ružomberok - Staršie žiačky - 0.010
948 Husárik Adam IMC Slovakia P.Bystrica - Starší žiaci - 0.010
949 Chalupka Michal SVK ŠKP BBC B.Bystrica - Muži - 0.010
950 Chudovský Jakub IMC Slovakia P.Bystrica - Starší žiaci - 0.010
951 Jedinák Marek SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 0.010
952 Karvay David MBA Prievidza - Starší žiaci - 0.010
953 Katonová Sára Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 0.010
954 Kňažko Adrián MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 0.010
955 Kolárik Matej BBK Bánovce nad Bebravou - Starší žiaci - 0.010
956 Kontroš Samuel SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 0.010
957 Kosmeľ Richard SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Starší žiaci - 0.010
958 Kubová Katarína SVK BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 0.010
959 Kučera Richard BK Lokomotíva Sereď - Kadeti - 0.010
960 Laššáková Laura BK Slovan Bratislava - Staršie žiačky - 0.010
961 Lehotský Adam SVK MŠK BK Žiar nad Hronom - Kadeti - 0.010
962 Lenárt Daniel SVK BK 04 AC LB SNV - Muži - 0.010
963 Liptáková Nasťa ŽBK Rožňava - Staršie žiačky - 0.010
964 Mackulínová Kristína Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 0.010
965 Mačura Daniel SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 0.010
966 Malovcová Paulína SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 0.010
967 Marhefka Michal SVK ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 0.010
968 Martonová Gabriela SVK BO Spartak Myjava - Juniorky - 0.010
969 Mederi Tomáš SVK BKM Lučenec - Muži - 0.010
970 Miklo Matúš BBK Bánovce nad Bebravou - Starší žiaci - 0.010
971 Miletič Kevin SVK MBK Handlová - Juniori - 0.010
972 Molnár David ACADEMIC ŽU Žilina - Muži - 0.010
973 Muchová Monika SVK BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 0.010
974 Nagy Jakub SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 0.010
975 Olejníková Rebeka Young Angels 2004 Košice - Staršie žiačky - 0.010
976 Ondriš Adrián MBK Handlová - Juniori - 0.010
977 Ondruš Alex SVK BK Inter Bratislava - Muži - 0.010
978 Oravec Jozef SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 0.010
979 Palaščáková Marianna SVK BK EILAT PU Prešov - Juniorky - 0.010
980 Palkovičová Laura SVK BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Kadetky - 0.010
981 Paulíková Natália SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 0.010
982 Pažický Patrik SVK MBK Victoria Žilina - Kadeti - 0.010
983 Pipíška Branislav SVK BC Prievidza - Muži - 0.010
984 Pistikidis Aurélia SVK BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Ženy - 0.010
985 Rajnoha Eduard SVK BK MŠK Žiar nad Hronom - Muži - 0.010
986 Santa Adrián SVK MBK Handlová - Juniori - 0.010
987 Šauša Pavol SVK MBK Handlová - Juniori - 0.010
988 Šery Lukáš SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Kadeti - 0.010
989 Šmotlák Filip SVK BK ŠKP Štart Bratislava - Muži - 0.010
990 Šonková Veronika SVK BK EILAT PU Prešov - Juniorky - 0.010
991 Šrobár Lukáš SVK BK 04 AC LB SNV - Kadeti - 0.010
992 Tóth Lili SVK BK Lokomotíva Sereď - Kadetky - 0.010
993 Tvrdý Viktor SVK MBA Prievidza - Starší žiaci - 0.010
994 Varačka Stanislav MBA Prievidza - Starší žiaci - 0.010
995 Zbýň Alexander SVK IMC Slovakia P.Bystrica - Kadeti - 0.010
996 Zorvan Ján SVK BC Prievidza - Muži - 0.010