Prehľad basketbalových štatistík ročník 2018-2019

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2018-2019
Extraliga muži - SBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica47
  2. Koczkáš BranislavŠKP BBC Banská Bystrica38
  3. Muránsky JakubŠKP BBC Banská Bystrica33
  4. Hegedüš ŠtefanKB Slávia TU Košice27
  5. Švarc MartinŠKP BBC Banská Bystrica24
  6. Duda FilipKB Slávia TU Košice23
  7. Hanusek MarekBK ŠKP Štart Bratislava23
  8. Bizub MartinPU Prešov ISKRA Svit B22
  9. Majher JánBK Dolný Kubín22
  10. Dobrotka AdamVŠEMvs Karlovka Bratislava B21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica67
  2. Koczkáš BranislavŠKP BBC Banská Bystrica45
  3. Hegedüš ŠtefanKB Slávia TU Košice40
  4. Švarc MartinŠKP BBC Banská Bystrica32
  5. Rendla MarošŠKP BBC Banská Bystrica27
  6. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice27
  7. Muránsky JakubŠKP BBC Banská Bystrica26
  8. Lehotský MariánBK Dolný Kubín26
  9. Mokráň JakubMŠK BK Žiar nad Hronom25
  10. Jurčina MatúšVŠEMvs Karlovka Bratislava B24

1 Liga ženy, Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE45          1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE36
  2. Kankríniová JanaMBK Ružomberok43          2. Virasztóová SofiaYoung Angels U19 Košice (J)25
  3. Horváthová MichaelaBO Spartak Myjava (J)35          3. Očadlíková EmaImprove your basket Loko Sereď (J)25
  4. Očadlíková EmaImprove your basket Loko Sereď (J)35          4. Tomková MartinaTYDAM UPJŠ Košice25
  5. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava (J)34          5. Seňová NatáliaYoung Angels U19 Košice (J)24
  6. Krajčovičová MonikaDubček Bratislava34          6. Krajčovičová MonikaDubček Bratislava24
  7. Havranová ViktóriaMBK Ružomberok32          7. Kankríniová JanaMBK Ružomberok24
  8. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen31
  9. Seňová NatáliaYoung Angels U19 Košice (J)29
  10. Minčíková KlaudiaTYDAM UPJŠ Košice28
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE65          1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE52
  2. Kankríniová JanaMBK Ružomberok51          2. Tomková MartinaTYDAM UPJŠ Košice33
  3. Krajčovičová MonikaDubček Bratislava45          3. Hudáková AlexandraImprove your basket Loko Sereď (J)33
  4. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava (J)43          4. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov32
  5. Minčíková KlaudiaTYDAM UPJŠ Košice39          5. Desiatniková JúliaTYDAM UPJŠ Košice32
  6. Hudáková AlexandraImprove your basket Loko Sereď (J)39          6. Krajčovičová MonikaDubček Bratislava32
  7. Očadlíková EmaImprove your basket Loko Sereď (J)39          7. Petrušová VeronikaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE31
  8. Petrušová VeronikaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE38
  9. Šeligová BarboraDubček Bratislava38
  10. Havranová ViktóriaMBK Ružomberok38

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rozenberg RóbertMBA Prievidza80          1. Rozenberg RóbertMBA Prievidza41
  2. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV63          2. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV32
  3. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV60          3. Monček AdamKB Slávia TU Košice30
  4. Kincel Samuel1 BK Michalovce50          4. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV30
  5. Monček AdamKB Slávia TU Košice50          5. Krčmárik AdamIMC Slovakia P. Bystrica29
  6. Krčmárik AdamIMC Slovakia P. Bystrica43          6. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice26
  7. Bartuš FilipMBK Handlová42          7. Kubovič JozefMBK Handlová26
  8. Fedor SamuelMBK Victoria Žilina42          8. Kincel Samuel1 BK Michalovce25
  9. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina42          9. Bartuš FilipMBK Handlová24
  10. Kubovič JozefMBK Handlová41
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV74          1. Monček AdamKB Slávia TU Košice38
  2. Rozenberg RóbertMBA Prievidza71          2. Krčmárik AdamIMC Slovakia P. Bystrica37
  3. Kincel Samuel1 BK Michalovce70          3. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV37
  4. Monček AdamKB Slávia TU Košice64          4. Rozenberg RóbertMBA Prievidza37
  5. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV64          5. Kubovič JozefMBK Handlová36
  6. Kubovič JozefMBK Handlová57          6. Kincel Samuel1 BK Michalovce35
  7. Krčmárik AdamIMC Slovakia P. Bystrica56          7. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice34
  8. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina53          8. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica34
  9. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica48          9. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV33
  10. Bartuš FilipMBK Handlová47          10. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina28

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Foltín MarekBKM SPU Nitra85          1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina46
  2. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina60          2. Hronský MatúšMBA Prievidza38
  3. Mihálik SamuelBKM SPU Nitra59          3. Lukáč PatrikMBA Prievidza36
  4. Suláni MartinBKM SPU Nitra59          4. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou35
  5. Arpáš RenéBKM SPU Nitra50          5. Akantis FilipMBK Victoria Žilina33
  6. Petrovič DamirBKM SPU Nitra49          6. Matuška MaximMBA Prievidza31
  7. Hronský MatúšMBA Prievidza45
  8. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou44
  9. Lukáč PatrikMBA Prievidza39
  10. Szabó SamuelŠBK Junior Levice38
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Foltín MarekBKM SPU Nitra137          1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina70
  2. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina91          2. Akantis FilipMBK Victoria Žilina60
  3. Suláni MartinBKM SPU Nitra86          3. Hronský MatúšMBA Prievidza52
  4. Akantis FilipMBK Victoria Žilina67          4. Matuška MaximMBA Prievidza52
  5. Mihálik SamuelBKM SPU Nitra67          5. Lukáč PatrikMBA Prievidza47
  6. Hronský MatúšMBA Prievidza61          6. Foltín MarekBKM SPU Nitra47
  7. Arpáš RenéBKM SPU Nitra60
  8. Matuška MaximMBA Prievidza57
  9. Szabó SamuelŠBK Junior Levice54
  10. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou51

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava48          1. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava33
  2. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves45          2. Kubáňová DorotaMBK Ružomberok26
  3. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves45          3. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves25
  4. Rožňovcová JanaBK Klokani Ivanka pri Dunaji44          4. Rožňovcová JanaBK Klokani Ivanka pri Dunaji25
  5. Lackóová Natália PetraBK Klokani Ivanka pri Dunaji41          5. Ostrovská ZuzanaBK Nové Mesto nad Váhom23
  6. Kubáňová DorotaMBK Ružomberok40          6. Vandlíková TerezaBK Nové Mesto nad Váhom21
  7. Šabíková KláraBK Slovan Bratislava38          7. Malková NatáliaBK Nové Mesto nad Váhom20
  8. Szabóvá VanesaBK Slovan Bratislava36          8. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava20
  9. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava32          9. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves20
  10. Hrušovská ViktóriaŠKBD Spišská Nová Ves31          10. Lackóová Natália PetraBK Klokani Ivanka pri Dunaji20
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava65          1. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava41
  2. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves62          2. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava39
  3. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava60          3. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves35
  4. Lackóová Natália PetraBK Klokani Ivanka pri Dunaji55          4. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava29
  5. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves53          5. Lackóová Natália PetraBK Klokani Ivanka pri Dunaji27
  6. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava45          6. Kubáňová DorotaMBK Ružomberok26
  7. Rožňovcová JanaBK Klokani Ivanka pri Dunaji41          7. Danišková GrétaBK Slovan Bratislava25
  8. Šabíková KláraBK Slovan Bratislava40          8. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves24
  9. Kubáňová DorotaMBK Ružomberok40          9. Rožňovcová JanaBK Klokani Ivanka pri Dunaji23
  10. Szabóvá VanesaBK Slovan Bratislava36          10. Vandlíková TerezaBK Nové Mesto nad Váhom22

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A68          1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A57
  2. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom64          2. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď44
  3. Horák JurajBKM Iskra Svit A55          3. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom43
  4. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď51          4. Horák JurajBKM Iskra Svit A43
  5. Pavlech FilipBK Lokomotíva Sereď29
  6. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď27
  7. Kňažko AdriánMŠK BK Žiar nad Hronom22
  8. Kapustík OndrejBK Lokomotíva Sereď20
  9. Jasovský Matúš1 BK Michalovce17
  10. Kester DominikBKM Iskra Svit A17
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A89          1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A75
  2. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď78          2. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď68
  3. Horák JurajBKM Iskra Svit A75          3. Horák JurajBKM Iskra Svit A59
  4. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom72          4. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom49
  5. Pavlech FilipBK Lokomotíva Sereď41
  6. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď36
  7. Kiss TiborBK Lokomotíva Sereď33
  8. Kapustík OndrejBK Lokomotíva Sereď29
  9. Kester DominikBKM Iskra Svit A26
  10. Takács NorbertBK Lokomotíva Sereď22

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď44          1. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď37
  2. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď39          2. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď31
  3. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď30          3. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď27
  4. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď28          4. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď23
  5. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica25
  6. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď23
  7. Macejková SoňaMBK Stará Turá23
  8. Dlugošová ViktóriaBAM Poprad22
  9. Sagalincová MartinaBAM Poprad19
  10. Staníková EvaYoung Angels U15 Košice19
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď67          1. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď56
  2. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď64          2. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď51
  3. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď48          3. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď48
  4. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď42          4. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď37
  5. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď34          5. Sagalincová MartinaBAM Poprad23
  6. Surmanová SimonaMBK Stará Turá28
  7. Staníková EvaYoung Angels U15 Košice28
  8. Sagalincová MartinaBAM Poprad25
  9. Svrbická MonikaBK Lokomotíva Sereď20
  10. Dlugošová ViktóriaBAM Poprad20

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A91          1. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď44
  2. Foltín MarekBKM SPU Nitra90
  3. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina87
  4. Rozenberg RóbertMBA Prievidza80
  5. Lukáč PatrikMBA Prievidza72
  6. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom64
  7. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV63
  8. Dulovičová EmmaŠBK Spišská Nová Ves (J)61
  9. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava (J)61
  10. Jarošová KamilaŠBK Spišská Nová Ves (J)61
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Foltín MarekBKM SPU Nitra147          1. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď68
  2. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina124          2. Horák JurajBKM Iskra Svit A59
  3. Misal SamuelBKM Iskra Svit A120
  4. Lukáč PatrikMBA Prievidza89
  5. Suláni MartinBKM SPU Nitra86
  6. Dulovičová EmmaŠBK Spišská Nová Ves (J)79
  7. Monček AdamKB Slávia TU Košice79
  8. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď78
  9. Horák JurajBKM Iskra Svit A75
  10. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV74