Prehľad basketbalových štatistík ročník 2017-2018

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2017-2018
Extraliga muži - SBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Avramović SašaIskra Svit65          1. Avramović SašaIskra Svit37
  2. Lošonský PavolIskra Svit47          2. L´Africain Michael Drew GibsonBK 04 AC LB SNV31
  3. Tomić BobanMBK Rieker Com-therm Komárno47          3. Lošonský PavolIskra Svit30
  4. Barać NemanjaBK Inter Bratislava37          4. Martin Ryan OneilBC Prievidza27
  5. Fletcher Rahmon Lewis DouglasKB Košice A36          5. Stamenković SvetozarKB Košice A26
  6. Glasgow jr Rodney F AugustusBC Prievidza36          6. Tomić BobanMBK Rieker Com-therm Komárno25
  7. L´Africain Michael Drew GibsonBK 04 AC LB SNV36          7. Ninković DordijeBK 04 AC LB SNV25
  8. Marić IgorKB Košice A36          8. Glasgow jr Rodney F AugustusBC Prievidza24
  9. Dordević VladimirKB Košice A34          9. Marić IgorKB Košice A24
  10. Radonjić MarkoIskra Svit34          10. Brooks jr Douglas JonathanMBK Handlová24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Avramović SašaIskra Svit64          1. Dordević VladimirKB Košice A39
  2. Dordević VladimirKB Košice A58          2. Avramović SašaIskra Svit36
  3. Lošonský PavolIskra Svit55          3. Marić IgorKB Košice A36
  4. Marić IgorKB Košice A54          4. Lošonský PavolIskra Svit35
  5. Tomić BobanMBK Rieker Com-therm Komárno51          5. Glasgow jr Rodney F AugustusBC Prievidza33
  6. Glasgow jr Rodney F AugustusBC Prievidza49          6. Stamenković SvetozarKB Košice A33
  7. Fletcher Rahmon Lewis DouglasKB Košice A47          7. Martin Ryan OneilBC Prievidza32
  8. Barać NemanjaBK Inter Bratislava42          8. Brooks jr Douglas JonathanMBK Handlová31
  9. Radonjić MarkoIskra Svit42          9. Wisseh Jaytornah N.BC Prievidza30
  10. Stamenković SvetozarKB Košice A41          10. Baldovský StanislavKB Košice A30

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Beronja MirjanaŠBK Šamorín56          1. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice23
  2. Hašková AlexandraŠBK Šamorín53          2. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok21
  3. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok53          3. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice21
  4. Slezáriková LenkaŠBK Šamorín47          4. Jelenčíková NatáliaBK ŠKP 08 Banská Bystrica20
  5. Jelenčíková NatáliaBK ŠKP 08 Banská Bystrica44          5. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice20
  6. Marcová SimonaŠBK Šamorín43          6. Peters Devereaux SimoineGOOD ANGELS Košice19
  7. Mištinová MiroslavaMBK Ružomberok42          7. Svetlíková SoňaBKM Junior UKF Nitra18
  8. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice34          8. Brown Cassandra SidneyMBK Ružomberok17
  9. Bozóki BettinaMBK Ružomberok33          9. Beronja MirjanaŠBK Šamorín17
  10. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice33
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok61          1. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice39
  2. Slezáriková LenkaŠBK Šamorín58          2. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice34
  3. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice55          3. Diawakana Pauline MélissaMBK Ružomberok30
  4. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice53          4. Peters Devereaux SimoineGOOD ANGELS Košice26
  5. Mištinová MiroslavaMBK Ružomberok51          5. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok25
  6. Diawakana Pauline MélissaMBK Ružomberok49          6. Campbell TaijahMBK Ružomberok23
  7. Marcová SimonaŠBK Šamorín47
  8. Janoščíková BeátaMBK Ružomberok45
  9. Jelenčíková NatáliaBK ŠKP 08 Banská Bystrica45
  10. Beronja MirjanaŠBK Šamorín44

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina108          1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina54
  2. Hanusek MarekMBK AŠK Slávia Trnava65          2. Mlynek MatúšMBK AŠK Slávia Trnava32
  3. Svitek ŠtefanIMC Slovakia P.Bystrica62          3. Kráľ MiroslavMŠK Iskra Petržalka31
  4. Kráľ MiroslavMŠK Iskra Petržalka61          4. Hegedüš ŠtefanKB TU Košice30
  5. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava61          5. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka30
  6. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka60          6. Rendla MarošŠKP BBC B.Bystrica29
  7. Mlynek MatúšMBK AŠK Slávia Trnava56          7. Svitek ŠtefanIMC Slovakia P.Bystrica29
  8. Rozim RobertŠKP BBC B.Bystrica46          8. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica27
  9. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica42          9. Hanusek MarekMBK AŠK Slávia Trnava27
  10. Rendla MarošŠKP BBC B.Bystrica39          10. Monček AdamKB TU Košice25
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina112          1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina56
  2. Hanusek MarekMBK AŠK Slávia Trnava88          2. Rendla MarošŠKP BBC B.Bystrica40
  3. Svitek ŠtefanIMC Slovakia P.Bystrica85          3. Svitek ŠtefanIMC Slovakia P.Bystrica39
  4. Rozim RobertŠKP BBC B.Bystrica71          4. Hanusek MarekMBK AŠK Slávia Trnava37
  5. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka65          5. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica34
  6. Kráľ MiroslavMŠK Iskra Petržalka63          6. Mlynek MatúšMBK AŠK Slávia Trnava33
  7. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava63          7. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka32
  8. Mlynek MatúšMBK AŠK Slávia Trnava58          8. Kráľ MiroslavMŠK Iskra Petržalka32
  9. Zaťko AdamMBK AŠK Slávia Trnava57
  10. Rendla MarošŠKP BBC B.Bystrica53

Juniorky, 1 Liga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE93          1. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava32
  2. Machalová MartinaYoung Angels Yellow KE66          2. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE32
  3. Arendáčová StanislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE59          3. Tančinová PetraBK ZŠ Zvolen30
  4. Tarkovičová StellaBK Slovan Bratislava46          4. Kovalčíková KristínaBK ZŠ Zvolen29
  5. Dzuriaková ViktóriaBK AŠK Slávia Trnava44          5. Arendáčová StanislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE26
  6. Ošťádalová RadoslavaBK Slovan Bratislava43          6. Machalová MartinaYoung Angels Yellow KE23
  7. Paulechová KláraBK AŠK Slávia Trnava43          7. Rafanidesová SandraBK ZŠ Zvolen22
  8. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava41          8. Dzuriaková ViktóriaBK AŠK Slávia Trnava22
  9. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen41          9. Tarkovičová StellaBK Slovan Bratislava20
  10. Kuhajdíková AndreaBKM Bardejov41          10. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen20
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE106          1. Tančinová PetraBK ZŠ Zvolen49
  2. Machalová MartinaYoung Angels Yellow KE82          2. Kovalčíková KristínaBK ZŠ Zvolen42
  3. Szántóová PerlaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE74          3. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE36
  4. Arendáčová StanislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE67          4. Szántóová PerlaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE32
  5. Petrušová VeronikaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE67          5. Arendáčová StanislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE30
  6. Kuhajdíková AndreaBKM Bardejov65          6. Machalová MartinaYoung Angels Yellow KE29
  7. Tarkovičová StellaBK Slovan Bratislava61          7. Tarkovičová StellaBK Slovan Bratislava27
  8. Paulechová KláraBK AŠK Slávia Trnava59          8. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen26
  9. Kovalčíková KristínaBK ZŠ Zvolen58          9. Šimková KarolínaŽBK Rožňava25
  10. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen54          10. Kuhajdíková AndreaBKM Bardejov24

ASWBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen27          1. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen21
  2. Jasová VeronikaBK ZŠ Zvolen21          2. Jasová VeronikaBK ZŠ Zvolen18
  3. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen14
  4. Ozdincová MichaelaBK ZŠ Zvolen12
  5. Vodrážková EvaBK ZŠ Zvolen12
  6. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen11
  7. Syč-Kriváňová LuciaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica10
  8. Štefaňáková JanaBK ZŠ Zvolen8
  9. Jobová MartinaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica7
  10. Rafanidesová SandraBK ZŠ Zvolen7
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen39          1. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen30
  2. Jasová VeronikaBK ZŠ Zvolen22          2. Jasová VeronikaBK ZŠ Zvolen19
  3. Štefaňáková JanaBK ZŠ Zvolen19          3. Štefaňáková JanaBK ZŠ Zvolen16
  4. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen15
  5. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen13
  6. Ozdincová MichaelaBK ZŠ Zvolen13
  7. Vodrážková EvaBK ZŠ Zvolen10
  8. Kohútová TimeaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica9
  9. Rafanidesová SandraBK ZŠ Zvolen9
  10. Jobová MartinaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica7

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Monček AdamKB TU Košice54          1. Šváby TimotejMBK Victoria Žilina32
  2. Mišinský ErikKB TU Košice46          2. Bizub MartinBKM Iskra Svit31
  3. Bizub MartinBKM Iskra Svit44          3. Monček AdamKB TU Košice31
  4. Kotorík MatejŠKP BBC Banská Bystrica39          4. Siládi MatejŠKP BBC Banská Bystrica29
  5. Siládi MatejŠKP BBC Banská Bystrica36          5. Mišinský ErikKB TU Košice29
  6. Baron MartinKB TU Košice35          6. Adámik PatrikŠBK Junior Levice29
  7. Šváby TimotejMBK Victoria Žilina34          7. Volárik SamuelŠBK Junior Levice28
  8. Volárik SamuelŠBK Junior Levice34
  9. Adámik PatrikŠBK Junior Levice33
  10. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV32
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Monček AdamKB TU Košice77          1. Monček AdamKB TU Košice44
  2. Siládi MatejŠKP BBC Banská Bystrica54          2. Siládi MatejŠKP BBC Banská Bystrica43
  3. Bizub MartinBKM Iskra Svit53          3. Volárik SamuelŠBK Junior Levice42
  4. Volárik SamuelŠBK Junior Levice52          4. Bizub MartinBKM Iskra Svit37
  5. Kotorík MatejŠKP BBC Banská Bystrica50          5. Baňas JakubBKM Iskra Svit37
  6. Kobulnický JakubBK 04 AC LB SNV49
  7. Baňas JakubBKM Iskra Svit44
  8. Mišinský ErikKB TU Košice41
  9. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV38
  10. Baron MartinKB TU Košice36

DL Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Špaňo DominikŠBK Junior Levice86          1. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď38
  2. Chaban DanielŠBK Junior Levice73          2. Špaňo DominikŠBK Junior Levice35
  3. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď60          3. Konc AdamBKM SPU Nitra33
  4. Konc AdamBKM SPU Nitra49          4. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava32
  5. Foltín LukášBKM SPU Nitra47          5. Foltín LukášBKM SPU Nitra32
  6. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava45          6. Chaban DanielŠBK Junior Levice29
  7. Magušín RichardBKM SPU Nitra41
  8. Lukáč PatrikMBA Prievidza40
  9. Láštic JurajBK Lokomotíva Sereď38
  10. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica35
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Chaban DanielŠBK Junior Levice101          1. Foltín LukášBKM SPU Nitra55
  2. Špaňo DominikŠBK Junior Levice98          2. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava49
  3. Foltín LukášBKM SPU Nitra81          3. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď42
  4. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava68          4. Konc AdamBKM SPU Nitra41
  5. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď67          5. Špaňo DominikŠBK Junior Levice41
  6. Konc AdamBKM SPU Nitra61          6. Chaban DanielŠBK Junior Levice39
  7. Láštic JurajBK Lokomotíva Sereď56          7. Láštic JurajBK Lokomotíva Sereď39
  8. Magušín RichardBKM SPU Nitra42
  9. Skurák IvanBK Inter Bratislava40
  10. Václav SamuelMBK Liptovský Mikuláš39

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica78          1. Virasztóová SofiaYoung Angels Košice34
  2. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava72          2. Barboričová SofiaBAM Poprad32
  3. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen71          3. Rodáková EmaBAM Poprad30
  4. Barboričová SofiaBAM Poprad63          4. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica29
  5. Rodáková EmaBAM Poprad51          5. Andrássy EszterBK Petržalka27
  6. Burianová VanesaBK AŠK Slávia Trnava A50          6. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava27
  7. Henčeková KarinBK AŠK Slávia Trnava A49          7. Mindoková AndreaBAM Poprad26
  8. Kurová LuciaBK Petržalka49          8. Soliarová SoňaBKM Žilina25
  9. Riecka MášaBK Slovan Bratislava49          9. Tvrdá JustínaBK Klokani Ivanka pri Dunaji25
  10. Tvrdá JustínaBK Klokani Ivanka pri Dunaji49          10. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava95          1. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica38
  2. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen91          2. Barboričová SofiaBAM Poprad38
  3. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica90          3. Virasztóová SofiaYoung Angels Košice37
  4. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica74          4. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava35
  5. Barboričová SofiaBAM Poprad73          5. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica34
  6. Burianová VanesaBK AŠK Slávia Trnava A73          6. Rodáková EmaBAM Poprad33
  7. Barillová KatarínaBAM Poprad71          7. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen30
  8. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji57          8. Barillová KatarínaBAM Poprad30
  9. Kaliuzhna AnnaYoung Angels Košice57
  10. Riecka MášaBK Slovan Bratislava56

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Hladík MarcoTJ Strojár Malacky (ms)43          1. Hladík MarcoTJ Strojár Malacky (ms)29
  2. Bolf MartinTJ Strojár Malacky (ms)24          2. Bolf MartinTJ Strojár Malacky (ms)16
  3. Brunčák FilipTJ Strojár Malacky (ms)24
  4. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou24
  5. Bakoš FilipMBA Prievidza20
  6. Kurák MatejTJ Strojár Malacky (ms)17
  7. Šonkoľ SebastiánMŠK BK Žiar nad Hronom17
  8. Balogh BorisMŠK BK Žiar nad Hronom14
  9. Sirotný MariánMŠK BK Žiar nad Hronom14
  10. Kielar MatejMBA Prievidza13
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Hladík MarcoTJ Strojár Malacky (ms)28
  2. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou23
  3. Sirotný MariánMŠK BK Žiar nad Hronom22
  4. Šonkoľ SebastiánMŠK BK Žiar nad Hronom21
  5. Kielar MatejMBA Prievidza21
  6. Bolf MartinTJ Strojár Malacky (ms)20
  7. Bakoš FilipMBA Prievidza18
  8. Brunčák FilipTJ Strojár Malacky (ms)18
  9. Ďurica PatrikMŠK BK Žiar nad Hronom15
  10. Špergl SimonTJ Strojár Malacky (ms)15

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji101          1. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji45
  2. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen (ms)89          2. Mikudíková KatarínaBK Nové Mesto nad Váhom38
  3. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra75          3. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen (ms)37
  4. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen (ms)73          4. Gažiová RebekaBKM Junior UKF Nitra32
  5. Gažiová RebekaBKM Junior UKF Nitra73          5. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica31
  6. Dulovičová EmmaŠBK Spišská Nová Ves50          6. Nagyová EmaBK ŠKP 08 Banská Bystrica29
  7. Lackóová Natália PetraBK Klokani Ivanka pri Dunaji46          7. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra28
  8. Mikudíková KatarínaBK Nové Mesto nad Váhom44          8. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen (ms)26
  9. Gavláková NinaMBK AŠK Slávia Trnava42          9. Kupčová LuciaYoung Angels 2003 Košice26
  10. Majerová SáraMBK AŠK Slávia Trnava41          10. Vojteková NatáliaBK Nové Mesto nad Váhom25
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen (ms)122          1. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji54
  2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji119          2. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen (ms)51
  3. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra98          3. Jarošová KamilaŠBK Spišská Nová Ves50
  4. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen (ms)74          4. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra36
  5. Gažiová RebekaBKM Junior UKF Nitra63          5. Nagyová EmaBK ŠKP 08 Banská Bystrica31
  6. Jarošová KamilaŠBK Spišská Nová Ves58          6. Holomaniová KarinYoung Angels 2004 Košice31
  7. Holíková ErikaBK ZŠ Zvolen (ms)58          7. Majorošová NinaYoung Angels 2003 Košice31
  8. Lackóová Natália PetraBK Klokani Ivanka pri Dunaji54          8. Filická NatáliaYoung Angels 2003 Košice31
  9. Gavláková NinaMBK AŠK Slávia Trnava53          9. Paulovičová ŽofiaBK Nové Mesto nad Váhom30
  10. Majerová SáraMBK AŠK Slávia Trnava53          10. Pomajbová MartinaBK Nové Mesto nad Váhom29

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen160          1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina45
  2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji134          2. Mikudíková KatarínaBK Nové Mesto nad Váhom38
  3. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina128          3. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď38
  4. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen102          4. Avramović SašaIskra Svit37
  5. Chaban DanielŠBK Junior Levice95          5. Konc AdamBKM SPU Nitra33
  6. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE93
  7. Špaňo DominikŠBK Junior Levice92
  8. Henčeková KarinBK AŠK Slávia Trnava A83
  9. Monček AdamKB TU Košice82
  10. Sitková EmaBK ZŠ Zvolen82
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen213          1. Foltín LukášBKM SPU Nitra55
  2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji176          2. Tančinová PetraBK ZŠ Zvolen49
  3. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina127          3. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava49
  4. Chaban DanielŠBK Junior Levice127          4. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina44
  5. Monček AdamKB TU Košice109          5. Volárik SamuelŠBK Junior Levice42
  6. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE106          6. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď42
  7. Špaňo DominikŠBK Junior Levice106
  8. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra98
  9. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen97
  10. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava95