Prehľad basketbalových štatistík ročník 2018-2019

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2018-2019
Extraliga muži - SBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Tresač DordeMBK Handlová79          1. Derksen Timothy BoBC Prievidza32
  2. Derksen Timothy BoBC Prievidza77          2. Smith Arik D´MarcusBK Inter Bratislava32
  3. Avramović SašaIskra Svit75          3. Krajčovič ŠimonBK Levickí Patrioti31
  4. Rožánek RóbertPP & TV Raj Žilina73          4. Mrviš TomášBK Inter Bratislava26
  5. Dickson Kwame DeandrePP & TV Raj Žilina72          5. Dickson Kwame DeandrePP & TV Raj Žilina26
  6. Goodman Dayon MirezeMBK Rieker COM-therm Komárno72          6. Shelton Othniel AkeemBKM Lučenec24
  7. Delič NenadMBK Rieker COM-therm Komárno71          7. Nottage Eric EugeneBK 04 AC LB SNV24
  8. Goodwin Montell RayshawnMBK Handlová70          8. Rožánek RóbertPP & TV Raj Žilina24
  9. Griffin jr Johnny AlonzoBKM Lučenec68          9. Davis-Smith Steven LeeBK Levickí Patrioti23
  10. Shelton Othniel AkeemBKM Lučenec63          10. Merešš JakubPP & TV Raj Žilina23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Guillory Andrew O´NealIskra Svit92          1. Krajčovič ŠimonBK Levickí Patrioti40
  2. Dickson Kwame DeandrePP & TV Raj Žilina92          2. Derksen Timothy BoBC Prievidza34
  3. Goodman Dayon MirezeMBK Rieker COM-therm Komárno88          3. Dickson Kwame DeandrePP & TV Raj Žilina33
  4. Delič NenadMBK Rieker COM-therm Komárno88          4. Mrviš TomášBK Inter Bratislava33
  5. Tresač DordeMBK Handlová82          5. Smith Arik D´MarcusBK Inter Bratislava32
  6. Shelton Othniel AkeemBKM Lučenec80          6. Shelton Othniel AkeemBKM Lučenec31
  7. Derksen Timothy BoBC Prievidza80          7. Baťka MichalBK Inter Bratislava28
  8. Davis Deandre DevonteIskra Svit74          8. Guillory Andrew O´NealIskra Svit27
  9. Griffin jr Johnny AlonzoBKM Lučenec72          9. Nottage Eric EugeneBK 04 AC LB SNV27
  10. Washburn jr Christopher ScottIskra Svit71          10. Merešš JakubPP & TV Raj Žilina26

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Lubin JessicaPiešťanské Čajky47          1. Šikšniúte EgleMBK Ružomberok32
  2. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky43          2. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok27
  3. Šikšniúte EgleMBK Ružomberok43          3. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín25
  4. Sujová TimeaŠBK Šamorín38          4. Logic Samantha RaeYOUNG ANGELS Košice23
  5. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín38          5. Rusiňáková DominikaBAM Poprad23
  6. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok37          6. Balážová MichaelaYOUNG ANGELS Košice22
  7. Logic Samantha RaeYOUNG ANGELS Košice37          7. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky22
  8. Rusiňáková DominikaBAM Poprad35          8. Lubin JessicaPiešťanské Čajky21
  9. Balážová MichaelaYOUNG ANGELS Košice31          9. Sujová TimeaŠBK Šamorín21
  10. Deptová Baburová DominikaPiešťanské Čajky31          10. Mištinová MiroslavaMBK Ružomberok21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok61          1. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok44
  2. Lubin JessicaPiešťanské Čajky60          2. Šikšniúte EgleMBK Ružomberok39
  3. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky57          3. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín32
  4. Šikšniúte EgleMBK Ružomberok51          4. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky28
  5. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín49          5. Lubin JessicaPiešťanské Čajky27
  6. Logic Samantha RaeYOUNG ANGELS Košice44          6. Logic Samantha RaeYOUNG ANGELS Košice27
  7. Mikulášiková RebekaPiešťanské Čajky42          7. Rusiňáková DominikaBAM Poprad25
  8. Thompson Janee AprilPiešťanské Čajky42          8. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok24
  9. Rusiňáková DominikaBAM Poprad40          9. Mištinová MiroslavaMBK Ružomberok22
  10. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok33          10. Balážová MichaelaYOUNG ANGELS Košice22

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Lehotský MariánBK Dolný Kubín119          1. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka36
  2. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica115          2. Dobrotka AdamVŠEMvs Karlovka Bratislava B33
  3. Bizub MartinPU Prešov ISKRA Svit B109          3. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice33
  4. Ďuriš ŠimonAcademic ŽU Žilina98          4. Mokráň JakubMŠK BK Žiar nad Hronom32
  5. Muránsky JakubŠKP BBC Banská Bystrica87          5. Hanusek MarekBK ŠKP Štart Bratislava30
  6. Koczkáš BranislavŠKP BBC Banská Bystrica78          6. Gajan TomášPU Prešov ISKRA Svit B30
  7. Hanusek MarekBK ŠKP Štart Bratislava76          7. Halmeš FilipVŠEMvs Karlovka Bratislava B29
  8. Kamenický MatejPU Prešov ISKRA Svit B75          8. Mäsiar MarekVŠEMvs Karlovka Bratislava B27
  9. Gajan TomášPU Prešov ISKRA Svit B74
  10. Majher JánBK Dolný Kubín71
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica166          1. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice40
  2. Lehotský MariánBK Dolný Kubín145          2. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica36
  3. Bizub MartinPU Prešov ISKRA Svit B131          3. Dobrotka AdamVŠEMvs Karlovka Bratislava B35
  4. Ďuriš ŠimonAcademic ŽU Žilina118          4. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka35
  5. Koczkáš BranislavŠKP BBC Banská Bystrica116          5. Mátych BranislavAcademic ŽU Žilina34
  6. Hrabčák MatejPU Prešov ISKRA Svit B97          6. Jurčina MatúšVŠEMvs Karlovka Bratislava B33
  7. Duda FilipKB Slávia TU Košice78          7. Mokráň JakubMŠK BK Žiar nad Hronom32
  8. Hanusek MarekBK ŠKP Štart Bratislava77          8. Lehotský MariánBK Dolný Kubín32
  9. Muránsky JakubŠKP BBC Banská Bystrica76          9. Hrabčák MatejPU Prešov ISKRA Svit B31
  10. Bečarik ŠtefanBK Slovenský Orol Levoča76

1 Liga ženy, Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov127          1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE30
  2. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE121          2. Riecka AlexandraDubček Bratislava29
  3. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen100          3. Machalová MartinaYoung Angels U19 Košice (J)28
  4. Sedláčková MagdalénaBK EILAT PU Prešov89          4. Balážová SophiaBK ZŠ Zvolen28
  5. Riecka AlexandraDubček Bratislava88          5. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen28
  6. Hudáková AlexandraImprove your basket Loko Sereď (J)75          6. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov26
  7. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov75          7. Antalecová AvaBK ŠK UMB Banská Bystrica25
  8. Mihaliková MonikaBK EILAT PU Prešov74          8. Krč - Turbová LuciaMBK Stará Turá25
  9. Syč-Kriváňová LuciaBK ŠK UMB Banská Bystrica72          9. Krajčovičová MonikaDubček Bratislava24
  10. Vyšná PaulaBK ŠK UMB Banská Bystrica72
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov244          1. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov50
  2. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE177          2. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE44
  3. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov158          3. Machalová MartinaYoung Angels U19 Košice (J)38
  4. Sedláčková MagdalénaBK EILAT PU Prešov152          4. Sýkorová MiroslavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE38
  5. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen115          5. Krč - Turbová LuciaMBK Stará Turá37
  6. Moravčíková TatianaMBK Stará Turá109          6. Antalecová AvaBK ŠK UMB Banská Bystrica37
  7. Krištofová MiroslavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE102          7. Šimková KristínaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE35
  8. Mihaliková MonikaBK EILAT PU Prešov102          8. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov33
  9. Urbanová DominikaYoung Angels U19 Košice (J)98          9. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen32
  10. Kubová KatarínaBK ŠK UMB Banská Bystrica97          10. Krajčovičová MonikaDubček Bratislava32

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rozenberg RóbertMBA Prievidza235          1. Láštic JurajBKM SPU Nitra38
  2. Kincel Samuel1 BK Michalovce207          2. Orihel MarekIMC Slovakia P. Bystrica35
  3. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV192          3. Rozenberg RóbertMBA Prievidza33
  4. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina181          4. Volárik SamuelŠBK Junior Levice31
  5. Bartuš FilipMBK Handlová175          5. Erben DávidMBK Victoria Žilina31
  6. Monček AdamKB Slávia TU Košice172          6. Siládi MatejŠKP BBC Banská Bystrica30
  7. Pirkovský Martin1 BK Michalovce169          7. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV30
  8. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV157          8. Janček MarošBKM Iskra Svit30
  9. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina154          9. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice30
  10. Hromada BranislavMBA Prievidza149          10. Kincel Samuel1 BK Michalovce29
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kincel Samuel1 BK Michalovce301          1. Erben DávidMBK Victoria Žilina45
  2. Monček AdamKB Slávia TU Košice243          2. Kincel Samuel1 BK Michalovce42
  3. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV228          3. Láštic JurajBKM SPU Nitra40
  4. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina223          4. Volárik SamuelŠBK Junior Levice39
  5. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina217          5. Krčmárik AdamIMC Slovakia P. Bystrica38
  6. Rozenberg RóbertMBA Prievidza212          6. Monček AdamKB Slávia TU Košice38
  7. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV193          7. Orihel MarekIMC Slovakia P. Bystrica37
  8. Kotorík MatejŠKP BBC Banská Bystrica190          8. Janček MarošBKM Iskra Svit37
  9. Krčmárik AdamIMC Slovakia P. Bystrica188          9. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV36
  10. Volárik SamuelŠBK Junior Levice181          10. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice35

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Špaňo DominikŠBK Junior Levice167          1. Schnierer MarekMBA Prievidza45
  2. Szabó SamuelŠBK Junior Levice145          2. Hronský MatúšMBA Prievidza43
  3. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina138          3. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom43
  4. Foltín MarekBKM SPU Nitra137          4. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina40
  5. Lörinc RichardŠBK Junior Levice128          5. Lukáč PatrikMBA Prievidza39
  6. Chaban DanielŠBK Junior Levice123          6. Matuška MaximMBA Prievidza37
  7. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou123          7. Špaňo DominikŠBK Junior Levice36
  8. Köröš AdamAbovia 96 Košice110          8. Janček MarošBKM Iskra Svit34
  9. Mrázik MartinMBK Victoria Žilina108          9. Szabó SamuelŠBK Junior Levice32
  10. Arpáš RenéBKM SPU Nitra105          10. Mrázik MartinMBK Victoria Žilina29
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina221          1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina64
  2. Foltín MarekBKM SPU Nitra215          2. Hronský MatúšMBA Prievidza56
  3. Lörinc RichardŠBK Junior Levice211          3. Matuška MaximMBA Prievidza56
  4. Szabó SamuelŠBK Junior Levice203          4. Schnierer MarekMBA Prievidza53
  5. Chaban DanielŠBK Junior Levice200          5. Lukáč PatrikMBA Prievidza48
  6. Špaňo DominikŠBK Junior Levice193          6. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom46
  7. Matuška MaximMBA Prievidza133          7. Szabó SamuelŠBK Junior Levice45
  8. Arpáš RenéBKM SPU Nitra133          8. Lörinc RichardŠBK Junior Levice43
  9. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou132          9. Špaňo DominikŠBK Junior Levice42
  10. Kasák MatúšMBK Victoria Žilina128          10. Chaban DanielŠBK Junior Levice42

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava116          1. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava28
  2. Brázdilová TerezaBKM Junior UKF Nitra97          2. Kubáňová DorotaMBK Ružomberok25
  3. Kubáňová DorotaMBK Ružomberok95          3. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves24
  4. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves93          4. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice23
  5. Kmetoniová EmmaBAM Poprad93          5. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice23
  6. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen77          6. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves23
  7. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava77          7. Rebejová TaraYoung Angels U16 Košice22
  8. Holíková ErikaBK ZŠ Zvolen76          8. Kmetoniová EmmaBAM Poprad21
  9. Šabíková KláraBK Slovan Bratislava74          9. Brázdilová TerezaBKM Junior UKF Nitra21
  10. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice71          10. Soliarová SoňaBKM Žilina - Závodie21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava141          1. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava34
  2. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava116          2. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice33
  3. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves104          3. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves32
  4. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen102          4. Schreiberová TerezaYoung Angels U17 Košice31
  5. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava100          5. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava31
  6. Holíková ErikaBK ZŠ Zvolen94          6. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice28
  7. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice83          7. Ištoňová MiriamYoung Angels U17 Košice27
  8. Brázdilová TerezaBKM Junior UKF Nitra82          8. Soliarová SoňaBKM Žilina - Závodie27
  9. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica76          9. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava26
  10. Kmetoniová EmmaBAM Poprad73          10. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves25

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A174          1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A49
  2. Šedivý MartinAbovia 96 Košice141          2. Šedivý MartinAbovia 96 Košice47
  3. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom138          3. Minarovjech JurajBK Inter Bratislava41
  4. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď135          4. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď39
  5. Hasaj TomášBK 04 AC LB SNV104          5. Solčánsky SamuelŠBK Junior Levice37
  6. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď102          6. Hasaj TomášBK 04 AC LB SNV37
  7. Kabina KrištofMBA Prievidza101          7. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď37
  8. Kapustík OndrejBK Lokomotíva Sereď92          8. Krajčovič AlexMBK Victoria Žilina32
  9. Kiss TiborBK Lokomotíva Sereď90          9. Jančok Dominik PatrikBK Inter Bratislava32
  10. Krajčovič AlexMBK Victoria Žilina89          10. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom31
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A187          1. Minarovjech JurajBK Inter Bratislava76
  2. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď183          2. Koller MartinBK Inter Bratislava75
  3. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom170          3. Malovec TimotejBK Inter Bratislava65
  4. Kapustík OndrejBK Lokomotíva Sereď167          4. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď58
  5. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď160          5. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď53
  6. Šedivý MartinAbovia 96 Košice160          6. Šedivý MartinAbovia 96 Košice53
  7. Koller MartinBK Inter Bratislava149          7. Misal SamuelBKM Iskra Svit A52
  8. Minarovjech JurajBK Inter Bratislava133          8. Kapustík OndrejBK Lokomotíva Sereď49
  9. Boros ZsoltBK Inter Bratislava131          9. Boros ZsoltBK Inter Bratislava48
  10. Malovec TimotejBK Inter Bratislava130          10. Solčánsky SamuelŠBK Junior Levice45

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica156          1. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica34
  2. Majerová SáraBK AŠK Slávia Trnava114          2. Majerová SáraBK AŠK Slávia Trnava31
  3. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď94          3. Dovalová JuliánaŠKBD Spišská Nová Ves28
  4. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď86          4. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď23
  5. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď83          5. Valová MagdalénaBK AŠK Slávia Trnava23
  6. Valová MagdalénaBK AŠK Slávia Trnava80          6. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď23
  7. Dlugošová ViktóriaBAM Poprad77          7. Dlugošová ViktóriaBAM Poprad22
  8. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď75          8. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď22
  9. Gavláková NinaBK AŠK Slávia Trnava72          9. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď21
  10. Nagyová EmaBK ŠKP 08 Banská Bystrica72          10. Gavláková NinaBK AŠK Slávia Trnava21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď148          1. Valová MagdalénaBK AŠK Slávia Trnava37
  2. Majerová SáraBK AŠK Slávia Trnava132          2. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď37
  3. Valová MagdalénaBK AŠK Slávia Trnava130          3. Majerová SáraBK AŠK Slávia Trnava36
  4. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď126          4. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď33
  5. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica122          5. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď31
  6. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď117          6. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď30
  7. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď109          7. Gavláková NinaBK AŠK Slávia Trnava29
  8. Gavláková NinaBK AŠK Slávia Trnava101          8. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď28
  9. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď99          9. Staníková EvaYoung Angels U15 Košice27
  10. Jančovičová PetraBK AŠK Slávia Trnava89

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina292          1. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom42
  2. Rozenberg RóbertMBA Prievidza235          2. Minarovjech JurajBK Inter Bratislava41
  3. Misal SamuelBKM Iskra Svit A231          3. Solčánsky SamuelŠBK Junior Levice37
  4. Chaban DanielŠBK Junior Levice225          4. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka36
  5. Šedivý MartinAbovia 96 Košice218          5. Orihel MarekIMC Slovakia P. Bystrica35
  6. Kincel Samuel1 BK Michalovce207          6. Misal SamuelBKM Iskra Svit A34
  7. Špaňo DominikŠBK Junior Levice203          7. Schnierer MarekMBA Prievidza34
  8. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV192          8. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica34
  9. Szabó SamuelŠBK Junior Levice192          9. Dobrotka AdamVŠEMvs Karlovka Bratislava B33
  10. Foltín MarekBKM SPU Nitra190
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina438          1. Minarovjech JurajBK Inter Bratislava76
  2. Chaban DanielŠBK Junior Levice306          2. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov50
  3. Kincel Samuel1 BK Michalovce301          3. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď48
  4. Foltín MarekBKM SPU Nitra288          4. Erben DávidMBK Victoria Žilina45
  5. Szabó SamuelŠBK Junior Levice278          5. Solčánsky SamuelŠBK Junior Levice45
  6. Šedivý MartinAbovia 96 Košice268          6. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina45
  7. Misal SamuelBKM Iskra Svit A268          7. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom45
  8. Monček AdamKB Slávia TU Košice262          8. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE44
  9. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov244          9. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok44
  10. Špaňo DominikŠBK Junior Levice229          10. Koller MartinBK Inter Bratislava44