Prehľad basketbalových štatistík ročník 2018-2019

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2018-2019
Extraliga muži - SBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Derksen Timothy BoBC Prievidza340          1. Scott Julian JosefBC Prievidza25
  2. Delič NenadMBK Rieker COM-therm Komárno329          2. Shelton Othniel AkeemBKM Lučenec24
  3. Avramović SašaIskra Svit318          3. Derksen Timothy BoBC Prievidza23
  4. Shelton Othniel AkeemBKM Lučenec316          4. Avramović SašaIskra Svit23
  5. Gaćeša NikolaBK Levickí Patrioti274          5. Gaćeša NikolaBK Levickí Patrioti23
  6. Nottage Eric EugeneBK 04 AC LB SNV273          6. Ross Kenneth CraigMBK Handlová23
  7. Davis-Smith Steven LeeBK Levickí Patrioti272          7. Delič NenadMBK Rieker COM-therm Komárno22
  8. Rožánek RóbertPP & TV Raj Žilina264          8. Smith Arik D´MarcusBK Inter Bratislava22
  9. Dickson Kwame DeandrePP & TV Raj Žilina260
  10. Smith Arik D´MarcusBK Inter Bratislava250
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Delič NenadMBK Rieker COM-therm Komárno393          1. Fusek MichaelBK Inter Bratislava33
  2. Derksen Timothy BoBC Prievidza385          2. Ross Kenneth CraigMBK Handlová29
  3. Nottage Eric EugeneBK 04 AC LB SNV367          3. Nottage Eric EugeneBK 04 AC LB SNV28
  4. Guillory Andrew O´NealIskra Svit359          4. Bojanovský BorisBK Levickí Patrioti27
  5. Shelton Othniel AkeemBKM Lučenec353          5. Delič NenadMBK Rieker COM-therm Komárno27
  6. Dickson Kwame DeandrePP & TV Raj Žilina318          6. Derksen Timothy BoBC Prievidza26
  7. Davis Deandre DevonteIskra Svit316          7. Shelton Othniel AkeemBKM Lučenec26
  8. Davis-Smith Steven LeeBK Levickí Patrioti311          8. Florveus John RichardBK 04 AC LB SNV26
  9. Čekovský MichalMBK Handlová308
  10. Avramović SašaIskra Svit298

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Sujová TimeaŠBK Šamorín225          1. Šikšniúte EgleMBK Ružomberok27
  2. Šikšniúte EgleMBK Ružomberok199          2. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok23
  3. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok196          3. Ellenberg-Wiley Aaryn Deje MBK Ružomberok23
  4. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín195          4. Sujová TimeaŠBK Šamorín22
  5. Ellenberg-Wiley Aaryn Deje MBK Ružomberok185          5. Lubin JessicaPiešťanské Čajky22
  6. Lubin JessicaPiešťanské Čajky156          6. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín21
  7. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky145          7. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky19
  8. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok142          8. Mikulášiková RebekaPiešťanské Čajky19
  9. Logic Samantha RaeYOUNG ANGELS Košice140          9. Machalová MartinaYOUNG ANGELS Košice19
  10. Mištinová MiroslavaMBK Ružomberok140          10. Davis Camesha RochellBKM Junior UKF Nitra18
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok289          1. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok34
  2. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín264          2. Šikšniúte EgleMBK Ružomberok32
  3. Šikšniúte EgleMBK Ružomberok232          3. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín29
  4. Ellenberg-Wiley Aaryn Deje MBK Ružomberok227          4. Ellenberg-Wiley Aaryn Deje MBK Ružomberok28
  5. Sujová TimeaŠBK Šamorín212          5. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky27
  6. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky199          6. Kelčíková Ondrejková LuciaMBK Ružomberok25
  7. Blanárová DenisaYOUNG ANGELS Košice194          7. Lubin JessicaPiešťanské Čajky24
  8. Logic Samantha RaeYOUNG ANGELS Košice193          8. Davis Camesha RochellBKM Junior UKF Nitra24
  9. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok189          9. Mikulášiková RebekaPiešťanské Čajky24
  10. Lubin JessicaPiešťanské Čajky175          10. Blanárová DenisaYOUNG ANGELS Košice22

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Ďuriš ŠimonAcademic ŽU Žilina250          1. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka32
  2. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica231          2. Halmeš FilipVŠEMvs Karlovka Bratislava B31
  3. Lehotský MariánBK Dolný Kubín187          3. Mokráň JakubMŠK BK Žiar nad Hronom30
  4. Muránsky JakubŠKP BBC Banská Bystrica184          4. Hanusek MarekBK ŠKP Štart Bratislava29
  5. Mokráň JakubMŠK BK Žiar nad Hronom174          5. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice28
  6. Gajan TomášPU Prešov ISKRA Svit B146          6. Gajan TomášPU Prešov ISKRA Svit B27
  7. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka144          7. Mátych BranislavAcademic ŽU Žilina26
  8. Koczkáš BranislavŠKP BBC Banská Bystrica142          8. Ďuriš ŠimonAcademic ŽU Žilina26
  9. Hanusek MarekBK ŠKP Štart Bratislava141          9. Kráľ MiroslavMŠK Iskra Petržalka25
  10. Bizub MartinPU Prešov ISKRA Svit B133          10. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica25
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica339          1. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica37
  2. Ďuriš ŠimonAcademic ŽU Žilina294          2. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice34
  3. Lehotský MariánBK Dolný Kubín225          3. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka33
  4. Koczkáš BranislavŠKP BBC Banská Bystrica190          4. Mokráň JakubMŠK BK Žiar nad Hronom32
  5. Mokráň JakubMŠK BK Žiar nad Hronom186          5. Hrabčák MatejPU Prešov ISKRA Svit B31
  6. Líška MarekAcademic ŽU Žilina166          6. Mátych BranislavAcademic ŽU Žilina31
  7. Muránsky JakubŠKP BBC Banská Bystrica164          7. Ďuriš ŠimonAcademic ŽU Žilina31
  8. Duda FilipKB Slávia TU Košice155          8. Rendla MarošŠKP BBC Banská Bystrica30
  9. Bizub MartinPU Prešov ISKRA Svit B153          9. Hanusek MarekBK ŠKP Štart Bratislava29
  10. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka149          10. Monček AdamKB Slávia TU Košice29

1 Liga ženy, Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE325          1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE30
  2. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov269          2. Machalová MartinaYoung Angels U19 Košice (J)29
  3. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice (J)222          3. Antalecová AvaBK ŠK UMB Banská Bystrica28
  4. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava (J)212          4. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen26
  5. Riecka AlexandraDubček Bratislava191          5. Drinková Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen24
  6. Sedláčková MagdalénaBK EILAT PU Prešov185          6. Krč - Turbová LuciaMBK Stará Turá24
  7. Krč - Turbová LuciaMBK Stará Turá182          7. Riecka AlexandraDubček Bratislava23
  8. Horváthová MichaelaBO Spartak Myjava (J)174          8. Malková NatáliaMBK Stará Turá23
  9. Kankríniová JanaMBK Ružomberok160          9. Mikovčáková DianaYoung Angels U19 Košice (J)22
  10. Vyšná PaulaBK ŠK UMB Banská Bystrica145          10. Balážová SophiaBK ZŠ Zvolen22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov534          1. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov42
  2. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE412          2. Antalecová AvaBK ŠK UMB Banská Bystrica41
  3. Sedláčková MagdalénaBK EILAT PU Prešov338          3. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE39
  4. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov288          4. Sýkorová MiroslavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE38
  5. Krč - Turbová LuciaMBK Stará Turá264          5. Machalová MartinaYoung Angels U19 Košice (J)37
  6. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov240          6. Krč - Turbová LuciaMBK Stará Turá34
  7. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice (J)220          7. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice (J)31
  8. Krištofová MiroslavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE211          8. Sedláčková MagdalénaBK EILAT PU Prešov31
  9. Riecka AlexandraDubček Bratislava204          9. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov29
  10. Urbanová DominikaYoung Angels U19 Košice (J)200          10. Drinková Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen28

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Danielič MartinŠBK Junior Levice368          1. Rozenberg RóbertMBA Prievidza32
  2. Monček AdamKB Slávia TU Košice358          2. Láštic JurajBKM SPU Nitra32
  3. Kincel Samuel1 BK Michalovce353          3. Monček AdamKB Slávia TU Košice30
  4. Bartuš FilipMBK Handlová325          4. Danielič MartinŠBK Junior Levice30
  5. Volárik SamuelŠBK Junior Levice325          5. Volárik SamuelŠBK Junior Levice30
  6. Rozenberg RóbertMBA Prievidza317          6. Kubaský DanielBKM Iskra Svit29
  7. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV314          7. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice29
  8. Pirkovský Martin1 BK Michalovce312          8. Hromada BranislavMBA Prievidza27
  9. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica278          9. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV27
  10. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina275          10. Orihel MarekIMC Slovakia P. Bystrica26
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Monček AdamKB Slávia TU Košice538          1. Monček AdamKB Slávia TU Košice46
  2. Kincel Samuel1 BK Michalovce516          2. Volárik SamuelŠBK Junior Levice40
  3. Volárik SamuelŠBK Junior Levice434          3. Kincel Samuel1 BK Michalovce37
  4. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV397          4. Erben DávidMBK Victoria Žilina35
  5. Danielič MartinŠBK Junior Levice380          5. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice35
  6. Baron MartinKB Slávia TU Košice335          6. Kubaský DanielBKM Iskra Svit34
  7. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina335          7. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV34
  8. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica318          8. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina34
  9. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina317          9. Láštic JurajBKM SPU Nitra33
  10. Bartuš FilipMBK Handlová317          10. Danielič MartinŠBK Junior Levice31

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Köröš AdamAbovia 96 Košice267          1. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom49
  2. Špaňo DominikŠBK Junior Levice255          2. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina41
  3. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina245          3. Špaňo DominikŠBK Junior Levice36
  4. Kukučka AndrejIMC Slovakia P. Bystrica231          4. Sedlár DominikBSC YELLOW Bratislava32
  5. Lukáč PatrikMBA Prievidza230          5. Hronský MatúšMBA Prievidza31
  6. Kasák MatúšMBK Victoria Žilina227          6. Malovec MatúšBK Inter Bratislava29
  7. Schnierer MarekMBA Prievidza227          7. Szabó SamuelŠBK Junior Levice29
  8. Szabó SamuelŠBK Junior Levice222          8. Schnierer MarekMBA Prievidza28
  9. Arpáš RenéBKM SPU Nitra217          9. Lukáč PatrikMBA Prievidza27
  10. Foltín MarekBKM SPU Nitra207          10. Brugoš MatejBKM Iskra Svit26
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina361          1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina60
  2. Köröš AdamAbovia 96 Košice321          2. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom57
  3. Szabó SamuelŠBK Junior Levice312          3. Hronský MatúšMBA Prievidza46
  4. Foltín MarekBKM SPU Nitra304          4. Špaňo DominikŠBK Junior Levice41
  5. Lörinc RichardŠBK Junior Levice299          5. Szabó SamuelŠBK Junior Levice41
  6. Chaban DanielŠBK Junior Levice297          6. Chaban DanielŠBK Junior Levice40
  7. Matuška MaximMBA Prievidza293          7. Malovec MatúšBK Inter Bratislava40
  8. Špaňo DominikŠBK Junior Levice290          8. Lörinc RichardŠBK Junior Levice38
  9. Kasák MatúšMBK Victoria Žilina288          9. Matuška MaximMBA Prievidza36
  10. Lukáč PatrikMBA Prievidza276          10. Foltín MarekBKM SPU Nitra35

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen262          1. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice34
  2. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava236          2. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava28
  3. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice205          3. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice28
  4. Holíková ErikaBK ZŠ Zvolen189          4. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen27
  5. Brázdilová TerezaBKM Junior UKF Nitra161          5. Erdélyiová AlexandraYoung Angels U16 Košice23
  6. Šabíková KláraBK Slovan Bratislava157          6. Šunová PetraBK ŠKP 08 Banská Bystrica22
  7. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves155          7. Šabíková KláraBK Slovan Bratislava21
  8. Kubáňová DorotaMBK Ružomberok154          8. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves21
  9. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava154          9. Holíková ErikaBK ZŠ Zvolen21
  10. Kmetoniová EmmaBAM Poprad151          10. Kolesárová BarboraYoung Angels U17 Košice21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen362          1. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice50
  2. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice295          2. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen37
  3. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava262          3. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice35
  4. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava227          4. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica35
  5. Holíková ErikaBK ZŠ Zvolen224          5. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava31
  6. Oborilová PetraBK ŠKP 08 Banská Bystrica197          6. Schreiberová TerezaYoung Angels U17 Košice29
  7. Ištoňová MiriamYoung Angels U17 Košice179          7. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava28
  8. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves170          8. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava27
  9. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves152          9. Ištoňová MiriamYoung Angels U17 Košice26
  10. Šunová PetraBK ŠKP 08 Banská Bystrica151          10. Paulovičová ŽofiaYoung Angels U16 Košice26

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom241          1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A47
  2. Misal SamuelBKM Iskra Svit A232          2. Šedivý MartinAbovia 96 Košice44
  3. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď219          3. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď40
  4. Šedivý MartinAbovia 96 Košice199          4. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď38
  5. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď185          5. Hasaj TomášBK 04 AC LB SNV34
  6. Róka AlexBK Inter Bratislava166          6. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom33
  7. Krajčovič AlexMBK Victoria Žilina162          7. Malovec TimotejBK Inter Bratislava31
  8. Sýkora JakubMBA Prievidza156          8. Krajčovič AlexMBK Victoria Žilina29
  9. Slamka MartinŠBK Junior Levice155          9. Róka AlexBK Inter Bratislava29
  10. Solčánsky SamuelŠBK Junior Levice153          10. Kabina KrištofMBA Prievidza29
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď313          1. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď67
  2. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom303          2. Malovec TimotejBK Inter Bratislava62
  3. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď279          3. Koller MartinBK Inter Bratislava57
  4. Misal SamuelBKM Iskra Svit A260          4. Misal SamuelBKM Iskra Svit A53
  5. Róka AlexBK Inter Bratislava254          5. Šedivý MartinAbovia 96 Košice52
  6. Koller MartinBK Inter Bratislava252          6. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď49
  7. Malovec TimotejBK Inter Bratislava245          7. Kapustík OndrejBK Lokomotíva Sereď48
  8. Boros ZsoltBK Inter Bratislava242          8. Boros ZsoltBK Inter Bratislava47
  9. Šedivý MartinAbovia 96 Košice237          9. Róka AlexBK Inter Bratislava44
  10. Kapustík OndrejBK Lokomotíva Sereď236          10. Minarovjech JurajBK Inter Bratislava43

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica221          1. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica31
  2. Dlugošová ViktóriaBAM Poprad157          2. Majerová SáraBK AŠK Slávia Trnava25
  3. Majerová SáraBK AŠK Slávia Trnava154          3. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď23
  4. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď151          4. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď22
  5. Nagyová EmaBK ŠKP 08 Banská Bystrica148          5. Nagyová EmaBK ŠKP 08 Banská Bystrica21
  6. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď139          6. Kubíková NicolMBK Ružomberok21
  7. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď129          7. Dlugošová ViktóriaBAM Poprad21
  8. Valová MagdalénaBK AŠK Slávia Trnava128          8. Rosová AndreaYoung Angels U15 Košice21
  9. Kubíková NicolMBK Ružomberok121          9. Valová MagdalénaBK AŠK Slávia Trnava21
  10. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď120          10. Dovalová JuliánaŠKBD Spišská Nová Ves20
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď265          1. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď38
  2. Valová MagdalénaBK AŠK Slávia Trnava210          2. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď35
  3. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď208          3. Valová MagdalénaBK AŠK Slávia Trnava34
  4. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď200          4. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď31
  5. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď195          5. Gavláková NinaBK AŠK Slávia Trnava30
  6. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica188          6. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď30
  7. Gavláková NinaBK AŠK Slávia Trnava187          7. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď28
  8. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď179          8. Paulovičová ŽofiaYoung Angels U15 Košice28
  9. Majerová SáraBK AŠK Slávia Trnava173          9. Majerová SáraBK AŠK Slávia Trnava28
  10. Dlugošová ViktóriaBAM Poprad158          10. Lojová LenkaBK AŠK Slávia Trnava28

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina464          1. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom48
  2. Danielič MartinBKM SPU Nitra443          2. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom33
  3. Chaban DanielŠBK Junior Levice397          3. Sedlár DominikBSC YELLOW Bratislava32
  4. Monček AdamKB Slávia TU Košice382          4. Rozenberg RóbertMBA Prievidza32
  5. Misal SamuelBKM Iskra Svit A380          5. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka32
  6. Lukáč PatrikMBA Prievidza373          6. Misal SamuelBKM Iskra Svit A32
  7. Špaňo DominikŠBK Junior Levice373          7. Halmeš FilipVŠEMvs Karlovka Bratislava B31
  8. Láštic JurajBKM SPU Nitra364          8. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE30
  9. Kincel Samuel1 BK Michalovce353          9. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina30
  10. Derksen Timothy BoBC Prievidza340          10. Krajčovič AlexMBK Victoria Žilina29
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina678          1. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom56
  2. Monček AdamKB Slávia TU Košice594          2. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď54
  3. Chaban DanielŠBK Junior Levice574          3. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina44
  4. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov534          4. Monček AdamKB Slávia TU Košice43
  5. Kincel Samuel1 BK Michalovce516          5. Malovec TimotejBK Inter Bratislava43
  6. Szabó SamuelŠBK Junior Levice479          6. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov42
  7. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice (J)473          7. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom41
  8. Danielič MartinBKM SPU Nitra460          8. Antalecová AvaBK ŠK UMB Banská Bystrica41
  9. Volárik SamuelŠBK Junior Levice448          9. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice (J)41
  10. Šedivý MartinAbovia 96 Košice434          10. Malovec MatúšBK Inter Bratislava40