Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program oblastných súťaží

všetky kategórie

21.2.2018 | streda
Žiaci
BK Inter BratislavaBSC Bratislava

24.2.2018 | sobota
2.liga Muži
BK Slovenský Orol LevočaBK ŠPD Rožňava
2.liga Muži
MŠK BO HolíčBK Dunajská Streda
2.liga Muži
TYDAM UPJŠ Košice1 Basket klub Humenné
2.liga Muži
TJ Štadion TrenčínBK EXIT Nitra
2.liga Muži
TJ Slávia Medik MartinBK UVLF Košice
2.liga Muži
BK MŠK KežmarokBK Dolný Kubín
2.liga Muži
BK Levickí Patrioti BBK Klokani Ivanka pri Dunaji
2.liga Muži
BK Prešovské kone Iskra PrešovBKM DASTET Krompachy
2.liga Muži
VŠK FEI STU BATJ Iskra Partizánske
Žiaci
MBA PrievidzaMBK Liptovský Mikuláš - MS
Žiaci
MBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom
Žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava
Žiaci
ŠBK Handlová - MSŠKP BBC Banská Bystrica
Žiaci
BK Lokomotíva SereďBSC Bratislava
Mladší žiaci
BK PezinokBKM SPU Nitra
Mladší žiaci
MBK Karlovka BratislavaGABBO Senec
Starší mini
IMC Slovakia P.BystricaBBK Bánovce nad Bebravou
Starší mini
ŠBK Fándly SereďŠBK Junior Levice
Starší mini
MŠK BK Žiar nad HronomŠKP BBC B.Bystrica
Starší mini
BK PezinokMBK AŠK Slávia Trnava
Starší mini
Basketbalová akadémia ČaňaBKM Iskra Poprad
Starší mini
MBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza
Starší mini
BSC BratislavaBK Lokomotíva Sereď
Starší mini
ŠBK HandlováMBK Liptovský Mikuláš
Starší mini
BK Inter BratislavaBKM SPU Nitra
Starší mini
BK 04 AC LB SNVABOVIA 96 Košice
2.liga Starší žiaci
BK PezinokBK Lokomotíva Sereď B
2.liga Starší žiaci
TJ Družba PiešťanyMBK Karlovka Bratislava
Žiačky
BK Kovohuty KrompachyCBK 2004 Košice
Žiačky
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS)TYDAM UPJŠ Košice
Žiačky
BK Lokomotíva SereďBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Žiačky
BAM PopradYoung Angels Yellow Košice
Žiačky
ŽBK Rožňava (MS)Young Angels Blue Košice
Žiačky
Piešťanské ČajočkyBK AŠK Slávia Trnava
Žiačky
ŠBK Spišská Nová VesYoung Angels 2005 Košice
Staršie mini
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava
Staršie mini
BKM BardejovYoung Angels Blue KE
Staršie mini
BK ZŠ ZvolenMBK Stará Turá
Staršie mini
CBK 2006 KošiceYoung Angels Yellow KE
Staršie mini
ŠBK ŠamorínPiešťanské Čajočky
Staršie mini
Széchenyi KA SE GyőrBK Lokomotíva Sereď
Staršie mini
ŽBK RožňavaMBK Ružomberok
Staršie mini
MBK AŠK Slávia TrnavaBKM Žilina-Závodie
Staršie mini
Basketbalová akadémia ČaňaBAM Poprad

3.3.2018 | sobota
2.liga Juniori
TJ Iskra PartizánskeBKM SPU Nitra B
2.liga Juniori
GABBO SenecMBK Karlovka Bratislava
2.liga Juniori
BK Lokomotíva SereďBSC Bratislava B
Mladší žiaci
BK Junior KomárnoBSC Bratislava
Mladší žiaci
BKM Iskra SvitKB RIM Basket Košice
Mladší žiaci
BK Inter BratislavaBKM SPU Nitra
Mladší žiaci
ŠBK Junior LeviceGABBO Senec
Mladší žiaci
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P.Bystrica
Mladší žiaci
BK 04 AC LB SNVTYDAM UPJŠ Košice
Mladší žiaci
BK PezinokMBK Karlovka Bratislava
Mladší žiaci
ŠBK Handlová BŠBK Handlová A
Mladšie žiačky
Young Angels 2005 KošiceBAM Poprad
Mladšie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiŠBK Handlová
Mladšie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠŠK Basket Stará Ľubovňa
Mladšie žiačky
Széchenyi KA SE Győr (MS)ŠBK Šamorín
Mladšie žiačky
CBK 2005 KošiceMBK Ružomberok
Mladšie žiačky
Piešťanské ČajočkyMBK Stará Turá

10.3.2018 | sobota
2.liga Muži
BK Levickí Patrioti BVŠK FEI STU BA
2.liga Muži
BKM DASTET KrompachyTJ Slávia Medik Martin
2.liga Muži
BK Dolný KubínTYDAM UPJŠ Košice
2.liga Muži
BK Klokani Ivanka pri DunajiTJ Štadion Trenčín
2.liga Muži
1 Basket klub HumennéBK Slovenský Orol Levoča
2.liga Muži
BK EXIT NitraMŠK BO Holíč
2.liga Muži
BK ŠPD RožňavaBK Prešovské kone Iskra Prešov
2.liga Muži
BK Dunajská StredaTJ Iskra Partizánske
2.liga Muži
BK UVLF KošiceBK MŠK Kežmarok
Žiaci
BK Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď
Žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaBKM Dolný Kubín
Žiaci
ŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava
Žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
Žiaci
MBK Liptovský Mikuláš - MSŠBK Handlová - MS
Starší mini
MBK Liptovský MikulášMBK Victoria Žilina
Starší mini
BKM SPU NitraBSC Bratislava
Starší mini
ABOVIA 96 KošiceBasketbalová akadémia Čaňa
Starší mini
MBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom
Starší mini
BK Lokomotíva SereďBK Pezinok
Starší mini
BKM Iskra PopradBardejovskí Rytieri
Starší mini
ŠKP BBC B.BystricaIMC Slovakia P.Bystrica
Starší mini
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Fándly Sereď
Starší mini
ŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava
Starší mini
BBK Bánovce nad BebravouŠBK Handlová
Žiačky
CBK 2004 KošiceŠBK Spišská Nová Ves
Žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď
Žiačky
Young Angels 2005 KošiceBAM Poprad
Žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBO Spartak Myjava
Žiačky
Young Angels Yellow KošiceYoung Angels Blue Košice
Žiačky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Kovohuty Krompachy
Žiačky
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS)ŽBK Rožňava
Staršie mini
Young Angels Yellow KEBKM Bardejov
Staršie mini
BKM Žilina-ZávodiePiešťanské Čajočky
Staršie mini
BK Lokomotíva SereďBK ZŠ Zvolen
Staršie mini
Young Angels Blue KEBasketbalová akadémia Čaňa
Staršie mini
MBK Stará TuráBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Staršie mini
BAM PopradMBK Ružomberok
Staršie mini
BK Slovan BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
Staršie mini
CBK 2006 KošiceŽBK Rožňava
Staršie mini
Széchenyi KA SE GyőrŠBK Šamorín

14.3.2018 | streda
Žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď

17.3.2018 | sobota
2.liga Muži
BK Slovenský Orol LevočaBK Dolný Kubín
2.liga Muži
BKM DASTET KrompachyBK UVLF Košice
2.liga Muži
TYDAM UPJŠ KošiceBK MŠK Kežmarok
2.liga Muži
TJ Slávia Medik MartinBK ŠPD Rožňava
2.liga Muži
BK Prešovské kone Iskra Prešov1 Basket klub Humenné
2.liga Juniori
MBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra B
2.liga Juniori
BSC Bratislava BTJ Iskra Partizánske
2.liga Juniori
GABBO SenecBK Lokomotíva Sereď
Mladší žiaci
BKM SPU NitraBSC Bratislava
Mladší žiaci
BK PezinokBK Junior Komárno
Mladší žiaci
ŠBK Handlová AMBK Victoria Žilina
Mladší žiaci
KB RIM Basket KošiceBK 04 AC LB SNV
Mladší žiaci
MBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice
Mladší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaŠBK Handlová B
Mladší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceABOVIA 96 Košice
Mladší žiaci
GABBO SenecBK Inter Bratislava
Mladší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaMBA Prievidza
Mladšie žiačky
MBK Stará TuráSzéchenyi KA SE Győr (MS)
Mladšie žiačky
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Mladšie žiačky
ŠBK ŠamorínBKM Junior UKF Nitra
Mladšie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaYoung Angels 2005 Košice
Mladšie žiačky
ŠBK HandlováBK Slovan Bratislava
Mladšie žiačky
BAM PopradCBK 2005 Košice

24.3.2018 | sobota
2.liga Muži
TJ Štadion TrenčínBK Levickí Patrioti B
2.liga Muži
BK MŠK KežmarokBK Slovenský Orol Levoča
2.liga Muži
VŠK FEI STU BABK Dunajská Streda
2.liga Muži
BK Dolný KubínBK Prešovské kone Iskra Prešov
2.liga Muži
TJ Iskra PartizánskeBK EXIT Nitra
2.liga Muži
1 Basket klub HumennéTJ Slávia Medik Martin
2.liga Muži
MŠK BO HolíčBK Klokani Ivanka pri Dunaji
2.liga Muži
BK UVLF KošiceTYDAM UPJŠ Košice
2.liga Muži
BK ŠPD RožňavaBKM DASTET Krompachy
Žiaci
MBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
Žiaci
BKM Dolný KubínMBK Liptovský Mikuláš - MS
Žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava
Žiaci
ŠBK Handlová - MSMŠK BK Žiar nad Hronom
Žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC Bratislava
Starší mini
Basketbalová akadémia ČaňaBK 04 AC LB SNV
Starší mini
ŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
Starší mini
BBK Bánovce nad BebravouMBK Liptovský Mikuláš
Starší mini
BK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
Starší mini
ŠBK HandlováŠKP BBC B.Bystrica
Starší mini
ŠBK Fándly SereďBK Lokomotíva Sereď
Starší mini
IMC Slovakia P.BystricaMBA Prievidza
Starší mini
Bardejovskí RytieriABOVIA 96 Košice
Starší mini
BK PezinokBSC Bratislava
Starší mini
MŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria Žilina
2.liga Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaBK Pezinok
2.liga Starší žiaci
BK Lokomotíva Sereď BTJ Družba Piešťany
2.liga Starší žiaci
BK Lokomotíva Sereď BBK Pezinok
Žiačky
Piešťanské ČajočkyBK Lokomotíva Sereď
Žiačky
BAM PopradCBK 2004 Košice
Žiačky
ŽBK RožňavaYoung Angels Yellow Košice
Žiačky
ŠBK Spišská Nová VesTYDAM UPJŠ Košice
Žiačky
BK Kovohuty KrompachyŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS)
Žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBO Spartak Myjava
Žiačky
Young Angels Blue KošiceYoung Angels 2005 Košice
Staršie mini
MBK RužomberokYoung Angels Blue KE
Staršie mini
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
Staršie mini
ŠBK ŠamorínBKM Žilina-Závodie
Staršie mini
Basketbalová akadémia ČaňaYoung Angels Yellow KE
Staršie mini
BK ZŠ ZvolenSzéchenyi KA SE Győr
Staršie mini
Piešťanské ČajočkyBK Slovan Bratislava
Staršie mini
BKM BardejovCBK 2006 Košice
Staršie mini
ŽBK RožňavaBAM Poprad
Staršie mini
MBK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá

7.4.2018 | sobota
2.liga Muži
BK Prešovské kone Iskra PrešovBK MŠK Kežmarok
2.liga Muži
BK EXIT NitraBK Dunajská Streda
2.liga Muži
BK ŠPD RožňavaBK UVLF Košice
2.liga Muži
TJ Štadion TrenčínVŠK FEI STU BA
2.liga Muži
BK Slovenský Orol LevočaTYDAM UPJŠ Košice
2.liga Muži
BKM DASTET Krompachy1 Basket klub Humenné
2.liga Muži
BK Levickí Patrioti BMŠK BO Holíč
2.liga Muži
TJ Slávia Medik MartinBK Dolný Kubín
2.liga Muži
BK Klokani Ivanka pri DunajiTJ Iskra Partizánske
2.liga Juniori
BK Lokomotíva SereďMBK Karlovka Bratislava
2.liga Juniori
TJ Iskra PartizánskeGABBO Senec
2.liga Juniori
BKM SPU Nitra BBSC Bratislava B
Mladší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Pezinok
Mladší žiaci
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit
Mladší žiaci
MBA PrievidzaŠBK Handlová A
Mladší žiaci
BK Junior KomárnoBKM SPU Nitra
Mladší žiaci
MBK Victoria ŽilinaŠBK Handlová B
Mladší žiaci
BSC BratislavaGABBO Senec
Mladší žiaci
BK Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava
Mladší žiaci
ABOVIA 96 KošiceKB RIM Basket Košice
Mladšie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiŠBK Šamorín
Mladšie žiačky
BKM Junior UKF NitraMBK Stará Turá
Mladšie žiačky
Széchenyi KA SE Győr (MS)Piešťanské Čajočky

14.4.2018 | sobota
Žiaci
BK Lokomotíva SereďMBK AŠK Slávia Trnava
Žiaci
MBK Victoria ŽilinaŠBK Handlová - MS
Žiaci
BSC BratislavaŠBK Junior Levice
Žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBKM Dolný Kubín
Žiaci
MBK Liptovský Mikuláš - MSŠKP BBC Banská Bystrica
Starší mini
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
Starší mini
ŠKP BBC B.BystricaBBK Bánovce nad Bebravou
Starší mini
BKM SPU NitraBK Pezinok
Starší mini
MBK Liptovský MikulášMŠK BK Žiar nad Hronom
Starší mini
BK 04 AC LB SNVBardejovskí Rytieri
Starší mini
BSC BratislavaŠBK Fándly Sereď
Starší mini
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P.Bystrica
Starší mini
ABOVIA 96 KošiceBKM Iskra Poprad
Starší mini
BK Lokomotíva SereďBK Inter Bratislava
Starší mini
MBA PrievidzaŠBK Handlová
2.liga Starší žiaci
BK Lokomotíva Sereď BMBK Karlovka Bratislava
2.liga Starší žiaci
BK PezinokTJ Družba Piešťany
Žiačky
TYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad
Žiačky
BO Spartak MyjavaPiešťanské Čajočky
Žiačky
BK Kovohuty KrompachyŽBK Rožňava
Žiačky
CBK 2004 KošiceYoung Angels Blue Košice
Žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava
Žiačky
Young Angels 2005 KošiceYoung Angels Yellow Košice
Žiačky
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS)ŠBK Spišská Nová Ves
Staršie mini
BKM BardejovŽBK Rožňava
Staršie mini
Széchenyi KA SE GyőrBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Staršie mini
CBK 2006 KošiceBasketbalová akadémia Čaňa
Staršie mini
BK Lokomotíva SereďMBK AŠK Slávia Trnava
Staršie mini
Young Angels Yellow KEMBK Ružomberok
Staršie mini
MBK Stará TuráPiešťanské Čajočky
Staršie mini
BK ZŠ ZvolenŠBK Šamorín
Staršie mini
Young Angels Blue KEBAM Poprad
Staršie mini
BK Slovan BratislavaBKM Žilina-Závodie

21.4.2018 | sobota
2.liga Muži
TJ Iskra PartizánskeBK Levickí Patrioti B
2.liga Muži
BK MŠK KežmarokTJ Slávia Medik Martin
2.liga Muži
MŠK BO HolíčTJ Štadion Trenčín
2.liga Muži
VŠK FEI STU BABK EXIT Nitra
2.liga Muži
BK Dolný KubínBKM DASTET Krompachy
2.liga Muži
BK UVLF KošiceBK Slovenský Orol Levoča
2.liga Muži
BK Dunajská StredaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
2.liga Muži
1 Basket klub HumennéBK ŠPD Rožňava
2.liga Muži
TYDAM UPJŠ KošiceBK Prešovské kone Iskra Prešov
2.liga Juniori
GABBO SenecBKM SPU Nitra B
2.liga Juniori
BK Lokomotíva SereďTJ Iskra Partizánske
2.liga Juniori
MBK Karlovka BratislavaBSC Bratislava B
Mladší žiaci
GABBO SenecBKM SPU Nitra
Mladší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Junior Komárno
Mladší žiaci
BK PezinokBK Inter Bratislava
Mladší žiaci
MBK Karlovka BratislavaBSC Bratislava
Mladšie žiačky
MBK Stará TuráBK Klokani Ivanka pri Dunaji
Mladšie žiačky
ŠBK ŠamorínBK Slovan Bratislava
Mladšie žiačky
Piešťanské ČajočkyBKM Junior UKF Nitra

28.4.2018 | sobota
Žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom
Žiaci
BKM Dolný KubínMBK Victoria Žilina
Žiaci
ŠBK Handlová - MSMBA Prievidza
Starší mini
ŠBK Fándly SereďBK Pezinok
Starší mini
IMC Slovakia P.BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom
Starší mini
MBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra
Starší mini
ŠKP BBC B.BystricaMBK Liptovský Mikuláš
Starší mini
ŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď
Starší mini
BBK Bánovce nad BebravouMBA Prievidza
Starší mini
BK Inter BratislavaBSC Bratislava
Starší mini
ŠBK HandlováMBK Victoria Žilina
2.liga Starší žiaci
BK Lokomotíva Sereď BBK Pezinok
2.liga Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaTJ Družba Piešťany
Žiačky
Young Angels Yellow KošiceCBK 2004 Košice
Žiačky
BK Lokomotíva SereďBO Spartak Myjava
Žiačky
Young Angels Blue KošiceTYDAM UPJŠ Košice
Žiačky
BAM PopradŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS)
Žiačky
ŽBK RožňavaYoung Angels 2005 Košice
Žiačky
Piešťanské ČajočkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Žiačky
ŠBK Spišská Nová VesBK Kovohuty Krompachy
Staršie mini
Basketbalová akadémia ČaňaBKM Bardejov
Staršie mini
MBK AŠK Slávia TrnavaSzéchenyi KA SE Győr
Staršie mini
ŽBK RožňavaYoung Angels Blue KE
Staršie mini
ŠBK ŠamorínBK Slovan Bratislava
Staršie mini
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK ZŠ Zvolen
Staršie mini
BAM PopradYoung Angels Yellow KE
Staršie mini
BKM Žilina-ZávodieMBK Stará Turá
Staršie mini
MBK RužomberokCBK 2006 Košice
Staršie mini
Piešťanské ČajočkyBK Lokomotíva Sereď

5.5.2018 | sobota
2.liga Juniori
BKM SPU Nitra BBK Lokomotíva Sereď
2.liga Juniori
BSC Bratislava BGABBO Senec
2.liga Juniori
TJ Iskra PartizánskeMBK Karlovka Bratislava
Mladší žiaci
BSC BratislavaBK Pezinok
Mladší žiaci
BK Inter BratislavaŠBK Junior Levice
Mladší žiaci
BK Junior KomárnoGABBO Senec
Mladší žiaci
BKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava
Mladšie žiačky
BK Slovan BratislavaMBK Stará Turá
Mladšie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiPiešťanské Čajočky
Mladšie žiačky
BKM Junior UKF NitraSzéchenyi KA SE Győr (MS)
Mladšie žiačky
ŠBK HandlováŠBK Šamorín

12.5.2018 | sobota
Žiaci
MBA PrievidzaBKM Dolný Kubín
Žiaci
MBK Victoria ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica
Žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBK Liptovský Mikuláš - MS
Starší mini
BSC BratislavaŠBK Junior Levice
Starší mini
MBK Victoria ŽilinaBBK Bánovce nad Bebravou
Starší mini
BK Lokomotíva SereďMBK AŠK Slávia Trnava
Starší mini
MBA PrievidzaŠKP BBC B.Bystrica
Starší mini
BKM SPU NitraŠBK Fándly Sereď
Starší mini
MBK Liptovský MikulášIMC Slovakia P.Bystrica
Starší mini
BK PezinokBK Inter Bratislava
Starší mini
MŠK BK Žiar nad HronomŠBK Handlová
2.liga Starší žiaci
BK PezinokMBK Karlovka Bratislava
2.liga Starší žiaci
TJ Družba PiešťanyBK Lokomotíva Sereď B
Žiačky
CBK 2004 KošiceYoung Angels 2005 Košice
Žiačky
ŠBK Spišská Nová VesŽBK Rožňava
Žiačky
BK Kovohuty KrompachyBAM Poprad
Žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
Žiačky
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS)Young Angels Blue Košice
Žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaPiešťanské Čajočky
Žiačky
TYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels Yellow Košice
Staršie mini
Széchenyi KA SE GyőrPiešťanské Čajočky
Staršie mini
Young Angels Yellow KEYoung Angels Blue KE
Staršie mini
Basketbalová akadémia ČaňaŽBK Rožňava
Staršie mini
BK Lokomotíva SereďBKM Žilina-Závodie
Staršie mini
BKM BardejovMBK Ružomberok
Staršie mini
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK Šamorín
Staršie mini
MBK Stará TuráBK Slovan Bratislava
Staršie mini
BK ZŠ ZvolenMBK AŠK Slávia Trnava
Staršie mini
CBK 2006 KošiceBAM Poprad

19.5.2018 | sobota
Mladšie žiačky
Piešťanské ČajočkyBK Slovan Bratislava
Mladšie žiačky
MBK Stará TuráŠBK Handlová
Mladšie žiačky
Széchenyi KA SE Győr (MS)BK Klokani Ivanka pri Dunaji

26.5.2018 | sobota
Žiačky
BK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava
Žiačky
BAM PopradŠBK Spišská Nová Ves
Žiačky
BO Spartak MyjavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Žiačky
Young Angels 2005 KošiceTYDAM UPJŠ Košice
Žiačky
ŽBK RožňavaCBK 2004 Košice
Žiačky
Young Angels Yellow KošiceŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS)
Žiačky
Young Angels Blue KošiceBK Kovohuty Krompachy
Staršie mini
MBK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Staršie mini
BK Slovan BratislavaBK Lokomotíva Sereď
Staršie mini
MBK RužomberokBasketbalová akadémia Čaňa
Staršie mini
ŽBK RožňavaYoung Angels Yellow KE
Staršie mini
BKM Žilina-ZávodieSzéchenyi KA SE Győr
Staršie mini
Young Angels Blue KECBK 2006 Košice
Staršie mini
Piešťanské ČajočkyBK ZŠ Zvolen
Staršie mini
ŠBK ŠamorínMBK Stará Turá
Staršie mini
BAM PopradBKM Bardejov