Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

DL Kadetky

16.12.2017 | sobota
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBKM Žilina
DL Kadetky
BK AŠK Slávia Trnava BBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBAM Poprad
DL Kadetky
BK AŠK Slávia Trnava ABK Petržalka
DL Kadetky
ŠBK Spišská Nová VesBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
Young Angels KošiceBK ZŠ Zvolen

17.12.2017 | nedeľa
DL Kadetky
BK AŠK Slávia Trnava BBK Petržalka
DL Kadetky
Young Angels KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
ŠBK Spišská Nová VesBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBKM Žilina
DL Kadetky
BK AŠK Slávia Trnava ABK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBAM Poprad

13.1.2018 | sobota
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaŠBK Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava A
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
BKM ŽilinaBK AŠK Slávia Trnava B
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
BK PetržalkaYoung Angels Košice

14.1.2018 | nedeľa
DL Kadetky
BKM ŽilinaBK AŠK Slávia Trnava A
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava B
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaYoung Angels Košice
DL Kadetky
BK PetržalkaŠBK Spišská Nová Ves

17.1.2018 | streda
DL Kadetky
BK AŠK Slávia Trnava BBK AŠK Slávia Trnava A
DL Kadetky
BAM PopradBKM Žilina
DL Kadetky
ŠBK Spišská Nová VesYoung Angels Košice
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
BK PetržalkaBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK ŠKP 08 Banská Bystrica

20.1.2018 | sobota
10:30
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďŠBK Spišská Nová VesSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď

24.1.2018 | streda
18:00
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďYoung Angels KošiceSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď

27.1.2018 | sobota
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad
DL Kadetky
Young Angels KošiceBK AŠK Slávia Trnava B
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBK Petržalka
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBKM Žilina
DL Kadetky
ŠBK Spišská Nová VesBK AŠK Slávia Trnava A

28.1.2018 | nedeľa
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK Petržalka
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Žilina
DL Kadetky
Young Angels KošiceBK AŠK Slávia Trnava A
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBAM Poprad
DL Kadetky
ŠBK Spišská Nová VesBK AŠK Slávia Trnava B

10.2.2018 | sobota
DL Kadetky
BAM PopradYoung Angels Košice
DL Kadetky
BK PetržalkaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
BKM ŽilinaŠBK Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BK AŠK Slávia Trnava BBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
BK AŠK Slávia Trnava ABK Klokani Ivanka pri Dunaji

11.2.2018 | nedeľa
DL Kadetky
BAM PopradŠBK Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK PetržalkaBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BK AŠK Slávia Trnava ABK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
BK AŠK Slávia Trnava BBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
BKM ŽilinaYoung Angels Košice
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica