Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

ŽL Starší žiaci

20.3.2019 | streda
15:00
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva SereďŠH Dom športuLevice

22.3.2019 | piatok
17:30
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad Hronom1 BK MichalovceGPH MasarykovaMichalovce

23.3.2019 | sobota
12:00
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit AMBK Victoria ŽilinaIskra Aréna (ŠH)Svit
13:30
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaBK Lokomotíva SereďHANT aréna PasienkyBratislava
14:00
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMBK AŠK Slávia TrnavaŠH DomkárskaBratislava
14:30
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVAbovia 96 KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
15:00
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaŠBK Junior LeviceZŠ S.ChalupkuPrievidza
17:00
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceMŠK BK Žiar nad HronomGPH MasarykovaMichalovce

24.3.2019 | nedeľa
10:00
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Inter BratislavaŠH Dom športuLevice
10:30
ŽL Starší žiaci
BK MŠK KežmarokMŠK BK Žiar nad HronomMŠH Nižná brána 17Kežmarok
11:00
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit AZŠ Limbová, SolinkyŽilina

29.3.2019 | piatok
18:00
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceAbovia 96 KošiceŠH Dom športuLevice

30.3.2019 | sobota
9:30
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaAbovia 96 KošiceZŠ S.ChalupkuPrievidza

6.4.2019 | sobota
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit AAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV

7.4.2019 | nedeľa
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit ABK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaAbovia 96 Košice

13.4.2019 | sobota
15:30
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBK Victoria ŽilinaSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď

16.4.2019 | utorok
16:45
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBKM Iskra Svit ASokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď

27.4.2019 | sobota
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia Trnava1 BK Michalovce
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit ABK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK Inter Bratislava

28.4.2019 | nedeľa
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit ABK Inter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BSC Bratislava1 BK Michalovce
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVMBA Prievidza

3.5.2019 | piatok
18:00
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBK Lokomotíva SereďŠH SNVSpišská Nová Ves

4.5.2019 | sobota
10:00
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceBK Lokomotíva SereďSPŠ DopravnáKošice

11.5.2019 | sobota
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit A
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaMBK Victoria Žilina

12.5.2019 | nedeľa
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBKM Iskra Svit A

31.5.2019 | piatok
14:00
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMŠK BK Žiar nad HronomŠH DomkárskaBratislava