Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

DL Kadeti

15.11.2018 | štvrtok
17:00
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNVIskra Aréna (ŠH)Svit

17.11.2018 | sobota
13:00
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaBK Inter BratislavaŠH DomkárskaBratislava
13:00
DL Kadeti
BKM SPU NitraŠBK Junior LeviceZŠ Škultétyho, KlokočinaNitra
14:30
DL Kadeti
Strojár MalackyBBK Bánovce nad BebravouZŠ ŠtúrovaMalacky
14:30
DL Kadeti
MBA PrievidzaAbovia 96 KošiceNiké arénaPrievidza
15:00
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaIMC Slovakia P. BystricaŠH SÚZ, sídl. ZápadLevoča
15:00
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)MBK AŠK Slávia TrnavaŠH DomkárskaBratislava
15:00
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria ŽilinaŠH SNVSpišská Nová Ves
19:00
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomŠŠK KAC Jednota KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom

18.11.2018 | nedeľa
9:30
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaMBK AŠK Slávia TrnavaŠH DomkárskaBratislava
10:00
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. BystricaŠH SNVSpišská Nová Ves
10:00
DL Kadeti
MBA PrievidzaŠŠK KAC Jednota KošiceNiké arénaPrievidza
10:00
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaMBK Victoria ŽilinaŠH SÚZ, sídl. ZápadLevoča
10:00
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBBK Bánovce nad BebravouZŠ Majerníkova 62Bratislava
11:30
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BK Inter BratislavaŠH DomkárskaBratislava
11:30
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomAbovia 96 KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom

1.12.2018 | sobota
14:00
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceAbovia 96 KošiceZŠ BruselskáKošice
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
Strojár MalackyBKM SPU Nitra
DL Kadeti
MBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice

2.12.2018 | nedeľa
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
Strojár MalackyŠBK Junior Levice

11.12.2018 | utorok
17:00
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica

15.12.2018 | sobota
DL Kadeti
BKM SPU NitraBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaAbovia 96 Košice
DL Kadeti
Strojár MalackyMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom

16.12.2018 | nedeľa
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaAbovia 96 Košice
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
BKM SPU NitraBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBA Prievidza

19.12.2018 | streda
17:00
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia TrnavaHANT aréna PasienkyBratislava

5.1.2019 | sobota
DL Kadeti
BK Inter BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)MBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaStrojár Malacky
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBK Slovenský Orol Levoča

6.1.2019 | nedeľa
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)Strojár Malacky
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK Slovenský Orol Levoča

19.1.2019 | sobota
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
BKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
Strojár MalackyBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVAbovia 96 Košice

20.1.2019 | nedeľa
DL Kadeti
Strojár MalackyMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
BKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaAbovia 96 Košice

2.2.2019 | sobota
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceMBA Prievidza
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBK Slovenský Orol Levoča

3.2.2019 | nedeľa
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceMBA Prievidza
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouStrojár Malacky
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC BLUE Bratislava(MS)