Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

DL Kadeti

14.12.2017 | štvrtok
DL Kadeti
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice

16.12.2017 | sobota
DL Kadeti
BK Lokomotíva SereďMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
IMC Slovakia P.BystricaMBA Prievidza
DL Kadeti
BSC BratislavaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
ŠKP BBC B.BystricaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom

17.12.2017 | nedeľa
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza
DL Kadeti
BKM SPU NitraMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
IMC Slovakia P.BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
BSC BratislavaBKM Iskra Svit

13.1.2018 | sobota
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P.Bystrica
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBK Lokomotíva Sereď
DL Kadeti
ŠKP BBC B.BystricaMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBKM SPU Nitra

14.1.2018 | nedeľa
DL Kadeti
MBA PrievidzaBSC Bratislava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra
DL Kadeti
ŠKP BBC B.BystricaIMC Slovakia P.Bystrica
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBK Lokomotíva Sereď
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBK Inter Bratislava

27.1.2018 | sobota
DL Kadeti
IMC Slovakia P.BystricaMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBSC Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
ŠKP BBC B.BystricaBK Inter Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď

28.1.2018 | nedeľa
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBK Lokomotíva Sereď
DL Kadeti
MBA PrievidzaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
IMC Slovakia P.BystricaBSC Bratislava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK Liptovský Mikuláš

10.2.2018 | sobota
DL Kadeti
BK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášMBA Prievidza
DL Kadeti
BSC BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica
DL Kadeti
BKM SPU NitraŠKP BBC B.Bystrica

11.2.2018 | nedeľa
DL Kadeti
BK Lokomotíva SereďŠKP BBC B.Bystrica
DL Kadeti
BKM SPU NitraŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BSC BratislavaMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
BK Inter BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica

24.2.2018 | sobota
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBSC Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
IMC Slovakia P.BystricaBK Lokomotíva Sereď
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra

25.2.2018 | nedeľa
DL Kadeti
MBA PrievidzaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
IMC Slovakia P.BystricaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
ŠKP BBC B.BystricaMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBK Lokomotíva Sereď

1.3.2018 | štvrtok
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaMBK Victoria Žilina

10.3.2018 | sobota
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášIMC Slovakia P.Bystrica
DL Kadeti
MBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
BKM SPU NitraBSC Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitŠKP BBC B.Bystrica
DL Kadeti
BK Lokomotíva SereďBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice

11.3.2018 | nedeľa
DL Kadeti
BK Lokomotíva SereďBSC Bratislava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVŠKP BBC B.Bystrica
DL Kadeti
BKM SPU NitraBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášMBK Victoria Žilina

24.3.2018 | sobota
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
ŠKP BBC B.BystricaMBA Prievidza
DL Kadeti
IMC Slovakia P.BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BKM SPU NitraBK Lokomotíva Sereď
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom

25.3.2018 | nedeľa
DL Kadeti
ŠKP BBC B.BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
BSC BratislavaMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBA Prievidza
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
IMC Slovakia P.BystricaBKM Iskra Svit

14.4.2018 | sobota
DL Kadeti
MBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášBKM SPU Nitra
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P.Bystrica
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBSC Bratislava
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceŠKP BBC B.Bystrica
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBK Inter Bratislava

15.4.2018 | nedeľa
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBSC Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBK Inter Bratislava
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášBK Lokomotíva Sereď
DL Kadeti
MBA PrievidzaIMC Slovakia P.Bystrica

28.4.2018 | sobota
DL Kadeti
IMC Slovakia P.BystricaŠKP BBC B.Bystrica
DL Kadeti
BK Lokomotíva SereďBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
BSC BratislavaMBA Prievidza
DL Kadeti
BKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV

29.4.2018 | nedeľa
DL Kadeti
IMC Slovakia P.BystricaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BSC BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMBA Prievidza
DL Kadeti
BK Lokomotíva SereďBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaŠKP BBC B.Bystrica
DL Kadeti
BKM SPU NitraBKM Iskra Svit