Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

Mesto - Košice

24.5.2019 | piatok
8:45
M-SR Mladší žiaci
BA ČaňaABOVIA 96 KošiceŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
8:45
M-SR Mladšie žiačky
ŠBK GREEN ŠamorínBK AŠK Slávia TrnavaŠH Loko, ČermeľskáKošice
10:45
M-SR Mladší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBA PrievidzaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
10:45
M-SR Mladšie žiačky
BAM PopradMBK RužomberokŠH Loko, ČermeľskáKošice
12:15
M-SR Mladší žiaci
BK Inter BratislavaBK Lokomotíva SereďŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
12:15
M-SR Mladšie žiačky
Young Angels YELLOW KošicePiešťanské ČajočkyŠH Loko, ČermeľskáKošice
13:00
M-SR Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)BO Spartak Myjava (J)Angels arénaKošice
13:45
M-SR Mladší žiaci
ABOVIA 96 KošiceMŠK BK Žiar nad HronomŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
13:45
M-SR Mladšie žiačky
MBK RužomberokŠBK GREEN ŠamorínŠH Loko, ČermeľskáKošice
15:00
M-SR Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)Angels arénaKošice
15:15
M-SR Mladší žiaci
BK Lokomotíva SereďBA ČaňaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
15:15
M-SR Mladšie žiačky
Piešťanské ČajočkyBAM PopradŠH Loko, ČermeľskáKošice
16:45
M-SR Mladší žiaci
MBA PrievidzaBK Inter BratislavaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
16:45
M-SR Mladšie žiačky
Young Angels YELLOW KošiceBK AŠK Slávia TrnavaŠH Loko, ČermeľskáKošice
17:00
M-SR Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)Angels arénaKošice
19:00
M-SR Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)BAM Poprad (J)Angels arénaKošice

25.5.2019 | sobota
9:00
M-SR Mladší žiaci
BA ČaňaMŠK BK Žiar nad HronomŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
9:00
M-SR Mladšie žiačky
Piešťanské ČajočkyMBK RužomberokAngels arénaKošice
10:30
M-SR Mladší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBA PrievidzaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
10:30
M-SR Mladšie žiačky
BAM PopradBK AŠK Slávia TrnavaAngels arénaKošice
12:00
M-SR Mladší žiaci
BK Inter BratislavaABOVIA 96 KošiceŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
12:00
M-SR Mladšie žiačky
Young Angels YELLOW KošiceŠBK GREEN ŠamorínAngels arénaKošice
13:30
M-SR Mladší žiaci
MBA PrievidzaBA ČaňaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
13:30
M-SR Mladšie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaPiešťanské ČajočkyŠH Loko, ČermeľskáKošice
15:00
M-SR Mladší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBK Inter BratislavaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
15:00
M-SR Mladšie žiačky
MBK RužomberokYoung Angels YELLOW KošiceŠH Loko, ČermeľskáKošice
15:30
M-SR Juniorky
......Angels arénaKošice
16:30
M-SR Mladší žiaci
ABOVIA 96 KošiceBK Lokomotíva SereďŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
16:30
M-SR Mladšie žiačky
ŠBK GREEN ŠamorínBAM PopradŠH Loko, ČermeľskáKošice
18:00
M-SR Juniorky
......Angels arénaKošice

26.5.2019 | nedeľa
8:30
M-SR Mladší žiaci
BA ČaňaBK Inter BratislavaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
8:30
M-SR Mladšie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK RužomberokAngels arénaKošice
10:00
M-SR Mladší žiaci
MBA PrievidzaABOVIA 96 KošiceŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
10:00
M-SR Mladšie žiačky
Piešťanské ČajočkyŠBK GREEN ŠamorínAngels arénaKošice
11:30
M-SR Mladší žiaci
BK Lokomotíva SereďMŠK BK Žiar nad HronomŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
11:30
M-SR Mladšie žiačky
Young Angels YELLOW KošiceBAM PopradAngels arénaKošice
14:00
M-SR Juniorky
......Angels arénaKošice
16:30
M-SR Juniorky
......Angels arénaKošice