Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program TV zápasov

všetky kategórie

26.10.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK 04 AC LB SNVŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaMBK Baník HandlováEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoIskra SvitMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBC PrievidzaŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV

23.10.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBC PrievidzaŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVPATRIOTI LeviceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBKM LučenecŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV

19.10.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBK Slávia ŽilinaŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaInter BratislavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK 04 AC LB SNVIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Baník HandlováŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínPiešťanské ČajkyŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaYOUNG ANGELS KošiceŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokDubček BratislavaŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

16.10.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaMBK Rieker COM-therm KomárnoEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

13.10.2019 | nedeľa
16:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaDubček BratislavaŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

12.10.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBKM LučenecEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováPATRIOTI LeviceŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm KomárnoNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
17:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaIskra SvitŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV

10.10.2019 | štvrtok
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBK 04 AC LB SNVEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská BystricaDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

9.10.2019 | streda
19:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínMBK RužomberokŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Baník HandlováIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC PrievidzaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK 04 AC LB SNVMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceInter BratislavaŠHLevice
LIVE
TV

5.10.2019 | sobota
19:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBK 04 AC LB SNVŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaIskra SvitEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceMBK RužomberokAngels arénaKošice
LIVE
TV
17:30
Extraliga ženy
Dubček BratislavaŠBK ŠamorínZŠ Majerníkova 62Bratislava
LIVE
TV

4.10.2019 | piatok
19:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPATRIOTI LeviceNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

29.9.2019 | nedeľa
17:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

28.9.2019 | sobota
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS KošiceŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyDubček BratislavaDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV