Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

17.10.2018 | streda
14:00
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U17 KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
14:30
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK HandlováNiké arénaPrievidza
15:00
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. BystricaŠH Rosinská cestaŽilina
15:30
DL Kadetky
BAM PopradYoung Angels U16 KošiceZŠ KomenskéhoPoprad
16:30
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceŠKP BBC Banská BystricaŠHLevice
17:00
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBKM SPU NitraZŠ Majerníkova 62Bratislava
17:00
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovYoung Angels U19 Košice (J)ŠH MierBardejov
17:45
DL Juniori
BKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNVIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Inter BratislavaŠH ARENALučenec
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaIskra SvitŠH Rosinská cestaŽilina
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Levickí PatriotiMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBC PrievidzaŠHHandlová

19.10.2018 | piatok
18:00
DL Juniori
1 BK MichalovceKB Slávia TU KošiceGPH MasarykovaMichalovce

20.10.2018 | sobota
9:00
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMŠK BK Žiar nad HronomŠH SNVSpišská Nová Ves
9:00
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYoung Angels U17 KošiceŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
9:30
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF NitraŠH gym. TajovskéhoBanská Bystrica
10:00
DL Kadeti
BKM SPU NitraBK Inter BratislavaZŠ Škultétyho, KlokočinaNitra
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠH KoniareňRužomberok
13:00
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK AŠK Slávia TrnavaZŠ nám. MládežeZvolen
14:00
DL Kadeti
BKM Iskra SvitAbovia 96 KošiceIskra Aréna (ŠH)Svit
14:00
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. BystricaZŠ Limbová, SolinkyŽilina
14:00
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieŠKBD Spišská Nová VesZŠ BudatínŽilina
15:00
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaMBA PrievidzaŠH SÚZ, sídl. ZápadLevoča
16:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM LučenecNiké arénaPrievidza
16:00
1.Liga muži
VŠEMvs Karlovka Bratislava BMŠK BK Žiar nad HronomZŠ Majerníkova 62Bratislava
16:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBK Slovan BratislavaŠH DolnočermánskaNitra
17:00
1.Liga muži
BK Dolný KubínAcademic ŽU ŽilinaŠH P.O.HviezdoslavaDolný Kubín
17:00
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia TrnavaŠH Dom športuLevice
17:00
DL Kadetky
MBK RužomberokBAM PopradŠH KoniareňRužomberok
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Levickí PatriotiIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK HandlováŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
1.Liga muži
BKM SPU NitraMŠK Iskra PetržalkaŠH SPUNitra
18:00
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaKB Slávia TU KošiceŠH SÚZ, sídl. ZápadLevoča
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBAM PopradŠC Samaria, VeternáŠamorín
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaAngels arénaKošice
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
Strojár MalackyBSC BLUE Bratislava(MS)

21.10.2018 | nedeľa
9:00
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYoung Angels U16 KošiceŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
10:00
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBK Inter BratislavaŠHLevice
10:00
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaMŠK BK Žiar nad HronomŠH SÚZ, sídl. ZápadLevoča
10:00
DL Kadeti
BKM SPU NitraMBK AŠK Slávia TrnavaZŠ Škultétyho, KlokočinaNitra
10:00
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBA PrievidzaŠH SNVSpišská Nová Ves
10:00
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBKM Junior UKF NitraZŠ nám. MládežeZvolen
10:00
DL Kadetky
MBK RužomberokŠKBD Spišská Nová VesŠH KoniareňRužomberok
11:00
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieBAM PopradZŠ BudatínŽilina
11:00
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia TrnavaŠH gym. TajovskéhoBanská Bystrica
12:30
DL Kadeti
BKM Iskra SvitŠŠK KAC Jednota KošiceIskra Aréna (ŠH)Svit
15:00
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaPU Prešov ISKRA Svit BŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK Rieker COM-therm KomárnoHANT aréna PasienkyBratislava
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
Strojár MalackyBSC YELLOW Bratislava

23.10.2018 | utorok
16:30
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBKM SPU NitraŠHLevice
18:00
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica

24.10.2018 | streda
17:00
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBBK Bánovce nad BebravouHANT aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC PrievidzaMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováPP & TV Raj ŽilinaŠHHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK Inter BratislavaŠHLevice
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK 04 AC LB SNVŠH ARENALučenec

25.10.2018 | štvrtok
17:00
DL Kadetky
BAM PopradYoung Angels U17 KošiceZŠ KomenskéhoPoprad
17:30
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaPiešťanské ČajkyDom športu, Junácka 6Bratislava

26.10.2018 | piatok
19:00
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceKB Slávia TU KošiceŠHLevice

27.10.2018 | sobota
11:30
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceMBK RužomberokŠH Loko, ČermeľskáKošice
16:00
DL Juniori
ŠBK Junior Levice1 BK MichalovceŠHLevice
16:00
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBAM PopradŠH Stará TuráStará Turá
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH P.O.HviezdoslavaDolný Kubín
17:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK Slovan Bratislava (J)ŠH gym. TajovskéhoBanská Bystrica
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBKM LučenecŠH Rosinská cestaŽilina
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Inter Bratislava
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
PU Prešov ISKRA Svit BKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaKB Slávia TU Košice
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBK HandlováIMC Slovakia P. Bystrica
ŽL Starší žiaci
BK MŠK KežmarokBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BKM Dolný Kubín1 BK Michalovce
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaŠBK Junior Levice
Extraliga ženy
BAM PopradYOUNG ANGELS Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenImprove your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)Young Angels U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaCBK 2004 Košice

28.10.2018 | nedeľa
10:30
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK ŠK UMB Banská BystricaDom športu, Junácka 6Bratislava
11:00
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráŠKBD Spišská Nová VesŠH Stará TuráStará Turá
14:00
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBO Spartak Myjava (J)ŠH Stará TuráStará Turá
15:30
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaBK ŠK UMB Banská BystricaZŠ Majerníkova 62Bratislava
18:30
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBK Dolný KubínŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
DL Juniori
ŠKP BBC Banská Bystrica1 BK Michalovce
DL Juniori
BKM Iskra SvitBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
MBK HandlováMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit ABK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria Žilina1 BK Michalovce
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
BKM Dolný KubínAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaŠBK Junior Levice
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF Nitra
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)BKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEMBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)BAM Poprad (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)BK ZŠ Zvolen
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokCBK 2004 Košice

1.11.2018 | štvrtok
10:00
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaMBA PrievidzaZŠ Limbová, SolinkyŽilina

3.11.2018 | sobota
15:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)Dom športu, Junácka 6Bratislava
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoPP & TV Raj Žilina
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaStrojár Malacky
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceBK 04 AC LB SNV
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceMBK Ružomberok
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBAM Poprad
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠBK Šamorín
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
MBK RužomberokŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK Nové Mesto nad Váhom

4.11.2018 | nedeľa
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BK Inter BratislavaStrojár Malacky
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Nové Mesto nad Váhom

5.11.2018 | pondelok
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica

7.11.2018 | streda
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)TYDAM UPJŠ KošiceAngels arénaKošice
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBKM Lučenec

9.11.2018 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK 04 AC LB SNVNiké arénaPrievidza
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaPP & TV Raj Žilina

10.11.2018 | sobota
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráDubček BratislavaŠH Stará TuráStará Turá
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokBK EILAT PU PrešovŠH KoniareňRužomberok
13:30
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad HronomZŠ Limbová, SolinkyŽilina
14:00
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)BKM BardejovAréna PopradPoprad
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra Svit
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
VŠEMvs Karlovka Bratislava BBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Dolný KubínPU Prešov ISKRA Svit B
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceBKM SPU Nitra
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBA Prievidza
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaMBK Handlová
DL Juniori
1 BK MichalovceMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceBKM Iskra Svit A
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBK Inter Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajky
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS Košice
Extraliga ženy
BAM PopradBK Slovan Bratislava
Extraliga ženy
MBK RužomberokBKM Junior UKF Nitra
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)ŽBK Rožňava (J)
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceMBK Stará Turá

11.11.2018 | nedeľa
10:00
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovBAM Poprad (J)ŠH MierBardejov
10:30
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaMBK Stará TuráZŠ Majerníkova 62Bratislava
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovMBK RužomberokŠH SabinovSabinov
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoMBK HandlováMŠH Športová 1Komárno
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Handlová
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaMBA Prievidza
DL Juniori
1 BK MichalovceBKM SPU Nitra
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceBKM Iskra Svit A
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBK Inter Bratislava
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBKM Dolný Kubín
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)Improve your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)Young Angels U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)BK Slovan Bratislava (J)
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceMBK Stará Turá

14.11.2018 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Inter BratislavaŠH SNVSpišská Nová Ves
18:30
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U17 Košice (J)Angels arénaKošice

15.11.2018 | štvrtok
17:00
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNVIskra Aréna (ŠH)Svit

16.11.2018 | piatok
19:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPP & TV Raj ŽilinaNiké arénaPrievidza

17.11.2018 | sobota
14:00
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokBAM Poprad (J)ŠH KoniareňRužomberok
15:00
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U19 Košice (J)ŠH Medická 4Košice
16:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaDubček BratislavaFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
17:00
1.Liga muži
VŠEMvs Karlovka Bratislava BBKM SPU NitraZŠ Majerníkova 62Bratislava
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaBK Dolný Kubín
1.Liga muži
PU Prešov ISKRA Svit BAcademic ŽU Žilina
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaBK Inter Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaAbovia 96 Košice
DL Kadeti
BKM SPU NitraŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)MBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
Strojár MalackyBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBAM Poprad
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBKM Žilina - Závodie
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceMBK Ružomberok
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK ZŠ Zvolen

18.11.2018 | nedeľa
10:00
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)MBK RužomberokZŠ KomenskéhoPoprad
10:00
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)TYDAM UPJŠ KošiceAngels arénaKošice
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BK Inter Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomAbovia 96 Košice
DL Kadetky
ŽBK RožňavaŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceMBK Ružomberok
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBKM Žilina - Závodie
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK ŠKP 08 Banská Bystrica

21.11.2018 | streda
14:30
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokYoung Angels U19 Košice (J)ŠH KoniareňRužomberok
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Svit
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK 04 AC LB SNV

22.11.2018 | štvrtok
16:00
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBAM PopradŠH KoniareňRužomberok

24.11.2018 | sobota
19:15
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaBK Slovan Bratislava (J)ZŠ Majerníkova 62Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBKM Lučenec
1.Liga muži
BKM SPU NitraBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
BK Dolný KubínKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
VŠEMvs Karlovka Bratislava BMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaPU Prešov ISKRA Svit B
DL Juniori
MBK HandlováKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BKM Iskra SvitŠBK Junior Levice
DL Juniori
BKM SPU NitraIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
MBA Prievidza1 BK Michalovce
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit A
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBK Inter Bratislava
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BKM Dolný KubínBK MŠK Kežmarok
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK Slovan Bratislava
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské Čajky
Extraliga ženy
BAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)Improve your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)BKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradYoung Angels U15 Košice

25.11.2018 | nedeľa
16:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)Dubček BratislavaDom športu, Junácka 6Bratislava
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBK Handlová1 BK Michalovce
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BKM Iskra SvitŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBA PrievidzaKB Slávia TU Košice
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BKM Dolný KubínBKM Iskra Svit A
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK MŠK Kežmarok
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)BAM Poprad (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovYoung Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK ZŠ Zvolen
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KETYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)MBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradCBK 2004 Košice

27.11.2018 | utorok
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBKM Junior UKF Nitra

28.11.2018 | streda
17:00
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovYoung Angels U17 Košice (J)ŠH MierBardejov
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Inter Bratislava
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaŠBK Junior Levice
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
MBK HandlováMBA Prievidza
DL Juniori
KB Slávia TU Košice1 BK Michalovce

30.11.2018 | piatok
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK Levickí Patrioti

1.12.2018 | sobota
17:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK HandlováŠH Rosinská cestaŽilina
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBKM SPU Nitra
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Dolný Kubín
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomVŠEMvs Karlovka Bratislava B
1.Liga muži
PU Prešov ISKRA Svit BŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceAbovia 96 Košice
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit
DL Kadeti
Strojár MalackyBKM SPU Nitra
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaŠBK Šamorín
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
BAM PopradBKM Žilina - Závodie
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesMBK Ružomberok
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK Nové Mesto nad Váhom

2.12.2018 | nedeľa
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
MBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
Strojár MalackyŠBK Junior Levice
Extraliga ženy
BAM PopradPiešťanské Čajky
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBKM Žilina - Závodie
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
BAM PopradMBK Ružomberok

5.12.2018 | streda
18:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraPiešťanské ČajkyŠH DolnočermánskaNitra
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK 04 AC LB SNV
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK Slovan Bratislava

8.12.2018 | sobota
15:00
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceYoung Angels U15 KošiceZŠ JuhoslovanskáKošice
17:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH Rosinská cestaŽilina
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Inter Bratislava
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
1 BK MichalovceIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBA Prievidza
DL Juniori
BKM SPU NitraŠBK Junior Levice
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK Handlová
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceBKM Dolný Kubín
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit A
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceMBK Victoria Žilina
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Extraliga ženy
BAM PopradMBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaImprove your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)Dubček Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)ŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TurኊK Žilina - Budatín (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)Young Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK ZŠ Zvolen
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesBK AŠK Slávia Trnava

9.12.2018 | nedeľa
DL Juniori
1 BK MichalovceMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BKM SPU NitraŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBA Prievidza
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK Handlová
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceBKM Dolný Kubín
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceMBK Victoria Žilina
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBKM Junior UKF Nitra
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaBO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokBKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)BAM Poprad (J)
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava

10.12.2018 | pondelok
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)Young Angels U19 Košice (J)Angels arénaKošice

15.12.2018 | sobota
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenBO Spartak Myjava (J)ZŠ nám. MládežeZvolen
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠH SabinovSabinov
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiPP & TV Raj Žilina
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
BK Dolný KubínŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
KB Slávia TU KošicePU Prešov ISKRA Svit B
DL Kadeti
BKM SPU NitraBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
Strojár MalackyMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBK Inter Bratislava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaAbovia 96 Košice
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaŠŠK KAC Jednota Košice
Extraliga ženy
BAM PopradŠBK Šamorín
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaYOUNG ANGELS Košice
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBKM Žilina - Závodie
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBAM Poprad

16.12.2018 | nedeľa
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)BK Slovan Bratislava (J)ZŠ BudatínŽilina
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)BK ZŠ ZvolenŠHMyjava
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBA Prievidza
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaAbovia 96 Košice
DL Kadeti
BKM SPU NitraBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
ŽBK RožňavaMBK Ružomberok
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBAM Poprad

19.12.2018 | streda
14:30
DL Juniori
MBK HandlováBKM SPU NitraŠHHandlová
17:00
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia TrnavaHANT aréna PasienkyBratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS Košice

20.12.2018 | štvrtok
15:30
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM SPU NitraNiké arénaPrievidza
16:30
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. BystricaŠHLevice
17:00
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM PopradŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica

21.12.2018 | piatok
17:00
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P. BystricaŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)BKM BardejovAngels arénaKošice
20:00
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK Karlovka BratislavaNiké arénaPrievidza

22.12.2018 | sobota
DL Juniori
BK 04 AC LB SNV1 BK Michalovce
DL Juniori
BKM Iskra SvitKB Slávia TU Košice
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBK HandlováMBK Karlovka Bratislava
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK Slovan Bratislava
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)MBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďYoung Angels U15 Košice

23.12.2018 | nedeľa
DL Juniori
BKM Iskra Svit1 BK Michalovce
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVKB Slávia TU Košice
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava (J)
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďCBK 2004 Košice

29.12.2018 | sobota
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Rieker COM-therm Komárno

5.1.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK Handlová
DL Kadeti
BK Inter BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)MBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaStrojár Malacky
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBK Slovenský Orol Levoča
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínPiešťanské Čajky
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava
Extraliga ženy
BAM PopradBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
MBK RužomberokYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Klokani Ivanka pri Dunaji

6.1.2019 | nedeľa
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)Strojár Malacky
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
MBK RužomberokYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BAM PopradŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK Klokani Ivanka pri Dunaji

9.1.2019 | streda
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEAngels arénaKošice
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBC Prievidza

10.1.2019 | štvrtok
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBAM Poprad

12.1.2019 | sobota
15:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenDubček BratislavaZŠ nám. MládežeZvolen
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK 04 AC LB SNV
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaVŠEMvs Karlovka Bratislava B
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
PU Prešov ISKRA Svit BBK Dolný Kubín
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBA Prievidza
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaMBK Handlová
DL Juniori
1 BK MichalovceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
BKM SPU NitraBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit AAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
BK MŠK Kežmarok1 BK Michalovce
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BKM Dolný KubínBK 04 AC LB SNV
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraMBK Ružomberok
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠBK Šamorín
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)MBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráImprove your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)Young Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica

13.1.2019 | nedeľa
10:30
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokYoung Angels U15 KošiceŠH KoniareňRužomberok
12:30
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaBK ZŠ ZvolenZŠ Majerníkova 62Bratislava
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza
DL Juniori
BKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
1 BK MichalovceŠBK Junior Levice
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBK Handlová
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BK MŠK KežmarokAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit A1 BK Michalovce
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)BAM Poprad (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)BO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)MBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica

16.1.2019 | streda
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica

19.1.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC Prievidza
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
BKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
Strojár MalackyBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVAbovia 96 Košice

20.1.2019 | nedeľa
DL Kadeti
Strojár MalackyMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
BKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaAbovia 96 Košice

23.1.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBKM Lučenec

26.1.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBA PrievidzaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
BKM SPU Nitra1 BK Michalovce
DL Juniori
BKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBK HandlováŠBK Junior Levice
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)ŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovYoung Angels U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)Dubček Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad (J)
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava

27.1.2019 | nedeľa
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBK HandlováŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
MBK Karlovka Bratislava1 BK Michalovce
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BKM SPU NitraKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaŠŠK Žilina - Budatín (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)Young Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK ZŠ Zvolen
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)Improve your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)MBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK AŠK Slávia Trnava

1.2.2019 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC Prievidza

2.2.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceMBA Prievidza
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom

3.2.2019 | nedeľa
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouStrojár Malacky
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceMBA Prievidza

6.2.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK 04 AC LB SNV

9.2.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK Handlová
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaBKM Iskra Svit
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBA Prievidza
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
1 BK MichalovceMBK Handlová
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBK Karlovka Bratislava
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBAM Poprad

10.2.2019 | nedeľa
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBK Handlová
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra
DL Juniori
1 BK MichalovceMBA Prievidza
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaBK 04 AC LB SNV
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves

2.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Svit
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK 04 AC LB SNV

6.3.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK Rieker COM-therm Komárno

9.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC Prievidza

16.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBKM Lučenec

20.3.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPP & TV Raj Žilina

23.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Levickí Patrioti

27.3.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV

30.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBC Prievidza

17.10.2019 | štvrtok
18:00
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceŠŠK KAC Jednota KošiceSPŠ DopravnáKošice