Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program TV zápasov

všetky kategórie

9.6.2019 | nedeľa
12:30
M-SR Mladší mini
ŠBK GALAXY yellow KošiceMBA PrievidzaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
12:00
M-SR Mladšie mini
BKM Žilina-ZávodieŠBK ŠamorínZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV
10:15
M-SR Mladší mini
BK Inter BratislavaŠBK GALAXY orange KošiceŠH ARENALučenec
LIVE
TV
10:15
M-SR Mladšie mini
CBK 2008 KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV
8:30
M-SR Mladší mini
BSC BratislavaAKAPO LučenecŠH ARENALučenec
LIVE
TV
8:30
M-SR Mladšie mini
Young Angels YELLOW KošiceBK Klokani Ivanka priDunajiZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV

8.6.2019 | sobota
17:45
M-SR Mladší mini
ŠBK GALAXY orange KošiceŠBK GALAXY yellow KošiceŠH ARENALučenec
LIVE
TV
17:45
M-SR Mladšie mini
BK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Žilina-ZávodieZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV
16:00
M-SR Mladší mini
AKAPO LučenecBK Inter BratislavaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
16:00
M-SR Mladšie mini
BK Klokani Ivanka priDunajiCBK 2008 KošiceZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV
14:15
M-SR Mladší mini
MBA PrievidzaBSC BratislavaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
14:15
M-SR Mladšie mini
ŠBK ŠamorínYoung Angels YELLOW KošiceZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV
12:30
M-SR Mladší mini
ŠBK GALAXY yellow KošiceAKAPO LučenecŠH ARENALučenec
LIVE
TV
12:00
M-SR Mladšie mini
BKM Žilina-ZávodieBK Klokani Ivanka priDunajiZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV
10:15
M-SR Mladší mini
BK Inter BratislavaBSC BratislavaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
10:15
M-SR Mladšie mini
CBK 2008 KošiceYoung Angels YELLOW KošiceZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV
8:30
M-SR Mladší mini
ŠBK GALAXY orange KošiceMBA PrievidzaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
8:30
M-SR Mladšie mini
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK ŠamorínZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV

7.6.2019 | piatok
17:45
M-SR Mladší mini
BSC BratislavaŠBK GALAXY yellow KošiceŠH ARENALučenec
LIVE
TV
17:45
M-SR Mladšie mini
Young Angels YELLOW KošiceBKM Žilina-ZávodieZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV
16:00
M-SR Mladší mini
AKAPO LučenecŠBK GALAXY orange KošiceŠH ARENALučenec
LIVE
TV
16:00
M-SR Mladšie mini
BK Klokani Ivanka priDunajiBK ŠKP 08 Banská BystricaZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV
14:15
M-SR Mladšie mini
ŠBK ŠamorínCBK 2008 KošiceZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV
12:30
M-SR Mladší mini
ŠBK GALAXY orange KošiceBSC BratislavaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
12:30
M-SR Mladšie mini
BK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels YELLOW KošiceZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV
10:15
M-SR Mladší mini
AKAPO LučenecMBA PrievidzaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
10:15
M-SR Mladšie mini
BK Klokani Ivanka priDunajiŠBK ŠamorínZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV
8:30
M-SR Mladší mini
ŠBK GALAXY yellow KošiceBK Inter BratislavaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
8:30
M-SR Mladšie mini
BKM Žilina-ZávodieCBK 2008 KošiceZŠ Limbová, SolinkyŽilina
TV

2.6.2019 | nedeľa
13:00
M-SR Žiaci
ŠBK Handlová ABK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
12:30
M-SR Žiačky
CBK 2005 KošicePiešťanské ČajočkyZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
12:20
M-SR Staršie mini
ŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská BystricaŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
11:00
M-SR Žiaci
BKM Istra SvitRIM Basket KošiceIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
11:00
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenYoung Angels U17 KošiceAngels arénaKošice
LIVE
TV
10:45
M-SR Žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan BratislavaZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
10:40
M-SR Staršie mini
Young Angels BLUE KošiceBAM PopradŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
9:00
M-SR Žiaci
BKM SPU NitraMBA PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
9:00
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels U16 KošiceAngels arénaKošice
LIVE
TV
9:00
M-SR Žiačky
Young Angels U14 KošiceMBK RužomberokZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
9:00
M-SR Staršie mini
MBK Stará TuráMBK RužomberokŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV

1.6.2019 | sobota
19:00
M-SR Žiaci
RIM Basket KošiceŠBK Handlová AIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
18:00
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaAngels arénaKošice
LIVE
TV
17:50
M-SR Staršie mini
BAM PopradŠBK ŠamorínŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
17:45
M-SR Žiačky
BK Slovan BratislavaCBK 2005 KošiceZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
17:00
M-SR Žiaci
MBA PrievidzaBKM Istra SvitIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
16:10
M-SR Staršie mini
MBK RužomberokYoung Angels BLUE KošiceŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
16:00
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBK ZŠ ZvolenAngels arénaKošice
LIVE
TV
16:00
M-SR Žiačky
MBK RužomberokBK AŠK Slávia TrnavaZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
15:00
M-SR Žiaci
BK Inter BratislavaBKM SPU NitraIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
14:30
M-SR Staršie mini
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Stará TuráŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
14:15
M-SR Žiačky
Piešťanské ČajočkyYoung Angels U14 KošiceZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
13:00
M-SR Žiaci
ŠBK Handlová AMBA PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
12:30
M-SR Žiačky
CBK 2005 KošiceMBK RužomberokZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
12:20
M-SR Staršie mini
ŠBK ŠamorínMBK RužomberokŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
12:00
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceŠBK Junior LeviceŠHLevice
LIVE
TV
11:00
M-SR Žiaci
BKM Istra SvitBKM SPU NitraIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
10:45
M-SR Žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U14 KošiceZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
10:40
M-SR Staršie mini
Young Angels BLUE KošiceMBK Stará TuráŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
9:30
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria ŽilinaŠHLevice
LIVE
TV
9:00
M-SR Žiaci
RIM Basket KošiceBK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
9:00
M-SR Žiačky
BK Slovan BratislavaPiešťanské ČajočkyZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
9:00
M-SR Staršie mini
BAM PopradBK ŠKP 08 Banská BystricaŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV

31.5.2019 | piatok
19:00
M-SR Žiaci
BKM SPU NitraŠBK Handlová AIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
18:30
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. BystricaŠHLevice
LIVE
TV
18:30
M-SR Žiačky
Young Angels U14 KošiceCBK 2005 KošiceZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
18:15
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK ZŠ ZvolenAngels arénaKošice
LIVE
TV
17:40
M-SR Staršie mini
MBK Stará TuráŠBK ŠamorínŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
17:00
M-SR Žiaci
MBA PrievidzaRIM Basket KošiceIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
16:45
M-SR Žiačky
MBK RužomberokBK Slovan BratislavaZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
16:00
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceYoung Angels U16 KošiceAngels arénaKošice
LIVE
TV
16:00
M-SR Staršie mini
MBK RužomberokBAM PopradŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
15:30
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaKB Slávia TU KošiceŠHLevice
LIVE
TV
15:00
M-SR Žiaci
BK Inter BratislavaBKM Istra SvitIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
15:00
M-SR Žiačky
Piešťanské ČajočkyBK AŠK Slávia TrnavaZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
14:20
M-SR Staršie mini
BK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels BLUE KošiceŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
13:00
M-SR Žiaci
RIM Basket KošiceBKM SPU NitraIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
13:00
M-SR Žiačky
BK Slovan BratislavaYoung Angels U14 KošiceZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
12:40
M-SR Staršie mini
BAM PopradMBK Stará TuráŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
11:15
M-SR Žiačky
MBK RužomberokPiešťanské ČajočkyZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
11:00
M-SR Žiaci
MBA PrievidzaBK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
TV
10:40
M-SR Staršie mini
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská BystricaŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
9:00
M-SR Žiačky
CBK 2005 KošiceBK AŠK Slávia TrnavaZŠ JuhoslovanskáKošice
TV
9:00
M-SR Staršie mini
ŠBK ŠamorínYoung Angels BLUE KošiceŠC Samaria, VeternáŠamorín
TV
8:45
M-SR Žiaci
ŠBK Handlová ABKM Istra SvitIskra Aréna (ŠH)Svit
TV

30.5.2019 | štvrtok
18:30
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria ŽilinaŠHLevice
LIVE
TV
15:30
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaKB Slávia TU KošiceŠHLevice
LIVE
TV

26.5.2019 | nedeľa
16:30
M-SR Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)Young Angels U17 Košice (J)Angels arénaKošice
LIVE
TV
14:00
M-SR Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)Angels arénaKošice
LIVE
TV
11:30
M-SR Mladší žiaci
BK Lokomotíva SereďMŠK BK Žiar nad HronomŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
11:30
M-SR Mladšie žiačky
Young Angels YELLOW KošiceBAM PopradAngels arénaKošice
TV
10:00
M-SR Mladší žiaci
MBA PrievidzaABOVIA 96 KošiceŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
10:00
M-SR Mladšie žiačky
Piešťanské ČajočkyŠBK GREEN ŠamorínAngels arénaKošice
TV
8:30
M-SR Mladší žiaci
BA ČaňaBK Inter BratislavaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
8:30
M-SR Mladšie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK RužomberokAngels arénaKošice
TV

25.5.2019 | sobota
18:00
M-SR Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)Young Angels U17 Košice (J)Angels arénaKošice
LIVE
TV
16:30
M-SR Mladší žiaci
ABOVIA 96 KošiceBK Lokomotíva SereďŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
15:30
M-SR Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)Angels arénaKošice
LIVE
TV
15:00
M-SR Mladší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBK Inter BratislavaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
13:30
M-SR Mladší žiaci
MBA PrievidzaBA ČaňaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
12:00
M-SR Mladší žiaci
BK Inter BratislavaABOVIA 96 KošiceŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
12:00
M-SR Mladšie žiačky
Young Angels YELLOW KošiceŠBK GREEN ŠamorínAngels arénaKošice
TV
10:30
M-SR Mladší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBA PrievidzaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
10:30
M-SR Mladšie žiačky
BAM PopradBK AŠK Slávia TrnavaAngels arénaKošice
TV
9:00
M-SR Mladší žiaci
BA ČaňaMŠK BK Žiar nad HronomŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
9:00
M-SR Mladšie žiačky
Piešťanské ČajočkyMBK RužomberokAngels arénaKošice
TV

24.5.2019 | piatok
19:00
M-SR Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)BAM Poprad (J)Angels arénaKošice
LIVE
TV
17:00
M-SR Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)Angels arénaKošice
LIVE
TV
16:45
M-SR Mladší žiaci
MBA PrievidzaBK Inter BratislavaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
15:15
M-SR Mladší žiaci
BK Lokomotíva SereďBA ČaňaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
15:00
M-SR Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)Angels arénaKošice
LIVE
TV
13:45
M-SR Mladší žiaci
ABOVIA 96 KošiceMŠK BK Žiar nad HronomŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
13:00
M-SR Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)BO Spartak Myjava (J)Angels arénaKošice
LIVE
TV
12:15
M-SR Mladší žiaci
BK Inter BratislavaBK Lokomotíva SereďŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
10:45
M-SR Mladší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBA PrievidzaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV
8:45
M-SR Mladší žiaci
BA ČaňaABOVIA 96 KošiceŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
TV

22.5.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Inter BratislavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

18.5.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBC PrievidzaEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

15.5.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Inter BratislavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

11.5.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBC PrievidzaEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

7.5.2019 | utorok
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí PatriotiNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

5.5.2019 | nedeľa
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC PrievidzaŠHLevice
LIVE
TV

1.5.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí PatriotiNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

27.4.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaIskra SvitEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC PrievidzaŠHLevice
LIVE
TV

24.4.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí PatriotiNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

20.4.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC PrievidzaŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaIskra SvitEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

18.4.2019 | štvrtok
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK HandlováŠHLevice
LIVE
TV
16:30
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm KomárnoNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

17.4.2019 | streda
19:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS KošiceŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

16.4.2019 | utorok
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC PrievidzaMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Levickí PatriotiŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaIskra SvitŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV

13.4.2019 | sobota
18:30
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK HandlováŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPP & TV Raj ŽilinaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNVEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm KomárnoNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan BratislavaŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠBK ŠamorínAngels arénaKošice
LIVE
TV

10.4.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Levickí PatriotiŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaIskra SvitŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Inter BratislavaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC PrievidzaMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradBKM Junior UKF NitraAréna PopradPoprad
LIVE
TV

6.4.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPP & TV Raj ŽilinaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBAM PopradŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV
16:30
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm KomárnoNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

5.4.2019 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK HandlováŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNVEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

3.4.2019 | streda
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské ČajkyAngels arénaKošice
LIVE
TV

30.3.2019 | sobota
18:30
Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováMBK Rieker COM-therm KomárnoŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBC PrievidzaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra SvitŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Inter BratislavaŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV

27.3.2019 | streda
19:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínMBK RužomberokŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNVEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK HandlováŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiPP & TV Raj ŽilinaŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBKM Junior UKF NitraDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské ČajkyAngels arénaKošice
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM PopradŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

23.3.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Inter BratislavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK HandlováIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Levickí PatriotiŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BAM PopradBK ŠKP 08 Banská BystricaAréna PopradPoprad
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

21.3.2019 | štvrtok
19:45
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBK Slovan BratislavaŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV

20.3.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC PrievidzaŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPP & TV Raj ŽilinaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaIskra SvitEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK 04 AC LB SNVMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV

16.3.2019 | sobota
19:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm KomárnoNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBKM LučenecŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK Levickí PatriotiEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
17:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK HandlováŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV

13.3.2019 | streda
19:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraŠBK ŠamorínŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaMBK RužomberokDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské ČajkyŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradYOUNG ANGELS KošiceAréna PopradPoprad
LIVE
TV

9.3.2019 | sobota
19:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBKM Junior UKF NitraŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Inter BratislavaMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK 04 AC LB SNVŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiIskra SvitŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC PrievidzaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBAM PopradAngels arénaKošice
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská BystricaDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK Slovan BratislavaŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

6.3.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPP & TV Raj ŽilinaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBKM LučenecEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK HandlováNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK Rieker COM-therm KomárnoŠHLevice
LIVE
TV

3.3.2019 | nedeľa
16:00
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBKM Junior UKF NitraDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV

2.3.2019 | sobota
18:30
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoIskra SvitMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Inter BratislavaŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Levickí PatriotiŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM PopradŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS KošiceŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
17:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK 04 AC LB SNVŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV

27.2.2019 | streda
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceMBK RužomberokAngels arénaKošice
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠBK ŠamorínDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

24.2.2019 | nedeľa
18:00
Extraliga ženy
BAM PopradBKM Junior UKF NitraAréna PopradPoprad
LIVE
TV

23.2.2019 | sobota
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínMBK RužomberokŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV

21.2.2019 | štvrtok
17:30
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská BystricaDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV

17.2.2019 | nedeľa
18:00
SP Muži
BK Inter BratislavaBK Levickí PatriotiEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
15:30
SP Ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
13:00
SP Ženy
ŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS KošiceEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

16.2.2019 | sobota
20:15
SP Muži
BK Levickí PatriotiBK 04 AC LB SNVEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
SP Muži
BK Inter BratislavaBC PrievidzaEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
15:30
SP Ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské ČajkyEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
13:00
SP Ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

15.2.2019 | piatok
20:15
SP Muži
Iskra SvitBK 04 AC LB SNVEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
SP Muži
BK Inter BratislavaMŠK BO HolíčEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
15:30
SP Muži
BK Levickí PatriotiMBK Rieker COM-therm KomárnoEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
13:00
SP Muži
PP & TV Raj ŽilinaBC PrievidzaEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

13.2.2019 | streda
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradBK ŠKP 08 Banská BystricaAréna PopradPoprad
LIVE
TV

10.2.2019 | nedeľa
16:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV

9.2.2019 | sobota
19:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK HandlováŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK 04 AC LB SNVIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPP & TV Raj ŽilinaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBKM LučenecMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBAM PopradDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV

6.2.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM LučenecIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaPP & TV Raj ŽilinaEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoMBK HandlováMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK 04 AC LB SNVNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

5.2.2019 | utorok
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

2.2.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Inter BratislavaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBKM LučenecŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠBK ŠamorínAngels arénaKošice
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBK Slovan BratislavaŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV

1.2.2019 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV

30.1.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Levickí PatriotiŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV

26.1.2019 | sobota
19:30
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBAM PopradŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováIskra SvitŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK 04 AC LB SNVŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoPP & TV Raj ŽilinaMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBC PrievidzaEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínPiešťanské ČajkyŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS KošiceŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

24.1.2019 | štvrtok
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan BratislavaŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

23.1.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí PatriotiNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBKM LučenecŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV

20.1.2019 | nedeľa
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF NitraŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
16:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské ČajkyAngels arénaKošice
LIVE
TV

19.1.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováPP & TV Raj ŽilinaŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC PrievidzaMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK 04 AC LB SNVŠH ARENALučenec
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

18.1.2019 | piatok
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradBK Slovan BratislavaAréna PopradPoprad
LIVE
TV

16.1.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK Inter BratislavaŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská BystricaDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

12.1.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Levickí PatriotiIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM LučenecNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK 04 AC LB SNVŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠBK ŠamorínAngels arénaKošice
LIVE
TV
15:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraMBK RužomberokŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV

11.1.2019 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK Rieker COM-therm KomárnoEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

10.1.2019 | štvrtok
17:30
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBAM PopradDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV

9.1.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaIskra SvitŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Inter BratislavaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBC PrievidzaŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Levickí PatriotiMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV

5.1.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK HandlováEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBKM LučenecŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVPP & TV Raj ŽilinaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínPiešťanské ČajkyŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradBKM Junior UKF NitraAréna PopradPoprad
LIVE
TV
15:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan BratislavaŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

29.12.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Levickí PatriotiŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVIskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBC PrievidzaŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH ARENALučenec
LIVE
TV

22.12.2018 | sobota
19:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV

21.12.2018 | piatok
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBAM PopradAngels arénaKošice
LIVE
TV

19.12.2018 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM LučenecIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Inter BratislavaŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováMBK Rieker COM-therm KomárnoŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBC PrievidzaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK Slovan BratislavaDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS KošiceŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

16.12.2018 | nedeľa
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

15.12.2018 | sobota
19:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaYOUNG ANGELS KošiceŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiPP & TV Raj ŽilinaŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNVEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK HandlováŠH ARENALučenec
LIVE
TV
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradŠBK ŠamorínAréna PopradPoprad
LIVE
TV
15:00
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBKM Junior UKF NitraDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV

12.12.2018 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

9.12.2018 | nedeľa
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBKM Junior UKF NitraAngels arénaKošice
LIVE
TV

8.12.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK HandlováIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Levickí PatriotiŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Inter BratislavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská BystricaŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradMBK RužomberokAréna PopradPoprad
LIVE
TV
17:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV

5.12.2018 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaIskra SvitEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK 04 AC LB SNVMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC PrievidzaŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPP & TV Raj ŽilinaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraPiešťanské ČajkyŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK Slovan BratislavaAngels arénaKošice
LIVE
TV

2.12.2018 | nedeľa
16:00
Extraliga ženy
BAM PopradPiešťanské ČajkyAréna PopradPoprad
LIVE
TV

1.12.2018 | sobota
19:00
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaŠBK ŠamorínDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm KomárnoNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBKM LučenecŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
17:30
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK HandlováŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

30.11.2018 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK Levickí PatriotiEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

28.11.2018 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiIskra SvitŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC PrievidzaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Inter BratislavaMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK HandlováŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

27.11.2018 | utorok
19:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBKM Junior UKF NitraŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV

25.11.2018 | nedeľa
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK Rieker COM-therm KomárnoŠHLevice
LIVE
TV

24.11.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPP & TV Raj ŽilinaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBKM LučenecEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK HandlováNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské ČajkyAngels arénaKošice
LIVE
TV
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradBK ŠKP 08 Banská BystricaAréna PopradPoprad
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK Slovan BratislavaŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

21.11.2018 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoIskra SvitMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Inter BratislavaŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK 04 AC LB SNVŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Levickí PatriotiŠH ARENALučenec
LIVE
TV

17.11.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK 04 AC LB SNVIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK HandlováŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBKM LučenecMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV

16.11.2018 | piatok
19:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPP & TV Raj ŽilinaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

14.11.2018 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Inter BratislavaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

11.11.2018 | nedeľa
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoMBK HandlováMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV

10.11.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra SvitŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské ČajkyŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokBKM Junior UKF NitraŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradBK Slovan BratislavaAréna PopradPoprad
LIVE
TV

9.11.2018 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaPP & TV Raj ŽilinaEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK 04 AC LB SNVNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

8.11.2018 | štvrtok
19:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS KošiceŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV

7.11.2018 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Levickí PatriotiŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBKM LučenecŠHHandlová
LIVE
TV

5.11.2018 | pondelok
17:00
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská BystricaDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV

3.11.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováIskra SvitŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK 04 AC LB SNVŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoPP & TV Raj ŽilinaMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBC PrievidzaEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceMBK RužomberokAngels arénaKošice
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠBK ŠamorínDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
16:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBAM PopradŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV

28.10.2018 | nedeľa
16:30
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF NitraŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

27.10.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí PatriotiNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBKM LučenecŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradYOUNG ANGELS KošiceAréna PopradPoprad
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH P.O.HviezdoslavaDolný Kubín
LIVE
TV

25.10.2018 | štvrtok
17:30
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaPiešťanské ČajkyDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV

24.10.2018 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK 04 AC LB SNVŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK Inter BratislavaŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováPP & TV Raj ŽilinaŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC PrievidzaMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV

21.10.2018 | nedeľa
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK Rieker COM-therm KomárnoEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

20.10.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK HandlováŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Levickí PatriotiIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBAM PopradŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaAngels arénaKošice
LIVE
TV
16:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM LučenecNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
16:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBK Slovan BratislavaŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV

17.10.2018 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBC PrievidzaŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Levickí PatriotiMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaIskra SvitŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Inter BratislavaŠH ARENALučenec
LIVE
TV

14.10.2018 | nedeľa
17:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraYOUNG ANGELS KošiceŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV

13.10.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBKM LučenecŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVPP & TV Raj ŽilinaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK HandlováEUROVEA aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK ŠamorínŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokBAM PopradŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

11.10.2018 | štvrtok
17:30
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaYOUNG ANGELS KošiceDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV

10.10.2018 | streda
19:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínMBK RužomberokŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV

9.10.2018 | utorok
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH ARENALučenec
LIVE
TV

6.10.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVIskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Levickí PatriotiŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK RužomberokŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBAM PopradDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK Slovan BratislavaŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
17:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBC PrievidzaŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV

3.10.2018 | streda
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBKM Junior UKF NitraDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

29.9.2018 | sobota
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
16:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM PopradŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

28.9.2018 | piatok
19:30
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraŠBK ŠamorínŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV

27.9.2018 | štvrtok
16:30
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaMBK RužomberokDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV