Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

11.12.2019 | streda
14:30
DL Juniori
Inter BratislavaMBK Victoria ŽilinaEurovia aréna PasienkyBratislava
17:30
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceKB KošiceSPŠ DopravnáKošice
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceMBK Rieker COM-therm KomárnoŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVInter BratislavaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM LučenecIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaMBK Baník HandlováŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceMBK RužomberokAngels arénaKošice
LIVE
TV

12.12.2019 | štvrtok
16:00
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYoung Angels U17 KošiceŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
18:30
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiMBK Stará TuráZŠ SNP 3Ivanka pri Dunaji

13.12.2019 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaPATRIOTI LeviceEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Lokomotíva SereďZŠ HôrkaNitra

14.12.2019 | sobota
10:00
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVTYDAM UPJŠ KošiceŠH Markušovská cestaSpišská Nová Ves
13:00
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Slovan BratislavaZŠ HôrkaNitra
13:30
DL Kadetky
MBK RužomberokMBK Stará TuráŠH KoniareňRužomberok
14:00
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceMBK Victoria ŽilinaSPŠ DopravnáKošice
14:00
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaInter BratislavaŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
14:00
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBK Lokomotíva SereďŠH-Rates arénaZvolen
14:00
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia TrnavaŠH gym. TajovskéhoBanská Bystrica
14:30
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMBK Victoria ŽilinaZŠ Majerníkova 62Bratislava
14:30
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBBK Bánovce nad BebravouSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď
15:00
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceMBK Liptovský MikulᚊH Medická 4Košice
16:00
1.Liga muži
BKM SPU NitraMŠK Iskra PetržalkaŠH SPUNitra
16:00
DL Kadeti
Diawin KošiceBKM Iskra SvitŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
16:00
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBSC BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
16:00
DL Kadeti
1 BK MichalovceBK 04 AC LB SNVGPH MasarykovaMichalovce
16:00
DL Kadetky
BAM PopradTYDAM UPJŠ KošiceZŠ KomenskéhoPoprad
17:00
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BAcademic ŽU ŽilinaŠH Rosinská cestaŽilina
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
17:00
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceYoung Angels U16 KošiceZŠ JuhoslovanskáKošice
17:00
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBKM BardejovŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Slávia ŽilinaMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBK 04 AC LB SNVŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Dubček BratislavaPiešťanské ČajkyZŠ Majerníkova 62Bratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS KošiceŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
DL Kadeti
ŠBK HandlováMBA Prievidza

15.12.2019 | nedeľa
8:30
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomInter BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
9:00
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaBSC BratislavaŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
9:00
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceMBK Liptovský MikulášSPŠ DopravnáKošice
10:00
DL Kadeti
1 BK MichalovceBKM Iskra SvitGPH MasarykovaMichalovce
10:00
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceMBK Victoria ŽilinaŠH Medická 4Košice
10:00
DL Kadeti
Diawin KošiceBK 04 AC LB SNVŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
10:00
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBBK Bánovce nad BebravouZŠ Majerníkova 62Bratislava
10:00
DL Kadetky
MBK RužomberokBK AŠK Slávia TrnavaŠH KoniareňRužomberok
10:00
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYoung Angels U16 KošiceŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
10:00
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceYoung Angels U17 KošiceZŠ JuhoslovanskáKošice
10:00
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBK Slovan BratislavaŠH-Rates arénaZvolen
10:00
DL Kadetky
BAM PopradBKM BardejovZŠ KomenskéhoPoprad
10:30
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior LeviceSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď
11:00
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P. BystricaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
11:00
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BBK Slovenský Orol LevočaIskra Aréna (ŠH)Svit
11:00
1.Liga muži
BK Dolný KubínKB Slávia TU KošiceŠH P.O.HviezdoslavaDolný Kubín
15:00
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesTYDAM UPJŠ KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
16:00
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaŠBK Junior-Patrioti LeviceŠH DomkárskaBratislava
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPATRIOTI LeviceŠH ARENALučenec
LIVE
TV
DL Kadeti
MBA PrievidzaŠBK HandlováZŠ S.ChalupkuPrievidza

17.12.2019 | utorok
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

18.12.2019 | streda
16:30
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceBK 04 AC LB SNVŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
17:00
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráŠBK Handlová (MS)ŠH Stará TuráStará Turá
18:00
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P.BystricaŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské ČajkyAngels arénaKošice

19.12.2019 | štvrtok
17:00
DL Kadeti
1 BK MichalovceDiawin KošiceGPH MasarykovaMichalovce
17:00
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaMŠK BK Žiar nad HronomŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica

20.12.2019 | piatok
16:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ŽBK RožňavaŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
19:30
DL Juniori
BKM Iskra SvitBSC BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit

21.12.2019 | sobota
10:00
DL Juniori
BKM Iskra SvitInter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
10:30
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBKM SPU NitraŠH Rosinská cestaŽilina
11:00
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaŠBK Junior LeviceZŠ Majerníkova 62Bratislava
14:00
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaMBK Victoria ŽilinaŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
14:00
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Klokani Ivanka pri DunajiŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
15:00
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceŠKBD Spišská Nová VesŠH Loko, ČermeľskáKošice
15:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyBK Slovan BratislavaDiplomat arénaPiešťany
15:30
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH Stará TuráStará Turá
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská BystricaDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga ženy
Dubček BratislavaŠBK ŠamorínZŠ Majerníkova 62Bratislava
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaŠBK Junior Levice
DL Juniori
BK MŠK KežmarokInter Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceBK 04 AC LB SNV
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)BAM Poprad

22.12.2019 | nedeľa
10:00
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaBK Junior KomárnoZŠ Majerníkova 62Bratislava
10:00
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBAM PopradŠH Loko, ČermeľskáKošice
10:00
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan BratislavaŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
10:30
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyBK Klokani Ivanka pri DunajiDiplomat arénaPiešťany
16:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBC PrievidzaEurovia aréna PasienkyBratislava
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BK MŠK KežmarokBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)ŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaŽBK Rožňava (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)MBK Stará Turá

28.12.2019 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH ARENALučenec
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPATRIOTI LeviceNiké arénaPrievidza
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBK 04 AC LB SNVŠH Rosinská cestaŽilina

30.12.2019 | pondelok
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaIskra SvitEurovia aréna PasienkyBratislava

4.1.2020 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC Prievidza
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
BSC BratislavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBA Prievidza
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouŠBK Handlová

5.1.2020 | nedeľa
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceBK Slávia Žilina B
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBK Dolný Kubín
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBA Prievidza
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceKB Košice
DL Kadeti
BSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceŠBK Handlová

7.1.2020 | utorok
19:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínPiešťanské ČajkyŠC Samaria, VeternáŠamorín

8.1.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaIskra Svit

9.1.2020 | štvrtok
17:00
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia TrnavaŠH Stará TuráStará Turá

11.1.2020 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokDubček BratislavaŠH KoniareňRužomberok
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaYOUNG ANGELS KošiceŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaInter Bratislava
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit
DL Juniori
BSC BratislavaMBA Prievidza
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BKM SPU NitraBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)MBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaTYDAM UPJŠ Košice
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďŠBK Handlová
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK AŠK Slávia Trnava (J)
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)Young Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)Piešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceTYDAM UPJŠ Košice (MS)

12.1.2020 | nedeľa
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceBKM SPU Nitra
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaKB Slávia TU Košice
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
BSC BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
BKM SPU NitraBKM Iskra Svit
DL Juniori
MBA PrievidzaInter Bratislava
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaTYDAM UPJŠ Košice
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)ŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNV1 BK Humenné
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)BK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)TYDAM UPJŠ Košice (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceYoung Angels U15 Košice

13.1.2020 | pondelok
16:30
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK HandlováMŠH Rybníková 15Trnava
16:45
DL Kadeti
ABOVIA 96 Košice1 BK MichalovceSPŠ DopravnáKošice

15.1.2020 | streda
18:00
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoMBA PrievidzaMŠH Športová 1Komárno
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVPATRIOTI Levice

16.1.2020 | štvrtok
17:30
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceDiawin KošiceSPŠ DopravnáKošice

18.1.2020 | sobota
18:00
Extraliga ženy
Dubček BratislavaBK ŠKP 08 Banská BystricaZŠ Majerníkova 62Bratislava
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínMBK RužomberokŠC Samaria, VeternáŠamorín
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
MBA PrievidzaBSC Bratislava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaDiawin Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
Inter BratislavaŠBK Handlová
DL Kadeti
KB KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
MBK Liptovský Mikuláš1 BK Michalovce
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
ŽBK RožňavaCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad

19.1.2020 | nedeľa
10:00
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoŠBK HandlováMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaMBK Baník HandlováEurovia aréna PasienkyBratislava
DL Kadeti
KB KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
ŠBK HandlováBSC Bratislava
DL Kadeti
MBK Victoria Žilina1 BK Michalovce
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
MBA PrievidzaInter Bratislava
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášDiawin Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
SP Ženy
Dubček BratislavaMBK Stará Turá
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
BKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceŽBK Rožňava
DL Kadetky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves

24.1.2020 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPATRIOTI LeviceIskra Aréna (ŠH)Svit
18:30
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaŠBK HandlováZŠ Majerníkova 62Bratislava

25.1.2020 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská BystricaŠC Samaria, VeternáŠamorín
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaInter Bratislava
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaBSC Bratislava
DL Juniori
MBA PrievidzaBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaInter Bratislava
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)BK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéMBK Victoria Žilina
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)YOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaTYDAM UPJŠ Košice

26.1.2020 | nedeľa
16:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceDubček BratislavaAngels arénaKošice
DL Juniori
Inter BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM Iskra Svit
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaŠKBD Spišská Nová Ves (J)

29.1.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoPATRIOTI Levice
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra Svit
SP Ženy
MBK Stará TuráDubček Bratislava

1.2.2020 | sobota
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyDubček BratislavaDiplomat arénaPiešťany
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBKM Lučenec
DL Kadeti
1 BK MichalovceKB Košice
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaMBA Prievidza
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
BSC BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
BKM Iskra SvitTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomŠBK Handlová
DL Kadeti
Inter BratislavaŠBK Junior Levice
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠBK Šamorín

2.2.2020 | nedeľa
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK RužomberokŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
DL Kadeti
1 BK MichalovceRIM Basket Košice
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouInter Bratislava
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaŠBK Handlová
DL Kadeti
BSC BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
Diawin KošiceKB Košice
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVTYDAM UPJŠ Košice

5.2.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Slávia Žilina

8.2.2020 | sobota
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBA Prievidza
DL Juniori
BK MŠK KežmarokIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BSC BratislavaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská Bystrica1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaBKM Iskra Svit

9.2.2020 | nedeľa
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
BK MŠK KežmarokMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BKM SPU NitraMBA Prievidza
DL Juniori
BKM Iskra SvitIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaBK 04 AC LB SNV

15.2.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice

16.2.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)

22.2.2020 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS KošiceŠH KoniareňRužomberok
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské ČajkyŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínDubček BratislavaŠC Samaria, VeternáŠamorín

29.2.2020 | sobota
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠBK ŠamorínDiplomat arénaPiešťany
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaPATRIOTI Levice
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM Lučenec
Extraliga ženy
Dubček BratislavaMBK Ružomberok
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice

1.3.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)

4.3.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Slávia Žilina

6.3.2020 | piatok
19:00
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráŽBK RožňavaŠH Stará TuráStará Turá

7.3.2020 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH KoniareňRužomberok
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaDubček BratislavaŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaPATRIOTI Levice
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBC Prievidza

14.3.2020 | sobota
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK ŠamorínŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBK 04 AC LB SNV
Extraliga ženy
Dubček BratislavaYOUNG ANGELS Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK Slovan Bratislava

15.3.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK Slovan Bratislava

18.3.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováInter Bratislava

21.3.2020 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceIskra Svit

25.3.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaMBK Baník Handlová

28.3.2020 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPATRIOTI Levice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)ŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradYOUNG ANGELS U19 Košice (J)

29.3.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)CBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínYOUNG ANGELS U19 Košice (J)

18.4.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK ŠK UMB Banská Bystrica

19.4.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava

2.5.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBKM Žilina-Budatín

3.5.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)YOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BKM Žilina-Budatín

16.5.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava

17.5.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)CBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava

31.5.2020 | nedeľa
10:00
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBSC BratislavaZŠ S.ChalupkuPrievidza
14:30
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ Košice1 BK MichalovceŠH Medická 4Košice
17:00
DL Kadeti
Inter BratislavaBBK Bánovce nad BebravouEurovia aréna PasienkyBratislava
17:00
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaInter BratislavaZŠ S.ChalupkuPrievidza
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéRIM Basket KošiceŠH ChemlonskáHumenné
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéTYDAM UPJŠ KošiceŠH ChemlonskáHumenné
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceTYDAM UPJŠ KošiceŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)ŽBK RožňavaŠH-Rates arénaZvolen
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaŽBK RožňavaFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica