Prehľad basketbalových štatistík ročník 2014-2015

Prehľad historických štatistík

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2014-2015
EUROVIA SBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Igrutinović LukaEUCOS Levickí Patrioti864          1. Ward Justin JMBK SPU Nitra27
  2. Bannister Willie AnthonyMBK Rieker Com Therm KN786          2. Rančík MartinBK Inter Incheba BA27
  3. Ward Justin JMBK SPU Nitra772          3. Lalić NikolaMBK SPU Nitra23
  4. Drezga LukaMBK Handlová764          4. Black Justin AmeerIskra Svit23
  5. Janković SašaMBK Rieker Com Therm KN742          5. Igrutinović LukaEUCOS Levickí Patrioti23
  6. Marić IgorBC Prievidza692          6. Wisseh Jaytornah N.MBK Handlová23
  7. Batina MarkoBC Prievidza657          7. Sedmák PeterBK Inter Incheba BA23
  8. Brown Stanford CarnelBK 04 AC LB SNV624          8. Coley David LeeIskra Svit22
  9. Jackson Lakeem Iskra Svit612          9. Jackson Lakeem Iskra Svit22
  10. Vido RomanMBK SPU Nitra610          10. Starosta OndřejBK Inter Incheba BA22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Bannister Willie AnthonyMBK Rieker Com Therm KN954          1. Wisseh Jaytornah N.MBK Handlová32
  2. Igrutinović LukaEUCOS Levickí Patrioti950          2. Starosta OndřejBK Inter Incheba BA31
  3. Marić IgorBC Prievidza841          3. Rančík MartinBK Inter Incheba BA28
  4. Jackson Lakeem Iskra Svit793          4. Jackson Lakeem Iskra Svit28
  5. Ward Justin JMBK SPU Nitra792          5. Thompson jr. Kevin DavidŠKP Banská Bystrica28
  6. Janković SašaMBK Rieker Com Therm KN773          6. Parker jr. Kelvin RayBK Inter Incheba BA27
  7. Drezga LukaMBK Handlová770          7. Ward Justin JMBK SPU Nitra27
  8. Alawoya Babatunde P.MBK Rieker Com Therm KN747          8. Sedmák PeterBK Inter Incheba BA26
  9. Sedmák PeterBK Inter Incheba BA701          9. Bannister Willie AnthonyMBK Rieker Com Therm KN26
  10. Bilić SinišaMBK Rieker Com Therm KN689

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Brezaniová-Lázárová ZuzanaMBK Ružomberok466          1. Krivacevic TijanaGOOD ANGELS Košice25
  2. Tatham Tamara TanishaPiešťanské Čajky459          2. Langhorne Crystal AllisonGOOD ANGELS Košice25
  3. Palušná RegínaRucon 2014 SNV424          3. Fikiel Katharina GOOD ANGELS Košice23
  4. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín424          4. Tatham Tamara TanishaPiešťanské Čajky23
  5. Slamová AngelikaŠBK Šamorín357          5. Lásková LuciaRucon 2014 SNV22
  6. Gladkova IuliiaRucon 2014 SNV336          6. Zietara Magdalena T.GOOD ANGELS Košice22
  7. Krč - Turbová LuciaPiešťanské Čajky331          7. Jones Asjha TakeraGOOD ANGELS Košice21
  8. Kmeťová EvaMBK Ružomberok305          8. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín21
  9. Stehlíková RomanaPiešťanské Čajky298          9. Rodgers Ta´ShaunaGOOD ANGELS Košice20
  10. Ivančáková ZuzanaBK SOUŽ Cassovia KE288          10. Žirková ZuzanaGOOD ANGELS Košice19
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Brezaniová-Lázárová ZuzanaMBK Ružomberok591          1. Langhorne Crystal AllisonGOOD ANGELS Košice33
  2. Tatham Tamara TanishaPiešťanské Čajky548          2. Fikiel Katharina GOOD ANGELS Košice32
  3. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín521          3. Krivacevic TijanaGOOD ANGELS Košice31
  4. Krč - Turbová LuciaPiešťanské Čajky418          4. Phillips Erin VictoriaGOOD ANGELS Košice29
  5. Palušná RegínaRucon 2014 SNV389          5. Jones Asjha TakeraGOOD ANGELS Košice27
  6. Bartoňová KateřinaPiešťanské Čajky377          6. Tatham Tamara TanishaPiešťanské Čajky27
  7. Gladkova IuliiaRucon 2014 SNV352          7. Zietara Magdalena T.GOOD ANGELS Košice27
  8. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice326          8. Žirková ZuzanaGOOD ANGELS Košice27
  9. Stehlíková RomanaPiešťanské Čajky323          9. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín26
  10. Slamová AngelikaŠBK Šamorín311          10. Bär RomyGOOD ANGELS Košice25

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Lenárt DanielBK MŠK Kežmarok603          1. Ďurana TomášMŠK Iskra Petržalka32
  2. Jones jr Ray AnthonyMBK Lučenec479          2. Curtis De Shawn JoshuSlávia TU Košice29
  3. Mlynek MatúšMBK AŠK Slávia Trnava476          3. Lenárt DanielBK MŠK Kežmarok28
  4. Štefek AdriánIMC Slovakia P.Bystrica434          4. Rožánek RóbertMBK ŽU Žilina26
  5. Škrobánek PavolMŠK Iskra Petržalka432          5. Allen Curtis EugeneSlávia TU Košice26
  6. Rožánek RóbertMBK ŽU Žilina430          6. Dědeček ViktorVŠEMvs Karlovka BA B25
  7. Pipíška BranislavMŠK BK Žiar n. Hronom426          7. Mátych MiroslavBaník Cigeľ Prievidza25
  8. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza424          8. Jones jr Ray AnthonyMBK Lučenec24
  9. Podhorský MichalMBK ŽU Žilina390
  10. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka372
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Jones jr Ray AnthonyMBK Lučenec617          1. Curtis De Shawn JoshuSlávia TU Košice37
  2. Mlynek MatúšMBK AŠK Slávia Trnava495          2. Ďurana TomášMŠK Iskra Petržalka35
  3. Štefek AdriánIMC Slovakia P.Bystrica492          3. Ujlacký VladimírBK Lokomotíva Sereď35
  4. Podhorský MichalMBK ŽU Žilina488          4. Hrabčák MatejPU Akademik Prešov34
  5. Lenárt DanielBK MŠK Kežmarok475          5. Jones jr Ray AnthonyMBK Lučenec32
  6. Rožánek RóbertMBK ŽU Žilina465          6. Ridzoň ViliamBaník Cigeľ Prievidza31
  7. Ujlacký VladimírBK Lokomotíva Sereď440          7. Sečen LukášBK Lokomotíva Sereď31
  8. Odnoga RichardBC ŠKP Štart Bratislava437          8. Rožánek RóbertMBK ŽU Žilina29
  9. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza431          9. Allen Curtis EugeneSlávia TU Košice28
  10. Pipíška BranislavMŠK BK Žiar n. Hronom424          10. Podhorský MichalMBK ŽU Žilina28

1.Liga ženy, juniorky, ASWBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Simeonová DeanaBK AŠK Slávia Trnava437          1. Miksádová KarinBTK BASKETBAL Pezinok31
  2. Slezáriková LenkaBK Slovan Bratislava B400          2. Kováčiková VieraBKŽ Levice31
  3. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen383          3. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica26
  4. Marcová SimonaBK Slovan Bratislava B373          4. Kováčiková NikolaBKŽ Levice25
  5. Kováčiková NikolaBKŽ Levice352          5. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica25
  6. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra343          6. Balážová SophiaBK ŠKP 08 B.Bystrica25
  7. Vajková DanielaCBK Košice342          7. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra24
  8. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra341          8. Blanárová DenisaTYDAM UPJŠ Košice23
  9. Siváková AndreaHK Filozof Bratislava320          9. Hodorovičová KristínaBK Lokomotíva Sereď23
  10. Zarevúcka ŽofiaBK Slovan Bratislava B318          10. Kašperanová LuciaCBK Košice23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Zarevúcka ŽofiaBK Slovan Bratislava B490          1. Kováčiková VieraBKŽ Levice37
  2. Slezáriková LenkaBK Slovan Bratislava B475          2. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica35
  3. Marcová SimonaBK Slovan Bratislava B462          3. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica32
  4. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra424          4. Blanárová DenisaTYDAM UPJŠ Košice31
  5. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra403          5. Sýkorová MiroslavaCBK Košice30
  6. Kováčiková NikolaBKŽ Levice390          6. Kašperanová LuciaCBK Košice30
  7. Simeonová DeanaBK AŠK Slávia Trnava375          7. Kuráňová AndreaCBK Košice29
  8. Vajková DanielaCBK Košice371          8. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra29
  9. Kučerková MonikaBK Slovan Bratislava B365          9. Hodorovičová KristínaBK Lokomotíva Sereď29
  10. Konôpková RadkaBK ZŠ Zvolen364

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina1196          1. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina39
  2. Merešš JakubAcademic ŽU Žilina791          2. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza30
  3. Lehotský MariánMBK Liptovský Mikuláš609          3. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV30
  4. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza573          4. Abrhám DavidMBK Karlovka Bratislava30
  5. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava570          5. Kuznecov DenisBK Pezinok28
  6. Abrhám DavidMBK Karlovka Bratislava543          6. Merešš JakubAcademic ŽU Žilina28
  7. Skvašik Roman1.BK Michalovce513          7. Minárik MarošŠKP Banská Bystrica26
  8. Kováč Samuel1.BK Michalovce475          8. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava26
  9. Majher JánMBK Liptovský Mikuláš441          9. Bolek LukášBK Inter Bratislava26
  10. Bendík JakubBKM Svit432          10. Žiak MatúšBK ŠPD Rožňava26
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina1544          1. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina50
  2. Merešš JakubAcademic ŽU Žilina1084          2. Merešš JakubAcademic ŽU Žilina39
  3. Lehotský MariánMBK Liptovský Mikuláš801          3. Ihring MárioIMC Slovakia P.Bystrica36
  4. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava738          4. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza34
  5. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza651          5. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava33
  6. Macho AndrejBKM Svit642          6. Gajdoš BranislavBK Esprit Košice32
  7. Abrhám DavidMBK Karlovka Bratislava586          7. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV32
  8. Ihring MárioIMC Slovakia P.Bystrica571          8. Macho AndrejBKM Svit32
  9. Šuták MariánAcademic ŽU Žilina567          9. Abrhám DavidMBK Karlovka Bratislava32
  10. Gajdoš RastislavBKM Svit564          10. Bolek LukášBK Inter Bratislava29

DL Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica236          1. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica27
  2. Sedláková TerezaBTK BASKETBAL Pezinok198          2. Balážová MichaelaMBK Stará Turá23
  3. Balážová MichaelaMBK Stará Turá196          3. Miksádová KarinBTK BASKETBAL Pezinok23
  4. Horvátová LauraMBK Stará Turá191          4. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica20
  5. Óváriová ViktóriaMBK A.Dubčeka BA179          5. Cséfalvayová ViktoriaMBK A.Dubčeka BA19
  6. Miksádová KarinBTK BASKETBAL Pezinok152          6. Horvátová LauraMBK Stará Turá19
  7. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica151          7. Óváriová ViktóriaMBK A.Dubčeka BA18
  8. Murcková LenkaŠŠK Union Press Košice133          8. Hodorovičová KristínaBK Lokomotíva Sereď18
  9. Hašková AlexandraMBK A.Dubčeka BA132          9. Sedláková TerezaBTK BASKETBAL Pezinok17
  10. Gombáriková RomanaMBK Stará Turá119          10. Hašková AlexandraMBK A.Dubčeka BA17
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica273          1. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica31
  2. Sedláková TerezaBTK BASKETBAL Pezinok265          2. Krajčovičová MonikaBK Lokomotíva Sereď27
  3. Horvátová LauraMBK Stará Turá212          3. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica26
  4. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica198          4. Hodorovičová KristínaBK Lokomotíva Sereď24
  5. Mihaljevičová EmaMBK Stará Turá186          5. Jelenčíková NatáliaBK ŠKP 08 B.Bystrica24
  6. Óváriová ViktóriaMBK A.Dubčeka BA173          6. Gombáriková RomanaMBK Stará Turá23
  7. Gombáriková RomanaMBK Stará Turá165          7. Sedláková TerezaBTK BASKETBAL Pezinok22
  8. Balážová MichaelaMBK Stará Turá165          8. Mihaljevičová EmaMBK Stará Turá22
  9. Páleníková MonikaBTK BASKETBAL Pezinok158          9. Horvátová LauraMBK Stará Turá21
  10. Hašková AlexandraMBK A.Dubčeka BA150          10. Miksádová KarinBTK BASKETBAL Pezinok20

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Čavoj Áron PeterIMC Slovakia P.Bystrica609          1. Čavoj Áron PeterIMC Slovakia P.Bystrica30
  2. Praženka TomášBK Inter Bratislava541          2. Čurilla MarekMBK Victoria Žilina A30
  3. Kádaši JakubBaník Cigeľ Prievidza533          3. Hedera DominikMBK Karlovka Bratislava27
  4. Kubaský SamuelBKM Svit531          4. Petrovič ŠimonBK 04 AC LB SNV27
  5. Hedera DominikMBK Karlovka Bratislava527          5. Kádaši JakubBaník Cigeľ Prievidza26
  6. Gajan TomášBKM Svit502          6. Szabó MilanŠBK Junior Levice25
  7. Obert BranislavŠKP Banská Bystrica486          7. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina A24
  8. Muránsky JakubBK 04 AC LB SNV479          8. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina A24
  9. Szabó MilanŠBK Junior Levice446          9. Arvaj MichalŠBK Junior Levice23
  10. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina A445          10. Danielič MartinŠBK Junior Levice23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kubaský SamuelBKM Svit891          1. Čurilla MarekMBK Victoria Žilina A35
  2. Gajan TomášBKM Svit633          2. Kubaský SamuelBKM Svit35
  3. Szabó MilanŠBK Junior Levice625          3. Szabó MilanŠBK Junior Levice35
  4. Kádaši JakubBaník Cigeľ Prievidza606          4. Petrovič ŠimonBK 04 AC LB SNV34
  5. Praženka TomášBK Inter Bratislava599          5. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina A32
  6. Čavoj Áron PeterIMC Slovakia P.Bystrica555          6. Arvaj MichalŠBK Junior Levice30
  7. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina A546          7. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina A30
  8. Mokráň JakubBaník Cigeľ Prievidza490          8. Kádaši JakubBaník Cigeľ Prievidza30
  9. Muránsky JakubBK 04 AC LB SNV482          9. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina A28
  10. Čurilla MarekMBK Victoria Žilina A471          10. Čavoj Áron PeterIMC Slovakia P.Bystrica28

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice581          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice38
  2. Kašperanová LuciaCBK Košice539          2. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra34
  3. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra420          3. Kašperanová LuciaCBK Košice33
  4. Óváriová ViktóriaŠBK Šamorín420          4. Gajdošová VanessaBKM Bardejov28
  5. Havranová ViktóriaBKŽ Levice397          5. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra26
  6. Gajdošová VanessaBKM Bardejov386          6. Kohútová TimeaMBK Ružomberok25
  7. Lelkes JúliaŠBK Šamorín360          7. Havranová ViktóriaBKŽ Levice25
  8. Grigerová MichaelaBAM Poprad A355          8. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra24
  9. Majtásová SimonaMBK Stará Turá354          9. Jarinová PetraMBK Ružomberok24
  10. Grňová IzabelaBKM Piešťany336          10. Mareková BronislavaŠBK Šamorín24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice764          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice50
  2. Gajdošová VanessaBKM Bardejov635          2. Gajdošová VanessaBKM Bardejov46
  3. Kašperanová LuciaCBK Košice630          3. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra42
  4. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra521          4. Kašperanová LuciaCBK Košice38
  5. Óváriová ViktóriaŠBK Šamorín494          5. Kohútová TimeaMBK Ružomberok35
  6. Havranová ViktóriaBKŽ Levice484          6. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra32
  7. Szántóová PerlaCBK Košice426          7. Mareková BronislavaŠBK Šamorín32
  8. Lelkes JúliaŠBK Šamorín417          8. Havranová ViktóriaBKŽ Levice31
  9. Svetlíková SoňaYoung Angels Košice408          9. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra30
  10. Kohútová TimeaMBK Ružomberok404

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV447          1. Bátovský MarcelŠBK Junior Levice43
  2. Bátovský MarcelŠBK Junior Levice430          2. Danielič MartinŠBK Junior Levice33
  3. Krčmárik AdamIMC Slovakia P.Bystrica392          3. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV32
  4. Páleník JurajMBK Karlovka Bratislava382          4. Hromada BranislavBaník Cigeľ Prievidza31
  5. Tchúr FilipKAC Jednota Košice348          5. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica30
  6. Hörmann MichalMBK Karlovka Bratislava346          6. Krčmárik AdamIMC Slovakia P.Bystrica30
  7. Nižný NorbertMBK Victoria Žilina325          7. Frtús MartinŠBK Junior Levice28
  8. Šimek PeterBKM SPU Nitra321          8. Šimek PeterBKM SPU Nitra28
  9. Horváth SamuelŠKP B.Bystrica312          9. Hörmann MichalMBK Karlovka Bratislava26
  10. Krebes EnricoJuniorbasket Košice307          10. Krebes EnricoJuniorbasket Košice25
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV554          1. Bátovský MarcelŠBK Junior Levice54
  2. Bátovský MarcelŠBK Junior Levice540          2. Danielič MartinŠBK Junior Levice44
  3. Krčmárik AdamIMC Slovakia P.Bystrica482          3. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica43
  4. Páleník JurajMBK Karlovka Bratislava426          4. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV40
  5. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica420          5. Krčmárik AdamIMC Slovakia P.Bystrica37
  6. Tchúr FilipKAC Jednota Košice413          6. Frtús MartinŠBK Junior Levice36
  7. Krebes EnricoJuniorbasket Košice359          7. Goda MatejŠBK Junior Levice34
  8. Balvan BranislavMBK Karlovka Bratislava356          8. Hromada BranislavBaník Cigeľ Prievidza32
  9. Frtús MartinŠBK Junior Levice348          9. Zigo JakubŠBK Junior Levice30
  10. Horváth SamuelŠKP B.Bystrica346          10. Krebes EnricoJuniorbasket Košice29

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Bencelová AnetaBKM Junior UKF Nitra501          1. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra34
  2. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra501          2. Mirdová EmaYoung Angels 2000 KE30
  3. Mirdová EmaYoung Angels 2000 KE417          3. Bencelová AnetaBKM Junior UKF Nitra29
  4. Scherhauferová KarinBK Lokomotíva Sereď412          4. Gondová BarboraŠŠK Žilina - Budatín25
  5. Majorošová SáraYoung Angels 2000 KE324          5. Babiková AnnamáriaŠKBD SNV25
  6. Pupáková MáriaBK Slovan Bratislava307          6. Machalová MartinaYoung Angels 2000 KE25
  7. Moravčíková MichaelaBK Slovan Bratislava306          7. Babejová AdrianaŠKBD SNV24
  8. Lesayová AlexandraBK Slovan Bratislava294          8. Scherhauferová KarinBK Lokomotíva Sereď23
  9. Praženicová PatríciaMBK Ružomberok293          9. Bábiková TatianaBKM Junior UKF Nitra23
  10. Tančinová PetraBK ŠKP 08 B.Bystrica289          10. Majorošová SáraYoung Angels 2000 KE23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra909          1. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra62
  2. Scherhauferová KarinBK Lokomotíva Sereď687          2. Babejová AdrianaŠKBD SNV41
  3. Bencelová AnetaBKM Junior UKF Nitra669          3. Scherhauferová KarinBK Lokomotíva Sereď39
  4. Mirdová EmaYoung Angels 2000 KE466          4. Bencelová AnetaBKM Junior UKF Nitra39
  5. Majorošová SáraYoung Angels 2000 KE444          5. Babiková AnnamáriaŠKBD SNV37
  6. Bábiková TatianaBKM Junior UKF Nitra358          6. Bábiková TatianaBKM Junior UKF Nitra36
  7. Paulechová KláraBK Lokomotíva Sereď351          7. Gondová BarboraŠŠK Žilina - Budatín34
  8. Mrnková StelaBK Lokomotíva Sereď345          8. Mirdová EmaYoung Angels 2000 KE33
  9. Tančinová PetraBK ŠKP 08 B.Bystrica335          9. Majorošová SáraYoung Angels 2000 KE31
  10. Pupáková MáriaBK Slovan Bratislava317          10. Machalová MartinaYoung Angels 2000 KE31

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina1626          1. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina35
  2. Merešš JakubAcademic ŽU Žilina1090          2. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra33
  3. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza997          3. Kováčiková NikolaBKŽ Levice32
  4. Kováčiková NikolaBKŽ Levice933          4. Ďurana TomášMŠK Iskra Petržalka32
  5. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina864          5. Kováčiková VieraBKŽ Levice31
  6. Igrutinović LukaEUCOS Levickí Patrioti864          6. Hromada BranislavBaník Cigeľ Prievidza31
  7. Čavoj Áron PeterIMC Slovakia P.Bystrica821          7. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV30
  8. Kubaský SamuelBKM Svit808          8. Mirdová EmaYoung Angels 2000 KE30
  9. Bannister Willie AnthonyMBK Rieker Com Therm KN786          9. Curtis De Shawn JoshuSlávia TU Košice29
  10. Ward Justin JMBK SPU Nitra772          10. Kašperanová LuciaCBK Košice29
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina2009          1. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra58
  2. Merešš JakubAcademic ŽU Žilina1430          2. Gajdošová VanessaBKM Bardejov44
  3. Kubaský SamuelBKM Svit1328          3. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina43
  4. Kováčiková NikolaBKŽ Levice1154          4. Kováčiková NikolaBKŽ Levice40
  5. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza1083          5. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV38
  6. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina1021          6. Kováčiková VieraBKŽ Levice37
  7. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra976          7. Curtis De Shawn JoshuSlávia TU Košice37
  8. Bannister Willie AnthonyMBK Rieker Com Therm KN954          8. Bencelová AnetaBKM Junior UKF Nitra36
  9. Igrutinović LukaEUCOS Levickí Patrioti950          9. Kašperanová LuciaCBK Košice35
  10. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra924          10. Kohútová TimeaMBK Ružomberok35