Prehľad basketbalových štatistík ročník 2013-2014

Prehľad historických štatistík

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2013-2014
SLOVAK SPORT.TV EXTRALIGA
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Channels Wesley MajorIskra Svit753          1. Painter Deshawn RondaleBK 04 AC LB SNV28
  2. McNeal Tyronne Iskra Svit707          2. Rančík MartinBK Inter Incheba BA25
  3. McElrath Kenneth MBK Rieker Com Them KN631          3. Grznár RichardŠKP Banská Bystrica24
  4. Sparks Patrick GrantEDYMAX SPU Nitra625          4. Smajlagić SvenEDYMAX SPU Nitra23
  5. Batina MarkoBC Prievidza614          5. McNeal Tyronne Iskra Svit22
  6. Klarić DraženBC Prievidza587          6. Knutson Roy GabrielIskra Svit22
  7. Lockhart BrandonBK Levickí Patrioti583          7. Jenkins Gregory JamalEDYMAX SPU Nitra21
  8. Smajlagić SvenEDYMAX SPU Nitra567          8. Harris Evan KennethBC Prievidza21
  9. Jackson Lakeem Iskra Svit558          9. Musil JaroslavBK Inter Incheba BA21
  10. Graham Justin JaymesBK Inter Incheba BA556          10. Lowe jr. Christopher CŠKP Banská Bystrica21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Channels Wesley MajorIskra Svit915          1. Painter Deshawn RondaleBK 04 AC LB SNV29
  2. Graham Justin JaymesBK Inter Incheba BA826          2. Starosta OndřejBK Inter Incheba BA28
  3. McNeal Tyronne Iskra Svit800          3. Rančík MartinBK Inter Incheba BA28
  4. Sparks Patrick GrantEDYMAX SPU Nitra765          4. Graham Justin JaymesBK Inter Incheba BA26
  5. McElrath Kenneth MBK Rieker Com Them KN735          5. Channels Wesley MajorIskra Svit25
  6. Nuhanović SalihEDYMAX SPU Nitra707          6. Musil JaroslavBK Inter Incheba BA25
  7. Lockhart BrandonBK Levickí Patrioti675          7. McNeal Tyronne Iskra Svit25
  8. Jackson Lakeem Iskra Svit660          8. Jenkins Gregory JamalEDYMAX SPU Nitra25
  9. Joyner Dallis TerrellMBK Rieker Com Them KN657          9. Nuhanović SalihEDYMAX SPU Nitra24
  10. Starosta OndřejBK Inter Incheba BA640          10. Hamilton Gary JamesŠKP Banská Bystrica24

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín552          1. Perkins Jia DoreneGOOD ANGELS Košice26
  2. Sujová TimeaŠBK Šamorín513          2. Leuchanka YelenaGOOD ANGELS Košice23
  3. Murphy Stefanie LynnMBK Ružomberok508          3. Pierson PlenetteGOOD ANGELS Košice22
  4. Jaeschke Amy BetsyŠBK Šamorín481          4. Stehlíková RomanaPiešťanské Čajky22
  5. Hruščáková ŽofiaGOOD ANGELS Košice399          5. Tatham Tamara TanishaPiešťanské Čajky21
  6. Krč - Turbová LuciaPiešťanské Čajky397          6. Kizer Lynetta JanaeGOOD ANGELS Košice21
  7. Stalvant Martina SofiaMBK Ružomberok393          7. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín21
  8. Škorić MajaŠBK Šamorín392          8. Dubeňová LauraPiešťanské Čajky21
  9. Tatham Tamara TanishaPiešťanské Čajky390          9. Talajková RenátaBK Slovan Bratislava20
  10. Talajková RenátaBK Slovan Bratislava385          10. Pindrochová KatarínaGOOD ANGELS Košice20
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Jaeschke Amy BetsyŠBK Šamorín716          1. Leuchanka YelenaGOOD ANGELS Košice32
  2. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín711          2. Pierson PlenetteGOOD ANGELS Košice30
  3. Murphy Stefanie LynnMBK Ružomberok669          3. Jaeschke Amy BetsyŠBK Šamorín29
  4. Sujová TimeaŠBK Šamorín560          4. Perkins Jia DoreneGOOD ANGELS Košice29
  5. Škorić MajaŠBK Šamorín520          5. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín26
  6. Krč - Turbová LuciaPiešťanské Čajky484          6. Abdi FarhiyaGOOD ANGELS Košice26
  7. Hruščáková ŽofiaGOOD ANGELS Košice473          7. Murphy Stefanie LynnMBK Ružomberok25
  8. Tatham Tamara TanishaPiešťanské Čajky452          8. Kizer Lynetta JanaeGOOD ANGELS Košice25
  9. O Rourke Brianne MarieRUCON Spišská N. Ves447          9. Tatham Tamara TanishaPiešťanské Čajky24
  10. Bojovič MiljanaGOOD ANGELS Košice445          10. Raková MichaelaŠBK Šamorín23

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Lechman PeterSlávia TU Košice854          1. Lechman PeterSlávia TU Košice34
  2. Lenárt DanielBK MŠK Kežmarok729          2. Milojević LukaIMC Slovakia P.Bystrica33
  3. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina568          3. Musil JaroslavBK Inter Bratislava B33
  4. Milojević LukaIMC Slovakia P.Bystrica472          4. Lenárt DanielBK MŠK Kežmarok30
  5. Škrobánek PavolB.S.C. Bratislava462          5. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina30
  6. Vrtík MarošMŠK BK Žiar n. Hronom444          6. Treml JozefMŠK BK Žiar n. Hronom28
  7. Petráš LukášMBK AŠK Slávia Trnava413          7. Ciho JaroslavMBK Karlovka Bratislava26
  8. Ciho JaroslavMBK Karlovka Bratislava410          8. Halás OtoŠKP Filozof Bratislava26
  9. Galovič StanislavMBK Lučenec409          9. Galata MaurizioB.S.C. Bratislava25
  10. Kancír PeterPU Akademik Prešov371          10. Kráľ MiroslavMŠK BK Žiar n. Hronom24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Lechman PeterSlávia TU Košice829          1. Lechman PeterSlávia TU Košice33
  2. Lenárt DanielBK MŠK Kežmarok672          2. Hrabčák MatejPU Akademik Prešov32
  3. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina575          3. Vojtek PeterBaník Cigeľ Prievidza32
  4. Jackuliak SimeonMBK Lučenec488          4. Halás OtoŠKP Filozof Bratislava32
  5. Piták RóbertAcademic ŽU Žilina475          5. Tarabus MichalMBK Lučenec31
  6. Škrobánek PavolB.S.C. Bratislava468          6. Galata MaurizioB.S.C. Bratislava31
  7. Hoferica LukášMBK Karlovka Bratislava464          7. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina30
  8. Jány RóbertBaník Cigeľ Prievidza464          8. Hoferica LukášMBK Karlovka Bratislava30
  9. Járay BranislavSlávia TU Košice458          9. Milojević LukaIMC Slovakia P.Bystrica29
  10. Ujlacký VladimírMBK Lokomotíva Sereď455          10. Homola TomášMBK Karlovka Bratislava29

1.Liga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Maďarčiková ZuzanaBK Eilat PU Prešov465          1. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice35
  2. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice464          2. Stašová MichaelaBK Eilat PU Prešov27
  3. Konôpková RadkaBK ZŠ Zvolen439          3. Lavríková SoňaBAM Poprad26
  4. Hujsiová SandraHK Filozof Bratislava419          4. Kotiková LuciaTYDAM UPJŠ Košice26
  5. Obercianová TatianaŠŠK Basket St.Ľubovňa404          5. Žingorová JanaTYDAM UPJŠ Košice24
  6. Töröková AdriánaŠŠK UNION Press Košice397          6. Töröková AdriánaŠŠK UNION Press Košice24
  7. Syč-Kriváňová LuciaBK ZŠ Zvolen389          7. Maďarčiková ZuzanaBK Eilat PU Prešov23
  8. Mlynarovičová ValériaBAM Poprad326          8. Hujsiová SandraHK Filozof Bratislava23
  9. Striešová LuciaŠKP 08 Banská Bystrica322          9. Dvorščáková Nedoroščíková PetraBK Eilat PU Prešov21
  10. Nagyová ViktóriaMBK Región Rožňava307          10. Stachurová AndreaBKM Bardejov21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Maďarčiková ZuzanaBK Eilat PU Prešov626          1. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice45
  2. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice592          2. Stašová MichaelaBK Eilat PU Prešov39
  3. Kuhajdíková AndreaBKM Bardejov484          3. Žingorová JanaTYDAM UPJŠ Košice32
  4. Konôpková RadkaBK ZŠ Zvolen437          4. Maďarčiková ZuzanaBK Eilat PU Prešov31
  5. Töröková AdriánaŠŠK UNION Press Košice423          5. Kotiková LuciaTYDAM UPJŠ Košice31
  6. Dvorščáková Nedoroščíková PetraBK Eilat PU Prešov403          6. Dvorščáková Nedoroščíková PetraBK Eilat PU Prešov31
  7. Hujsiová SandraHK Filozof Bratislava398          7. Kuhajdíková AndreaBKM Bardejov30
  8. Obercianová TatianaŠŠK Basket St.Ľubovňa380          8. Lavríková SoňaBAM Poprad28
  9. Striešová LuciaŠKP 08 Banská Bystrica378          9. Valicová BarboraTYDAM UPJŠ Košice26
  10. Kobulnická IvanaBKM Bardejov376          10. Evelleyová AndreaTYDAM UPJŠ Košice26

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina820          1. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina36
  2. Mátych MiroslavMBK Handlová556          2. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV31
  3. Merešš JakubAcademic ŽU Žilina553          3. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza29
  4. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza544          4. Abrhám DavidMBK Karlovka Bratislava29
  5. Abrhám DavidMBK Karlovka Bratislava496          5. Merešš JakubAcademic ŽU Žilina27
  6. Švarc MartinMŠK BK Žiar n. Hronom417          6. Pipíška BranislavMŠK BK Žiar n. Hronom26
  7. Dolník MichalMBK Handlová405          7. Mátych MiroslavMBK Handlová26
  8. Belavý BorisIMC Slovakia P.Bystrica401          8. Vilkovský LukášBK Esprit Slovbet Košice25
  9. Žilinčík JakubIMC Slovakia P.Bystrica371          9. Švarc MartinMŠK BK Žiar n. Hronom24
  10. Bachan MartinBKM Svit357          10. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina1015          1. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina44
  2. Bachan MartinBKM Svit663          2. Bachan MartinBKM Svit39
  3. Merešš JakubAcademic ŽU Žilina633          3. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV32
  4. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza590          4. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza32
  5. Macho AndrejBKM Svit539          5. Merešš JakubAcademic ŽU Žilina31
  6. Abrhám DavidMBK Karlovka Bratislava534          6. Abrhám DavidMBK Karlovka Bratislava31
  7. Dolník MichalMBK Handlová516          7. Zorvan JánAcademic ŽU Žilina30
  8. Mátych MiroslavMBK Handlová489          8. Macho AndrejBKM Svit29
  9. Samek AdamIMC Slovakia P.Bystrica418          9. Pasovský JakubBaník Cigeľ Prievidza28
  10. Zorvan JánAcademic ŽU Žilina416          10. Klešč DominikBK 04 AC LB SNV28

DL Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Krajčovičová MonikaBK AŠK Slávia Trnava336          1. Páleníková TeréziaBK Petržalka36
  2. Sedláková TerezaBK Petržalka336          2. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica27
  3. Nagyová ViktóriaCBK Jugo Košice287          3. Matušková KristínaBK Petržalka25
  4. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica278          4. Miksádová KarinBK Petržalka24
  5. Vaigl Bianka LauraMBK A.Dubčeka BA277          5. Vaigl Bianka LauraMBK A.Dubčeka BA21
  6. Hašková AlexandraMBK A.Dubčeka BA270          6. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica20
  7. Vajková DanielaCBK Jugo Košice263          7. Michalová KristínaTYDAM UPJŠ Košice19
  8. Evelleyová AndreaTYDAM UPJŠ Košice250          8. Krajčovičová MonikaBK AŠK Slávia Trnava19
  9. Simeonová DeanaBK AŠK Slávia Trnava235          9. Sedláková TerezaBK Petržalka17
  10. Blanárová DenisaTYDAM UPJŠ Košice217          10. Vajková DanielaCBK Jugo Košice17
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Krajčovičová MonikaBK AŠK Slávia Trnava364          1. Páleníková TeréziaBK Petržalka38
  2. Sedláková TerezaBK Petržalka347          2. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica24
  3. Hašková AlexandraMBK A.Dubčeka BA321          3. Líšková KristínaBK ŠKP 08 B.Bystrica24
  4. Blanárová DenisaTYDAM UPJŠ Košice317          4. Kelčíková Ondrejková LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica23
  5. Vajková DanielaCBK Jugo Košice316          5. Blanárová DenisaTYDAM UPJŠ Košice23
  6. Simeonová DeanaBK AŠK Slávia Trnava294          6. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica23
  7. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica253          7. Urbániová KatarínaBK ŠKP 08 B.Bystrica22
  8. Evelleyová AndreaTYDAM UPJŠ Košice247          8. Krajčovičová MonikaBK AŠK Slávia Trnava21
  9. Vaigl Bianka LauraMBK A.Dubčeka BA242          9. Vajková DanielaCBK Jugo Košice20
  10. Nagyová ViktóriaCBK Jugo Košice241          10. Hašková AlexandraMBK A.Dubčeka BA19

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Števko MatúšLEVMILK Levice660          1. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV45
  2. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava A563          2. Gajdoš BranislavJuniorbasket Košice31
  3. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina A524          3. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava A30
  4. Bisaha DominikBKM SPU Nitra519          4. Števko MatúšLEVMILK Levice29
  5. Boócz JurajLEVMILK Levice506          5. Václav JánMBK Liptovský Mikuláš28
  6. Ondrejovič MatejBK Klokani Komárno506          6. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina A28
  7. Janiga MatejIMC Slovakia P.Bystrica493          7. Boros LászlóBK Klokani Komárno28
  8. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina A484          8. Vitek MikulášMBK Karlovka Bratislava A27
  9. Bigoš DanielBK 04 AC LB SNV483          9. Čurilla MarekMBK Victoria Žilina B27
  10. Vitek MikulášMBK Karlovka Bratislava A452          10. Kozubjak MartinMBK Liptovský Mikuláš26
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Boócz JurajLEVMILK Levice717          1. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV47
  2. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina A689          2. Gajdoš BranislavJuniorbasket Košice36
  3. Števko MatúšLEVMILK Levice657          3. Kurek MichalLEVMILK Levice35
  4. Ihring MárioIMC Slovakia P.Bystrica643          4. Ihring MárioIMC Slovakia P.Bystrica33
  5. Ondrejovič MatejBK Klokani Komárno633          5. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava A32
  6. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava A616          6. Václav JánMBK Liptovský Mikuláš32
  7. Kubaský SamuelBKM Svit590          7. Ondrejovič MatejBK Klokani Komárno31
  8. Bisaha DominikBKM SPU Nitra559          8. Boócz JurajLEVMILK Levice31
  9. Janiga MatejIMC Slovakia P.Bystrica540          9. Bolek LukášBK Inter Bratislava31
  10. Gajdoš BranislavJuniorbasket Košice512          10. Kubaský SamuelBKM Svit30

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice465          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice25
  2. Lelkes JúliaŠBK Šamorín421          2. Drobná DominikaBAM Poprad22
  3. Stašová RadkaYoung Angels Košice411          3. Stašová RadkaYoung Angels Košice21
  4. Hašková AlexandraŠBK Šamorín393          4. Hodorovičová KristínaŽBK Lokomotíva Sereď20
  5. Óváriová ViktóriaŠBK Šamorín391          5. Dolniaková MarcelaBK ZŠ Zvolen19
  6. Hodorovičová KristínaŽBK Lokomotíva Sereď374          6. Jarinová PetraMBK Ružomberok19
  7. Drobná DominikaBAM Poprad370          7. Balážová MichaelaBK ZŠ Zvolen19
  8. Balážová MichaelaBK ZŠ Zvolen351          8. Kašperanová LuciaCBK Jugo Košice19
  9. Martinčičová RadoslavaMBK Stará Turá350          9. Martinčičová RadoslavaMBK Stará Turá19
  10. Havranová ViktóriaBKŽ Levice347          10. Óváriová ViktóriaŠBK Šamorín18
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice602          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice33
  2. Hašková AlexandraŠBK Šamorín501          2. Kohútová TimeaMBK Ružomberok27
  3. Lelkes JúliaŠBK Šamorín475          3. Blanárová DenisaYoung Angels Košice26
  4. Blanárová DenisaYoung Angels Košice448          4. Mareková BronislavaBK Slovan Bratislava23
  5. Mareková BronislavaBK Slovan Bratislava417          5. Hašková AlexandraŠBK Šamorín23
  6. Óváriová ViktóriaŠBK Šamorín402          6. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra22
  7. Hodorovičová KristínaŽBK Lokomotíva Sereď399          7. Hodorovičová KristínaŽBK Lokomotíva Sereď21
  8. Mihaljevičová EmaMBK Stará Turá391          8. Lelkes JúliaŠBK Šamorín21
  9. Mončeková AlexandraYoung Angels Košice366          9. Dolniaková MarcelaBK ZŠ Zvolen21
  10. Stašová RadkaYoung Angels Košice355          10. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra20

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Boros LászlóBO Klokani Komárno562          1. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina41
  2. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina560          2. Kádaši JakubMŠK BK Žiar n. Hronom41
  3. Kádaši JakubMŠK BK Žiar n. Hronom528          3. Boros LászlóBO Klokani Komárno41
  4. Mahdoň KristiánIMC Slovakia P.Bystrica483          4. Javorský DávidBK 04 AC LB SNV35
  5. Javorský DávidBK 04 AC LB SNV455          5. Ondruš AlexBK Inter Bratislava34
  6. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica411          6. Bizub MartinBKM Svit33
  7. Slivka FilipBK 04 AC LB SNV389          7. Mahdoň KristiánIMC Slovakia P.Bystrica30
  8. Ondruš AlexBK Inter Bratislava357          8. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica29
  9. Lukniš JaroslavŠBK Junior Levice355          9. Korfanta ErichBK 04 AC LB SNV28
  10. Korfanta ErichBK 04 AC LB SNV350          10. Slivka FilipBK 04 AC LB SNV28
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kádaši JakubMŠK BK Žiar n. Hronom599          1. Kádaši JakubMŠK BK Žiar n. Hronom47
  2. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina577          2. Bizub MartinBKM Svit43
  3. Lukniš JaroslavŠBK Junior Levice551          3. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina42
  4. Boros LászlóBO Klokani Komárno535          4. Lukniš JaroslavŠBK Junior Levice41
  5. Bizub MartinBKM Svit456          5. Boros LászlóBO Klokani Komárno39
  6. Javorský DávidBK 04 AC LB SNV453          6. Ondruš AlexBK Inter Bratislava37
  7. Slivka FilipBK 04 AC LB SNV431          7. Javorský DávidBK 04 AC LB SNV35
  8. Magdolen MatúšBaník Cigeľ Prievidza428          8. Magdolen MatúšBaník Cigeľ Prievidza34
  9. Paľa PeterINVESTOR KINGS Bardejov401          9. Mokráň JakubBaník Cigeľ Prievidza31
  10. Ondruš AlexBK Inter Bratislava387          10. Novosádek DávidBaník Cigeľ Prievidza31

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice821          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice41
  2. Majtásová SimonaMBK Stará Turá628          2. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra30
  3. Gajdošová VanessaBKM Bardejov589          3. Machalová MartinaYoung Angels 2000 Košice29
  4. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra566          4. Gajdošová VanessaBKM Bardejov29
  5. Balážová SophiaBK ŠKP 08 B.Bystrica A398          5. Majtásová SimonaMBK Stará Turá28
  6. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra388          6. Bilíková Sofia KatarínaBK SOUŽ Cassovia Košice28
  7. Bábiková TatianaBKM Piešťany387          7. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra26
  8. Machalová MartinaYoung Angels 2000 Košice385          8. Chovancová RebekaMBK Stará Turá26
  9. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra383          9. Ošťádalová RadoslavaBK Slovan Bratislava24
  10. Grňová IzabelaBKM Piešťany380          10. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice1145          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice58
  2. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra851          2. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra45
  3. Gajdošová VanessaBKM Bardejov753          3. Krajcová TeréziaMBK Región Rožňava40
  4. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra571          4. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra38
  5. Majtásová SimonaMBK Stará Turá542          5. Gajdošová VanessaBKM Bardejov37
  6. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra541          6. Machalová MartinaYoung Angels 2000 Košice33
  7. Machalová MartinaYoung Angels 2000 Košice435          7. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra31
  8. Voskárová AnnaBK ŠKP 08 B.Bystrica A413          8. Ošťádalová RadoslavaBK Slovan Bratislava25
  9. Lenártová GabrielaYoung Angels 1999 Košice394          9. Šimková KristínaMBK Región Rožňava25
  10. Stachurová AndreaBKM Bardejov384          10. Majtásová SimonaMBK Stará Turá24

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina1388          1. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV38
  2. Kováčiková NikolaBKŽ Levice1286          2. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice35
  3. Boros LászlóBK Klokani Komárno887          3. Boros LászlóBK Klokani Komárno35
  4. Lechman PeterSlávia TU Košice854          4. Lechman PeterSlávia TU Košice34
  5. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra834          5. Kováčiková NikolaBKŽ Levice34
  6. Gajdošová VanessaŠŠK UNION Press Košice825          6. Milojević LukaIMC Slovakia P.Bystrica33
  7. Majtásová SimonaMBK Stará Turá811          7. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina33
  8. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza811          8. Kádaši JakubMŠK BK Žiar n. Hronom32
  9. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina B791          9. Musil JaroslavBK Inter Incheba BA30
  10. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava A778          10. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina B30
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice1748          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice46
  2. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina1591          2. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice45
  3. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra1186          3. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV40
  4. Ihring MárioIMC Slovakia P.Bystrica990          4. Stašová MichaelaBK Eilat PU Prešov39
  5. Gajdošová VanessaŠŠK UNION Press Košice941          5. Lukniš JaroslavLEVMILK Levice39
  6. Channels Wesley MajorIskra Svit915          6. Rožánek RóbertAcademic ŽU Žilina38
  7. Bachan MartinBKM Svit897          7. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra35
  8. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava A866          8. Kurek MichalLEVMILK Levice35
  9. Mäsiar MarekBaník Cigeľ Prievidza850          9. Kádaši JakubMŠK BK Žiar n. Hronom34
  10. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina B847          10. Magdolen MatúšBaník Cigeľ Prievidza34