Prehľad basketbalových štatistík ročník 2012-2013

Prehľad historických štatistík

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2012-2013
Extraliga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Acker jr MauriceBK 04 AC LB SNV885          1. Rančík RadoslavBK Inter Incheba Bratislava30
  2. Rančík MartinBK Inter Incheba Bratislava801          2. Robinson Nasir JamalMBK Rieker Komárno27
  3. Thompson jr. Kevin DavidMBK Rieker Komárno687          3. Acker jr MauriceBK 04 AC LB SNV27
  4. Lowe jr. Christopher CMBK Rieker Komárno644          4. Gause Paul DewayneBC Prievidza26
  5. Harris Joseph J. A.BC Prievidza585          5. Jackson jr ClarenceBK Inter Incheba Bratislava26
  6. Geiger Deremy EDYMAX SPU Nitra584          6. Rančík MartinBK Inter Incheba Bratislava26
  7. Stevens Amin KhalilMBK Rieker Komárno571          7. Stevens Amin KhalilMBK Rieker Komárno25
  8. Mandić AcoBK 04 AC LB SNV544          8. Dahlman Noah JamesŠKP Banská Bystrica24
  9. Crimmins Zachary DavidMBK Handlová505          9. Crimmins Zachary DavidMBK Handlová24
  10. Bílik MartinMBK Rieker Komárno503          10. Bridgewaters Kevin KardellMBK Handlová23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Thompson jr. Kevin DavidMBK Rieker Komárno946          1. Rančík RadoslavBK Inter Incheba Bratislava33
  2. Acker jr MauriceBK 04 AC LB SNV906          2. Dahlman Noah JamesŠKP Banská Bystrica32
  3. Rančík MartinBK Inter Incheba Bratislava857          3. Robinson Nasir JamalMBK Rieker Komárno30
  4. Lowe jr. Christopher CMBK Rieker Komárno805          4. McClain Anthony EDYMAX SPU Nitra29
  5. Graham Justin JaymesBK Inter Incheba Bratislava687          5. Stevens Amin KhalilMBK Rieker Komárno28
  6. Harris Joseph J. A.BC Prievidza661          6. Nuhanović SalihAstrum Levice28
  7. Mandić AcoBK 04 AC LB SNV658          7. Thompson jr. Kevin DavidMBK Rieker Komárno28
  8. Stevens Amin KhalilMBK Rieker Komárno653          8. Acker jr MauriceBK 04 AC LB SNV28
  9. Tomek BranislavEDYMAX SPU Nitra652          9. Rančík MartinBK Inter Incheba Bratislava28
  10. McClain Anthony EDYMAX SPU Nitra623          10. Gottselig Troy JosephAstrum Levice27

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Sujová TimeaŠBK Šamorín541          1. Parker Nadia AngelicaMBK Ružomberok25
  2. Krivacevic TijanaGOOD ANGELS Košice493          2. Quigley AlexandriaGOOD ANGELS Košice24
  3. Vyňuchalová RomanaBK Petržalka461          3. Krivacevic TijanaGOOD ANGELS Košice23
  4. Quigley AlexandriaGOOD ANGELS Košice458          4. Sujová TimeaŠBK Šamorín22
  5. Stehlíková RomanaŠKBD Rücon SNV418          5. Belanská AndreaBKŽ Levice22
  6. Palušná RegínaŠKBD Rücon SNV404          6. Lásková LuciaŠKBD Rücon SNV22
  7. Parker Nadia AngelicaMBK Ružomberok403          7. Páleníková TeréziaBK Petržalka22
  8. Krč - Turbová LuciaPiešťanské Čajky397          8. Minarovičová KristýnaSBŠ Ostrava22
  9. Holmes Sequoia MBK Ružomberok387          9. Murphy Stefanie LynnŠBK Šamorín22
  10. Tetemondová KatarínaMBK Ružomberok369          10. Pierson PlenetteGOOD ANGELS Košice22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Sujová TimeaŠBK Šamorín701          1. Parker Nadia AngelicaMBK Ružomberok34
  2. Krivacevic TijanaGOOD ANGELS Košice594          2. Pierson PlenetteGOOD ANGELS Košice31
  3. Parker Nadia AngelicaMBK Ružomberok546          3. Sujová TimeaŠBK Šamorín29
  4. Vyňuchalová RomanaBK Petržalka516          4. Grant Porche D.ŠBK Šamorín28
  5. Tetemondová KatarínaMBK Ružomberok515          5. Krivacevic TijanaGOOD ANGELS Košice28
  6. Quigley AlexandriaGOOD ANGELS Košice508          6. Lásková LuciaŠKBD Rücon SNV28
  7. Krč - Turbová LuciaPiešťanské Čajky503          7. Sliškovič IvaŠKBD Rücon SNV27
  8. Bojovič MiljanaGOOD ANGELS Košice484          8. Quigley AlexandriaGOOD ANGELS Košice26
  9. Holmes Sequoia MBK Ružomberok481          9. Murphy Stefanie LynnŠBK Šamorín26
  10. Kulichová PetraGOOD ANGELS Košice475          10. Williams RiqunaGOOD ANGELS Košice25

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Lechman PeterSlávia TU Košice725          1. Ubilla Emmanuel L.IMC Slovakia P.Bystrica35
  2. Snopko DušanMŠK BO Holíč537          2. Lechman PeterSlávia TU Košice34
  3. Hanusek MarekMŠK BO Holíč521          3. Tyler CameronIMC Slovakia P.Bystrica29
  4. Petráš LukášMBK AŠK Slávia Trnava510          4. Živický DušanMBK Karlovka Bratislava29
  5. Ciho JaroslavMBK Karlovka Bratislava492          5. Dratva FilipMBK Liptovský Mikuláš26
  6. Lichvár MiroslavBK ŠPD Rožňava492          6. Halás OtoŠKP Filozof Bratislava26
  7. Lenárt DanielBK 04 AC LB SNV B478          7. Michnica MartinMŠK Iskra Petržalka25
  8. Galovič StanislavREALPLUS Lučenec461          8. Musil JaroslavBK Inter Bratislava B24
  9. Straško MartinŠKP Filozof Bratislava432          9. Lenárt DanielBK 04 AC LB SNV B24
  10. Mlynek MatúšMBK AŠK Slávia Trnava428          10. Ciho JaroslavMBK Karlovka Bratislava24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Lechman PeterSlávia TU Košice657          1. Ubilla Emmanuel L.IMC Slovakia P.Bystrica39
  2. Straško MartinŠKP Filozof Bratislava649          2. Tot OliverMBK Karlovka Bratislava33
  3. Hanusek MarekMŠK BO Holíč615          3. Hašan JurajIMC Slovakia P.Bystrica31
  4. Hrabovský MatejSlávia TU Košice585          4. Lechman PeterSlávia TU Košice30
  5. Snopko DušanMŠK BO Holíč573          5. Straško MartinŠKP Filozof Bratislava30
  6. Lenárt DanielBK 04 AC LB SNV B555          6. Živický DušanMBK Karlovka Bratislava30
  7. Lichvár MiroslavBK ŠPD Rožňava527          7. Halás OtoŠKP Filozof Bratislava29
  8. Piták RóbertŠKP Banská Bystrica B489          8. Kirchner AdriánŠKP Filozof Bratislava29
  9. Ciho JaroslavMBK Karlovka Bratislava473          9. Repaský MarošBK 04 AC LB SNV B29
  10. Mlynek MatúšMBK AŠK Slávia Trnava452          10. Tyler CameronIMC Slovakia P.Bystrica29

1.Liga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Syč-Kriváňová LuciaBK ZŠ Zvolen301          1. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice31
  2. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice292          2. Jurčišinová MichaelaŠKBD Rücon SNV B25
  3. Stašová MichaelaBK EILAT PU Prešov268          3. Vargová Horonyová MartaBK Slovan Bratislava23
  4. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen262          4. Smuteková ZuzanaHK Filozof Bratislava23
  5. Bertovič-Mračková PavlaBK Slovan Bratislava230          5. Stanková MichaelaMBK Stará Turá22
  6. Riecka AlexandraBK Slovan Bratislava229          6. Valicová BarboraTYDAM UPJŠ Košice21
  7. Stanková MichaelaMBK Stará Turá224          7. Stašová MichaelaBK EILAT PU Prešov21
  8. Žáková KatarínaMBK Stará Turá224          8. Syč-Kriváňová LuciaBK ZŠ Zvolen20
  9. Vargová Horonyová MartaBK Slovan Bratislava220          9. Vojteková PetraBK EILAT PU Prešov20
  10. Jurčišinová MichaelaŠKBD Rücon SNV B212          10. Žáková KatarínaMBK Stará Turá20
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Stašová MichaelaBK EILAT PU Prešov395          1. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice39
  2. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice368          2. Valicová BarboraTYDAM UPJŠ Košice33
  3. Bertovič-Mračková PavlaBK Slovan Bratislava309          3. Stašová MichaelaBK EILAT PU Prešov31
  4. Valicová BarboraTYDAM UPJŠ Košice298          4. Jurčišinová MichaelaŠKBD Rücon SNV B28
  5. Riecka AlexandraBK Slovan Bratislava296          5. Hurná SimonaTYDAM UPJŠ Košice27
  6. Marcová SimonaBK Slovan Bratislava278          6. Horváthová ErikaBK Slovan Bratislava26
  7. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen267          7. Krištofová MiroslavaTYDAM UPJŠ Košice25
  8. Zajíčková-Križmová HanaBK Slovan Bratislava267          8. Smuteková ZuzanaHK Filozof Bratislava25
  9. Žingorová JanaTYDAM UPJŠ Košice261          9. Lániková MiroslavaBK EILAT PU Prešov24
  10. Kurilová TamaraŠKBD Rücon SNV B255          10. Vojteková PetraBK EILAT PU Prešov24

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Petráš JakubIMC Slovakia P.Bystrica548          1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina32
  2. Rozim RobertŠKP Banská Bystrica543          2. Petráš JakubIMC Slovakia P.Bystrica31
  3. Brodziansky VladimírBC Prievidza mládež526          3. Brodziansky VladimírBC Prievidza mládež30
  4. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina514          4. Vojtek PeterMBK Handlová28
  5. Žambor ViktorŠKP Banská Bystrica507          5. Rozim RobertŠKP Banská Bystrica25
  6. Vojtek PeterMBK Handlová486          6. Merešš JakubACADEMIC ŽU Žilina24
  7. Drotár GabrielTYDAM UPJŠ Košice431          7. Žambor ViktorŠKP Banská Bystrica24
  8. Merešš JakubACADEMIC ŽU Žilina406          8. Baluch MatejBK 04 AC LB SNV24
  9. Mátych MiroslavMBK Handlová401          9. Mátych MiroslavMBK Handlová24
  10. Dolník MichalMBK Handlová400          10. Mičian JakubACADEMIC ŽU Žilina23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Rozim RobertŠKP Banská Bystrica720          1. Brodziansky VladimírBC Prievidza mládež40
  2. Brodziansky VladimírBC Prievidza mládež709          2. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina40
  3. Vojtek PeterMBK Handlová643          3. Vojtek PeterMBK Handlová37
  4. Petráš JakubIMC Slovakia P.Bystrica641          4. Petráš JakubIMC Slovakia P.Bystrica37
  5. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina638          5. Rozim RobertŠKP Banská Bystrica34
  6. Žambor ViktorŠKP Banská Bystrica562          6. Baluch MatejBK 04 AC LB SNV33
  7. Matejčík MartinŠKP Banská Bystrica560          7. Matejčík MartinŠKP Banská Bystrica31
  8. Dolník MichalMBK Handlová490          8. Mičian JakubACADEMIC ŽU Žilina29
  9. Švarc MartinŠKP Banská Bystrica445          9. Žambor ViktorŠKP Banská Bystrica27
  10. Merešš JakubACADEMIC ŽU Žilina434          10. Mäsiar MarekBC Prievidza mládež27

DL Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Hadačová LuciaMBK Ružomberok336          1. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka26
  2. Fričová BeátaMBK Ružomberok288          2. Hadačová LuciaMBK Ružomberok24
  3. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka283          3. Fričová BeátaMBK Ružomberok23
  4. Vaigl Bianka LauraMBK A.Dubček BA277          4. Dubeňová LauraBKM Junior UKF Nitra21
  5. Horvátová LauraBKM Piešťany268          5. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica21
  6. Piperková KatarínaBK ŠKP 08 B.Bystrica211          6. Páleníková TeréziaBK Petržalka20
  7. Konôpková RadkaBK ZŠ Zvolen210          7. Piperková KatarínaBK ŠKP 08 B.Bystrica20
  8. Blanárová DenisaCBK Košice192          8. Lelkes KrisztinaBK Petržalka20
  9. Páleníková TeréziaBK Petržalka186          9. Vaigl Bianka LauraMBK A.Dubček BA20
  10. Dubeňová LauraBKM Junior UKF Nitra181          10. Miksádová KarinBK Petržalka19
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Hadačová LuciaMBK Ružomberok387          1. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka32
  2. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka341          2. Dubeňová LauraBKM Junior UKF Nitra29
  3. Fričová BeátaMBK Ružomberok317          3. Hadačová LuciaMBK Ružomberok27
  4. Blanárová DenisaCBK Košice284          4. Fričová BeátaMBK Ružomberok25
  5. Horvátová LauraBKM Piešťany267          5. Lelkes KrisztinaBK Petržalka23
  6. Remenárová VeronikaMBK Ružomberok266          6. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica22
  7. Dubeňová LauraBKM Junior UKF Nitra248          7. Bošňovičová BarboraCBK Košice22
  8. Konôpková RadkaBK ZŠ Zvolen244          8. Remenárová VeronikaMBK Ružomberok22
  9. Vaigl Bianka LauraMBK A.Dubček BA235          9. Líšková KristínaBK ŠKP 08 B.Bystrica22
  10. Vlková LuciaMBK A.Dubček BA220          10. Blanárová DenisaCBK Košice22

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Mäsiar MarekBC Prievidza mládež1080          1. Mäsiar MarekBC Prievidza mládež39
  2. Merešš JakubACADEMIC ŽU Žilina958          2. Merešš JakubACADEMIC ŽU Žilina34
  3. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina779          3. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina33
  4. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV727          4. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV29
  5. Vilkovský LukášBK TU ESPRIT Košice695          5. Krajči ErikMŠK BK Žiar n. Hronom29
  6. Hupka SamuelBC Prievidza mládež593          6. Abrhám DavidMBK Karlovka Bratislava29
  7. Abrhám DavidMBK Karlovka Bratislava580          7. Fiala ViliamMBK Lokomotíva Sereď28
  8. Ivan MarekBKM Svit576          8. Žilinčík JakubIMC Slovakia P.Bystrica27
  9. Žilinčík JakubIMC Slovakia P.Bystrica547          9. Lycius RichardONYX Levice27
  10. Fiala ViliamMBK Lokomotíva Sereď538          10. Vilkovský LukášBK TU ESPRIT Košice26
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Merešš JakubACADEMIC ŽU Žilina1160          1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina46
  2. Mäsiar MarekBC Prievidza mládež1114          2. Merešš JakubACADEMIC ŽU Žilina41
  3. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina1090          3. Mäsiar MarekBC Prievidza mládež40
  4. Pasovský JakubBC Prievidza mládež740          4. Brecska MartinONYX Levice34
  5. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV736          5. Žilinčík JakubIMC Slovakia P.Bystrica31
  6. Ivan MarekBKM Svit647          6. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV30
  7. Žilinčík JakubIMC Slovakia P.Bystrica616          7. Orémus ÁdámBK TU ESPRIT Košice29
  8. Hupka SamuelBC Prievidza mládež613          8. Abrhám DavidMBK Karlovka Bratislava29
  9. Vilkovský LukášBK TU ESPRIT Košice607          9. Krajči ErikMŠK BK Žiar n. Hronom28
  10. Lehotský MariánMBK Liptovský Mikuláš577          10. Podmajerský JakubBO Klokani Komárno28

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Stašová RadkaŠŠK ABOVIA 96 KE656          1. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica34
  2. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica581          2. Gombáriková RomanaŽBK Lokomotíva Sereď31
  3. Miksádová KarinBK Petržalka578          3. Miksádová KarinBK Petržalka30
  4. Mončeková AlexandraŠŠK ABOVIA 96 KE483          4. Stašová RadkaŠŠK ABOVIA 96 KE27
  5. Lelkes JúliaŠBK Šamorín438          5. Cséfalvayová ViktoriaŠBK Šamorín27
  6. Hašková AlexandraŠBK Šamorín430          6. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica23
  7. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica422          7. Pražmová LauraCBK Košice23
  8. Blanárová DenisaTYDAM UPJŠ Košice390          8. Szeitlová VanessaŠBK Šamorín21
  9. Fodorová NikolaMBK AŠK Slávia Trnava357          9. Mončeková AlexandraŠŠK ABOVIA 96 KE21
  10. Sedláková TerezaBK Petržalka336          10. Hodorovičová KristínaŽBK Lokomotíva Sereď21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Stašová RadkaŠŠK ABOVIA 96 KE769          1. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica41
  2. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica696          2. Gombáriková RomanaŽBK Lokomotíva Sereď33
  3. Hašková AlexandraŠBK Šamorín640          3. Stašová RadkaŠŠK ABOVIA 96 KE32
  4. Mončeková AlexandraŠŠK ABOVIA 96 KE626          4. Csányiová DominikaMBK Ružomberok31
  5. Blanárová DenisaTYDAM UPJŠ Košice612          5. Blanárová DenisaTYDAM UPJŠ Košice30
  6. Miksádová KarinBK Petržalka546          6. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica30
  7. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 B.Bystrica534          7. Urbániová KatarínaBK ŠKP 08 B.Bystrica29
  8. Csányiová DominikaMBK Ružomberok492          8. Bodnárová Ema MarínaCBK Košice29
  9. Lelkes JúliaŠBK Šamorín484          9. Miksádová KarinBK Petržalka28
  10. Sedláková TerezaBK Petržalka430          10. Kelčíková Ondrejková LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica28

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Hedera DominikMBK Karlovka Bratislava432          1. Hedera DominikMBK Karlovka Bratislava40
  2. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina269          2. Ihring MárioIMC Slovakia P.Bystrica37
  3. Ovčiarik AndrejBK 04 AC LB SNV268          3. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina33
  4. Ihring MárioIMC Slovakia P.Bystrica264          4. Ovčiarik AndrejBK 04 AC LB SNV30
  5. Kubaský SamuelBKM Svit257          5. Čurilla MarekMBK Victoria Žilina28
  6. Vitek MikulášMBK Karlovka Bratislava240          6. Ševčík JakubONYX Levice28
  7. Ševčík JakubONYX Levice237          7. Kubaský SamuelBKM Svit28
  8. Arvaj MichalONYX Levice232          8. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava28
  9. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava229          9. Vitek MikulášMBK Karlovka Bratislava25
  10. Čurilla MarekMBK Victoria Žilina203          10. Zachar AndrejMBK Victoria Žilina25
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kubaský SamuelBKM Svit374          1. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina41
  2. Arvaj MichalONYX Levice359          2. Kubaský SamuelBKM Svit40
  3. Hedera DominikMBK Karlovka Bratislava346          3. Ihring MárioIMC Slovakia P.Bystrica39
  4. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina340          4. Ševčík JakubONYX Levice37
  5. Ševčík JakubONYX Levice312          5. Ovčiarik AndrejBK 04 AC LB SNV33
  6. Ovčiarik AndrejBK 04 AC LB SNV301          6. Arvaj MichalONYX Levice32
  7. Vitek MikulášMBK Karlovka Bratislava298          7. Hedera DominikMBK Karlovka Bratislava32
  8. Szabó MilanONYX Levice278          8. Vodila PatrikBK 04 AC LB SNV32
  9. Ihring MárioIMC Slovakia P.Bystrica277          9. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava32
  10. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava264          10. Vitek MikulášMBK Karlovka Bratislava31

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Lelkes JúliaŠBK Šamorín540          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice32
  2. Kováčiková NikolaBKŽ Levice487          2. Drobná DominikaMŠK Iskra Svit31
  3. Óváriová ViktóriaŠBK Šamorín462          3. Gajdošová VanessaBKM Bardejov30
  4. Jarinová PetraMBK Ružomberok435          4. Jarinová PetraMBK Ružomberok29
  5. Drobná DominikaMŠK Iskra Svit430          5. Cséfalvayová ViktoriaŠBK Šamorín28
  6. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra424          6. Lelkes JúliaŠBK Šamorín27
  7. Kašperanová LuciaCBK Košice406          7. Balážová MichaelaBK ZŠ Zvolen26
  8. Balážová MichaelaBK ZŠ Zvolen402          8. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra26
  9. Szeitlová VanessaŠBK Šamorín393          9. Szeitlová VanessaŠBK Šamorín25
  10. Havranová ViktóriaBKŽ Levice391          10. Óváriová ViktóriaŠBK Šamorín25
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice669          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice43
  2. Lelkes JúliaŠBK Šamorín664          2. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra35
  3. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra578          3. Lelkes JúliaŠBK Šamorín33
  4. Óváriová ViktóriaŠBK Šamorín532          4. Drobná DominikaMŠK Iskra Svit33
  5. Drobná DominikaMŠK Iskra Svit459          5. Jarinová PetraMBK Ružomberok30
  6. Jarinová PetraMBK Ružomberok452          6. Óváriová ViktóriaŠBK Šamorín29
  7. Szeitlová VanessaŠBK Šamorín411          7. Szeitlová VanessaŠBK Šamorín27
  8. Ukaová AlbínaMŠK Iskra Svit371          8. Mareková BronislavaBK Slovan Bratislava26
  9. Psárska Vanesa ViktóriaBK ZŠ Zvolen368          9. Bolozová AlexandraMŠK Iskra Svit26
  10. Havranová ViktóriaBKŽ Levice355          10. Kozáková VandaDANNAX SPORT Košice26

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Merešš JakubACADEMIC ŽU Žilina1364          1. Ubilla Emmanuel L.IMC Slovakia P.Bystrica35
  2. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina1293          2. Mäsiar MarekBC Prievidza mládež35
  3. Mäsiar MarekBC Prievidza mládež1284          3. Lechman PeterSlávia TU Košice34
  4. Lelkes JúliaŠBK Šamorín978          4. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina32
  5. Vilkovský LukášBK TU ESPRIT Košice905          5. Kováčiková NikolaBKŽ Levice32
  6. Acker jr MauriceBK 04 AC LB SNV885          6. Hedera DominikMBK Karlovka Bratislava31
  7. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV855          7. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice31
  8. Rančík MartinBK Inter Incheba Bratislava801          8. Gombáriková RomanaŽBK Lokomotíva Sereď31
  9. Ivan MarekBKM Svit761          9. Drobná DominikaMŠK Iskra Svit31
  10. Óváriová ViktóriaŠBK Šamorín746          10. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica31
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina1728          1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina43
  2. Merešš JakubACADEMIC ŽU Žilina1595          2. Kováčiková NikolaBKŽ Levice43
  3. Mäsiar MarekBC Prievidza mládež1357          3. Brodziansky VladimírBC Prievidza mládež40
  4. Lelkes JúliaŠBK Šamorín1148          4. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice39
  5. Thompson jr. Kevin DavidMBK Rieker Komárno946          5. Ubilla Emmanuel L.IMC Slovakia P.Bystrica39
  6. Acker jr MauriceBK 04 AC LB SNV906          6. Mäsiar MarekBC Prievidza mládež36
  7. Blanárová DenisaTYDAM UPJŠ Košice896          7. Striešová LuciaBK ŠKP 08 B.Bystrica36
  8. Rančík MartinBK Inter Incheba Bratislava857          8. Merešš JakubACADEMIC ŽU Žilina35
  9. Košala RóbertBK 04 AC LB SNV849          9. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra35
  10. Hašková AlexandraŠBK Šamorín842