Prehľad basketbalových štatistík ročník 2010-2011

Prehľad historických štatistík

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2010-2011
Extraliga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Mc Coy AdamBK Iskra Svit1053          1. Mc Coy AdamBK Iskra Svit26
  2. Carter Justin AnthonyBK Váhostav -SK Žilina891          2. Booker jr. Roy AnthonyBC Prievidza26
  3. Moore Ronald K.BK SPU Nitra834          3. Brewington Dwight HarrisonBK Inter Bratislava26
  4. Burrows Jaraun KevonMBK Rieker Komárno797          4. Fears Jeremy VannBC Prievidza26
  5. Delič NenadMBK Handlová790          5. Jackson III CharlesMBK Rieker Komárno26
  6. Johnson II Louis DouglasBK 04 AC LB SNV695          6. Delič NenadMBK Handlová25
  7. Montgomery Jeremy JeromeBK SPU Nitra695          7. Sheard Keyron JamierBK Inter Bratislava25
  8. Bosák PavelBK SPU Nitra688          8. Tomek BranislavBK SPU Nitra25
  9. Jefferson Corey RonellBK 04 AC LB SNV623          9. Burrows Jaraun KevonMBK Rieker Komárno25
  10. Stojanovič DejanBK Váhostav -SK Žilina597          10. Lukjanec AndrejBK Inter Bratislava24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Carter Justin AnthonyBK Váhostav -SK Žilina1102          1. Jackson III CharlesMBK Rieker Komárno33
  2. Mc Coy AdamBK Iskra Svit959          2. Tomek BranislavBK SPU Nitra33
  3. Moore Ronald K.BK SPU Nitra950          3. Wolfinger JosephAstrum Levice30
  4. Burrows Jaraun KevonMBK Rieker Komárno938          4. Fears Jeremy VannBC Prievidza30
  5. Jefferson Corey RonellBK 04 AC LB SNV922          5. Burrows Jaraun KevonMBK Rieker Komárno29
  6. Delič NenadMBK Handlová904          6. Carter Justin AnthonyBK Váhostav -SK Žilina29
  7. Johnson II Louis DouglasBK 04 AC LB SNV813          7. Delič NenadMBK Handlová29
  8. Stojanovič DejanBK Váhostav -SK Žilina720          8. English MichaelAstrum Levice28
  9. Jones Johnathon Ch.MBK Rieker Komárno714          9. Williams Travis DevarBC Prievidza28
  10. Bosák PavelBK SPU Nitra674          10. Henderson Esian DeheysisAstrum Levice28

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Guzman Carmen BK Inpek UKF Nitra697          1. Dupree CandiceDobrí anjeli Košice26
  2. Risper Jennifer DeniseBK PU Bemaco Prešov445          2. Shields Ashley ReneeDobrí anjeli Košice26
  3. Brackett Natasha TyeseŽBK Whirlpool Poprad441          3. Guzman Carmen BK Inpek UKF Nitra24
  4. Ciappina Romina MarieBK PU Bemaco Prešov420          4. Žirková ZuzanaDobrí anjeli Košice24
  5. Jurčenková AnnaDobrí anjeli Košice414          5. Langhorne Crystal AllisonDobrí anjeli Košice22
  6. Sujová TimeaŠBK Šamorín390          6. Tillis Iciss RoseDobrí anjeli Košice22
  7. Wirth Christina DianeBK PU Bemaco Prešov390          7. Jurčenková AnnaDobrí anjeli Košice21
  8. Oravcová AndreaŽBK Whirlpool Poprad376          8. Talajková RenátaBK Slovan Bratislava21
  9. Lukačovičová KlaudiaMBK Ružomberok360          9. Lásková LuciaŽBK Whirlpool Poprad21
  10. Borovičková BronislavaBK Inpek UKF Nitra358          10. Sujová TimeaŠBK Šamorín21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Guzman Carmen BK Inpek UKF Nitra669          1. Dupree CandiceDobrí anjeli Košice35
  2. Dosty Sybil LouiseBK Inpek UKF Nitra619          2. Žirková ZuzanaDobrí anjeli Košice31
  3. Jurčenková AnnaDobrí anjeli Košice582          3. Jurčenková AnnaDobrí anjeli Košice30
  4. Risper Jennifer DeniseBK PU Bemaco Prešov536          4. Langhorne Crystal AllisonDobrí anjeli Košice30
  5. Brackett Natasha TyeseŽBK Whirlpool Poprad532          5. Shields Ashley ReneeDobrí anjeli Košice29
  6. Wirth Christina DianeBK PU Bemaco Prešov464          6. Houston Charde LakishiaDobrí anjeli Košice28
  7. Smith JennaMBK Ružomberok444          7. Tillis Iciss RoseDobrí anjeli Košice28
  8. Kupčíková LuciaDobrí anjeli Košice439          8. Lásková LuciaŽBK Whirlpool Poprad28
  9. Kováčová AlenaŽBK Whirlpool Poprad432          9. Dosty Sybil LouiseBK Inpek UKF Nitra27
  10. Sujová TimeaŠBK Šamorín428          10. Smith JennaMBK Ružomberok25

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Došek LiborMŠK BO Holíč576          1. Kačáni OndrejŠKP ŽOS Zvolen30
  2. Helmecy MarošBK ŠPD Rožňava557          2. Grznár RichardŠKP ŽOS Zvolen29
  3. Stojanov LadislavAstrum Levice B543          3. Števula ĽubomírŠKP ŽOS Zvolen28
  4. Galovič StanislavDASKIT Lučenec517          4. Michnica MartinMŠK Iskra Petržalka27
  5. Ciho JaroslavMBK Karlovka Prír. BA497          5. Kuffa AndrejBK Inter Bratislava B27
  6. Tarabus MichalDASKIT Lučenec475          6. Lechman PeterSlávia TU Bemaco Košice27
  7. Hanusek MarekMŠK BO Holíč422          7. Marchyn MatejŠKP ŽOS Zvolen26
  8. Gašparík AndrejMŠK BK Žiar n. Hronom415          8. Hatrík MatejBK Inter Bratislava B25
  9. Mrázik RastislavTJ Štadion Trenčín413          9. Kőrner RichardŠKP ŽOS Zvolen25
  10. Ulman OtoBK 04 AC LB SNV B408          10. Stojanov LadislavAstrum Levice B24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Došek LiborMŠK BO Holíč884          1. Došek LiborMŠK BO Holíč34
  2. Tarabus MichalDASKIT Lučenec640          2. Kuffa AndrejBK Inter Bratislava B33
  3. Mrázik RastislavTJ Štadion Trenčín550          3. Števula ĽubomírŠKP ŽOS Zvolen32
  4. Helmecy MarošBK ŠPD Rožňava517          4. Tarabus MichalDASKIT Lučenec30
  5. Ulman OtoBK 04 AC LB SNV B508          5. Straško MartinŠKP Filozof Bratislava29
  6. Bečarik RóbertBK 04 AC LB SNV B502          6. Ďurana TomášBK Inter Bratislava B29
  7. Hanusek MarekMŠK BO Holíč496          7. Lacković IvanBK ŠPD Rožňava28
  8. Ciho JaroslavMBK Karlovka Prír. BA486          8. Kačáni OndrejŠKP ŽOS Zvolen27
  9. Galovič StanislavDASKIT Lučenec485          9. Michnica MartinMŠK Iskra Petržalka27
  10. Stojanov LadislavAstrum Levice B475          10. Kovalík BorisBK 04 AC LB SNV B27

1.Liga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kovaľová NikolaŠŠK SOUŽ Košice391          1. Moravčíková Černáková VeronikaMBK Ružomberok B30
  2. Belanská AndreaBKŽ Levice381          2. Lučeničová ErikaHK Filozof Bratislava27
  3. Lučeničová ErikaHK Filozof Bratislava288          3. Kovaľová NikolaŠŠK SOUŽ Košice27
  4. Žáková KatarínaBKM Piešťany274          4. Čápová MáriaBK Petržalka26
  5. Bertovič-Mračková PavlaBK Petržalka261          5. Belanská AndreaBKŽ Levice25
  6. Šostáková EvaTYDAM UPJŠ Košice249          6. Žáková KatarínaBKM Piešťany22
  7. Hospodárová BarboraBK EILAT Prešov246          7. Horváthová ErikaBKM Piešťany22
  8. Stanková MichaelaBKM Piešťany243          8. Mlynarovičová ValériaMBK Spišská Belá22
  9. Švárna VeronikaMBK Liptovský Mikuláš218          9. Švárna VeronikaMBK Liptovský Mikuláš22
  10. Tereščáková ZuzanaTYDAM UPJŠ Košice206          10. Kudličková AdelaMBK Ružomberok B22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Lučeničová ErikaHK Filozof Bratislava382          1. Lučeničová ErikaHK Filozof Bratislava36
  2. Šostáková EvaTYDAM UPJŠ Košice352          2. Horváthová ErikaBKM Piešťany34
  3. Belanská AndreaBKŽ Levice330          3. Moravčíková Černáková VeronikaMBK Ružomberok B29
  4. Kovaľová NikolaŠŠK SOUŽ Košice326          4. Felixová MáriaMBK Ružomberok B27
  5. Mihaliková JúliaŠŠK SOUŽ Košice284          5. Mihaliková JúliaŠŠK SOUŽ Košice24
  6. Theiner Oravcová RomanaŠŠK SOUŽ Košice282          6. Šostáková EvaTYDAM UPJŠ Košice24
  7. Žáková KatarínaBKM Piešťany264          7. Vodrážková EvaBK ZŠ Zvolen24
  8. Hospodárová BarboraBK EILAT Prešov263          8. Kovaľová NikolaŠŠK SOUŽ Košice22
  9. Bertovič-Mračková PavlaBK Petržalka239          9. Fričová BeátaMBK Ružomberok B22
  10. Horváthová ErikaBKM Piešťany216          10. Belanská AndreaBKŽ Levice22

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Hatrík MatejBK Inter Bratislava734          1. Hatrík MatejBK Inter Bratislava31
  2. Žambor ViktorŠKP Banská Bystrica719          2. Dratva FilipBKM Alto Svit29
  3. Dratva FilipBKM Alto Svit690          3. Galata MaurizioB.S.C. Bratislava27
  4. Jány RóbertMBK Handlová640          4. Žambor ViktorŠKP Banská Bystrica26
  5. Galata MaurizioB.S.C. Bratislava637          5. Zibrinyi MartinSlávia TU Bemaco Košice25
  6. Šturcel RóbertBC mládež Prievidza609          6. Petráš JakubIMC Slovakia P.Bystrica24
  7. Matejčík MartinŠKP Banská Bystrica565          7. Krajčovič ŠimonIMC Slovakia P.Bystrica24
  8. Mesarč PeterTYDAM UPJŠ Košice532          8. Frankovič LukášBK 04 AC LB SNV A23
  9. Brutovský JánBK 04 AC LB SNV A528          9. Oravec JozefMŠK Žiar n. Hronom23
  10. Zibrinyi MartinSlávia TU Bemaco Košice508          10. Záhon ĽubomírSlávia TU Bemaco Košice23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Galata MaurizioB.S.C. Bratislava866          1. Hintoš MilanTYDAM UPJŠ Košice38
  2. Dratva FilipBKM Alto Svit711          2. Galata MaurizioB.S.C. Bratislava37
  3. Matejčík MartinŠKP Banská Bystrica679          3. Štefek AdriánIMC Slovakia P.Bystrica34
  4. Zibrinyi MartinSlávia TU Bemaco Košice675          4. Zibrinyi MartinSlávia TU Bemaco Košice33
  5. Žambor ViktorŠKP Banská Bystrica675          5. Krajčovič ŠimonIMC Slovakia P.Bystrica30
  6. Frankovič LukášBK 04 AC LB SNV A650          6. Frankovič LukášBK 04 AC LB SNV A30
  7. Dědeček ViktorBK Inter Bratislava649          7. Dratva FilipBKM Alto Svit29
  8. Hatrík MatejBK Inter Bratislava641          8. Hatrík MatejBK Inter Bratislava27
  9. Jány RóbertMBK Handlová640          9. Barok SamuelBK Inter Bratislava27
  10. Povolný ŠimonMBK Liptovský Mikuláš639          10. Timko ViktorSlávia TU Bemaco Košice27

DL Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Ivančáková ZuzanaŽBK Whirlpool Poprad371          1. Maďarčiková ZuzanaDANAX SPORT Košice27
  2. Fraňová AndreaTJ Lokomotíva Žilina354          2. Kiššová MartinaDANAX SPORT Košice26
  3. Schneiderová AliceBK Petržalka350          3. Raková MichaelaŠBK Šamorín24
  4. Šeligová BarboraTJ Lokomotíva Žilina320          4. Tomková MartinaDANAX SPORT Košice24
  5. Gubáňová EsteraBK Slovan Bratislava317          5. Pavlovičová ErikaŠŠK SOUŽ Košice24
  6. Marcová SimonaBK Slovan Bratislava311          6. Oroszová SabínaŠBK Šamorín24
  7. Oroszová SabínaŠBK Šamorín304          7. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka23
  8. Kubáňová JankaTJ Lokomotíva Žilina302          8. Ivančáková ZuzanaŽBK Whirlpool Poprad22
  9. Raková MichaelaŠBK Šamorín301          9. Theiner Oravcová AngelikaDANAX SPORT Košice22
  10. Pastrnáková VeronikaŠŠK SOUŽ Košice294          10. Bállová KarolaDANAX SPORT Košice22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Oroszová SabínaŠBK Šamorín411          1. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka36
  2. Raková MichaelaŠBK Šamorín381          2. Maďarčiková ZuzanaDANAX SPORT Košice32
  3. Kubáňová JankaTJ Lokomotíva Žilina353          3. Oroszová SabínaŠBK Šamorín32
  4. Gubáňová EsteraBK Slovan Bratislava344          4. Bállová KarolaDANAX SPORT Košice31
  5. Feketeová NikoletaŠBK Šamorín342          5. Raková MichaelaŠBK Šamorín30
  6. Pastrnáková VeronikaŠŠK SOUŽ Košice341          6. Bálintová BarboraDANAX SPORT Košice29
  7. Marcová SimonaBK Slovan Bratislava333          7. Draganovská MariannaDANAX SPORT Košice28
  8. Bálintová BarboraDANAX SPORT Košice323          8. Horváthová KristínaBK Petržalka28
  9. Mihaliková JúliaŠŠK SOUŽ Košice315          9. Kiššová MartinaDANAX SPORT Košice28
  10. Hruščáková ŽofiaDANAX SPORT Košice308          10. Janoščíková BeátaDANAX SPORT Košice27

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Marchyn MatúšBasketbal Levice743          1. Škvarek AndrejJuniorbasket Košice27
  2. Homola FilipBasketbal Levice652          2. Baluch MatejBK 04 AC LB SNV A26
  3. Škvarek AndrejJuniorbasket Košice620          3. Marchyn MatúšBasketbal Levice25
  4. Švec MatejMBK Karlovka Bratislava491          4. Homola FilipBasketbal Levice23
  5. Fiala ViliamMBK Lokomotíva Sereď460          5. Rucz AdamMBK Lokomotíva Sereď22
  6. Molnár EugenBasketbal Levice434          6. Michálek VladimírIMC Slovakia P.Bystrica22
  7. Baluch MatejBK 04 AC LB SNV A384          7. Švec MatejMBK Karlovka Bratislava22
  8. Hlivák DaliborMBK Karlovka Bratislava376          8. Mištrík DominikIMC Slovakia P.Bystrica22
  9. Otčenáš MarekBK Inter Bratislava366          9. Fiala ViliamMBK Lokomotíva Sereď21
  10. Krajňák LukášBK 04 AC LB SNV A365          10. Kolečanyi StanislavBK 04 AC LB SNV A21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Marchyn MatúšBasketbal Levice1013          1. Škvarek AndrejJuniorbasket Košice39
  2. Homola FilipBasketbal Levice930          2. Marchyn MatúšBasketbal Levice35
  3. Škvarek AndrejJuniorbasket Košice894          3. Homola FilipBasketbal Levice33
  4. Molnár EugenBasketbal Levice570          4. Baluch MatejBK 04 AC LB SNV A32
  5. Krajňák LukášBK 04 AC LB SNV A551          5. Krajňák LukášBK 04 AC LB SNV A29
  6. Kubačka LukášMBK Lokomotíva Sereď486          6. Šomšák MartinBK 04 AC LB SNV A27
  7. Baluch MatejBK 04 AC LB SNV A477          7. Boloz PatrikBKM Poprad26
  8. Slezák RóbertMBK Karlovka Bratislava456          8. Filipský FilipBK 04 AC LB SNV A24
  9. Cibák TomášMBK Karlovka Bratislava409          9. Slezák RóbertMBK Karlovka Bratislava24
  10. Bojkovský MarekMBK Karlovka Bratislava408          10. Sarna ErikBK 04 AC LB SNV A24

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Krivosudská SimonaŽBK Lokomotíva Sereď566          1. Zeleiová MartinaBK Petržalka31
  2. Dubeňová LauraBKM Junior UKF Nitra523          2. Dudášová NikolaBK UMB 08 B.Bystrica28
  3. Dudášová NikolaBK UMB 08 B.Bystrica436          3. Krivosudská SimonaŽBK Lokomotíva Sereď27
  4. Potúčková AndreaMBK Stará Turá412          4. Vendráková LuciaDANAX SPORT Košice27
  5. Páleníková TeréziaBK Petržalka377          5. Dubeňová LauraBKM Junior UKF Nitra25
  6. Bálintová BarboraDANAX SPORT Košice371          6. Páleníková TeréziaBK Petržalka25
  7. Fričová BeátaMBK Ružomberok361          7. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka25
  8. Hruščáková ŽofiaDANAX SPORT Košice357          8. Fričová BeátaMBK Ružomberok24
  9. Královičová ViktóriaŽBK Lokomotíva Sereď337          9. Fornálová TimeaMBK Ružomberok24
  10. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka328          10. Longauerová AlžbetaMBK Ružomberok24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Dubeňová LauraBKM Junior UKF Nitra633          1. Vendráková LuciaDANAX SPORT Košice33
  2. Potúčková AndreaMBK Stará Turá601          2. Dubeňová LauraBKM Junior UKF Nitra31
  3. Krivosudská SimonaŽBK Lokomotíva Sereď599          3. Dudášová NikolaBK UMB 08 B.Bystrica29
  4. Hruščáková ŽofiaDANAX SPORT Košice472          4. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka29
  5. Dudášová NikolaBK UMB 08 B.Bystrica465          5. Krivosudská SimonaŽBK Lokomotíva Sereď28
  6. Bálintová BarboraDANAX SPORT Košice457          6. Hruščáková ŽofiaDANAX SPORT Košice28
  7. Hadačová LuciaMBK Ružomberok436          7. Zeleiová MartinaBK Petržalka27
  8. Horváthová KristínaBK Petržalka409          8. Longauerová AlžbetaMBK Ružomberok27
  9. Fričová BeátaMBK Ružomberok381          9. Hadačová LuciaMBK Ružomberok27
  10. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka380          10. Bálintová BarboraDANAX SPORT Košice27

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Miksádová KarinBK AŠK Slávia Trnava639          1. Miksádová KarinBK AŠK Slávia Trnava32
  2. Remenárová VeronikaMBK Ružomberok445          2. Martinčičová RadoslavaMBK Stará Turá27
  3. Simeonová DeanaBK AŠK Slávia Trnava432          3. Remenárová VeronikaMBK Ružomberok26
  4. Striešová LuciaBK UMB 08 B. Bystrica B421          4. Pražmová LauraCBK JUGO Košice26
  5. Pražmová LauraCBK JUGO Košice415          5. Csányiová DominikaMBK Ružomberok24
  6. Bodnárová Ema MarínaCBK JUGO Košice401          6. Striešová LuciaBK UMB 08 B. Bystrica B24
  7. Urbániová KatarínaBK UMB 08 B. Bystrica A359          7. Bodnárová Ema MarínaCBK JUGO Košice23
  8. Csányiová DominikaMBK Ružomberok354          8. Matušková KristínaBK Petržalka22
  9. Szilvásová MartinaBK AŠK Slávia Trnava340
  10. Sedláčková MagdalénaDANNAX SPORT Košice325
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Bodnárová Ema MarínaCBK JUGO Košice705          1. Martinčičová RadoslavaMBK Stará Turá42
  2. Simeonová DeanaBK AŠK Slávia Trnava653          2. Bodnárová Ema MarínaCBK JUGO Košice41
  3. Remenárová VeronikaMBK Ružomberok599          3. Csányiová DominikaMBK Ružomberok40
  4. Miksádová KarinBK AŠK Slávia Trnava590          4. Labudová DominikaMBK Stará Turá37
  5. Csányiová DominikaMBK Ružomberok582          5. Remenárová VeronikaMBK Ružomberok34
  6. Striešová LuciaBK UMB 08 B. Bystrica B504          6. Čelešová KristínaMBK Stará Turá34
  7. Kučerková MonikaBK AŠK Slávia Trnava451          7. Mihaljevičová EmaMBK Stará Turá33
  8. Urbániová KatarínaBK UMB 08 B. Bystrica A416          8. Simeonová DeanaBK AŠK Slávia Trnava32
  9. Pražmová LauraCBK JUGO Košice388          9. Miksádová KarinBK AŠK Slávia Trnava29
  10. Jančovičová DominikaBK AŠK Slávia Trnava375

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Mc Coy AdamBK Iskra Svit1053          1. Miksádová KarinBK AŠK Slávia Trnava32
  2. Hatrík MatejBK Inter Bratislava B998          2. Kačáni OndrejŠKP ŽOS Zvolen30
  3. Škvarek AndrejSlávia TU Bemaco Košice942          3. Hatrík MatejBK Inter Bratislava B29
  4. Carter Justin AnthonyBK Váhostav -SK Žilina891          4. Dratva FilipBKM Alto Svit29
  5. Jány RóbertMBK Handlová884          5. Števula ĽubomírŠKP ŽOS Zvolen28
  6. Žambor ViktorŠKP ŽOS Zvolen835          6. Dudášová NikolaBK UMB 08 B.Bystrica28
  7. Moore Ronald K.BK SPU Nitra834          7. Martinčičová RadoslavaMBK Stará Turá27
  8. Burrows Jaraun KevonMBK Rieker Komárno797          8. Pažická JúliaBK Inpek UKF Nitra27
  9. Delič NenadMBK Handlová790          9. Galata MaurizioMBK Handlová27
  10. Zibrinyi MartinSlávia TU Bemaco Košice760          10. Michnica MartinMŠK Iskra Petržalka27
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Škvarek AndrejSlávia TU Bemaco Košice1260          1. Martinčičová RadoslavaMBK Stará Turá42
  2. Carter Justin AnthonyBK Váhostav -SK Žilina1102          2. Bodnárová Ema MarínaCBK JUGO Košice41
  3. Marchyn MatúšBasketbal Levice1013          3. Csányiová DominikaMBK Ružomberok40
  4. Krajňák LukášBK 04 AC LB SNV B989          4. Hintoš MilanTYDAM UPJŠ Košice38
  5. Mc Coy AdamBK Iskra Svit959          5. Labudová DominikaMBK Stará Turá37
  6. Moore Ronald K.BK SPU Nitra950          6. Galata MaurizioMBK Handlová36
  7. Zibrinyi MartinSlávia TU Bemaco Košice941          7. Dupree CandiceDobrí anjeli Košice35
  8. Burrows Jaraun KevonMBK Rieker Komárno938          8. Marchyn MatúšBasketbal Levice35
  9. Homola FilipBasketbal Levice930          9. Lučeničová ErikaBK Slovan Bratislava34
  10. Jány RóbertMBK Handlová929          10. Došek LiborMŠK BO Holíč34