Prehľad basketbalových štatistík ročník 2015-2016

Prehľad historických štatistík

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2015-2016
EUROVIA SBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava858          1. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava28
  2. Thompson jr. James MBK Rieker Com Therm KN711          2. Young Bob JeanBK Inter Bratislava27
  3. Marić IgorBC Prievidza618          3. Cvetinović NikolaBK Inter Bratislava25
  4. Stamenković SvetozarBC Prievidza613          4. Stamenković SvetozarBC Prievidza25
  5. Žiak MilanBK Levickí Patrioti597          5. Rančík MartinBK Inter Bratislava24
  6. Wisseh Jaytornah N.BC Prievidza585          6. Bowden Shamarr D.BK Levickí Patrioti23
  7. Alawoya Babatunde P.MBK Rieker Com Therm KN583          7. Thompson jr. James MBK Rieker Com Therm KN22
  8. Keely jr Reginald´gKB Košice582          8. Igrutinović LukaBC Prievidza22
  9. Baťka MichalKB Košice566          9. Žiak MilanBK Levickí Patrioti22
  10. Batina MarkoBC Prievidza510          10. Dimič MilošKB Košice22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava1030          1. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava34
  2. Wisseh Jaytornah N.BC Prievidza797          2. Young Bob JeanBK Inter Bratislava33
  3. Marić IgorBC Prievidza790          3. Stamenković SvetozarBC Prievidza31
  4. Thompson jr. James MBK Rieker Com Therm KN789          4. Cvetinović NikolaBK Inter Bratislava28
  5. Stamenković SvetozarBC Prievidza772          5. Alawoya Babatunde P.MBK Rieker Com Therm KN28
  6. Alawoya Babatunde P.MBK Rieker Com Therm KN768          6. Taylor jr. Ronald AnthonyBK Inter Bratislava27
  7. Keely jr Reginald´gKB Košice707          7. Keely jr Reginald´gKB Košice26
  8. Baťka MichalKB Košice699          8. Miljkovič NemanjaBK Levickí Patrioti25
  9. Milošević NenadBK Inter Bratislava571          9. Thompson jr. James MBK Rieker Com Therm KN25
  10. Kőrner RichardBC Prievidza565          10. Rančík MartinBK Inter Bratislava25

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Oblak TejaGOOD ANGELS Košice513          1. Parker Nadia AngelicaPiešťanské Čajky25
  2. Slamová AngelikaŠBK Šamorín495          2. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice25
  3. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica492          3. Hrynko Brittany N.GOOD ANGELS Košice23
  4. Tetemondová KatarínaMBK Ružomberok452          4. Jonson Shenise M.GOOD ANGELS Košice22
  5. Slezáriková LenkaBK Slovan Bratislava438          5. Oblak TejaGOOD ANGELS Košice22
  6. Parker Nadia AngelicaPiešťanské Čajky433          6. Langhorne Crystal AllisonGOOD ANGELS Košice20
  7. Mračnová ZuzanaŠBK Šamorín419          7. Engelman Monica LouisePiešťanské Čajky20
  8. Brezaniová-Lázárová ZuzanaMBK Ružomberok413          8. Tetemondová KatarínaMBK Ružomberok19
  9. Timková KatarínaBK SOUŽ Cassovia KE405          9. Talajková RenátaBK Slovan Bratislava19
  10. Hadačová LuciaBAM Poprad404          10. Petríková KatarínaBAM Poprad18
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Tetemondová KatarínaMBK Ružomberok647          1. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice36
  2. Oblak TejaGOOD ANGELS Košice638          2. Jonson Shenise M.GOOD ANGELS Košice34
  3. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice582          3. Parker Nadia AngelicaPiešťanské Čajky32
  4. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice563          4. Tetemondová KatarínaMBK Ružomberok28
  5. Parker Nadia AngelicaPiešťanské Čajky561          5. Langhorne Crystal AllisonGOOD ANGELS Košice27
  6. Brezaniová-Lázárová ZuzanaMBK Ružomberok556          6. Oblak TejaGOOD ANGELS Košice27
  7. Hadačová LuciaBAM Poprad548          7. Urbanová BarboraŠBK Šamorín27
  8. Jassová BeátaBK SOUŽ Cassovia KE469          8. Krč - Turbová LuciaPiešťanské Čajky23
  9. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica457          9. Hadačová LuciaBAM Poprad22
  10. Slamová AngelikaŠBK Šamorín430          10. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice22

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rožánek RóbertMBK ŽU Žilina524          1. Rožánek RóbertMBK ŽU Žilina33
  2. Škrobánek PavolMŠK Iskra Petržalka523          2. Arnett Alan MichaelMBK Lučenec31
  3. Merešš JakubMBK ŽU Žilina462          3. Lechman PeterSlávia TU Košice29
  4. Šoška OndrejMBK ŽU Žilina453          4. Mlynek MatúšMŠK Iskra Petržalka28
  5. Chavis Jerel BradleyIMC Slovakia P.Bystrica396          5. Rozim RobertMŠK BK Žiar n Hronom27
  6. Kiss PeterSlávia TU Košice396          6. Vago MilanMBK AŠK Slávia Trnava27
  7. Neubauer PeterVŠK FEI STU Bratislava383          7. Ábel TomášMBK AŠK Slávia Trnava27
  8. Rozim RobertMŠK BK Žiar n Hronom368          8. Červenka AndrejBK Lokomotíva Sereď26
  9. Pipíška BranislavMBK Lučenec358          9. Merešš JakubMBK ŽU Žilina25
  10. Arnett Alan MichaelMBK Lučenec348          10. Pipíška BranislavMBK Lučenec25
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Rožánek RóbertMBK ŽU Žilina623          1. Rožánek RóbertMBK ŽU Žilina39
  2. Škrobánek PavolMŠK Iskra Petržalka535          2. Arnett Alan MichaelMBK Lučenec36
  3. Merešš JakubMBK ŽU Žilina526          3. Galata MaurizioSlávia TU Košice33
  4. Krajčír JurajVŠEMvs Karlovka Bratislava B525          4. Kirchner AdriánBK ŠKP Štart Bratislava33
  5. Šoška OndrejMBK ŽU Žilina515          5. Pipíška BranislavMBK Lučenec32
  6. Kiss PeterSlávia TU Košice502          6. Mlynek MatúšMŠK Iskra Petržalka30
  7. Pipíška BranislavMBK Lučenec450          7. Lechman PeterSlávia TU Košice29
  8. Arnett Alan MichaelMBK Lučenec412          8. Odnoga RichardBK ŠKP Štart Bratislava29
  9. Koczkáš BranislavMBK Lučenec398          9. Merešš JakubMBK ŽU Žilina29
  10. Rozim RobertMŠK BK Žiar n Hronom395          10. Rozim RobertMŠK BK Žiar n Hronom29

1.Liga ženy, ASWBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra343          1. Števulová PetraBDŽ ŠK UMB B.Bystrica27
  2. Konôpková RadkaBK ZŠ Zvolen265          2. Havranová ViktóriaBKŽ Levice25
  3. Bertovič-Mračková PavlaBK Petržalka226          3. Töröková AdriánaŠŠK Union Press Košice23
  4. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen225          4. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra23
  5. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra217          5. Babicová Šimová BeátaBK ZŠ Zvolen21
  6. Töröková AdriánaŠŠK Union Press Košice217          6. Petrušová VeronikaBK EILAT PU Prešov21
  7. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen201          7. Cséfalvayová ViktoriaŠBK Šamorín B21
  8. Dubeňová LindaBKM Junior UKF Nitra197          8. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice20
  9. Stašová MichaelaBK EILAT PU Prešov171          9. Óváriová ViktóriaŠBK Šamorín B20
  10. Čápová MáriaBK Petržalka159          10. Maďarčiková ZuzanaBK EILAT PU Prešov20
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra452          1. Petrušová VeronikaBK EILAT PU Prešov31
  2. Konôpková RadkaBK ZŠ Zvolen304          2. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra30
  3. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra283          3. Stašová MichaelaBK EILAT PU Prešov28
  4. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen255          4. Števulová PetraBDŽ ŠK UMB B.Bystrica27
  5. Stašová MichaelaBK EILAT PU Prešov254          5. Havranová ViktóriaBKŽ Levice27
  6. Urbanová BarboraBK Petržalka233          6. Pražmová LauraBK EILAT PU Prešov26
  7. Gaálová DenisaBK Petržalka232          7. Rošková AlexandraBDŽ ŠK UMB B.Bystrica25
  8. Dubeňová LindaBKM Junior UKF Nitra229          8. Bačová BarboraBDŽ ŠK UMB B.Bystrica25
  9. Bertovič-Mračková PavlaBK Petržalka227          9. Stantienová JanaTYDAM UPJŠ Košice25
  10. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov218          10. Kuhajdíková AndreaBK EILAT PU Prešov24

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Halmeš FilipMBK Karlovka Bratislava481          1. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica32
  2. Števko MatúšŠBK Junior Levice467          2. Bolek LukášBK Inter Bratislava27
  3. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV412          3. Števko MatúšŠBK Junior Levice27
  4. Janiga MatejIMC Slovakia P.Bystrica403          4. Halmeš FilipMBK Karlovka Bratislava26
  5. Slávik MichalMBK Victoria Žilina403          5. Gajan TomášBKM Iskra Svit26
  6. Drbul JakubIMC Slovakia P.Bystrica396          6. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina24
  7. Gajan TomášBKM Iskra Svit394          7. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV24
  8. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina392          8. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina24
  9. Trepáč MatejBKM SPU Nitra390          9. Trepáč MatejBKM SPU Nitra23
  10. Obert BranislavŠKP Banská Bystrica387          10. Ondruš AlexBK Inter Bratislava23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina584          1. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica41
  2. Trepáč MatejBKM SPU Nitra572          2. Bolek LukášBK Inter Bratislava34
  3. Halmeš FilipMBK Karlovka Bratislava539          3. Trepáč MatejBKM SPU Nitra34
  4. Pasovský JakubMBK Karlovka Bratislava529          4. Gajan TomášBKM Iskra Svit34
  5. Gajan TomášBKM Iskra Svit519          5. Pasovský JakubMBK Karlovka Bratislava31
  6. Slávik MichalMBK Victoria Žilina493          6. Halmeš FilipMBK Karlovka Bratislava29
  7. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina477          7. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina29
  8. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV430          8. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina29
  9. Števko MatúšŠBK Junior Levice408          9. Blažíček ĽubošMBK Victoria Žilina29
  10. Bizub MartinBKM Iskra Svit407          10. Hanák SamuelMBK Karlovka Bratislava29

DL Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice761          1. Cséfalvayová ViktoriaŠBK Šamorín27
  2. Kašperanová LuciaCBK Košice621          2. Kováčiková NikolaBKŽ Levice27
  3. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra496          3. Kašperanová LuciaCBK Košice24
  4. Cséfalvayová ViktoriaŠBK Šamorín476          4. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra23
  5. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra433          5. Jarinová PetraMBK Ružomberok22
  6. Dubeňová LindaBKM Junior UKF Nitra430          6. Dubeňová LindaBKM Junior UKF Nitra22
  7. Jarinová PetraMBK Ružomberok421          7. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra22
  8. Havranová ViktóriaBKŽ Levice391          8. Matejčíková JanaBK ŠKP 08 Banská Bystrica21
  9. Hašková AlexandraŠBK Šamorín369          9. Stašová RadkaBK ŠKP 08 Banská Bystrica21
  10. Lelkes JúliaŠBK Šamorín311          10. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica19
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice899          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice32
  2. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra701          2. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra31
  3. Kašperanová LuciaCBK Košice629          3. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra30
  4. Szántóová PerlaCBK Košice589          4. Dubeňová LindaBKM Junior UKF Nitra28
  5. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra575          5. Blanárová DenisaYOUNG ANGELS Košice28
  6. Dubeňová LindaBKM Junior UKF Nitra560          6. Szántóová PerlaCBK Košice25
  7. Hašková AlexandraŠBK Šamorín433          7. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica24
  8. Havranová ViktóriaBKŽ Levice399          8. Kašperanová LuciaCBK Košice24
  9. Jarinová PetraMBK Ružomberok369          9. Jelenčíková NatáliaBK ŠKP 08 Banská Bystrica21
  10. Blanárová DenisaYOUNG ANGELS Košice367          10. Grňová IzabelaMBK Stará Turá21

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV521          1. Kakaš JurajBSC Bratislava35
  2. Durkáč AdamBK MŠK Kežmarok520          2. Ondruš AlexBK Inter Bratislava34
  3. Magdolen MatúšMBA Prievidza A498          3. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV31
  4. Bátovský MarcelŠBK Junior Levice A495          4. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica A29
  5. Novosádek DávidŠBK Handlová477          5. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina28
  6. Pažický FilipMBK Victoria Žilina471          6. Mokráň JakubMBA Prievidza A27
  7. Zachar DávidIMC Slovakia P.Bystrica A469          7. Bizub MartinBKM Iskra Svit27
  8. Volárik SamuelBO Klokani Komárno450          8. Krebes EnricoKB Košice27
  9. Danielič MartinŠBK Junior Levice A431          9. Pažický FilipMBK Victoria Žilina27
  10. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica A424          10. Durkáč AdamBK MŠK Kežmarok26
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Magdolen MatúšMBA Prievidza A711          1. Mokráň JakubMBA Prievidza A37
  2. Bátovský MarcelŠBK Junior Levice A622          2. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV35
  3. Pažický FilipMBK Victoria Žilina602          3. Pažický FilipMBK Victoria Žilina34
  4. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV591          4. Magdolen MatúšMBA Prievidza A33
  5. Durkáč AdamBK MŠK Kežmarok577          5. Bizub MartinBKM Iskra Svit33
  6. Mokráň JakubMBA Prievidza A574          6. Krebes EnricoKB Košice31
  7. Volárik SamuelBO Klokani Komárno556          7. Bátovský MarcelŠBK Junior Levice A31
  8. Novosádek DávidŠBK Handlová514          8. Kakaš JurajBSC Bratislava31
  9. Kobulnický JakubBK 04 AC LB SNV506          9. Rožánek RichardMBK Victoria Žilina30
  10. Kotorík MatejŠKP Banská Bystrica A476          10. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica A29

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Gazdová Eva1.BK D Michalovce644          1. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra35
  2. Svetlíková SoňaYoung Angels 1999 KE641          2. Gazdová Eva1.BK D Michalovce32
  3. Jakubíková MiriamBK Klokani Ivanka p.D468          3. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra30
  4. Babiková AnnamáriaŠBK Spišská Nová Ves464          4. Machalová MartinaYoung Angels 2000 KE28
  5. Machalová MartinaYoung Angels 2000 KE463          5. Svetlíková SoňaYoung Angels 1999 KE25
  6. Košarišťanová StanislavaMBK Stará Turá457          6. Majtásová SimonaMBK Stará Turá24
  7. Ošťádalová RadoslavaBK Slovan Bratislava448          7. Jakubíková MiriamBK Klokani Ivanka p.D24
  8. Praženicová PatríciaMBK Ružomberok445          8. Scherhauferová KarinBK Lokomotíva Sereď23
  9. Biľová TeréziaBKM Bardejov435          9. Mrnková StelaBK Lokomotíva Sereď22
  10. Bábiková TatianaMBK Stará Turá393          10. Balážová MichaelaMBK Stará Turá22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Svetlíková SoňaYoung Angels 1999 KE745          1. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra54
  2. Babejová AdrianaŠBK Spišská Nová Ves587          2. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra50
  3. Machalová MartinaYoung Angels 2000 KE559          3. Machalová MartinaYoung Angels 2000 KE34
  4. Majorošová SáraYoung Angels 1999 KE520          4. Krajcová TeréziaBK SOUŽ Cassovia KE31
  5. Bábiková TatianaMBK Stará Turá515          5. Scherhauferová KarinBK Lokomotíva Sereď31
  6. Gondová BarboraŠŠK Žilina-Budatín510          6. Magulová MiladaBKM Junior UKF Nitra31
  7. Košarišťanová StanislavaMBK Stará Turá488          7. Bohušová KristínaMBK Stará Turá30
  8. Ošťádalová RadoslavaBK Slovan Bratislava478          8. Svetlíková SoňaYoung Angels 1999 KE29
  9. Gazdová Eva1.BK D Michalovce478          9. Gondová BarboraŠŠK Žilina-Budatín29
  10. Babiková AnnamáriaŠBK Spišská Nová Ves465          10. Martišková NatáliaBKM Junior UKF Nitra29

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Baron MartinKB Košice496          1. Baron MartinKB Košice35
  2. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica437          2. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica34
  3. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava401          3. Horváth SamuelMBA Prievidza34
  4. Horváth SamuelMBA Prievidza380          4. Cvengroš GabrielBK 04 AC LB SNV29
  5. Mravec MatejKB Košice372          5. Kubaský DanielBKM Iskra Svit28
  6. Šimoňák MatejBKM Iskra Svit353          6. Šimoňák MatejBKM Iskra Svit27
  7. Cvengroš GabrielBK 04 AC LB SNV350          7. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď27
  8. Rákai Filip PeterBK 04 AC LB SNV339          8. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava26
  9. Skubeň MatúšBK Lokomotíva Sereď331          9. Rákai Filip PeterBK 04 AC LB SNV26
  10. Novysedlák AdamBK Inter Bratislava290          10. Foltín LukášBKM SPU Nitra25
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica546          1. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica43
  2. Baron MartinKB Košice520          2. Baron MartinKB Košice37
  3. Mravec MatejKB Košice407          3. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď32
  4. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava406          4. Horváth SamuelMBA Prievidza31
  5. Skubeň MatúšBK Lokomotíva Sereď401          5. Kubaský DanielBKM Iskra Svit30
  6. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď344          6. Skubeň MatúšBK Lokomotíva Sereď30
  7. Horváth SamuelMBA Prievidza343          7. Erben DávidMBK Victoria Žilina29
  8. Rákai Filip PeterBK 04 AC LB SNV341          8. Lavko DanielBKM Iskra Svit28
  9. Šimoňák MatejBKM Iskra Svit327          9. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina27
  10. Erben DávidMBK Victoria Žilina323          10. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina27

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Lysová JanaBK Kovohuty Krompachy612          1. Lysová JanaBK Kovohuty Krompachy35
  2. Tvrdá JustínaBK Klokani Ivanka p.D484          2. Dovčíková MartinaŠBK Spišská Nová Ves33
  3. Ciuttiová AlexandraSpartak Myjava439          3. Kobzová VandaBK Petržalka31
  4. Dovčíková MartinaŠBK Spišská Nová Ves409          4. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 B. Bystrica30
  5. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 B. Bystrica405          5. Virasztóová SofiaYoung Angels 2001 KE28
  6. Kobzová VandaBK Petržalka379          6. Tvrdá JustínaBK Klokani Ivanka p.D27
  7. Határová LauraBK Klokani Ivanka p.D364          7. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 B. Bystrica26
  8. Zabáková NikolSpartak Myjava350          8. Zaťková TerezaBK AŠK Slávia Trnava24
  9. Beráneková SofiaYoung Angels 2001 KE348          9. Garlathyová KristínaYoung Angels 2001 KE24
  10. Virasztóová SofiaYoung Angels 2001 KE347          10. Ciuttiová AlexandraSpartak Myjava24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Lysová JanaBK Kovohuty Krompachy778          1. Lysová JanaBK Kovohuty Krompachy44
  2. Ciuttiová AlexandraSpartak Myjava481          2. Virasztóová SofiaYoung Angels 2001 KE38
  3. Virasztóová SofiaYoung Angels 2001 KE477          3. Dovčíková MartinaŠBK Spišská Nová Ves32
  4. Beráneková SofiaYoung Angels 2001 KE446          4. Rodáková EmaBAM Poprad31
  5. Plavnická KamilaYoung Angels 2001 KE409          5. Zaťková TerezaBK AŠK Slávia Trnava30
  6. Dovčíková MartinaŠBK Spišská Nová Ves403          6. Beráneková SofiaYoung Angels 2001 KE30
  7. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 B. Bystrica388          7. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 B. Bystrica29
  8. Tvrdá JustínaBK Klokani Ivanka p.D385          8. Plavnická KamilaYoung Angels 2001 KE28
  9. Zabáková NikolSpartak Myjava361          9. Kobzová VandaBK Petržalka28
  10. Rodáková EmaBAM Poprad354          10. Ciuttiová AlexandraSpartak Myjava26

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV1067          1. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica34
  2. Lysová JanaŠBK Spišská Nová Ves1004          2. Kakaš JurajBSC Bratislava33
  3. Svetlíková SoňaYOUNG ANGELS Košice923          3. Rožánek RóbertMBK ŽU Žilina33
  4. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra858          4. Dovčíková MartinaŠBK Spišská Nová Ves33
  5. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava858          5. Gazdová Eva1.BK D Michalovce32
  6. Kováčiková NikolaBKŽ Levice788          6. Baron MartinKB Košice31
  7. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica776          7. Arnett Alan MichaelMBK Lučenec31
  8. Ciuttiová AlexandraSpartak Myjava744          8. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 B. Bystrica30
  9. Tvrdá JustínaBK Klokani Ivanka p.D741          9. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra29
  10. Horváth SamuelŠKP Banská Bystrica A738          10. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica A29
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Mikulášiková RebekaBKM Junior UKF Nitra1181          1. Hudáková AlexandraBKM Junior UKF Nitra48
  2. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV1141          2. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica43
  3. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava1030          3. Rožánek RóbertMBK ŽU Žilina39
  4. Svetlíková SoňaYOUNG ANGELS Košice1021          4. Mokráň JakubMBA Prievidza A37
  5. Lysová JanaŠBK Spišská Nová Ves962          5. Arnett Alan MichaelMBK Lučenec36
  6. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra954          6. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice36
  7. Kováčiková NikolaBKŽ Levice930          7. Gajan TomášBKM Iskra Svit34
  8. Ciuttiová AlexandraSpartak Myjava919          8. Trepáč MatejBKM SPU Nitra34
  9. Pažický FilipMBK Victoria Žilina856          9. Jonson Shenise M.GOOD ANGELS Košice34
  10. Mištinová MiroslavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica811          10. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava34