Prehľad basketbalových štatistík ročník 2009-2010

Prehľad historických štatistík

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2009-2010
Extraliga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Glavinić JosipMBK Handlová1037          1. Fears Jeremy VannBC Prievidza25
  2. Gadri-Nicholson Bertengeh O.Basketbal Pezinok860          2. Crouch Jerice TroynellBK Inter Bratislava25
  3. Mróz PawelBK 04 AC LB Spišská n Ves821          3. Hill DametriBK SPU Nitra25
  4. Hill DametriBK SPU Nitra732          4. George Kent RavoneBK Svit24
  5. Jackson David TerenceBasketbal Pezinok731          5. Kingsley Matthew JacobAstrum Levice24
  6. Milošević NenadBasketbal Pezinok716          6. Glavinić JosipMBK Handlová24
  7. Fears Jeremy VannBC Prievidza668          7. Gadri-Nicholson Bertengeh O.Basketbal Pezinok23
  8. Baťka MichalBK 04 AC LB Spišská n Ves653          8. Archibeque KirkAstrum Levice23
  9. Laco BranislavBK Svit644          9. Gavel AntonBK Svit23
  10. Barišić IvanMBK Handlová642          10. Trimboli Michael JosephAstrum Levice23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Glavinić JosipMBK Handlová1160          1. Gadri-Nicholson Bertengeh O.Basketbal Pezinok29
  2. Gadri-Nicholson Bertengeh O.Basketbal Pezinok1065          2. Archibeque KirkAstrum Levice29
  3. Mróz PawelBK 04 AC LB Spišská n Ves1060          3. Burrows Jaraun KevonMBK Rieker Komárno28
  4. Jackson David TerenceBasketbal Pezinok840          4. George Kent RavoneBK Svit28
  5. Baťka MichalBK 04 AC LB Spišská n Ves825          5. Fears Jeremy VannBC Prievidza28
  6. Jefferson Corey RonellBK 04 AC LB Spišská n Ves808          6. Tomek BranislavBK SPU Nitra27
  7. Tomek BranislavBK SPU Nitra777          7. Glavinić JosipMBK Handlová27
  8. Milošević NenadBasketbal Pezinok764          8. Mróz PawelBK 04 AC LB Spišská n Ves27
  9. Szalay GabrielBC Prievidza763          9. Szalay GabrielBC Prievidza26
  10. Scott Edward BK SPU Nitra753          10. Bannister Willie AnthonyMBK Rieker Komárno26

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Risper Jennifer DeniseBK PU Bemaco Prešov706          1. Meanpaa Rachel AnneCassovia Košice24
  2. Podešvová SimonaMBK Ružomberok563          2. Maksimovič JelenaBK INPEK UKF Nitra24
  3. Kupčíková LuciaDOBRÍ ANJELI Košice532          3. Crossly ShannaDOBRÍ ANJELI Košice24
  4. Tetemondová KatarínaŽBK Whirpool Poprad519          4. Todd LindaDOBRÍ ANJELI Košice24
  5. Wirth Christina DianeBK PU Bemaco Prešov507          5. Lawless Erin MarieDOBRÍ ANJELI Košice23
  6. Lawless Erin MarieDOBRÍ ANJELI Košice457          6. Michulková LuisaDOBRÍ ANJELI Košice23
  7. Lásková LuciaBasket Steel Košice424          7. Mc Coughtry Angel LajuaneDOBRÍ ANJELI Košice23
  8. Michulková LuisaDOBRÍ ANJELI Košice417          8. Dupree CandiceDOBRÍ ANJELI Košice23
  9. Oravcová AndreaBK INPEK UKF Nitra403          9. Hricková KatarínaDOBRÍ ANJELI Košice22
  10. Karavaeva YuliaBK PU Bemaco Prešov387          10. Kupčíková LuciaDOBRÍ ANJELI Košice22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Risper Jennifer DeniseBK PU Bemaco Prešov797          1. Mc Coughtry Angel LajuaneDOBRÍ ANJELI Košice36
  2. Podešvová SimonaMBK Ružomberok705          2. Dupree CandiceDOBRÍ ANJELI Košice36
  3. Kupčíková LuciaDOBRÍ ANJELI Košice672          3. Lisina EkaterinaDOBRÍ ANJELI Košice33
  4. Tetemondová KatarínaŽBK Whirpool Poprad622          4. Todd LindaDOBRÍ ANJELI Košice31
  5. Ducker TiffanyMBK Agrotrade Rožňava568          5. Jurčenková AnnaDOBRÍ ANJELI Košice31
  6. Wirth Christina DianeBK PU Bemaco Prešov548          6. Wilson Wilhelmina D.Cassovia Košice30
  7. Lásková LuciaBasket Steel Košice524          7. Hricková KatarínaDOBRÍ ANJELI Košice28
  8. Lawless Erin MarieDOBRÍ ANJELI Košice522          8. Ducker TiffanyMBK Agrotrade Rožňava28
  9. Karavaeva YuliaBK PU Bemaco Prešov504          9. Kupčíková LuciaDOBRÍ ANJELI Košice28
  10. Oravcová AndreaBK INPEK UKF Nitra471          10. Lawless Erin MarieDOBRÍ ANJELI Košice27

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Lenárt Daniel04 AC LB SNV B652          1. Lenárt Daniel04 AC LB SNV B31
  2. Halanda PeterŠKP Bratislava647          2. Baláž DušanMŠK Žiar nad Hronom30
  3. Ciho JaroslavMBK Karlovka Prír. BA488          3. Halanda PeterŠKP Bratislava30
  4. Helmecy MarošŠPD Rožňava481          4. Orešanský TomášMBK Trnava26
  5. Petráš LukášMBK Pezinok B481          5. Števula ĽubomírŽOS Zvolen25
  6. Lacković IvanŠPD Rožňava473          6. Gašparík AndrejMŠK Žiar nad Hronom25
  7. Vavro Tomᚊtadion Trenčín434          7. Dorazil PeterŽOS Zvolen25
  8. Vrábeľ JakubŽOS Zvolen430          8. Lechman ĽubomírSlávia TU Košice24
  9. Gašparík AndrejMŠK Žiar nad Hronom414          9. Petráš LukášMBK Pezinok B24
  10. Mrázik RastislavŠtadion Trenčín412          10. Timko ViktorSlávia TU Košice24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Lenárt Daniel04 AC LB SNV B663          1. Dorazil PeterŽOS Zvolen33
  2. Halanda PeterŠKP Bratislava619          2. Baláž DušanMŠK Žiar nad Hronom32
  3. Lacković IvanŠPD Rožňava603          3. Lenárt Daniel04 AC LB SNV B32
  4. Mrázik RastislavŠtadion Trenčín534          4. Orešanský TomášMBK Trnava32
  5. Pondelík RastislavŽOS Zvolen481          5. Števula ĽubomírŽOS Zvolen31
  6. Gašparík AndrejMŠK Žiar nad Hronom479          6. Lacković IvanŠPD Rožňava30
  7. Vavro Tomᚊtadion Trenčín466          7. Rendla MarošŽOS Zvolen30
  8. Ciho JaroslavMBK Karlovka Prír. BA455          8. Timko ViktorSlávia TU Košice29
  9. Helmecy MarošŠPD Rožňava448          9. Gašparík AndrejMŠK Žiar nad Hronom29
  10. Svitlica Marinko1.BK Michalovce447          10. Halanda PeterŠKP Bratislava28

1.Liga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Matajová VeronikaMBK Liptovský Mikuláš245          1. Siváková AndreaHK Filozof Bratislava31
  2. Sujová TimeaŠBK Šamorín223          2. Sujová TimeaŠBK Šamorín31
  3. Siváková AndreaHK Filozof Bratislava214          3. Stanková MichaelaBKM Piešťany28
  4. Stanková MichaelaBKM Piešťany200          4. Matajová VeronikaMBK Liptovský Mikuláš26
  5. Smuteková ZuzanaB.S.C. Bratislava192          5. Vodrážková EvaBK ZŠ Zvolen25
  6. Callová MartinaMBK Liptovský Mikuláš186          6. Slaninová DenisaBKŽ Levice25
  7. Bertovič-Mračková PavlaB.S.C. Bratislava179          7. Čápová MáriaB.S.C. Bratislava25
  8. Kubalová Makková NinaŠKBD Spišská Nová Ves179          8. Bertovič-Mračková PavlaB.S.C. Bratislava24
  9. Čápová MáriaB.S.C. Bratislava174          9. Oroszová SabínaŠBK Šamorín23
  10. Horváthová ErikaBKM Piešťany156          10. Vargová Horonyová MartaŠBK Šamorín23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Callová MartinaMBK Liptovský Mikuláš317          1. Sujová TimeaŠBK Šamorín37
  2. Sujová TimeaŠBK Šamorín272          2. Callová MartinaMBK Liptovský Mikuláš34
  3. Matajová VeronikaMBK Liptovský Mikuláš256          3. Oroszová SabínaŠBK Šamorín30
  4. Smuteková ZuzanaB.S.C. Bratislava240          4. Vodrážková EvaBK ZŠ Zvolen30
  5. Kubalová Makková NinaŠKBD Spišská Nová Ves226          5. Jakešová IvanaTYDAM UPJŠ Košice29
  6. Jakešová IvanaTYDAM UPJŠ Košice199          6. Vargová Horonyová MartaŠBK Šamorín28
  7. Čápová MáriaB.S.C. Bratislava194          7. Smuteková ZuzanaB.S.C. Bratislava28
  8. Horváthová ErikaBKM Piešťany188          8. Kubalová Makková NinaŠKBD Spišská Nová Ves28
  9. Bertovič-Mračková PavlaB.S.C. Bratislava187          9. Matajová VeronikaMBK Liptovský Mikuláš28
  10. Kováčová LenkaTYDAM UPJŠ Košice181          10. Čápová MáriaB.S.C. Bratislava27

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Jány RóbertMBK Handlová825          1. Žambor ViktorŠKP Banská Bystrica28
  2. Galata MaurizioB.S.C. Bratislava685          2. Treml JozefHBK Prievidza28
  3. Treml JozefHBK Prievidza675          3. Šeminský MichalBK '99 Prešov27
  4. Mitterpák Vladislav1.BK Michalovce665          4. Galata MaurizioB.S.C. Bratislava27
  5. Timko ViktorSlávia TU Košice A657          5. Jány RóbertMBK Handlová27
  6. Višnievský FrederikBKM Alto Svit626          6. Škvarek AndrejSlávia TU Košice B27
  7. Kancír PeterBK '99 Prešov599          7. Oravec JozefMŠK Žiar nad Hronom26
  8. Oravec JozefMŠK Žiar nad Hronom541          8. Mitterpák Vladislav1.BK Michalovce26
  9. Šeminský MichalBK '99 Prešov538          9. Timko ViktorSlávia TU Košice A25
  10. Hatrík MatejInter Bratislava534          10. Antal JúliusInter Bratislava24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Galata MaurizioB.S.C. Bratislava958          1. Galata MaurizioB.S.C. Bratislava38
  2. Timko ViktorSlávia TU Košice A768          2. Nemčok VladimírBasketbal Levice36
  3. Treml JozefHBK Prievidza715          3. Škvarek AndrejSlávia TU Košice B33
  4. Kancír PeterBK '99 Prešov686          4. Timko ViktorSlávia TU Košice A30
  5. Kiseľa TomášBK '99 Prešov653          5. Zibrinyi MartinSlávia TU Košice A30
  6. Zibrinyi MartinSlávia TU Košice A642          6. Treml JozefHBK Prievidza30
  7. Nemčok VladimírBasketbal Levice631          7. Homola FilipBasketbal Levice27
  8. Pištelák DenisStrojár Malacky618          8. Kancír PeterBK '99 Prešov27
  9. Jány RóbertMBK Handlová600          9. Forišek ErikInter Bratislava27
  10. Višnievský FrederikBKM Alto Svit584          10. Pištelák DenisStrojár Malacky26

DL Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Brádňanská NoemaŽBK Whirpool Poprad421          1. Nagyová GabrielaDanax Sport Košice26
  2. Rykulska NadiiaSlovan Bratislava408          2. Páleníková MartaBK Petržalka26
  3. Pavlovičová ErikaCassovia Košice335          3. Rykulska NadiiaSlovan Bratislava25
  4. Kulová LuciaBK Petržalka315          4. Glovová ViktóriaCassovia Košice24
  5. Matická NicoleSlovan Bratislava301          5. Janoščíková BeátaDanax Sport Košice24
  6. Domiterová DenisaBK UMB 08 B.Bystrica 296          6. Matejčíková MartinaBK UMB 08 B.Bystrica 22
  7. Vojteková PetraCassovia Košice278          7. Domiterová DenisaBK UMB 08 B.Bystrica 22
  8. Kubáňová JankaLokomotíva Žilina257          8. Brádňanská NoemaŽBK Whirpool Poprad22
  9. Hruščáková ŽofiaDanax Sport Košice252          9. Jašeková KatarínaLokomotíva Sereď21
  10. Urbanová BarboraMBK Ružomberok243          10. Pavlovičová ErikaCassovia Košice20
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Brádňanská NoemaŽBK Whirpool Poprad624          1. Janoščíková BeátaDanax Sport Košice39
  2. Matická NicoleSlovan Bratislava412          2. Brádňanská NoemaŽBK Whirpool Poprad32
  3. Domiterová DenisaBK UMB 08 B.Bystrica 383          3. Jassová BeátaDanax Sport Košice30
  4. Firkaľová AdriánaCassovia Košice372          4. Domiterová DenisaBK UMB 08 B.Bystrica 29
  5. Pavlovičová ErikaCassovia Košice368          5. Glovová ViktóriaCassovia Košice28
  6. Rykulska NadiiaSlovan Bratislava353          6. Matejčíková MartinaBK UMB 08 B.Bystrica 28
  7. Kucharovičová PetraLokomotíva Žilina340          7. Matická NicoleSlovan Bratislava26
  8. Kulová LuciaBK Petržalka336          8. Páleníková MartaBK Petržalka26
  9. Hruščáková ŽofiaDanax Sport Košice312          9. Nagyová GabrielaDanax Sport Košice24
  10. Matejčíková MartinaBK UMB 08 B.Bystrica 291          10. Staneková LuciaŠKBD Spišská Nová Ves24

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Škvarek AndrejJuniorbasket Košice A894          1. Žambor ViktorŠKP Banská Bystrica58
  2. Jánošík JurajBBK Bánovce n.Bebravou704          2. Škvarek AndrejJuniorbasket Košice A36
  3. Mičian JakubMBK Žilina651          3. Michálek VladimírIMC Slovakia P.Bystrica34
  4. Brodziansky VladimírHBK Prievidza648          4. Rozim RobertŠKP Banská Bystrica30
  5. Švec MatejMBK Karlovka BA631          5. Baluch Matej04 AC LB SNV A30
  6. Ádám JakubJuniorbasket Košice A624          6. Matejčík MartinŠKP Banská Bystrica30
  7. Baluch Matej04 AC LB SNV A624          7. Martinček MarekIMC Slovakia P.Bystrica28
  8. Rucz AdamLokomotíva Sereď582          8. Krajčovič ŠimonIMC Slovakia P.Bystrica28
  9. Predný TomášBBK Bánovce n.Bebravou544          9. Ádám JakubJuniorbasket Košice A27
  10. Drotár GabrielJuniorbasket Košice A542          10. Sarna Erik04 AC LB SNV A27
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Škvarek AndrejJuniorbasket Košice A1072          1. Žambor ViktorŠKP Banská Bystrica57
  2. Jánošík JurajBBK Bánovce n.Bebravou792          2. Matejčík MartinŠKP Banská Bystrica50
  3. Ádám JakubJuniorbasket Košice A791          3. Rozim RobertŠKP Banská Bystrica48
  4. Baluch Matej04 AC LB SNV A739          4. Škvarek AndrejJuniorbasket Košice A43
  5. Brodziansky VladimírHBK Prievidza725          5. Krajčovič ŠimonIMC Slovakia P.Bystrica38
  6. Krajňák Lukáš04 AC LB SNV A715          6. Baluch Matej04 AC LB SNV A36
  7. Drotár GabrielJuniorbasket Košice A688          7. Ádám JakubJuniorbasket Košice A35
  8. Mičian JakubMBK Žilina584          8. Michálek VladimírIMC Slovakia P.Bystrica32
  9. Predný TomášBBK Bánovce n.Bebravou578          9. Homola FilipBasketbal Levice30
  10. Petráš JakubIMC Slovakia P.Bystrica549          10. Krajňák Lukáš04 AC LB SNV A30

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Fričová BeátaMBK Ružomberok385          1. Oroszová SabínaŠBK Šamorín28
  2. Oroszová SabínaŠBK Šamorín365          2. Erdészová IvanaCassovia Košice26
  3. Raková MichaelaŠBK Šamorín334          3. Ivančáková ZuzanaŽBK Whirpool Poprad25
  4. Slamová AngelikaŠBK Šamorín331          4. Jacková IvanaMBK Ružomberok25
  5. Ivančáková ZuzanaŽBK Whirpool Poprad322          5. Raková MichaelaŠBK Šamorín24
  6. Brádňanská NoemaŽBK Whirpool Poprad312          6. Slamová AngelikaŠBK Šamorín24
  7. Slezáriková LenkaBK Petržalka312          7. Pastrnáková VeronikaCassovia Košice23
  8. Pastrnáková VeronikaCassovia Košice296          8. Fričová BeátaMBK Ružomberok23
  9. Nedoroščíková NikolaCassovia Košice288          9. Kobulnická IvanaDannax Sport Košice22
  10. Polcerová PatríciaBK Petržalka273          10. Longauerová AlžbetaMBK Ružomberok22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Brádňanská NoemaŽBK Whirpool Poprad514          1. Oroszová SabínaŠBK Šamorín40
  2. Oroszová SabínaŠBK Šamorín514          2. Brádňanská NoemaŽBK Whirpool Poprad34
  3. Fričová BeátaMBK Ružomberok444          3. Feketeová NikoletaŠBK Šamorín32
  4. Raková MichaelaŠBK Šamorín440          4. Raková MichaelaŠBK Šamorín32
  5. Jassová BeátaDannax Sport Košice423          5. Kobulnická IvanaDannax Sport Košice32
  6. Slezáriková LenkaBK Petržalka383          6. Tekulová MichaelaBK Petržalka31
  7. Feketeová NikoletaŠBK Šamorín350          7. Jassová BeátaDannax Sport Košice31
  8. Slamová AngelikaŠBK Šamorín349          8. Slezáriková LenkaBK Petržalka27
  9. Polcerová PatríciaBK Petržalka347          9. Fričová BeátaMBK Ružomberok26
  10. Pastrnáková VeronikaCassovia Košice322          10. Nagyová DenisaDannax Sport Košice26

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Miksádová KarinAŠK Slávia Trnava B691          1. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka38
  2. Töröková AdriánaŠŠK Abovia Košice582          2. Rybanská LibušaAŠK Slávia Trnava A38
  3. Potúčková AndreaMBK Stará Turá516          3. Vajková DanielaCassovia Košice35
  4. Vajková DanielaCassovia Košice499          4. Miksádová KarinAŠK Slávia Trnava B33
  5. Krajčušková BiankaMBK Stará Turá368          5. Páleníková TeréziaBK Petržalka31
  6. Simeonová DeanaAŠK Slávia Trnava B353          6. Töröková AdriánaŠŠK Abovia Košice31
  7. Machová KristínaBK Petržalka351          7. Machová KristínaBK Petržalka31
  8. Kučerková MonikaAŠK Slávia Trnava B347          8. Migová MonikaCassovia Košice29
  9. Bodnárová Ema MarínaCassovia Košice331          9. Královičová ViktóriaLokomotíva Sereď27
  10. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka328          10. Potúčková AndreaMBK Stará Turá27
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Miksádová KarinAŠK Slávia Trnava B682          1. Rybanská LibušaAŠK Slávia Trnava A66
  2. Töröková AdriánaŠŠK Abovia Košice645          2. Zarevúcka ŽofiaBK Petržalka45
  3. Vajková DanielaCassovia Košice596          3. Machová KristínaBK Petržalka42
  4. Potúčková AndreaMBK Stará Turá515          4. Vajková DanielaCassovia Košice41
  5. Bodnárová Ema MarínaCassovia Košice510          5. Bodnárová Ema MarínaCassovia Košice39
  6. Hadačová LuciaMBK Ružomberok494          6. Páleníková TeréziaBK Petržalka36
  7. Machová KristínaBK Petržalka482          7. Töröková AdriánaŠŠK Abovia Košice35
  8. Horváthová KristínaBK Petržalka462          8. Miksádová KarinAŠK Slávia Trnava B33
  9. Rybanská LibušaAŠK Slávia Trnava A435          9. Horváthová KristínaBK Petržalka32
  10. Kučerková MonikaAŠK Slávia Trnava B412          10. Hadačová LuciaMBK Ružomberok32

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Škvarek AndrejSlávia TU Košice B1351          1. Rybanská LibušaAŠK Slávia Trnava A38
  2. Glavinić JosipMBK Handlová1037          2. Miksádová KarinAŠK Slávia Trnava B33
  3. Timko ViktorSlávia TU Košice A914          3. Škvarek AndrejSlávia TU Košice B32
  4. Gadri-Nicholson Bertengeh O.Basketbal Pezinok860          4. Töröková AdriánaŠŠK Abovia Košice31
  5. Jány RóbertMBK Handlová825          5. Lenárt Daniel04 AC LB SNV B31
  6. Mróz PawelBK 04 AC LB Spišská n Ves821          6. Siváková AndreaHK Filozof Bratislava31
  7. Mičian JakubMBK Žilina820          7. Vajková DanielaCassovia Košice30
  8. Michálek VladimírIMC Slovakia P.Bystrica798          8. Baluch Matej04 AC LB SNV A30
  9. Jánošík JurajBBK Bánovce n.Bebr.754          9. Baláž DušanMŠK Žiar nad Hronom30
  10. Mitterpák Vladislav1.BK Michalovce744          10. Halanda PeterŠKP Bratislava30
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Škvarek AndrejSlávia TU Košice B1635          1. Rybanská LibušaAŠK Slávia Trnava A66
  2. Glavinić JosipMBK Handlová1160          2. Škvarek AndrejSlávia TU Košice B39
  3. Brádňanská NoemaŽBK Whirpool Poprad1138          3. Bodnárová Ema MarínaCassovia Košice39
  4. Timko ViktorSlávia TU Košice A1082          4. Galata MaurizioB.S.C. Bratislava38
  5. Gadri-Nicholson Bertengeh O.Basketbal Pezinok1065          5. Oroszová SabínaŠBK Šamorín37
  6. Mróz PawelBK 04 AC LB Spišská n Ves1060          6. Mc Coughtry Angel LajuaneDOBRÍ ANJELI Košice36
  7. Galata MaurizioB.S.C. Bratislava958          7. Baluch Matej04 AC LB SNV A36
  8. Nemčok VladimírBasketbal Levice944          8. Dupree CandiceDOBRÍ ANJELI Košice36
  9. Jánošík JurajBBK Bánovce n.Bebr.871          9. Vajková DanielaCassovia Košice35
  10. Baťka MichalBK 04 AC LB Spišská n Ves844          10. Töröková AdriánaŠŠK Abovia Košice35