Prehľad basketbalových súťaží - oblastné súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Žiaci - 2017-2018

Skupina stredSkupina východ ASkupina východ BSkupina západVýchod 1 - 4
Východ 5 - 9
Skupina východ A

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK 04 AC LB SNV
16
14
2
1176 : 368
808
30
2.
1 BK Michalovce
16
13
3
919 : 565
354
29
3.
KB RIM Basket Košice
16
9
7
944 : 592
352
25
4.
BKM Iskra Svit
16
4
12
602 : 844
-242
20
5.
1 BK Humenné
16
0
16
226 : 1498
-1272
16

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.23.Sep | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit 80:18 (48:11)
2.1.Okt | NedKB RIM Basket Košice1 BK Michalovce44:48 (31:24)
4.23.Sep | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit 84:13 (42:2)
5.1.Okt | NedKB RIM Basket Košice1 BK Michalovce42:57 (20:27)
2. kolo
8.7.Okt | Sob1 BK Michalovce1 BK Humenné 78:13 (54:6)
9.7.Okt | SobBK 04 AC LB SNVKB RIM Basket Košice 80:20 (41:9)
11.7.Okt | Sob1 BK Michalovce1 BK Humenné 102:13 (66:4)
12.7.Okt | SobBK 04 AC LB SNVKB RIM Basket Košice 71:24 (40:16)
3. kolo
13.11.Feb | NedKB RIM Basket KošiceBKM Iskra Svit 58:26 (22:12)
14.21.Okt | Sob1 BK HumennéBK 04 AC LB SNV8:151 (8:79)
16.11.Feb | NedKB RIM Basket KošiceBKM Iskra Svit 48:32 (22:18)
17.21.Okt | Sob1 BK HumennéBK 04 AC LB SNV10:132 (4:66)
4. kolo
19.4.Nov | SobBKM Iskra Svit1 BK Michalovce33:54 (22:18)
21.12.Nov | NedKB RIM Basket Košice1 BK Humenné 106:9 (61:3)
22.4.Nov | SobBKM Iskra Svit1 BK Michalovce38:66 (15:34)
24.12.Nov | NedKB RIM Basket Košice1 BK Humenné 99:9 (61:4)
5. kolo
25.18.Nov | Sob1 BK HumennéBKM Iskra Svit27:67 (11:36)
27.18.Nov | Sob1 BK MichalovceBK 04 AC LB SNV34:59 (12:33)
28.18.Nov | Sob1 BK HumennéBKM Iskra Svit26:83 (9:57)
30.18.Nov | Sob1 BK MichalovceBK 04 AC LB SNV30:76 (17:33)
6. kolo
31.2.Dec | SobBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV17:61 (2:39)
32.2.Dec | Sob1 BK MichalovceKB RIM Basket Košice 43:32 (20:14)
34.2.Dec | SobBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV23:55 (11:22)
35.2.Dec | Sob1 BK MichalovceKB RIM Basket Košice 50:30 (26:26)
7. kolo
37.22.Dec | Pia1 BK Humenné1 BK Michalovce20:79 (8:45)
39.16.Dec | SobKB RIM Basket KošiceBK 04 AC LB SNV41:43 (26:25)
41.22.Dec | Pia1 BK Humenné1 BK Michalovce18:81 (7:50)
42.16.Dec | SobKB RIM Basket KošiceBK 04 AC LB SNV 45:42 (22:14)
8. kolo
43.13.Jan | SobBKM Iskra SvitKB RIM Basket Košice25:58 (12:37)
44.13.Jan | SobBK 04 AC LB SNV1 BK Humenné 76:10 (43:)
46.13.Jan | SobBKM Iskra SvitKB RIM Basket Košice37:62 (12:30)
47.13.Jan | SobBK 04 AC LB SNV1 BK Humenné 69:12 (46:4)
9. kolo
49.27.Jan | Sob1 BK MichalovceBKM Iskra Svit 67:20 (39:9)
51.27.Jan | Sob1 BK HumennéKB RIM Basket Košice4:130 (2:69)
52.27.Jan | Sob1 BK MichalovceBKM Iskra Svit 67:30 (41:17)
54.27.Jan | Sob1 BK HumennéKB RIM Basket Košice16:105 (8:48)
10. kolo
55.10.Feb | SobBKM Iskra Svit1 BK Humenné 60:15 (32:2)
57.10.Feb | SobBK 04 AC LB SNV1 BK Michalovce38:40 (15:23)
58.10.Feb | SobBKM Iskra Svit1 BK Humenné 80:16 (36:8)
60.10.Feb | SobBK 04 AC LB SNV1 BK Michalovce 59:23 (28:11)



Prehľad súťaží