Prehľad basketbalových súťaží - oblastné súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

2.liga Muži2.liga Juniori2.liga Starší žiaciŽiaciŽiačkyMladší žiaciMladšie žiačky
Starší miniStaršie mini

2.liga Muži
Play off
O 3. miesto
BK EXIT Nitra0
MŠK BO Holíč1
Finále
BK Slovenský Orol Levoča0
BK Dolný Kubín1
Skupina východ
1.BK Dolný Kubín34
2.BK Slovenský Orol Levoča31
3.BKM DASTET Krompachy31
4.BK MŠK Kežmarok29
5.BK Prešovské kone Iskra Prešov28
6.BK UVLF Košice25
7.BK ŠPD Rožňava24
8.TYDAM UPJŠ Košice23
9.TJ Slávia Medik Martin21
10.1 Basket klub Humenné21
Skupina západ
1.BK EXIT Nitra26
2.MŠK BO Holíč25
3.VŠK FEI STU BA24
4.BK Levickí Patrioti B21
5.BK Klokani Ivanka pri Dunaji19
6.TJ Iskra Partizánske18
7.TJ Štadion Trenčín18
8.BK Dunajská Streda16
2.liga Juniori
Skupina západ
1.BK Lokomotíva Sereď27
2.BKM SPU Nitra B23
3.TJ Iskra Partizánske23
4.BSC Bratislava B20
5.GABBO Senec18
6.MBK Karlovka Bratislava15
2.liga Starší žiaci
Základná skupina
1.MBK Karlovka Bratislava35
2.BK Lokomotíva Sereď B30
3.BK Pezinok27
4.TJ Družba Piešťany22
Žiaci
Skupina stred
1.MBA Prievidza27
2.ŠBK Handlová (MS)35
3.MBK Victoria Žilina30
4.MBK Liptovský Mikuláš (MS)30
5.BKM Dolný Kubín13
6.MŠK BK Žiar nad Hronom27
7.BKM Dolný Kubín22
Skupina východ A
1.BK 04 AC LB SNV30
2.1 BK Michalovce29
3.KB RIM Basket Košice25
4.BKM Iskra Svit20
5.1 BK Humenné16
Skupina východ B
1.BKM Iskra Poprad19
2.ABOVIA 96 Košice15
3.BK ŠPD Rožňava14
4.BK MŠK Kežmarok12
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava32
2.BK Lokomotíva Sereď28
3.ŠBK Junior Levice24
4.BSC Bratislava20
5.MBK AŠK Slávia Trnava16
Východ 1 - 4
1.ABOVIA 96 Košice19
2.BKM Iskra Poprad18
3.BK 04 AC LB SNV9
4.1 BK Michalovce8
Východ 5 - 9
1.KB RIM Basket Košice28
2.BKM Iskra Svit19
3.BK MŠK Kežmarok19
4.BK ŠPD Rožňava18
5.1 BK Humenné12
Žiačky
Skupina východ
1.CBK 2004 Košice46
2.Young Angels Yellow Košice42
3.Young Angels Blue Košice48
4.BAM Poprad46
5.ŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS)43
6.ŽBK Rožňava (MS)42
7.TYDAM UPJŠ Košice24
8.BK Kovohuty Krompachy34
9.TYDAM UPJŠ Košice32
Skupina západ
1.BK AŠK Slávia Trnava36
2.Piešťanské Čajočky34
3.BK Lokomotíva Sereď28
4.BK ŠKP 08 Banská Bystrica26
5.BO Spartak Myjava20
Mladší žiaci
Skupina stred
1.ŠBK Handlová A32
2.MBA Prievidza27
3.MBK Victoria Žilina25
4.IMC Slovakia P.Bystrica20
5.ŠBK Handlová B16
Skupina východ
1.KB RIM Basket Košice26
2.BKM Iskra Svit26
3.BK 04 AC LB SNV18
4.ABOVIA 96 Košice16
5.TYDAM UPJŠ Košice16
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava43
2.ŠBK Junior Levice43
3.BKM SPU Nitra40
4.BK Junior Komárno40
5.MBK Karlovka Bratislava36
6.BSC Bratislava36
7.BK Pezinok26
8.GABBO Senec23
Mladšie žiačky
Skupina východ
1.CBK 2005 Košice40
2.Young Angels 2005 Košice35
3.BAM Poprad31
4.MBK Ružomberok30
5.ŠŠK Basket Stará Ľubovňa22
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica22
Skupina západ
1.Piešťanské Čajočky40
2.BK Klokani Ivanka pri Dunaji36
3.BK Klokani Ivanka pri Dunaji40
4.MBK Stará Turá39
5.ŠBK Šamorín36
6.ŠBK Šamorín29
7.ŠBK Handlová20
8.ŠBK Handlová24
Starší mini
Skupina stred
1.MŠK BK Žiar nad Hronom47
2.MBK Victoria Žilina39
3.MBA Prievidza38
4.BBK Bánovce nad Bebravou36
5.ŠBK Handlová29
6.ŠKP BBC B.Bystrica27
7.IMC Slovakia P.Bystrica25
8.MBK Liptovský Mikuláš23
Skupina východ
1.Bardejovskí Rytieri32
2.ABOVIA 96 Košice26
3.BKM Iskra Poprad26
4.BK 04 AC LB SNV19
5.Basketbalová akadémia Čaňa17
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava48
2.BSC Bratislava44
3.BK Lokomotíva Sereď38
4.BKM SPU Nitra35
5.ŠBK Fándly Sereď35
6.ŠBK Junior Levice31
7.MBK AŠK Slávia Trnava29
8.BK Pezinok26
Staršie mini
Skupina východ
1.MBK Ružomberok46
2.Young Angels Yellow KE42
3.BAM Poprad38
4.Young Angels Blue KE35
5.CBK 2006 Košice31
6.ŽBK Rožňava30
7.Basketbalová akadémia Čaňa22
8.BKM Bardejov20
Skupina západ
1.BK AŠK Slávia Trnava51
2.Piešťanské Čajočky51
3.ŠBK Šamorín50
4.BK ŠKP 08 Banská Bystrica50
5.MBK Stará Turá48
6.BKM Žilina-Závodie42
7.BK Slovan Bratislava39
8.BK ZŠ Zvolen28
9.BK Lokomotíva Sereď24
10.BK Lokomotíva Sereď28

Prehľad súťaží