Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadetky

2017-2018 - DL Kadetky - Základná skupina, BK Klokani Ivanka pri Dunaji

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
Young Angels Košice
22
21
1
1702 : 883
819
43
2.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
22
19
3
1495 : 851
644
41
3.
BK Lokomotíva Sereď
22
16
6
1687 : 989
698
38
4.
BAM Poprad
22
14
8
1703 : 1103
600
36
5.
BK ZŠ Zvolen
22
13
9
1588 : 1306
282
35
6.
BK AŠK Slávia Trnava A
22
13
9
1347 : 1230
117
35
7.
ŠBK Spišská Nová Ves
22
14
8
1290 : 1111
179
34
8.
BK Slovan Bratislava
22
8
14
1132 : 1431
-299
30
9.
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
22
6
16
1218 : 1550
-332
28
10.
BK Petržalka
22
5
17
1100 : 1775
-675
27
11.
BKM Žilina
22
3
19
813 : 1728
-915
25
12.
BK AŠK Slávia Trnava B
22
0
22
705 : 1823
-1118
22

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
4.8.Nov [18:00] | StrBK Lokomotíva SereďBK Klokani Ivanka pri Dunaji 96:42 (54:12)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Határová 19, Zaťková 16, Scherhauferová 16Macháčková 13, Tvrdá 12
2. kolo
12.23.Sep [14:00] | SobŠBK Spišská Nová VesBK Klokani Ivanka pri Dunaji 63:50 (37:27)ŠH Markušovská cesta
Lysová 13, Dovčíková 12Tvrdá 14, Lackóová 8, Kristlová 8
3. kolo
17.24.Sep [9:30] | NedYoung Angels KošiceBK Klokani Ivanka pri Dunaji 63:32 (28:15)Angels aréna
Beráneková 13, Schreiberová 12Tvrdá 10, Kristlová 8
4. kolo
20.7.Okt [14:00] | SobBAM PopradBK Klokani Ivanka pri Dunaji 104:49 (49:21)ZŠ Komenského
Barboričová 25, Didová 18Tvrdá 19, Vandlíková 15
5. kolo
25.8.Okt [11:00] | NedBKM ŽilinaBK Klokani Ivanka pri Dunaji34:51 (21:26)ZŠ Teplička nad Váhom
Váňová 14, Vavrová 5, Soliarová 5Kristlová 15, Rožňovcová 6, Fröhlichová 6
6. kolo
36.21.Okt [14:00] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBK ZŠ Zvolen72:88 (30:36)ZŠ SNP 3
Tvrdá 26, Kristlová 17Janštová 33, Bahledová 24
7. kolo
42.22.Okt [10:00] | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiBK ŠKP 08 Banská Bystrica27:75 (16:39)ZŠ SNP 3
Tvrdá 9, Kristlová 9Šimčíková 13, Petrovičová 12
8. kolo
46.4.Nov [17:00] | SobBK PetržalkaBK Klokani Ivanka pri Dunaji52:89 (26:28)ŠH Domkárska
Kurová 17, Michalovičová 12Macháčková 18, Tvrdá 17
9. kolo
51.5.Nov [11:00] | NedBK Slovan BratislavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji 87:72 (50:35)SF STU, Nám. Slobody 17
Dohňanská 22, Riecka 16Macháčková 17, Vandlíková 14
10. kolo
58.18.Nov [14:00] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBK AŠK Slávia Trnava B 60:41 (30:30)ZŠ SNP 3
Kristlová 26, Rožňovcová 9Gregušová 15, Štefunková 12
11. kolo
64.19.Nov [10:00] | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiBK AŠK Slávia Trnava A51:65 (28:27)ZŠ SNP 3
Rožňovcová 13, Tvrdá 12, Kristlová 12Gavláková 16, Bartová 13
12. kolo
70.17.Jan [17:00] | StrBK Klokani Ivanka pri DunajiBK Lokomotíva Sereď45:103 (24:60)ZŠ SNP 3
Tvrdá 15, Fröhlichová 7Határová 19, Scherhauferová 18
13. kolo
77.2.Dec [14:00] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiYoung Angels Košice40:89 (23:44)ZŠ SNP 3
Kristlová 17, Tvrdá 15Kaliuzhna 22, Ištoňová 21
14. kolo
84.19.Jan [18:00] | PiaBK Klokani Ivanka pri DunajiŠBK Spišská Nová Ves55:84 (29:50)ZŠ SNP 3
Lackóová 16, Fröhlichová 10Valková 22, Dulovičová 21
15. kolo
85.16.Dec [14:00] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBKM Žilina 79:38 (42:13)ZŠ SNP 3
Vandlíková 21, Tvrdá 16Váňová 8, Boženíková 6, Gašpieriková 6
16. kolo
92.15.Dec [18:00] | PiaBK Klokani Ivanka pri DunajiBAM Poprad47:86 (27:50)ZŠ SNP 3
Kristlová 11, Lackóová 9Barboričová 19, Doláková 14, Didová 14
17. kolo
102.13.Jan [15:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Klokani Ivanka pri Dunaji 72:30 (35:11)ŠH gym. Tajovského
Neuschlová 13, Oborilová 12, Žilinská 12Kristlová 11, Macháčková 6
18. kolo
108.14.Jan [9:00] | NedBK ZŠ ZvolenBK Klokani Ivanka pri Dunaji 82:51 (40:26)ZŠ nám. Mládeže
Janštová 22, Bahledová 13Rožňovcová 16, Tvrdá 11
19. kolo
111.27.Jan [14:00] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBK Slovan Bratislava 60:46 (29:21)ZŠ SNP 3
Vandlíková 20, Lackóová 9, Kristlová 9Riecka 15, Lachová 12
20. kolo
118.28.Jan [11:00] | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiBK Petržalka57:75 (32:42)ZŠ SNP 3
Vandlíková 13, Rožňovcová 10Lelkes 25, Kurová 18, Osuská 18
21. kolo
124.10.Feb [15:45] | SobBK AŠK Slávia Trnava ABK Klokani Ivanka pri Dunaji 75:59 (38:31)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Valková 13, Halgošová 13Tvrdá 26, Kristlová 12
22. kolo
130.11.Feb [9:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava BBK Klokani Ivanka pri Dunaji32:100 (18:51)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Štefunková 8, Demovičová 8Tvrdá 26, Mračnová 16


Prehľad súťažíDL Kadetky