Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíŽL Staršie žiačky

2018-2019 - ŽL Staršie žiačky - Základná skupina, ŠKBD Spišská Nová Ves

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK AŠK Slávia Trnava
16
13
3
1193 : 761
432
29
2.
Young Angels U15 Košice
16
11
5
895 : 679
216
27
3.
CBK 2004 Košice
16
11
5
931 : 782
149
27
4.
BK Lokomotíva Sereď
16
11
5
1114 : 817
297
27
5.
MBK Stará Turá
16
10
6
897 : 826
71
26
6.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
16
6
10
993 : 992
1
22
7.
MBK Ružomberok
16
5
11
801 : 948
-147
21
8.
BAM Poprad
16
5
11
776 : 905
-129
21
9.
ŠKBD Spišská Nová Ves
16
0
16
490 : 1380
-890
16

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
2.29.Sep [15:00] | SobBK Lokomotíva SereďŠKBD Spišská Nová Ves 134:12 (71:8)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Ďuračková 31, Užovičová 18, Žemlová 18Gánovská 4, Feňárová 2, Sedláková 2
2. kolo
7.30.Sep [9:00] | NedBK AŠK Slávia TrnavaŠKBD Spišská Nová Ves 138:13 (58:11)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Majerová 24, Valová 18Feňárová 4, Farkalinová 4
3. kolo
11.13.Okt [10:00] | SobŠKBD Spišská Nová VesBK ŠKP 08 Banská Bystrica66:76 (39:30)ŠH Markušovská cesta
Dovalová 25, Antoniová 13Kollárová 40, Mravíková 10, Fábryová 10
4. kolo
15.14.Okt [9:00] | NedŠKBD Spišská Nová VesMBK Ružomberok33:64 (16:30)ŠH SNV
Dovalová 9, da Cruz 8Kubíková 12, Sliacka 12
5. kolo
27.28.Okt [11:00] | NedMBK Stará TuráŠKBD Spišská Nová Ves 68:42 (47:10)ŠH Stará Turá
Gergelyová 12, Macejková 12Dovalová 18, Bučková 10
6. kolo
28.11.Nov [17:30] | NedŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad38:71 (22:30)ŠH SNV
Dovalová 12, Antoniová 7Dlugošová 15, Janoščíková 15
7. kolo
40.24.Nov [15:00] | SobŠKBD Spišská Nová VesCBK 2004 Košice22:64 (10:32)ŠH SNV
Bučková 10, da Cruz 4Maliarová 12, Trusová 9
8. kolo
44.25.Nov [14:00] | NedŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U15 Košice30:78 (20:34)ŠH SNV
Bučková 8, Dovalová 8Rosová 18, Erdélyiová 11
9. kolo
48.8.Dec [12:30] | SobŠKBD Spišská Nová VesBK AŠK Slávia Trnava35:99 (12:59)ŠH SNV
da Cruz 9, Feňárová 8, Kalinajová 8Valová 18, Lojová 16
10. kolo
51.9.Dec [9:00] | NedŠKBD Spišská Nová VesBK Lokomotíva Sereď27:92 (15:38)ŠH SNV
Dovalová 10, da Cruz 7Jakubčeková 17, Žemlová 14
11. kolo
56.22.Dec [10:00] | SobMBK RužomberokŠKBD Spišská Nová Ves 77:22 (56:12)ŠH Koniareň
Kubíková 14, Kajdová 10, Brózová 10Antoniová 6, Zajacová 6
12. kolo
60.19.Dec [16:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves 95:30 (55:10)ŠH gym. Tajovského
Kollárová 18, Lichá 17Petrovská 11, Antoniová 5
13. kolo
68.12.Jan [16:00] | SobŠKBD Spišská Nová VesMBK Stará Turá33:90 (18:41)ŠH SNV
Antoniová 8, Feňárová 8Surmanová 23, Kubinová 14
14. kolo
73.26.Jan [10:00] | SobBAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves 78:26 (24:16)ZŠ Komenského
Dlugošová 22, Kovalčíková 12, Hudáková 12Dovalová 7, Kalinajová 6
15. kolo
85.9.Feb [15:00] | SobYoung Angels U15 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves 75:27 (31:18)Angels aréna
Holomaniová 18, Erdélyiová 11Dovalová 7, Antoniová 6
16. kolo
89.10.Feb [9:00] | NedCBK 2004 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves 81:34 (42:12)ZŠ Juhoslovanská
Daňková 22, Pavlíková 14Dovalová 11, da Cruz 9


Prehľad súťažíŽL Staršie žiačky