Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina západ, ŠBK Junior Levice

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
16
16
0
1591 : 839
752
32
2.
BKM SPU Nitra
16
14
2
1323 : 972
351
30
3.
BK Inter Bratislava
16
12
4
1070 : 865
205
28
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
16
9
7
1099 : 854
245
25
5.
BSC YELLOW Bratislava
16
9
7
1068 : 971
97
25
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
16
6
10
956 : 1062
-106
22
7.
BSC BLUE Bratislava(MS)
16
4
12
847 : 1205
-358
20
8.
Strojár Malacky
16
1
15
816 : 1343
-527
17
9.
MBK Karlovka Bratislava
16
1
15
581 : 1240
-659
15

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
14
0
1419 : 752
667
28
2.
BKM SPU Nitra
14
12
2
1108 : 865
243
26
3.
BK Inter Bratislava
14
10
4
938 : 761
177
24
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
7
7
948 : 776
172
21
5.
BSC YELLOW Bratislava
14
7
7
889 : 867
22
21
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
14
4
10
809 : 969
-160
18
7.
Strojár Malacky
14
1
13
702 : 1205
-503
15
8.
MBK Karlovka Bratislava
14
1
13
486 : 1104
-618
13

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
5.20.Sep [17:00] | ŠtvŠBK Junior LeviceStrojár Malacky 136:20 (60:16)ŠH
Szabó 38, Špaňo 26Hladík 7, Vrabček 4
2. kolo
9.25.Sep [15:00] | UtoŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava 148:33 (74:12)ŠH
Špaňo 30, Szabó 23, Lörinc 23Zvrškovec 20, Hupka 4
3. kolo
12.6.Okt [15:00] | SobBSC BLUE Bratislava(MS)ŠBK Junior Levice39:122 (25:59)ŠH Domkárska
Sás 11, Bílý 8Chaban 28, Špaňo 27
4. kolo
15.7.Okt [10:00] | NedBSC YELLOW BratislavaŠBK Junior Levice60:105 (24:55)ŠH Domkárska
Kolimár 14, Aidi 12Lörinc 25, Chaban 20
5. kolo
21.20.Okt [17:00] | SobŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava 115:55 (58:28)ŠH Dom športu
Lörinc 30, Chaban 23Kuchárek 22, Chmelan 9
6. kolo
25.21.Okt [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava 76:73 (43:41)ŠH
Špaňo 26, Chaban 18Borodovčák 13, Malovec 13
7. kolo
32.3.Nov [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice61:71 (40:27)ŠH
Jancusko 26, Špánik 16Špaňo 28, Chaban 14
8. kolo
37.17.Nov [13:00] | SobBKM SPU NitraŠBK Junior Levice82:113 (47:63)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 30, Petrovič 14Špaňo 46, Szabó 19
9. kolo
50.1.Dec [16:30] | SobMBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice42:109 (16:59)ZŠ Majerníkova 62
Vlk 13, Hupka 10Chaban 26, Szabó 16, Lörinc 16
10. kolo
54.2.Dec [10:30] | NedStrojár MalackyŠBK Junior Levice45:98 (21:56)ZŠ Štúrova
Bolf 21, Kadluba 7Chaban 21, Slamka 13
11. kolo
56.29.Nov [15:15] | ŠtvŠBK Junior LeviceBSC YELLOW Bratislava 90:44 (58:20)ŠH
Špaňo 29, Szabó 15Aidi 15, Tóth 7, Mitrík 7
12. kolo
61.29.Nov [16:45] | ŠtvŠBK Junior LeviceBSC BLUE Bratislava(MS) 50:48 (25:27)ŠH
Szabó 15, Bielik 10Bílý 20, Churý 9
13. kolo
66.11.Jan [14:30] | PiaBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice51:86 (17:43)EUROVEA aréna Pasienky
Kŕč 13, Borodovčák 13Špaňo 20, Chaban 13, Szabó 13
14. kolo
70.6.Jan [11:45] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice67:98 (31:48)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Adam 16, Šimko 13Špaňo 31, Lörinc 11
15. kolo
81.20.Jan [10:30] | NedŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou 68:61 (31:31)ŠH Dom športu
Chaban 29, Szabó 12Špánik 25, Urban 16
16. kolo
82.2.Feb [16:00] | SobŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 106:58 (51:31)ŠH
Špaňo 30, Šimko 19Kopas 16, Arpáš 16


Prehľad súťažíDL Kadeti