Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina západ, BKM SPU Nitra

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
16
16
0
1591 : 839
752
32
2.
BKM SPU Nitra
16
14
2
1323 : 972
351
30
3.
BK Inter Bratislava
16
12
4
1070 : 865
205
28
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
16
9
7
1099 : 854
245
25
5.
BSC YELLOW Bratislava
16
9
7
1068 : 971
97
25
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
16
6
10
956 : 1062
-106
22
7.
BSC BLUE Bratislava(MS)
16
4
12
847 : 1205
-358
20
8.
Strojár Malacky
16
1
15
816 : 1343
-527
17
9.
MBK Karlovka Bratislava
16
1
15
581 : 1240
-659
15

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
14
0
1419 : 752
667
28
2.
BKM SPU Nitra
14
12
2
1108 : 865
243
26
3.
BK Inter Bratislava
14
10
4
938 : 761
177
24
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
7
7
948 : 776
172
21
5.
BSC YELLOW Bratislava
14
7
7
889 : 867
22
21
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
14
4
10
809 : 969
-160
18
7.
Strojár Malacky
14
1
13
702 : 1205
-503
15
8.
MBK Karlovka Bratislava
14
1
13
486 : 1104
-618
13

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
4.30.Sep [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava 110:36 (54:19)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 27, Suláni 21Paulis 9, Zvrškovec 8
2. kolo
8.29.Sep [10:00] | SobBKM SPU NitraStrojár Malacky 104:57 (62:28)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Mihálik 19, Foltín 16Špergl 13, Brunčák 12, Kurák 12
3. kolo
11.6.Okt [13:00] | SobBSC YELLOW BratislavaBKM SPU Nitra48:72 (27:37)ŠH Domkárska
Mitrík 11, Vališ 11Foltín 29, Suláni 14
4. kolo
16.7.Okt [12:00] | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BKM SPU Nitra58:121 (26:54)ŠH Domkárska
Sás 21, Bílý 11, Janech 11Petrovič 29, Kopas 18
5. kolo
20.20.Okt [10:00] | SobBKM SPU NitraBK Inter Bratislava 75:58 (35:32)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Arpáš 25, Suláni 14Malovec 16, Kŕč 15
6. kolo
24.21.Okt [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK AŠK Slávia Trnava 78:49 (49:30)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Petrovič 19, Foltín 18, Arpáš 18Bejda 10, Ištok 8
7. kolo
36.4.Nov [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra53:63 (29:37)ŠH
Špánik 19, Urban 14Foltín 21, Arpáš 12
8. kolo
37.17.Nov [13:00] | SobBKM SPU NitraŠBK Junior Levice82:113 (47:63)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 30, Petrovič 14Špaňo 46, Szabó 19
9. kolo
49.1.Dec [14:30] | SobStrojár MalackyBKM SPU Nitra76:86 (36:52)ZŠ Štúrova
Bolf 23, Kurák 20Arpáš 31, Foltín 24
10. kolo
53.2.Dec [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra33:97 (19:51)ZŠ Majerníkova 62
Kunický 7, Zvrškovec 6Arpáš 27, Petrovič 18
11. kolo
57.14.Dec [17:00] | PiaBKM SPU NitraBSC BLUE Bratislava(MS) 94:49 (55:28)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Arpáš 21, Holeš 15Bílý 22, Buberník 8
12. kolo
60.12.Dec [18:30] | StrBKM SPU NitraBSC YELLOW Bratislava 73:58 (38:32)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Arpáš 24, Mihálik 10, Foltín 10Sedlár 23, Aidi 13
13. kolo
65.11.Jan [18:00] | PiaMBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra57:69 (23:42)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Adam 10, Kiss 10, Zlocha 10Foltín 29, Arpáš 19
14. kolo
69.9.Jan [17:00] | StrBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra65:71 (31:33)EUROVEA aréna Pasienky
Randuška 22, Malovec 14Foltín 34, Arpáš 13
15. kolo
77.19.Jan [11:00] | SobBKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou 70:56 (35:21)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 31, Suláni 9, Rosinský 9Jancusko 22, Špánik 10
16. kolo
82.2.Feb [16:00] | SobŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 106:58 (51:31)ŠH
Špaňo 30, Šimko 19Kopas 16, Arpáš 16


Prehľad súťažíDL Kadeti