Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina 1-8, BK Inter Bratislava

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
12
2
1163 : 900
263
26
2.
MBK Victoria Žilina
14
12
2
1180 : 959
221
26
3.
MBA Prievidza
14
11
3
1168 : 941
227
25
4.
BKM SPU Nitra
14
9
5
964 : 1027
-63
23
5.
BK Inter Bratislava
14
6
8
961 : 955
6
20
6.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
3
11
826 : 980
-154
17
7.
MŠK BK Žiar nad Hronom
14
2
12
882 : 1093
-211
16
8.
BKM Iskra Svit
14
1
13
870 : 1159
-289
15

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
3.2.Mar [12:30] | SobBK Inter BratislavaMBK Victoria Žilina69:74 (30:40)EUROVEA aréna Pasienky
Borodovčák 25, Kŕč 17Pažický 33, Kasák 13
2. kolo
7.3.Mar [10:00] | NedBK Inter BratislavaBKM Iskra Svit 85:70 (54:36)ŠH Mladosť, Trnavská 39
Randuška 22, Kŕč 18Lysák 22, Harabin 18
3. kolo
9.31.Mar [11:30] | NedMBA PrievidzaBK Inter Bratislava 67:66 (35:32)Niké aréna
Lukáč 20, Matuška 18Malovec 14, Kŕč 11
4. kolo
14.17.Mar [10:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBK Inter Bratislava43:69 (15:36)ŠH Žiar n. Hronom
Greguš 8, Balogh 8, Novák 8Malovec 14, Borodovčák 12
5. kolo
19.13.Apr [14:00] | SobBKM Iskra SvitBK Inter Bratislava61:74 (30:40)Iskra Aréna (ŠH)
Misal 11, Šulík 11Borodovčák 19, Hasaj 9, Malovec 9
6. kolo
23.14.Apr [9:30] | NedMBK Victoria ŽilinaBK Inter Bratislava 89:66 (50:35)ZŠ Limbová, Solinky
Pažický 30, Novák 21Malovec 19, Borodovčák 17
7. kolo
26.4.Maj [14:30] | SobBK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom 83:42 (46:15)EUROVEA aréna Pasienky
Malovec 20, Borodovčák 16Golebiowski 10, Truben 9
8. kolo
29.5.Maj [11:00] | NedBK Inter BratislavaMBA Prievidza65:95 (48:42)EUROVEA aréna Pasienky
Malovec 31, Kŕč 10Hronský 27, Lukáč 24

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
17.24.Okt [17:00] | StrBK Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou 63:49 (26:31)EUROVEA aréna Pasienky
Borodovčák 26, Malovec 18Špánik 27, Gajdoš 6, Jancusko 6
20.20.Okt [10:00] | SobBKM SPU NitraBK Inter Bratislava 75:58 (35:32)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Arpáš 25, Suláni 14Malovec 16, Kŕč 15
25.21.Okt [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava 76:73 (43:41)ŠH
Špaňo 26, Chaban 18Borodovčák 13, Malovec 13
58.30.Jan [17:30] | StrBBK Bánovce nad BebravouBK Inter Bratislava57:74 (21:40)ŠH
Jancusko 15, Gajdoš 12Randuška 15, Koller 14
66.11.Jan [14:30] | PiaBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice51:86 (17:43)EUROVEA aréna Pasienky
Kŕč 13, Borodovčák 13Špaňo 20, Chaban 13, Szabó 13
69.9.Jan [17:00] | StrBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra65:71 (31:33)EUROVEA aréna Pasienky
Randuška 22, Malovec 14Foltín 34, Arpáš 13

Prehľad súťažíDL Kadeti