Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina západ, BBK Bánovce nad Bebravou

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
16
16
0
1591 : 839
752
32
2.
BKM SPU Nitra
16
14
2
1323 : 972
351
30
3.
BK Inter Bratislava
16
12
4
1070 : 865
205
28
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
16
9
7
1099 : 854
245
25
5.
BSC YELLOW Bratislava
16
9
7
1068 : 971
97
25
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
16
6
10
956 : 1062
-106
22
7.
BSC BLUE Bratislava(MS)
16
4
12
847 : 1205
-358
20
8.
Strojár Malacky
16
1
15
816 : 1343
-527
17
9.
MBK Karlovka Bratislava
16
1
15
581 : 1240
-659
15

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
14
0
1419 : 752
667
28
2.
BKM SPU Nitra
14
12
2
1108 : 865
243
26
3.
BK Inter Bratislava
14
10
4
938 : 761
177
24
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
7
7
948 : 776
172
21
5.
BSC YELLOW Bratislava
14
7
7
889 : 867
22
21
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
14
4
10
809 : 969
-160
18
7.
Strojár Malacky
14
1
13
702 : 1205
-503
15
8.
MBK Karlovka Bratislava
14
1
13
486 : 1104
-618
13

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
3.30.Sep [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBSC BLUE Bratislava(MS) 83:27 (46:10)ŠH
Špánik 20, Urban 18, Jancusko 18Trebuňa 10, Sás 7
2. kolo
7.29.Sep [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouBSC YELLOW Bratislava 72:39 (36:16)ŠH
Špánik 24, Urban 12Kolimár 11, Radošinský 10
3. kolo
14.6.Okt [15:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBBK Bánovce nad Bebravou46:73 (29:38)MŠH Rybníková 15
Adam 8, Chmelan 8Jancusko 25, Špánik 17
4. kolo
17.24.Okt [17:00] | StrBK Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou 63:49 (26:31)EUROVEA aréna Pasienky
Borodovčák 26, Malovec 18Špánik 27, Gajdoš 6, Jancusko 6
5. kolo
32.3.Nov [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice61:71 (40:27)ŠH
Jancusko 26, Špánik 16Špaňo 28, Chaban 14
6. kolo
36.4.Nov [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra53:63 (29:37)ŠH
Špánik 19, Urban 14Foltín 21, Arpáš 12
7. kolo
39.17.Nov [14:30] | SobStrojár MalackyBBK Bánovce nad Bebravou53:80 (35:46)ZŠ Štúrova
Kurák 17, Bolf 13Jancusko 28, Kolárik 15
8. kolo
42.18.Nov [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou31:101 (17:43)ZŠ Majerníkova 62
Zvrškovec 9, Kunický 6Urban 23, Jancusko 19
9. kolo
48.1.Dec [15:00] | SobBSC YELLOW BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou 75:58 (39:21)ŠH Domkárska
Sedlár 26, Radošinský 12Urban 21, Jancusko 12
10. kolo
52.2.Dec [11:00] | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BBK Bánovce nad Bebravou51:68 (24:33)ŠH Domkárska
Bílý 11, Sás 11Jancusko 20, Špánik 20
11. kolo
58.30.Jan [17:30] | StrBBK Bánovce nad BebravouBK Inter Bratislava57:74 (21:40)ŠH
Jancusko 15, Gajdoš 12Randuška 15, Koller 14
12. kolo
63.15.Dec [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia Trnava 69:47 (39:23)ŠH
Jancusko 19, Špánik 18Adam 12, Chmelan 12
13. kolo
77.19.Jan [11:00] | SobBKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou 70:56 (35:21)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 31, Suláni 9, Rosinský 9Jancusko 22, Špánik 10
14. kolo
81.20.Jan [10:30] | NedŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou 68:61 (31:31)ŠH Dom športu
Chaban 29, Szabó 12Špánik 25, Urban 16
15. kolo
83.2.Feb [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouMBK Karlovka Bratislava 69:35 (34:19)ŠH
Jancusko 20, Gajdoš 14Paulis 13, Vlk 10
16. kolo
88.3.Feb [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouStrojár Malacky 89:41 (41:22)ŠH
Jancusko 32, Špánik 21Špergl 11, Kurák 11


Prehľad súťažíDL Kadeti