Vyhodnotenie basketbalových súťaží 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga mužiŽeny - postup do extra1 Liga ženy, JuniorkySP MužiSP Ženy
2. Liga mužiDL JunioriM-SR JuniorkyDL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky
M-SR ŽiaciM-SR ŽiačkyM-SR Mladší žiaciM-SR Mladšie žiačkyM-SR Starší miniM-SR Staršie miniM-SR Mladší mini
M-SR Mladšie mini

Extraliga muži - SBL
1. BK Inter Bratislava
2. BC Prievidza
3. BK Levickí Patrioti
4. Iskra Svit
5. PP & TV Raj Žilina
6. MBK Rieker COM-therm Komárno
7. MBK Handlová
8. BK 04 AC LB SNV
9. BKM Lučenec
Extraliga ženy
1. MBK Ružomberok
2. Piešťanské Čajky
3. ŠBK Šamorín
4. YOUNG ANGELS Košice
5. BKM Junior UKF Nitra
6. BAM Poprad
7. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
8. BK Slovan Bratislava
1.Liga muži
1. Academic ŽU Žilina
2. ŠKP BBC Banská Bystrica
3. VŠEMvs Karlovka Bratislava B
4. BK ŠKP Štart Bratislava
5. KB Slávia TU Košice
6. MŠK BK Žiar nad Hronom
7. MŠK Iskra Petržalka
8. BK Dolný Kubín
9. PU Prešov ISKRA Svit B
10. BKM SPU Nitra
11. BK Slovenský Orol Levoča
Ženy - postup do extra
1. Dubček Bratislava
2. BK Slovan Bratislava
SP Muži
1. BK Levickí Patrioti
2. BK Inter Bratislava
3. BK 04 AC LB SNV
3. BC Prievidza
5. MBK Rieker COM-therm Komárno
5. Iskra Svit
5. MŠK BO Holíč
5. PP & TV Raj Žilina
1 Liga ženy, Juniorky
1. Dubček Bratislava
2. Young Angels U19 Košice (J)
3. CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
4. MBK Stará Turá
5. BK ZŠ Zvolen
6. MBK Ružomberok
7. BK ŠK UMB Banská Bystrica
8. BK EILAT PU Prešov
9. BK Slovan Bratislava (J)
10. Young Angels U17 Košice (J)
11. BK AŠK Slávia Trnava (J)
12. ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
13. TYDAM UPJŠ Košice
14. BAM Poprad (J)
15. BKM Bardejov
16. ŠŠK Žilina - Budatín (J)
17. BO Spartak Myjava (J)
18. ŽBK Rožňava (J)
19. Improve your basket Loko Sereď (J)
SP Ženy
1. MBK Ružomberok
2. Piešťanské Čajky
3. YOUNG ANGELS Košice
4. ŠBK Šamorín
DL Juniori
1. ŠBK Junior Levice
2. KB Slávia TU Košice
3. MBK Victoria Žilina
4. IMC Slovakia P. Bystrica
5. ŠKP BBC Banská Bystrica
6. BK 04 AC LB SNV
7. MBA Prievidza
8. BKM SPU Nitra
9. 1 BK Michalovce
10. MBK Karlovka Bratislava
11. MBK Handlová
12. BKM Iskra Svit
M-SR Juniorky
1. Young Angels U19 Košice (J)
2. Young Angels U17 Košice (J)
3. ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
4. BK Slovan Bratislava (J)
5. BO Spartak Myjava (J)
5. BK AŠK Slávia Trnava (J)
5. BAM Poprad (J)
5. ŠŠK Žilina - Budatín (J)
DL Kadeti
1. ŠBK Junior Levice
2. MBK Victoria Žilina
3. MBA Prievidza
4. BKM SPU Nitra
5. BK Inter Bratislava
6. BBK Bánovce nad Bebravou
7. MŠK BK Žiar nad Hronom
8. BKM Iskra Svit
9. BSC YELLOW Bratislava
10. Abovia 96 Košice
11. ŠŠK KAC Jednota Košice
12. MBK AŠK Slávia Trnava
13. BK 04 AC LB SNV
14. Strojár Malacky
15. IMC Slovakia P. Bystrica
16. MBK Karlovka Bratislava
17. BK Slovenský Orol Levoča
18. BSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadetky
1. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
2. Young Angels U17 Košice
3. Young Angels U16 Košice
4. BK ZŠ Zvolen
5. ŠKBD Spišská Nová Ves
6. BK Nové Mesto nad Váhom
7. BK AŠK Slávia Trnava
8. BAM Poprad
9. BKM Junior UKF Nitra
10. BK Slovan Bratislava
11. BK Klokani Ivanka pri Dunaji
12. ŽBK Rožňava
13. MBK Ružomberok
14. BKM Žilina - Závodie
ŽL Starší žiaci
1. BK Inter Bratislava
2. BKM Iskra Svit A
3. BK Lokomotíva Sereď
4. ŠBK Junior Levice
5. Abovia 96 Košice
6. MBA Prievidza
7. BK 04 AC LB SNV
8. MBK Victoria Žilina
9. BSC Bratislava
10. 1 BK Michalovce
11. MBK AŠK Slávia Trnava
12. MŠK BK Žiar nad Hronom
13. BK MŠK Kežmarok
ŽL Staršie žiačky
1. BK AŠK Slávia Trnava
2. BK Lokomotíva Sereď
3. Young Angels U15 Košice
4. CBK 2004 Košice
5. MBK Stará Turá
6. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
7. MBK Ružomberok
8. BAM Poprad
9. ŠKBD Spišská Nová Ves
M-SR Žiaci
1. BK Inter Bratislava
2. BKM Istra Svit
3. MBA Prievidza
4. BKM SPU Nitra
5. ŠBK Handlová A
6. RIM Basket Košice
M-SR Žiačky
1. CBK 2005 Košice
2. Young Angels U14 Košice
3. BK AŠK Slávia Trnava
4. Piešťanské Čajočky
5. MBK Ružomberok
6. BK Slovan Bratislava
M-SR Mladší žiaci
1. MŠK BK Žiar nad Hronom
2. BK Inter Bratislava
3. MBA Prievidza
4. BK Lokomotíva Sereď
5. BA Čaňa
6. ABOVIA 96 Košice
M-SR Mladšie žiačky
1. Young Angels YELLOW Košice
2. MBK Ružomberok
3. ŠBK GREEN Šamorín
4. BK AŠK Slávia Trnava
5. BAM Poprad
6. Piešťanské Čajočky
M-SR Starší mini
1. BK Inter Bratislava
2. MBA Prievidza
3. MŠK BK Žiar nad Hronom
4. BSC Bratislava
5. 1 BK Michalovce
6. BA Čaňa
M-SR Staršie mini
1. Young Angels BLUE Košice
2. ŠBK Šamorín
3. MBK Ružomberok
4. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
5. BAM Poprad
6. MBK Stará Turá
M-SR Mladší mini
1. BK Inter Bratislava
2. MBA Prievidza
3. BSC Bratislava
4. AKAPO Lučenec
5. ŠBK GALAXY yellow Košice
6. ŠBK GALAXY orange Košice
M-SR Mladšie mini
1. Young Angels YELLOW Košice
2. ŠBK Šamorín
3. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
4. CBK 2008 Košice
5. BKM Žilina-Závodie
6. BK Klokani Ivanka priDunaji

Prehľad súťaží