Vyhodnotenie basketbalových súťaží 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga mužiŽeny - postup do extraSP MužiJuniorky, 1 Liga ženySP Ženy
ASWBLDL JunioriDL JuniorkyDL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky
M-SR ŽiaciM-SR ŽiačkyM-SR Mladší žiaciM-SR Mladšie žiačkyM-SR Starší miniM-SR Staršie miniM-SR Mladší mini
M-SR Mladšie mini

Extraliga muži - SBL
1. BK Levickí Patrioti A
2. KB Košice A
3. BK Inter Bratislava
4. BC Prievidza
5. Iskra Svit
6. MBK Rieker Com-therm Komárno
7. VSEMvs Karlovka Bratislava A
8. MBK Handlová
9. PP TV Raj Žilina
10. BK 04 AC LB SNV
Extraliga ženy
1. GOOD ANGELS Košice
2. MBK Ružomberok
3. Piešťanské Čajky
4. ŠBK Šamorín
5. BAM Poprad
6. BKM Junior UKF Nitra
7. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
8. BK Slovan Bratislava
1.Liga muži
1. BKM Lučenec
2. ŠKP BBC B.Bystrica
3. IMC Slovakia P.Bystrica
4. BK ŠKP Štart Bratislava
5. MŠK Iskra Petržalka
6. KB TU Košice
7. VŠEMvs Karlovka BA B
8. ACADEMIC ŽU Žilina
9. PU Prešov ISKRA Svit B
10. MBK AŠK Slávia Trnava
11. BK MŠK Žiar nad Hronom
Juniorky, 1 Liga ženy
1. BK Slovan Bratislava jun.
2. Young Angels Yellow KE
3. CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z)
4. MBK Stará Turá (Z)
5. BK EILAT PU Prešov (Z)
6. ŠBK Spišská Nová Ves
7. Young Angels Blue KE
8. BK ZŠ Zvolen
9. MBK Ružomberok
10. BKM Bardejov (Z)
11. ŽBK Rožňava
12. BKŽ Levice (Z)
13. ŠŠK Žilina-Budatín
14. BK AŠK Slávia Trnava
15. BO Spartak Myjava
SP Muži
1. KB Košice A
2. BK Inter Bratislava
3. Iskra Svit
3. BK Levickí Patrioti A
5. IMC Slovakia P.Bystrica
5. BC Prievidza
5. MBK Rieker Com-therm Komárno
5. VSEMvs Karlovka Bratislava A
SP Ženy
1. GOOD ANGELS Košice
2. Piešťanské Čajky
3. MBK Ružomberok
3. ŠBK Šamorín
5. BKM Junior UKF Nitra
5. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
7. MBK Stará Turá (Z)
7. Young Angels Yellow KE
DL Juniori
1. ŠBK Junior Levice
2. IMC Slovakia P.Bystrica
3. BK 04 AC LB SNV
4. MBA Prievidza
5. MBK Victoria Žilina
6. KB TU Košice
7. MBK Karlovka Bratislava
8. ŠKP BBC Banská Bystrica
9. BKM Iskra Svit
10. BK Junior Komárno
11. 1 BK Michalovce
12. MBK Handlová
13. BK MŠK Kežmarok
DL Juniorky
1. BK Slovan Bratislava jun.
2. Young Angels Yellow KE
3. Young Angels Blue KE
4. ŠBK Spišská Nová Ves
DL Kadeti
1. BK Lokomotíva Sereď
2. BK 04 AC LB SNV
3. BKM SPU Nitra
4. IMC Slovakia P.Bystrica
5. MBK Victoria Žilina
6. ŠBK Junior Levice
7. BK Inter Bratislava
8. MBA Prievidza
9. BKM Iskra Svit
10. MBK Liptovský Mikuláš
11. MŠK BK Žiar nad Hronom
12. BSC Bratislava
13. ŠKP BBC B.Bystrica
DL Kadetky
1. Young Angels Košice
2. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
3. BK Lokomotíva Sereď
4. BAM Poprad
5. BK AŠK Slávia Trnava A
6. BK ZŠ Zvolen
7. ŠBK Spišská Nová Ves
8. BK Slovan Bratislava
9. BK Klokani Ivanka pri Dunaji
10. BKM Žilina
11. BK AŠK Slávia Trnava B
12. BK Petržalka
ŽL Starší žiaci
1. BK Inter Bratislava
2. BBK Bánovce nad Bebravou
3. ABOVIA 96 Košice
4. ŠBK Junior Levice
5. MBK Victoria Žilina
6. MŠK BK Žiar nad Hronom
7. BK 04 AC LB SNV
8. BKM Iskra Svit
9. MBK AŠK Slávia Trnava
10. BSC Bratislava
11. ŠŠK KAC Jednota Košice
12. BK ŠPD Rožňava
13. MBA Prievidza
14. BKM SPU Nitra (MS)
15. TJ Strojár Malacky (MS)
16. IMC Slovakia P.Bystrica
17. BK Slovenský orol Levoča
18. TYDAM UJPŠ Košice
ŽL Staršie žiačky
1. Young Angels 2003 Košice
2. ŠBK Spišská Nová Ves
3. BKM Junior UKF Nitra
4. BK Nové Mesto nad Váhom
5. Young Angels 2004 Košice
6. MBK Stará Turá
7. BK Klokani Ivanka pri Dunaji
8. BAM Poprad
9. BK ZŠ Zvolen (MS)
10. BK AŠK Slávia Trnava
11. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
12. MBK Ružomberok
13. ŽBK Rožňava
14. BK Slovan Bratislava
15. ŠŠK Union Press KE
M-SR Žiaci
1. BK Inter Bratislava
2. BK Lokomotíva Sereď
3. ABOVIA 96 Košice
4. MBA Prievidza
5. BKM Iskra Poprad
6. MBK Victoria Žilina
M-SR Žiačky
1. BK AŠK Slávia Trnava
2. Young Angels Yellow Košice
3. CBK 2004 Košice
4. Young Angels Blue Košice
5. Piešťanské Čajočky
6. BK Lokomotíva Sereď
M-SR Mladší žiaci
1. BKM SPU Nitra
2. BKM Iskra Svit
3. ŠBK Handlová A
4. KB RIM Basket Košice
5. BK Inter Bratislava
6. MBA Prievidza
M-SR Mladšie žiačky
1. CBK 2005 Košice
2. Young Angels 2005 Košice
3. BAM Poprad
4. Piešťanské Čajočky
5. BK Slovan Bratislava
6. MBK Stará Turá
M-SR Starší mini
1. MŠK BK Žiar nad Hronom
2. BK Inter Bratislava
3. MBK Victoria Žilina
4. BSC Bratislava
5. ABOVIA 96 Košice
6. Bardejovskí Rytieri
M-SR Staršie mini
1. MBK Ružomberok
2. Young Angels Yellow KE
3. ŠBK Šamorín
4. Young Angels Blue KE
5. Piešťanské Čajočky
6. BK AŠK Slávia Trnava
M-SR Mladší mini
1. BK Inter Bratislava
2. MŠK BK Žiar nad Hronom
3. MBK Victoria Žilina
4. BSC Bratislava
5. Abovia 96 Košice
6. 1 BK Michalovce
M-SR Mladšie mini
1. Young Angels Blue Košice
2. ŠBK Šamorín
3. MBK Ružomberok
4. ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
5. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
6. BK Petržalka

Prehľad súťaží