Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga muži1 Liga ženy, JuniorkyDL JunioriDL KadetiDL Kadetky
ŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky

Extraliga muži - SBL
Základná skupina
1.BC Prievidza0
2.BK 04 AC LB SNV0
3.BK Inter Bratislava0
4.BK Levickí Patrioti0
5.BKM Lučenec0
6.Iskra Svit0
7.MBK Handlová0
8.MBK Rieker COM-therm Komárno0
9.PP & TV Raj Žilina0
10.VŠEMvs Karlovka Bratislava A0
Nasledujúce zápasy
6.Okt | SobBK 04 AC LB SNV - Iskra Svit-
6.Okt | SobPP & TV Raj Žilina - BC Prievidza-
6.Okt | SobVŠEMvs Karlovka Bratislava A - BK Inter Bratislava-
6.Okt | SobMBK Handlová - BK Levickí Patrioti-
9.Okt | UtoBKM Lučenec - MBK Rieker COM-therm Komárno-
13.Okt | SobBC Prievidza - VŠEMvs Karlovka Bratislava A-
13.Okt | SobBK Inter Bratislava - MBK Handlová-
13.Okt | SobBK Levickí Patrioti - BKM Lučenec-
13.Okt | SobIskra Svit - MBK Rieker COM-therm Komárno-
13.Okt | SobBK 04 AC LB SNV - PP & TV Raj Žilina-

Extraliga ženy
Základná skupina
1.BAM Poprad0
2.BK Slovan Bratislava0
3.BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
4.BKM Junior UKF Nitra0
5.MBK Ružomberok0
6.Piešťanské Čajky0
7.ŠBK Šamorín0
8.YOUNG ANGELS Košice0
Nasledujúce zápasy
27.Sep | ŠtvBK Slovan Bratislava - MBK Ružomberok-
28.Sep | PiaBKM Junior UKF Nitra - ŠBK Šamorín-
29.Sep | SobPiešťanské Čajky - YOUNG ANGELS Košice-
29.Sep | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BAM Poprad-
3.Okt | StrBKM Junior UKF Nitra - Piešťanské Čajky-
6.Okt | SobŠBK Šamorín - BK Slovan Bratislava-
6.Okt | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK Ružomberok-
6.Okt | SobPiešťanské Čajky - BAM Poprad-
11.Okt | ŠtvBK Slovan Bratislava - YOUNG ANGELS Košice-
13.Okt | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠBK Šamorín-

1.Liga muži
Skupina východ
1.ŠKP BBC Banská Bystrica0
2.PU Prešov ISKRA Svit B0
3.KB Slávia TU Košice0
4.BK Slovenský Orol Levoča0
5.BK Dolný Kubín0
6.Academic ŽU Žilina0
Skupina západ
1.VŠEMvs Karlovka Bratislava B0
2.MŠK Iskra Petržalka0
3.MŠK BK Žiar nad Hronom0
4.BKM SPU Nitra0
5.BK ŠKP Štart Bratislava0
Nasledujúce zápasy
29.Sep | SobMŠK BK Žiar nad Hronom - BK ŠKP Štart Bratislava-
29.Sep | SobVŠEMvs Karlovka Bratislava B - BKM SPU Nitra-
29.Sep | SobAcademic ŽU Žilina - PU Prešov ISKRA Svit B-
29.Sep | SobŠKP BBC Banská Bystrica - KB Slávia TU Košice-
29.Sep | SobBK Dolný Kubín - BK Slovenský Orol Levoča-
6.Okt | SobAcademic ŽU Žilina - ŠKP BBC Banská Bystrica-
6.Okt | SobKB Slávia TU Košice - BK Dolný Kubín-
6.Okt | SobPU Prešov ISKRA Svit B - BK Slovenský Orol Levoča-
6.Okt | SobMŠK Iskra Petržalka - VŠEMvs Karlovka Bratislava B-
6.Okt | SobBK ŠKP Štart Bratislava - BKM SPU Nitra-

1 Liga ženy, Juniorky
Skupina východ
1.ŽBK Rožňava (J)0
2.Young Angels U19 Košice (J)0
3.Young Angels U17 Košice (J)0
4.ŠBK Spišská Nová Ves (J)0
5.BAM Poprad (J)0
6.TYDAM UPJŠ Košice0
7.MBK Ružomberok0
8.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE0
9.BKM Bardejov0
10.BK EILAT PU Prešov0
Skupina západ
1.ŠŠK Žilina - Budatín (J)0
2.Improve your basket Loko Sereď (J)0
3.BO Spartak Myjava (J)0
4.BK Slovan Bratislava (J)0
5.BK AŠK Slávia Trnava (J)0
6.MBK Stará Turá0
7.Dubček Bratislava0
8.BK ZŠ Zvolen0
9.BK ŠK UMB Banská Bystrica0
Nasledujúce zápasy
29.Sep | SobMBK Stará Turá - BK ŠK UMB Banská Bystrica-
29.Sep | SobMBK Ružomberok - Young Angels U17 Košice (J)-
29.Sep | SobŽBK Rožňava (J) - TYDAM UPJŠ Košice-
29.Sep | SobBAM Poprad (J) - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE-
29.Sep | SobBKM Bardejov - BK EILAT PU Prešov-
29.Sep | SobYoung Angels U19 Košice (J) - ŠBK Spišská Nová Ves (J)-
29.Sep | SobBO Spartak Myjava (J) - Improve your basket Loko Sereď (J)-
29.Sep | SobBK ZŠ Zvolen - ŠŠK Žilina - Budatín (J)-
29.Sep | SobDubček Bratislava - BK AŠK Slávia Trnava (J)-
30.Sep | NedTYDAM UPJŠ Košice - ŽBK Rožňava (J)-

DL Juniori
Základná skupina
1.1 BK Michalovce0
2.BK 04 AC LB SNV0
3.BKM Iskra Svit0
4.BKM SPU Nitra0
5.KB Slávia TU Košice0
6.IMC Slovakia P. Bystrica0
7.MBK Handlová0
8.MBK Karlovka Bratislava0
9.MBK Victoria Žilina0
10.MBA Prievidza0
11.ŠBK Junior Levice0
12.ŠKP BBC Banská Bystrica0
Nasledujúce zápasy
29.Sep | SobŠKP BBC Banská Bystrica - BKM SPU Nitra-
29.Sep | SobMBK Handlová - BK 04 AC LB SNV-
29.Sep | SobŠBK Junior Levice - MBK Karlovka Bratislava-
29.Sep | SobIMC Slovakia P. Bystrica - KB Slávia TU Košice-
29.Sep | SobMBK Victoria Žilina - 1 BK Michalovce-
29.Sep | SobMBA Prievidza - BKM Iskra Svit-
30.Sep | NedIMC Slovakia P. Bystrica - 1 BK Michalovce-
30.Sep | NedŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra-
30.Sep | NedŠKP BBC Banská Bystrica - MBK Karlovka Bratislava-
30.Sep | NedMBA Prievidza - BK 04 AC LB SNV-

DL Kadeti
Skupina východ
1.ŠŠK KAC Jednota Košice0
2.IMC Slovakia P. Bystrica0
3.Abovia 96 Košice0
4.MBA Prievidza0
5.MBK Victoria Žilina0
6.MŠK BK Žiar nad Hronom0
7.BKM Iskra Svit0
8.BK Slovenský Orol Levoča0
9.BK 04 AC LB SNV0
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava0
2.MBK AŠK Slávia Trnava0
3.BSC YELLOW Bratislava0
4.BSC BLUE Bratislava(MS)0
5.BBK Bánovce nad Bebravou0
6.BKM SPU Nitra0
7.MBK Karlovka Bratislava0
8.Strojár Malacky0
9.ŠBK Junior Levice0
Nasledujúce zápasy
22.Sep | SobBK Inter Bratislava - MBK AŠK Slávia Trnava-
22.Sep | SobBKM Iskra Svit - BK Slovenský Orol Levoča-
22.Sep | SobMBK Victoria Žilina - MŠK BK Žiar nad Hronom-
22.Sep | SobIMC Slovakia P. Bystrica - MBA Prievidza-
22.Sep | SobAbovia 96 Košice - ŠŠK KAC Jednota Košice-
22.Sep | SobBKM SPU Nitra - MBK Karlovka Bratislava-
22.Sep | SobBBK Bánovce nad Bebravou - BSC BLUE Bratislava(MS)-
22.Sep | SobŠBK Junior Levice - Strojár Malacky-
23.Sep | NedBKM Iskra Svit - BK 04 AC LB SNV-
23.Sep | NedMBK Victoria Žilina - MBA Prievidza-

DL Kadetky
Skupina východ
1.ŽBK Rožňava0
2.Young Angels U17 Košice0
3.Young Angels U16 Košice0
4.ŠKBD Spišská Nová Ves0
5.MBK Ružomberok0
6.BKM Žilina - Závodie0
7.BAM Poprad0
Skupina západ
1.BKM Junior UKF Nitra0
2.BK ZŠ Zvolen0
3.BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
4.BK Slovan Bratislava0
5.BK Nové Mesto nad Váhom0
6.BK Klokani Ivanka pri Dunaji0
7.BK AŠK Slávia Trnava0
Nasledujúce zápasy
6.Okt | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK ZŠ Zvolen-
6.Okt | SobŠKBD Spišská Nová Ves - BAM Poprad-
6.Okt | SobYoung Angels U16 Košice - Young Angels U17 Košice-
6.Okt | SobBKM Žilina - Závodie - MBK Ružomberok-
6.Okt | SobBK Slovan Bratislava - BK Klokani Ivanka pri Dunaji-
6.Okt | SobBKM Junior UKF Nitra - BK AŠK Slávia Trnava-
20.Okt | SobŽBK Rožňava - Young Angels U17 Košice-
20.Okt | SobMBK Ružomberok - BAM Poprad-
20.Okt | SobBKM Žilina - Závodie - ŠKBD Spišská Nová Ves-
20.Okt | SobBK ZŠ Zvolen - BK AŠK Slávia Trnava-

ŽL Starší žiaci
Skupina východ
1.MBK Victoria Žilina0
2.BKM Iskra Svit A0
3.BKM Dolný Kubín0
4.BK MŠK Kežmarok0
5.BK 04 AC LB SNV0
6.Abovia 96 Košice0
7.1 BK Michalovce0
Skupina západ
1.ŠBK Junior Levice0
2.MŠK BK Žiar nad Hronom0
3.MBA Prievidza0
4.MBK AŠK Slávia Trnava0
5.BSC Bratislava0
6.BK Lokomotíva Sereď0
7.BK Inter Bratislava0
Nasledujúce zápasy
29.Sep | SobBSC Bratislava - BK Inter Bratislava-
29.Sep | SobMBK Victoria Žilina - BKM Dolný Kubín-
29.Sep | SobAbovia 96 Košice - 1 BK Michalovce-
29.Sep | SobBK MŠK Kežmarok - BKM Iskra Svit A-
29.Sep | SobMŠK BK Žiar nad Hronom - MBA Prievidza-
29.Sep | SobBK Lokomotíva Sereď - MBK AŠK Slávia Trnava-
13.Okt | SobBK 04 AC LB SNV - Abovia 96 Košice-
13.Okt | SobBKM Iskra Svit A - BKM Dolný Kubín-
13.Okt | SobBK MŠK Kežmarok - MBK Victoria Žilina-
13.Okt | SobBK Inter Bratislava - MBK AŠK Slávia Trnava-

ŽL Staršie žiačky
Základná skupina
1.BAM Poprad0
2.MBK AŠK Slávia Trnava0
3.BK Lokomotíva Sereď0
4.BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
5.CBK 2004 Košice0
6.MBK Stará Turá0
7.MBK Ružomberok0
8.ŠKBD Spišská Nová Ves0
9.Young Angels U15 Košice0
Nasledujúce zápasy
29.Sep | SobCBK 2004 Košice - Young Angels U15 Košice-
29.Sep | SobBK Lokomotíva Sereď - ŠKBD Spišská Nová Ves-
29.Sep | SobMBK AŠK Slávia Trnava - BAM Poprad-
29.Sep | SobMBK Ružomberok - MBK Stará Turá-
30.Sep | NedBK Lokomotíva Sereď - BAM Poprad-
30.Sep | NedMBK AŠK Slávia Trnava - ŠKBD Spišská Nová Ves-
30.Sep | NedBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK Stará Turá-


Prehľad súťaží