Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga mužiJuniorky, 1 Liga ženyDL JunioriDL JuniorkyDL Kadeti
DL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky

Extraliga muži - SBL
Základná skupina
1.PP TV Raj Žilina0
2.VSEMvs Karlovka Bratislava A0
3.KB Košice A0
4.MBK Handlová0
5.BK 04 AC LB SNV0
6.MBK Rieker Com-therm Komárno0
7.BK Levickí Patrioti A0
8.Iskra Svit0
9.BC Prievidza0
10.BK Inter Bratislava0
Nasledujúce zápasy
30.Sep [18:00] | SobBK 04 AC LB SNV - MBK Rieker Com-therm KomárnoŠH SNV-Spišská Nová Ves
30.Sep [18:00] | SobBK Levickí Patrioti A - Iskra SvitŠH-Levice
30.Sep [18:00] | SobBC Prievidza - BK Inter BratislavaNiké aréna-Prievidza
30.Sep [19:00] | SobKB Košice A - MBK HandlováAngels aréna-Košice
1.Okt [17:00] | NedPP TV Raj Žilina - VSEMvs Karlovka Bratislava AŠH Rosinská cesta-Žilina
4.Okt | StrPP TV Raj Žilina - KB Košice A-
4.Okt | StrMBK Handlová - BK 04 AC LB SNV-
4.Okt | StrMBK Rieker Com-therm Komárno - BK Levickí Patrioti A-
4.Okt | StrIskra Svit - BC Prievidza-
4.Okt | StrMBK Karlovka Bratislava A - BK Inter Bratislava-

Extraliga ženy
Základná skupina
1.GOOD ANGELS Košice0
2.BKM Junior UKF Nitra0
3.Piešťanské Čajky0
4.BK Slovan Bratislava0
5.MBK Ružomberok0
6.BAM Poprad0
7.BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
8.ŠBK Šamorín0
Nasledujúce zápasy
30.Sep | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠBK Šamorín-
30.Sep [16:00] | SobGOOD ANGELS Košice - BKM Junior UKF NitraAngels aréna-Košice
30.Sep [17:00] | SobMBK Ružomberok - BAM PopradŠH Koniareň-Ružomberok
2.Okt [18:00] | PonPiešťanské Čajky - BK Slovan BratislavaDiplomat aréna-Piešťany
4.Okt | StrBK Slovan Bratislava - GOOD ANGELS Košice-
4.Okt | StrBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK Ružomberok-
4.Okt | StrŠBK Šamorín - BKM Junior UKF Nitra-
7.Okt | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BAM Poprad-
7.Okt | SobMBK Ružomberok - GOOD ANGELS Košice-
7.Okt | SobŠBK Šamorín - BK Slovan Bratislava-

1.Liga muži
Skupina východ
1.BKM Lučenec2
2.KB Košice B2
3.ŠKP BBC B.Bystrica1
4.PU Akademik Prešov1
5.BK MŠK Žiar nad Hronom0
Skupina západ
1.MBK AŠK Slávia Trnava2
2.IMC Slovakia P.Bystrica2
3.BK ŠKP Štart Bratislava2
4.MBK Karlovka BA B1
5.ACADEMIC ŽU Žilina1
6.MŠK Iskra Petržalka1
Predchádzajúce zápasy
23.SepIMC Slovakia P.Bystrica - ACADEMIC ŽU Žilina
  96:91 
23.SepMBK AŠK Slávia Trnava - MŠK Iskra Petržalka
  84:76 
23.SepBKM Lučenec - PU Akademik Prešov
  95:62 
23.SepMBK Karlovka BA B - BK ŠKP Štart Bratislava
  83:87 
23.SepKB Košice B - ŠKP BBC B.Bystrica
  81:80 
Nasledujúce zápasy
7.Okt | SobACADEMIC ŽU Žilina - BK ŠKP Štart Bratislava-
7.Okt | SobPU Akademik Prešov - ŠKP BBC B.Bystrica-
7.Okt | SobBK MŠK Žiar nad Hronom - KB Košice B-
7.Okt | SobIMC Slovakia P.Bystrica - MBK AŠK Slávia Trnava-
7.Okt | SobMŠK Iskra Petržalka - MBK Karlovka BA B-
14.Okt | SobMBK AŠK Slávia Trnava - ACADEMIC ŽU Žilina-
14.Okt | SobMBK Karlovka BA B - IMC Slovakia P.Bystrica-
14.Okt | SobBK ŠKP Štart Bratislava - MŠK Iskra Petržalka-
14.Okt | SobŠKP BBC B.Bystrica - BK MŠK Žiar nad Hronom-
14.Okt | SobKB Košice B - BKM Lučenec-

Juniorky, 1 Liga ženy
Základná skupina
1.Young Angels Yellow KE0
2.Young Angels Blue KE0
3.MBK AŠK Slávia Trnava0
4.BK Slovan Bratislava0
5.BKŽ Levice0
6.BK ZŠ Zvolen0
7.MBK Stará Turá0
8.BO Spartak Myjava0
9.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE0
10.ŽBK Rožňava0
11.ŠBK Spišská Nová Ves0
12.ŠŠK Žilina Budatín0
13.MBK Ružomberok0
14.BK EILAT PU Prešov0
15.BKM Bardejov0
Nasledujúce zápasy
29.Sep [19:00] | PiaBKŽ Levice - ŠBK Spišská Nová VesŠH-Levice
30.Sep [11:30] | SobBKŽ Levice - ŽBK RožňavaŠH-Levice
30.Sep [13:00] | SobYoung Angels Yellow KE - BK EILAT PU PrešovAngels aréna-Košice
30.Sep [14:00] | SobMBK AŠK Slávia Trnava - ŠŠK Žilina BudatínŠH Hajdóczyho-Trnava
30.Sep [15:00] | SobBK Slovan Bratislava - MBK RužomberokDom športu, Junácka 6-Bratislava
30.Sep [15:00] | SobBK ZŠ Zvolen - ŠBK Spišská Nová VesZŠ nám. Mládeže-Zvolen
30.Sep [16:30] | SobYoung Angels Blue KE - BKM BardejovŠH Loko, Čermeľská-Košice
30.Sep [18:00] | SobMBK Stará Turá - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠH Stará Turá-Stará Turá
1.Okt [10:00] | NedYoung Angels Blue KE - BK EILAT PU PrešovAngels aréna-Košice
1.Okt [10:00] | NedMBK AŠK Slávia Trnava - MBK RužomberokŠH Hajdóczyho-Trnava

DL Juniori
Základná skupina
1.MBK Handlová0
2.BKM Iskra Svit0
3.KB Košice0
4.ŠKP BBC Banská Bystrica0
5.1 BK Michalovce0
6.ŠBK Junior Levice0
7.BK MŠK Kežmarok0
8.MBK Victoria Žilina0
9.BK 04 AC LB SNV0
10.IMC Slovakia P.Bystrica0
11.MBK Karlovka Bratislava0
12.BK Junior Komárno0
13.MBA Prievidza0
Nasledujúce zápasy
14.Okt | SobBK Junior Komárno - MBK Karlovka Bratislava-
14.Okt | SobIMC Slovakia P.Bystrica - BK 04 AC LB SNV-
14.Okt | SobMBK Victoria Žilina - BK MŠK Kežmarok-
14.Okt | SobŠBK Junior Levice - 1 BK Michalovce-
14.Okt | SobŠKP BBC Banská Bystrica - KB Košice-
14.Okt | SobBKM Iskra Svit - MBA Prievidza-
15.Okt | NedBKM Iskra Svit - MBK Handlová-
15.Okt | NedŠKP BBC Banská Bystrica - 1 BK Michalovce-
15.Okt | NedŠBK Junior Levice - KB Košice-
15.Okt | NedMBK Victoria Žilina - BK 04 AC LB SNV-

DL Juniorky
Základná skupina

DL Kadeti
Základná skupina
1.MBK Victoria Žilina0
2.IMC Slovakia P.Bystrica0
3.BSC Bratislava0
4.ŠKP BBC B.Bystrica0
5.BK Inter Bratislava0
6.ŠBK Junior Levice0
7.BK Lokomotíva Sereď0
8.MŠK BK Žiar nad Hronom0
9.BKM SPU Nitra0
10.MBA Prievidza0
11.MBK Liptovský Mikuláš0
12.BK 04 AC LB SNV0
13.BKM Iskra Svit0
Nasledujúce zápasy
7.Okt | SobMBK Victoria Žilina - IMC Slovakia P.Bystrica-
7.Okt | SobBSC Bratislava - ŠKP BBC B.Bystrica-
7.Okt | SobBK Inter Bratislava - ŠBK Junior Levice-
7.Okt | SobBK Lokomotíva Sereď - MŠK BK Žiar nad Hronom-
7.Okt | SobBKM SPU Nitra - MBA Prievidza-
7.Okt | SobMBK Liptovský Mikuláš - BK 04 AC LB SNV-
8.Okt | NedMBK Liptovský Mikuláš - BKM Iskra Svit-
8.Okt | NedBKM SPU Nitra - MŠK BK Žiar nad Hronom-
8.Okt | NedBK Lokomotíva Sereď - MBA Prievidza-
8.Okt | NedBK Inter Bratislava - ŠKP BBC B.Bystrica-

DL Kadetky
Základná skupina
1.BAM Poprad4
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica4
3.Young Angels Košice4
4.ŠBK Spišská Nová Ves4
5.BKM Žilina3
6.BK ZŠ Zvolen3
7.BK AŠK Slávia Trnava A3
8.BK Slovan Bratislava3
9.BK Lokomotíva Sereď2
10.BK Klokani Ivanka pri Dunaji2
11.BK Petržalka2
12.BK AŠK Slávia Trnava B2
Predchádzajúce zápasy
24.SepBK AŠK Slávia Trnava A - BK ZŠ Zvolen
  69:64 
24.SepBK Slovan Bratislava - BAM Poprad
  40:87 
24.SepBK AŠK Slávia Trnava B - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  11:91 
24.SepBK Petržalka - BKM Žilina
  35:87 
24.SepŠBK Spišská Nová Ves - BK Lokomotíva Sereď
  58:52 
24.SepYoung Angels Košice - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
  63:32 
23.SepBK Slovan Bratislava - BKM Žilina
  69:56 
23.SepYoung Angels Košice - BK Lokomotíva Sereď
  55:46 
23.SepBK Petržalka - BAM Poprad
  38:104 
23.SepBK AŠK Slávia Trnava B - BK ZŠ Zvolen
  29:69 
Nasledujúce zápasy
7.Okt | SobBAM Poprad - BK Klokani Ivanka pri Dunaji-
7.Okt | SobBK ZŠ Zvolen - ŠBK Spišská Nová Ves-
7.Okt | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels Košice-
7.Okt | SobBK Petržalka - BK AŠK Slávia Trnava B-
7.Okt | SobBKM Žilina - BK Lokomotíva Sereď-
7.Okt | SobBK Slovan Bratislava - BK AŠK Slávia Trnava A-
8.Okt | NedBAM Poprad - BK Lokomotíva Sereď-
8.Okt | NedBK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠBK Spišská Nová Ves-
8.Okt | NedBK Slovan Bratislava - BK AŠK Slávia Trnava B-
8.Okt | NedBK Petržalka - BK AŠK Slávia Trnava A-

ŽL Starší žiaci
Skupina východ
1.MBK Victoria Žilina0
2.BKM Iskra Svit0
3.ABOVIA 96 Košice0
4.ŠŠK KAC Jednota Košice0
5.BK Slovenský orol Levoča0
6.BK 04 AC LB SNV0
7.BK ŠPD Rožňava0
8.TYDAM UJPŠ Košice0
Skupina západ
1.MBA Prievidza0
2.MŠK BK Žiar nad Hronom0
3.TJ Strojár Malacky (ms)0
4.ŠBK Junior Levice0
5.BK Inter Bratislava0
6.BKM SPU Nitra (ms)0
7.BSC Bratislava0
8.IMC Slovakia P.Bystrica0
9.MBK AŠK Slávia Trnava0
10.BBK Bánovce nad Bebravou0
Predchádzajúce zápasy
12.SepMBK Victoria Žilina - BKM Iskra Svit
   
12.SepABOVIA 96 Košice - ŠŠK KAC Jednota Košice
   
12.SepBK Slovenský orol Levoča - BK 04 AC LB SNV
   
12.SepBK ŠPD Rožňava - TYDAM UJPŠ Košice
   
Nasledujúce zápasy
14.Okt | SobMBA Prievidza - MŠK BK Žiar nad Hronom-
14.Okt | SobTJ Strojár Malacky (ms) - ŠBK Junior Levice-
14.Okt | SobBK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra (ms)-
14.Okt | SobBSC Bratislava - IMC Slovakia P.Bystrica-
14.Okt | SobMBK AŠK Slávia Trnava - BBK Bánovce nad Bebravou-
15.Okt | NedMBK AŠK Slávia Trnava - IMC Slovakia P.Bystrica-
15.Okt | NedBSC Bratislava - BBK Bánovce nad Bebravou-
15.Okt | NedBK Inter Bratislava - ŠBK Junior Levice-
15.Okt | NedTJ Strojár Malacky (ms) - BKM SPU Nitra (ms)-
28.Okt | SobABOVIA 96 Košice - BK Slovenský orol Levoča-

ŽL Staršie žiačky
Skupina východ
1.BAM Poprad0
2.Young Angels 2003 Košice0
3.MBK Ružomberok0
4.ŠBK Spišská Nová Ves0
5.Young Angels 2004 Košice0
6.ŠŠK Union Press KE0
7.ŽBK Rožňava0
Skupina západ
1.BK Nové Mesto nad Váhom0
2.MBK Stará Turá0
3.MBK AŠK Slávia Trnava0
4.BKM Junior UKF Nitra0
5.BK Slovan Bratislava0
6.BK Klokani Ivanka pri Dunaji0
7.BK ZŠ Zvolen (ms)0
8.BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
Nasledujúce zápasy
30.Sep | SobBK Nové Mesto nad Váhom - MBK Stará Turá-
30.Sep | SobŠŠK Union Press KE - ŽBK Rožňava-
30.Sep | SobŠBK Spišská Nová Ves - Young Angels 2004 Košice-
30.Sep | SobBAM Poprad - Young Angels 2003 Košice-
30.Sep | SobBK ZŠ Zvolen (ms) - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
30.Sep | SobBK Slovan Bratislava - BK Klokani Ivanka pri Dunaji-
30.Sep | SobMBK AŠK Slávia Trnava - BKM Junior UKF Nitra-
1.Okt | NedBAM Poprad - Young Angels 2004 Košice-
1.Okt | NedŠBK Spišská Nová Ves - Young Angels 2003 Košice-
1.Okt | NedMBK Stará Turá - BK Nové Mesto nad Váhom-


Prehľad súťaží