Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga muži1.Liga ženySP MužiSP ŽenyDL Juniori
DL JuniorkyDL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačkyM-SR ŽiaciM-SR Žiačky
M-SR Mladší žiaciM-SR Mladšie žiačkyM-SR Starší miniM-SR Staršie miniM-SR Mladší miniM-SR Mladšie mini

Extraliga muži - SBL
Play off
Finále
BK Inter Bratislava4
MBK Rieker Com Therm KN1
Základná skupina
1.KB Košice74
2.BK Inter Bratislava69
3.BC Prievidza68
4.BK Levickí Patrioti66
5.MBK Rieker Com Therm KN64
6.Iskra Svit62
7.MBK Lučenec58
8.MBK Handlová56
9.VSEMvs Karlovka Bratislava50
10.BK 04 AC LB SNV49
11.MBK SPU Nitra42
Extraliga ženy
Play off
Finále
GOOD ANGELS Košice3
Piešťanské Čajky0
O 3. miesto
MBK Ružomberok2
ŠBK Šamorín1
O 5. miesto
BAM Poprad1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica2
O 7. miesto
BKM Junior UKF Nitra0
BK Slovan Bratislava2
Skupina 1- 4
1.GOOD ANGELS Košice23
2.Piešťanské Čajky20
3.MBK Ružomberok17
4.ŠBK Šamorín12
Skupina 5-8
5.BAM Poprad30
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica29
7.BKM Junior UKF Nitra24
8.BK Slovan Bratislava22
Základná skupina
1.GOOD ANGELS Košice27
2.Piešťanské Čajky27
3.MBK Ružomberok23
4.ŠBK Šamorín22
5.BAM Poprad19
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica19
7.BKM Junior UKF Nitra16
8.BK Slovan Bratislava15
1.Liga muži
Skupina 1-5
1.MBK Žilina45
2.MŠK Iskra Petržalka41
3.PU Akademik Prešov36
4.BK ŠKP Štart Bratislava36
5.VSEMvs Karlovka BA B35
Skupina 6-9
6.IMC Slovakia P. Bystrica32
7.MŠK BK Žiar nad Hronom30
8.MBK AŠK Slávia Trnava30
9.BK MŠK Kežmarok27
Základná skupina
1.MBK Žilina29
2.MŠK Iskra Petržalka29
3.VSEMvs Karlovka BA B26
4.BK ŠKP Štart Bratislava25
5.PU Akademik Prešov24
6.IMC Slovakia P. Bystrica23
7.MBK AŠK Slávia Trnava22
8.MŠK BK Žiar nad Hronom20
9.BK MŠK Kežmarok18
1.Liga ženy
Základná skupina
1.BK ZŠ ŠKP Zvolen23
2.BK EILAT PU Prešov21
3.BDŽ ŠK B.Bystrica15
4.BKŽ Levice13
SP Muži
Play off
Finále
BK Inter Bratislava0
KB Košice1
SP Ženy
Play off
Finále
Piešťanské Čajky1
GOOD ANGELS Košice0
DL Juniori
Finálový turnaj - Žilina
1.MBK Victoria Žilina6
2.MBK Karlovka Bratislava5
3.BKM Iskra Svit4
4.IMC Slovakia P. Bystrica3
Základná skupina
1.MBK Victoria Žilina38
2.IMC Slovakia P. Bystrica34
3.BKM Iskra Svit33
4.MBK Karlovka Bratislava33
5.BK 04 AC LB SNV32
6.ŠBK Junior Levice30
7.MBA Prievidza30
8.ŠKP BBC Banská Bystrica29
9.KB Košice28
10.BK Junior Komárno22
11.BPSA Inter Bratislava21
DL Juniorky
Finálový turnaj
1.BKŽ Levice6
2.Young Angels Košice5
3.MBK Ružomberok4
4.BAM Poprad3
Skupina 1-8
1.BKŽ Levice26
2.Young Angels Košice24
3.BAM Poprad22
4.MBK Ružomberok22
5.BK Slovan Bratislava21
6.ŠBK Spišská Nová Ves21
7.CBK Minibuseuropa Ťahanovce15
8.ŠBK Šamorín15
Skupina 9-13
9.BK ZŠ ŠKP Zvolen15
10.BK SOUŽ Cassovia KE14
11.MBK Stará Turá13
12.ŠŠK UNION Press Košice10
13.BKM Bardejov8
Skupina východ
1.BK EILAT PU Prešov (ms)27
2.BAM Poprad25
3.Young Angels Košice25
4.CBK Minibuseuropa Ťahanovce20
5.ŠBK Spišská Nová Ves19
6.BK SOUŽ Cassovia KE19
7.ŠŠK UNION Press Košice17
8.BKM Bardejov16
Skupina západ
1.ŠBK Šamorín21
2.BDŽ ŠK UMB B.Bystrica (ms)20
3.BKŽ Levice20
4.BK Slovan Bratislava19
5.MBK Ružomberok18
6.MBK Stará Turá15
7.BK ZŠ ŠKP Zvolen13
DL Kadeti
Finálový turnaj - P.Bystrica
1.KB Košice5
2.IMC Slovakia P. Bystrica5
3.ŠKP BBC Banská Bystrica5
4.MBK Victoria Žilina3
Základná skupina
1.IMC Slovakia P. Bystrica45
2.KB Košice44
3.ŠKP BBC Banská Bystrica43
4.MBK Victoria Žilina39
5.ŠBK Junior Levice38
6.BK 04 AC LB SNV38
7.BKM SPU Nitra37
8.MBA Prievidza36
9.BK Lokomotíva Sereď34
10.MBK Karlovka Bratislava33
11.MBK Lučenec28
12.BKM Iskra Svit27
13.1.BK Michalovce26
DL Kadetky
Finálový turnaj - Košice
1.Young Angels Košice6
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica5
3.BK Klokani Ivanka pri Dunaji4
4.BK Lokomotíva Sereď3
Skupina 1-8
1.Young Angels Košice27
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica25
3.BK Klokani Ivanka pri Dunaji24
4.BK Lokomotíva Sereď22
5.BK Slovan Bratislava20
6.BAM Poprad19
7.ŠŠK Žilina-Budatín16
8.BK SOUŽ Cassovia KE15
Skupina 9-15
9.MBK Ružomberok24
10.ŽBK Rožňava21
11.BO Spartak Myjava21
12.ŠBK Spišská Nová Ves17
13.BK AŠK Slávia Trnava15
14.BK Petržalka15
15.BKM Bardejov13
Skupina východ
1.Young Angels Košice27
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica25
3.BAM Poprad23
4.BK SOUŽ Cassovia KE21
5.MBK Ružomberok20
6.ŠBK Spišská Nová Ves19
7.ŽBK Rožňava19
8.BKM Bardejov14
Skupina západ
1.BK Lokomotíva Sereď22
2.BK Klokani Ivanka pri Dunaji21
3.BK Slovan Bratislava20
4.ŠŠK Žilina-Budatín18
5.BO Spartak Myjava17
6.BK AŠK Slávia Trnava16
7.BK Petržalka12
ŽL Starší žiaci
Finálový turnaj - Žilina
1.MBK Victoria Žilina5
2.ŠBK Junior Levice5
3.MŠK BK Žiar nad Hronom4
4.MBA Prievidza4
Skupina 1- 6
1.MBK Victoria Žilina48
2.ŠBK Junior Levice47
3.MBA Prievidza43
4.MŠK BK Žiar nad Hronom41
5.BKM SPU Nitra35
6.BPSA Inter Bratislava33
Skupina 7-10
7.BK 04 AC LB SNV35
8.BKM Iskra Svit35
9.BSC Bratislava (ms)29
10.IMC Slovakia P. Bystrica24
Základná skupina
1.MBK Victoria Žilina35
2.ŠBK Junior Levice33
3.MŠK BK Žiar nad Hronom31
4.MBA Prievidza30
5.BPSA Inter Bratislava28
6.BK 04 AC LB SNV26
7.BKM SPU Nitra25
8.BKM Iskra Svit23
9.BSC Bratislava (ms)21
10.IMC Slovakia P. Bystrica17
ŽL Staršie žiačky
Finálový turnaj - Košice
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica6
2.Young Angels 2002 Košice5
3.BKM Žilina4
4.BK Klokani Ivanka pri Dunaji3
Skupina 1- 6
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica50
2.Young Angels 2002 Košice50
3.BKM Žilina39
4.BK Klokani Ivanka pri Dunaji38
5.Young Angels 2003 Košice37
6.ŠŠK ZŠ Atómová Trnava35
Skupina 7-10
7.BK ZŠ Zvolen37
8.BK Slovan Bratislava33
9.BK AŠK Slávia Trnava28
10.MBK Lučenec (ms)25
Základná skupina
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica35
2.Young Angels 2002 Košice35
3.BKM Žilina29
4.ŠŠK ZŠ Atómová Trnava28
5.Young Angels 2003 Košice28
6.BK Klokani Ivanka pri Dunaji28
7.BK ZŠ Zvolen26
8.BK Slovan Bratislava22
9.BK AŠK Slávia Trnava21
10.MBK Lučenec (ms)18
M-SR Žiaci
Finálový turnaj
1.BPSA Inter Bratislava10
2.BBK Bánovce nad Bebravou9
3.MŠK BK Žiar nad Hronom8
4.ABOVIA 96 Košice7
5.MBK Victoria Žilina6
6.BK 04 AC LB SNV5
M-SR Žiačky
Finálový turnaj - Košice
1.Young Angels 2003 Košice10
2.Nové Mesto nad Váhom9
3.Spišská Nová Ves8
4.Young Angels 2004 Košice7
5.BKM Junior UKF Nitra6
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica5
M-SR Mladší žiaci
Finálový turnaj-Spišská N. Ves
1.BK Inter Bratislava10
2.MBA Prievidza8
3.BK AC LB SNV 8
4.MBK Victoria Žilina8
5.ABOVIA 96 Košice6
6.BK Lokomotíva Sereď5
M-SR Mladšie žiačky
Finálový turnaj - Košice
1.Young Angels 2004 Košice 9
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica8
3.Piešťanské Čajočky8
4.CBK Minibuseuropa Ťahanovce8
5.BK AŠK Slávia Trnava7
6.BAM Poprad5
M-SR Starší mini
Finálový turnaj - Košice
1.BKM SPU Nitra10
2.BK Inter Bratislava9
3.RIM Basket Košice8
4.BK 04 AC LB SNV6
5.MBK Victoria Žilina6
6.ŠKP BBC Banská Bystrica6
M-SR Staršie mini
Finálový turnaj
1.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE10
2.BAM Poprad9
3.Piešťanské Čajočky8
4.Young Angels 2005 Košice7
5.ŠBK Šamorín6
6.BKM Junior UKF Nitra5
M-SR Mladší mini
Finálový turnaj
1.MŠK BK Žiar nad Hronom10
2.MBK Victoria Žilina9
3.BK Inter Bratislava8
4.BK Junior Komárno7
5.ABOVIA 96 Košice6
6.Bardejovskí Rytieri5
M-SR Mladšie mini
Finálový turnaj
1.ŠBK Šamorín10
2.MBK Ružomberok9
3.BK AŠK Slávia Trnava8
4.BK SOUŽ Cassovia Košice7
5.Young Angels 2006 Košice6
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica5

Prehľad súťaží