Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

1 Liga ženy, Juniorky - 2018-2019

Skupina 1-8Skupina 9-19Skupina východSkupina západ
Skupina 9-19

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
9.
BK Slovan Bratislava (J)
18
17
1
1220 : 827
393
35
10.
Young Angels U17 Košice (J)
18
16
2
1226 : 823
403
34
11.
BK AŠK Slávia Trnava (J)
18
11
7
1141 : 1135
6
29
12.
ŠBK Spišská Nová Ves (J)
18
11
7
1024 : 982
42
29
13.
TYDAM UPJŠ Košice
18
11
7
1015 : 919
96
28
14.
BAM Poprad (J)
18
9
9
1167 : 1082
85
27
15.
BKM Bardejov
18
8
10
1025 : 1082
-57
26
16.
ŠŠK Žilina - Budatín (J)
18
5
13
992 : 1076
-84
23
17.
BO Spartak Myjava (J)
18
2
16
942 : 1225
-283
20
18.
ŽBK Rožňava (J)
18
0
18
979 : 1580
-601
18

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.9.Feb [16:00] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)BKM Bardejov 77:54 (45:21)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
2.16.Mar [16:00] | SobBO Spartak Myjava (J)ŽBK Rožňava (J) 85:56 (35:40)ŠH
3.9.Feb [14:00] | SobŠŠK Žilina - Budatín (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)51:55 (26:33)ZŠ Budatín
5.9.Feb [20:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)Young Angels U17 Košice (J) 63:60 (37:30)Dom športu, Junácka 6
2. kolo
7.10.Feb [13:30] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)ŽBK Rožňava (J) 98:83 (52:37)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
8.10.Feb [10:00] | NedBO Spartak Myjava (J)BKM Bardejov53:65 (27:32)ŠH
9.10.Feb [13:30] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)BAM Poprad (J)57:77 (23:43)ZŠ Budatín
11.10.Feb | NedBK Slovan Bratislava (J)TYDAM UPJŠ Košice 20:0 (:)
3. kolo
13.2.Mar [14:00] | SobŽBK Rožňava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)43:98 (26:52)ŠH gymn. Štítnická
15.23.Feb [20:30] | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)BK Slovan Bratislava (J) 63:47 (40:32)ŠH SNV
17.23.Feb [15:00] | SobYoung Angels U17 Košice (J)BK AŠK Slávia Trnava (J) 69:53 (40:28)Angels aréna
18.23.Feb [16:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceBO Spartak Myjava (J) 64:28 (32:14)ŠH Medická 4
4. kolo
20.24.Feb [14:00] | NedBKM BardejovŠŠK Žilina - Budatín (J) 49:47 (20:18)ŠH Mier
22.24.Feb [10:30] | NedBAM Poprad (J)BK Slovan Bratislava (J)48:74 (26:46)ZŠ Komenského
23.24.Feb [10:00] | NedYoung Angels U17 Košice (J)BO Spartak Myjava (J) 89:33 (45:11)ŠH Loko, Čermeľská
24.24.Feb [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceBK AŠK Slávia Trnava (J) 78:60 (40:35)ŠH Medická 4
5. kolo
25.2.Mar [14:00] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J) 57:36 (28:24)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
26.2.Mar [14:30] | SobBO Spartak Myjava (J)BAM Poprad (J)61:76 (29:42)ŠH
27.13.Mar [17:15] | StrŠŠK Žilina - Budatín (J)Young Angels U17 Košice (J)34:72 (11:45)ZŠ Budatín
29.17.Mar [11:00] | NedBK Slovan Bratislava (J)ŽBK Rožňava (J) 89:44 (49:29)Dom športu, Junácka 6
6. kolo
31.3.Mar [11:15] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)BAM Poprad (J) 68:45 (38:32)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
32.3.Mar [10:00] | NedBO Spartak Myjava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)39:61 (18:43)ŠH
33.3.Mar [13:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)TYDAM UPJŠ Košice43:66 (18:25)ZŠ Budatín
35.2.Mar [16:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)BKM Bardejov 66:40 (35:24)Dom športu, Junácka 6
7. kolo
37.23.Mar [18:30] | SobBKM BardejovBO Spartak Myjava (J) 71:68 (27:25)ŠH Mier
38.23.Mar [16:00] | SobŽBK Rožňava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)66:83 (30:39)ŠH gymn. Štítnická
39.23.Mar [14:00] | SobBAM Poprad (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J) 63:52 (29:20)ZŠ Komenského
41.23.Mar [17:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava (J)52:56 (29:27)ŠH Medická 4
8. kolo
43.24.Mar [12:00] | NedŽBK Rožňava (J)BO Spartak Myjava (J)70:78 (30:42)ŠH gymn. Štítnická
44.24.Mar [10:00] | NedBKM BardejovBK AŠK Slávia Trnava (J)42:46 (19:24)ŠH Mier
45.24.Mar [12:00] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J) 55:38 (35:18)ŠH SNV
47.24.Mar [12:00] | NedYoung Angels U17 Košice (J)BK Slovan Bratislava (J)61:68 (33:31)ŠH Loko, Čermeľská
9. kolo
50.6.Apr [14:00] | SobŠŠK Žilina - Budatín (J)BKM Bardejov 67:62 (26:29)ZŠ Budatín
52.6.Apr [13:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)BAM Poprad (J) 65:42 (34:25)Dom športu, Junácka 6
53.6.Apr [16:00] | SobBO Spartak Myjava (J)Young Angels U17 Košice (J)39:65 (24:33)ŠH
54.6.Apr [14:40] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)TYDAM UPJŠ Košice 63:51 (32:32)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
10. kolo
55.7.Apr [12:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)ŽBK Rožňava (J) 87:51 (32:37)ZŠ Budatín
57.7.Apr [11:30] | NedBK Slovan Bratislava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J) 55:52 (26:29)Dom športu, Junácka 6
59.7.Apr [9:30] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)Young Angels U17 Košice (J)47:57 (23:32)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
60.7.Apr [10:00] | NedBO Spartak Myjava (J)TYDAM UPJŠ Košice42:55 (20:28)ŠH
11. kolo
61.27.Apr [16:00] | SobBAM Poprad (J)BK AŠK Slávia Trnava (J) 81:57 (38:41)ZŠ Komenského
62.27.Apr [15:00] | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)BO Spartak Myjava (J) 59:49 (34:24)ŠH SNV
63.27.Apr [16:30] | SobTYDAM UPJŠ KošiceŠŠK Žilina - Budatín (J) 55:44 (21:28)ŠH Medická 4
65.27.Apr [17:00] | SobBKM BardejovBK Slovan Bratislava (J)54:73 (23:35)ŠH Mier
12. kolo
67.28.Apr [11:00] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)BK AŠK Slávia Trnava (J) 73:56 (36:35)ŠH SNV
68.28.Apr [10:30] | NedBAM Poprad (J)BO Spartak Myjava (J) 73:50 (36:19)ZŠ Komenského
69.28.Apr [11:30] | NedYoung Angels U17 Košice (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J) 63:51 (39:26)Angels aréna
71.28.Apr [12:30] | NedŽBK Rožňava (J)BK Slovan Bratislava (J)49:112 (24:53)ŠH gymn. Štítnická

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
4.29.Sep [10:00] | SobŽBK Rožňava (J)TYDAM UPJŠ Košice48:83 (24:48)ŠH gymn. Štítnická
49.30.Sep [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava (J) 62:53 (32:28)ŠH Medická 4
6.13.Okt [11:00] | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)Young Angels U17 Košice (J)49:69 (30:30)ŠH SNV
51.14.Okt [12:00] | NedYoung Angels U17 Košice (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J) 57:53 (33:24)Angels aréna
11.27.Okt [17:00] | SobBKM BardejovŠBK Spišská Nová Ves (J)52:56 (21:31)ŠH Mier
15.27.Okt [14:00] | SobŠŠK Žilina - Budatín (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)73:78 (39:37)ZŠ Budatín
15.7.Nov [18:30] | StrYoung Angels U17 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice 53:43 (27:23)Angels aréna
56.28.Okt [12:00] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)BKM Bardejov51:56 (22:28)ŠH SNV
60.28.Okt [10:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J) 60:49 (37:15)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
60.14.Nov [18:30] | StrTYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U17 Košice (J)41:56 (17:33)Angels aréna
16.11.Nov [11:30] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice53:61 (33:22)ŠH Medická 4
20.10.Nov [12:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)BO Spartak Myjava (J) 72:49 (42:23)Dom športu, Junácka 6
20.10.Nov [14:00] | SobBAM Poprad (J)BKM Bardejov 66:35 (31:19)Aréna Poprad
61.10.Nov [11:30] | SobTYDAM UPJŠ KošiceŠBK Spišská Nová Ves (J) 64:43 (26:30)ŠH Medická 4
65.11.Nov [11:00] | NedBO Spartak Myjava (J)BK Slovan Bratislava (J)49:74 (17:46)ŠH
65.11.Nov [9:00] | NedBKM BardejovBAM Poprad (J) 61:56 (24:32)ŠH Mier
21.24.Nov [13:00] | SobBAM Poprad (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)54:56 (30:28)ZŠ Komenského
22.24.Nov [17:00] | SobŽBK Rožňava (J)BKM Bardejov66:70 (36:28)ŠH gymn. Štítnická
66.25.Nov [9:00] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)BAM Poprad (J) 59:49 (31:28)ŠH SNV
67.25.Nov [13:00] | NedBKM BardejovŽBK Rožňava (J) 95:43 (48:13)ŠH Mier
30.6.Jan [11:15] | NedBAM Poprad (J)ŽBK Rožňava (J) 108:55 (51:22)ZŠ Komenského
75.9.Dec [10:00] | NedŽBK Rožňava (J)BAM Poprad (J)72:94 (28:53)ŠH gymn. Štítnická
31.23.Dec [10:00] | NedŽBK Rožňava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)66:86 (30:46)ŠH gymn. Štítnická
33.16.Dec [11:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)BK Slovan Bratislava (J)46:77 (22:43)ZŠ Budatín
33.21.Nov [18:00] | StrYoung Angels U17 Košice (J)BKM Bardejov 64:28 (33:15)Angels aréna
76.18.Dec [15:45] | UtoŠBK Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava (J) 64:62 (35:34)ŠH SNV
78.3.Nov [15:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J) 63:37 (43:17)Dom športu, Junácka 6
78.28.Nov [17:00] | StrBKM BardejovYoung Angels U17 Košice (J)56:73 (24:31)ŠH Mier
38.12.Jan [15:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J) 69:37 (27:13)Dom športu, Junácka 6
38.12.Jan [18:30] | SobBKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice 82:54 (39:28)ŠH Mier
39.12.Jan [14:00] | SobBO Spartak Myjava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)45:62 (19:23)ŠH
39.12.Jan [13:00] | SobBAM Poprad (J)Young Angels U17 Košice (J)59:64 (27:35)ZŠ Komenského
83.13.Jan [11:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)BK Slovan Bratislava (J)44:77 (28:49)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
83.13.Jan [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov 56:53 (31:33)ŠH Medická 4
84.13.Jan [11:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)BO Spartak Myjava (J) 56:42 (24:15)ZŠ Budatín
84.13.Jan [15:30] | NedYoung Angels U17 Košice (J)BAM Poprad (J) 66:54 (36:26)Angels aréna
42.26.Jan [16:00] | SobYoung Angels U17 Košice (J)ŽBK Rožňava (J) 96:20 (46:12)Angels aréna
43.26.Jan [18:30] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)BO Spartak Myjava (J) 72:60 (37:27)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
43.26.Jan [10:30] | SobTYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad (J) 71:59 (38:28)ŠH Medická 4
87.27.Jan [10:00] | NedŽBK Rožňava (J)Young Angels U17 Košice (J)32:92 (24:39)ŠH gymn. Štítnická
88.27.Jan [11:00] | NedBO Spartak Myjava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)72:85 (29:47)ŠH
88.27.Jan [10:30] | NedBAM Poprad (J)TYDAM UPJŠ Košice 63:59 (29:23)ZŠ Komenského


Prehľad súťaží