Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga muži1 Liga ženy, JuniorkySP MužiSP ŽenyDL Juniori
DL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky

Extraliga muži - SBL
Základná skupina
1.BK Inter Bratislava44
2.BK Levickí Patrioti43
3.Iskra Svit41
4.BC Prievidza40
5.PP & TV Raj Žilina37
6.MBK Rieker COM-therm Komárno37
7.MBK Handlová34
8.BK 04 AC LB SNV33
9.BKM Lučenec27
Predchádzajúce zápasy
9.FebBK Levickí Patrioti - MBK Handlová
  90:87 
9.FebMBK Rieker COM-therm Komárno - BKM Lučenec
  99:62 
9.FebBC Prievidza - PP & TV Raj Žilina
  85:71 
9.FebIskra Svit - BK 04 AC LB SNV
  90:76 
6.FebIskra Svit - BKM Lučenec
  107:83 
6.FebMBK Rieker COM-therm Komárno - MBK Handlová
  89:72 
6.FebBK Inter Bratislava - PP & TV Raj Žilina
  95:60 
6.FebBC Prievidza - BK 04 AC LB SNV
  98:63 
2.FebMBK Handlová - BKM Lučenec
  97:80 
2.FebBK 04 AC LB SNV - BK Inter Bratislava
  64:86 
Nasledujúce zápasy
2.Mar [17:00] | SobPP & TV Raj Žilina - BK 04 AC LB SNVŠH Rosinská cesta-Žilina
2.Mar [18:00] | SobMBK Rieker COM-therm Komárno - Iskra SvitMŠH Športová 1-Komárno
2.Mar [18:00] | SobBKM Lučenec - BK Levickí PatriotiŠH ARENA-Lučenec
2.Mar [18:00] | SobMBK Handlová - BK Inter BratislavaŠH-Handlová
6.Mar | StrBK Levickí Patrioti - MBK Rieker COM-therm Komárno-
6.Mar | StrBK Inter Bratislava - BKM Lučenec-
6.Mar | StrBC Prievidza - MBK Handlová-
6.Mar | StrIskra Svit - PP & TV Raj Žilina-
9.Mar | SobMBK Handlová - BK 04 AC LB SNV-
9.Mar | SobBKM Lučenec - BC Prievidza-

Extraliga ženy
Skupina 1- 4
1.MBK Ružomberok17
2.Piešťanské Čajky16
3.YOUNG ANGELS Košice14
4.ŠBK Šamorín10
Skupina 5-8
5.BKM Junior UKF Nitra18
6.BAM Poprad16
7.BK ŠKP 08 Banská Bystrica15
8.BK Slovan Bratislava14
Základná skupina
1.MBK Ružomberok28
2.YOUNG ANGELS Košice25
3.Piešťanské Čajky25
4.ŠBK Šamorín21
5.BKM Junior UKF Nitra19
6.BAM Poprad19
7.BK Slovan Bratislava16
8.BK ŠKP 08 Banská Bystrica15
Predchádzajúce zápasy
21.FebBK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  33:38 
13.FebBAM Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  41:45 
10.FebBKM Junior UKF Nitra - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  55:50 
9.FebPiešťanské Čajky - YOUNG ANGELS Košice
  60:45 
9.FebBK Slovan Bratislava - BAM Poprad
  56:59 
5.FebPiešťanské Čajky - MBK Ružomberok
  69:59 
2.FebYOUNG ANGELS Košice - ŠBK Šamorín
  75:54 
2.FebBKM Junior UKF Nitra - BK Slovan Bratislava
  55:54 
26.JanBKM Junior UKF Nitra - BAM Poprad
  60:57 
26.JanŠBK Šamorín - Piešťanské Čajky
  59:58 
Nasledujúce zápasy
23.Feb [18:00] | SobŠBK Šamorín - MBK RužomberokŠC Samaria, Veterná-Šamorín
24.Feb [18:00] | NedBAM Poprad - BKM Junior UKF NitraAréna Poprad-Poprad
27.Feb [18:00] | StrPiešťanské Čajky - ŠBK ŠamorínDiplomat aréna-Piešťany
27.Feb [18:00] | StrYOUNG ANGELS Košice - MBK RužomberokAngels aréna-Košice
2.Mar [18:00] | SobŠBK Šamorín - YOUNG ANGELS KošiceŠC Samaria, Veterná-Šamorín
2.Mar [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BAM PopradŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica
2.Mar [18:30] | SobMBK Ružomberok - Piešťanské ČajkyŠH Koniareň-Ružomberok
3.Mar [18:00] | NedBK Slovan Bratislava - BKM Junior UKF NitraDom športu, Junácka 6-Bratislava

1.Liga muži
Skupina 1- 6
1.VŠEMvs Karlovka Bratislava B5
2.Academic ŽU Žilina5
3.KB Slávia TU Košice5
4.ŠKP BBC Banská Bystrica4
5.BK ŠKP Štart Bratislava4
6.MŠK BK Žiar nad Hronom3
Skupina 7-11
7.PU Prešov ISKRA Svit B5
8.MŠK Iskra Petržalka4
9.BK Dolný Kubín3
10.BK Slovenský Orol Levoča3
11.BKM SPU Nitra3
Skupina východ
1.ŠKP BBC Banská Bystrica19
2.Academic ŽU Žilina16
3.KB Slávia TU Košice16
4.BK Dolný Kubín14
5.PU Prešov ISKRA Svit B13
6.BK Slovenský Orol Levoča12
Skupina západ
1.VŠEMvs Karlovka Bratislava B13
2.BK ŠKP Štart Bratislava13
3.MŠK BK Žiar nad Hronom12
4.MŠK Iskra Petržalka12
5.BKM SPU Nitra10
Predchádzajúce zápasy
10.FebBK Dolný Kubín - BK Slovenský Orol Levoča
  82:62 
10.FebAcademic ŽU Žilina - VŠEMvs Karlovka Bratislava B
  98:75 
9.FebKB Slávia TU Košice - ŠKP BBC Banská Bystrica
  76:64 
9.FebBK ŠKP Štart Bratislava - MŠK BK Žiar nad Hronom
  91:78 
9.FebBKM SPU Nitra - PU Prešov ISKRA Svit B
  138:61 
3.FebMŠK BK Žiar nad Hronom - Academic ŽU Žilina
  96:91 
2.FebŠKP BBC Banská Bystrica - BK ŠKP Štart Bratislava
  75:74 
2.FebBK Slovenský Orol Levoča - MŠK Iskra Petržalka
  72:83 
2.FebVŠEMvs Karlovka Bratislava B - KB Slávia TU Košice
  80:73 
2.FebPU Prešov ISKRA Svit B - BK Dolný Kubín
  78:63 
Nasledujúce zápasy
23.Feb [14:00] | SobVŠEMvs Karlovka Bratislava B - BK ŠKP Štart BratislavaZŠ Majerníkova 62-Bratislava
23.Feb [17:00] | SobPU Prešov ISKRA Svit B - MŠK Iskra PetržalkaIskra Aréna (ŠH)-Svit
23.Feb [17:00] | SobBK Dolný Kubín - BKM SPU NitraŠH P.O.Hviezdoslava-Dolný Kubín
23.Feb [18:00] | SobKB Slávia TU Košice - Academic ŽU ŽilinaAngels aréna-Košice
23.Feb [18:00] | SobŠKP BBC Banská Bystrica - MŠK BK Žiar nad HronomŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica
2.Mar | SobMŠK Iskra Petržalka - BK Dolný Kubín-
2.Mar | SobAcademic ŽU Žilina - ŠKP BBC Banská Bystrica-
2.Mar | SobBK ŠKP Štart Bratislava - KB Slávia TU Košice-
2.Mar [18:00] | SobBKM SPU Nitra - BK Slovenský Orol LevočaŠH SPU-Nitra
3.Mar [10:30] | NedMŠK BK Žiar nad Hronom - VŠEMvs Karlovka Bratislava BŠH Žiar n. Hronom-Žiar nad Hronom

1 Liga ženy, Juniorky
Skupina 1-8
1.BK ZŠ Zvolen4
2.Dubček Bratislava3
3.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE3
4.MBK Ružomberok3
5.BK EILAT PU Prešov3
6.Young Angels U19 Košice (J)3
7.MBK Stará Turá3
8.BK ŠK UMB Banská Bystrica2
Skupina 9-19
9.Young Angels U17 Košice (J)21
10.BKM Bardejov18
11.ŠBK Spišská Nová Ves (J)17
12.BAM Poprad (J)16
13.TYDAM UPJŠ Košice16
14.BK Slovan Bratislava (J)16
15.BK AŠK Slávia Trnava (J)14
16.ŽBK Rožňava (J)11
17.ŠŠK Žilina - Budatín (J)10
18.BO Spartak Myjava (J)7
Skupina východ
1.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE35
2.Young Angels U19 Košice (J)33
3.BK EILAT PU Prešov31
4.MBK Ružomberok30
5.Young Angels U17 Košice (J)29
6.TYDAM UPJŠ Košice25
7.ŠBK Spišská Nová Ves (J)23
8.BKM Bardejov23
9.BAM Poprad (J)23
10.ŽBK Rožňava (J)18
Skupina západ
1.MBK Stará Turá30
2.BK ZŠ Zvolen29
3.Dubček Bratislava28
4.BK ŠK UMB Banská Bystrica28
5.BK Slovan Bratislava (J)24
6.Improve your basket Loko Sereď (J)22
7.BK AŠK Slávia Trnava (J)21
8.ŠŠK Žilina - Budatín (J)18
9.BO Spartak Myjava (J)16
Predchádzajúce zápasy
10.FebYoung Angels U19 Košice (J) - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
  68:60 
10.FebBK ŠK UMB Banská Bystrica - BK ZŠ Zvolen
  57:65 
10.FebŠŠK Žilina - Budatín (J) - BAM Poprad (J)
  57:77 
10.FebBK AŠK Slávia Trnava (J) - ŽBK Rožňava (J)
  98:83 
10.FebDubček Bratislava - MBK Stará Turá
  82:52 
10.FebBK EILAT PU Prešov - MBK Ružomberok
  59:58 
10.FebBO Spartak Myjava (J) - BKM Bardejov
  53:65 
10.FebBK Slovan Bratislava (J) - TYDAM UPJŠ Košice
  20:0 
9.FebBK Slovan Bratislava (J) - Young Angels U17 Košice (J)
  63:60 
9.FebCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Young Angels U19 Košice (J)
  76:51 
Nasledujúce zápasy
23.Feb [14:00] | SobBK ZŠ Zvolen - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEZŠ nám. Mládeže-Zvolen
23.Feb [15:00] | SobYoung Angels U17 Košice (J) - BK AŠK Slávia Trnava (J)Angels aréna-Košice
23.Feb [16:00] | SobDubček Bratislava - BK EILAT PU PrešovZŠ Majerníkova 62-Bratislava
23.Feb [16:00] | SobTYDAM UPJŠ Košice - BO Spartak Myjava (J)ŠH Medická 4-Košice
23.Feb [20:30] | SobŠBK Spišská Nová Ves (J) - BK Slovan Bratislava (J)ŠH SNV-Spišská Nová Ves
24.Feb [10:00] | NedYoung Angels U17 Košice (J) - BO Spartak Myjava (J)ŠH Loko, Čermeľská-Košice
24.Feb [10:00] | NedTYDAM UPJŠ Košice - BK AŠK Slávia Trnava (J)ŠH Medická 4-Košice
24.Feb [10:00] | NedMBK Stará Turá - BK EILAT PU PrešovŠH Stará Turá-Stará Turá
24.Feb [10:30] | NedBK ZŠ Zvolen - Young Angels U19 Košice (J)ZŠ nám. Mládeže-Zvolen
24.Feb [10:30] | NedBAM Poprad (J) - BK Slovan Bratislava (J)ZŠ Komenského-Poprad

SP Muži
Play off
Finále
BK Inter Bratislava0
BK Levickí Patrioti1
Predchádzajúce zápasy
17.FebBK Inter Bratislava - BK Levickí Patrioti
  75:78 
16.FebBK Levickí Patrioti - BK 04 AC LB SNV
  89:65 
16.FebBK Inter Bratislava - BC Prievidza
  75:55 
15.FebIskra Svit - BK 04 AC LB SNV
  79:90 
15.FebBK Inter Bratislava - MŠK BO Holíč
  106:50 
15.FebBK Levickí Patrioti - MBK Rieker COM-therm Komárno
  90:80 
15.FebPP & TV Raj Žilina - BC Prievidza
  62:74 

SP Ženy
Play off
o 3. miesto
ŠBK Šamorín0
YOUNG ANGELS Košice1
Finále
MBK Ružomberok1
Piešťanské Čajky0
Predchádzajúce zápasy
17.FebMBK Ružomberok - Piešťanské Čajky
  78:61 
17.FebŠBK Šamorín - YOUNG ANGELS Košice
  54:79 
16.FebYOUNG ANGELS Košice - Piešťanské Čajky
  48:53 
16.FebMBK Ružomberok - ŠBK Šamorín
  85:44 

DL Juniori
Skupina 1- 6
1.ŠBK Junior Levice43
2.KB Slávia TU Košice40
3.IMC Slovakia P. Bystrica40
4.MBK Victoria Žilina39
5.ŠKP BBC Banská Bystrica37
6.BK 04 AC LB SNV32
Skupina 7-12
1.MBA Prievidza32
2.1 BK Michalovce30
3.BKM SPU Nitra28
4.MBK Karlovka Bratislava27
5.MBK Handlová25
6.BKM Iskra Svit21
Základná skupina
1.ŠBK Junior Levice43
2.KB Slávia TU Košice40
3.IMC Slovakia P. Bystrica40
4.MBK Victoria Žilina39
5.ŠKP BBC Banská Bystrica37
6.BK 04 AC LB SNV32
7.MBA Prievidza32
8.1 BK Michalovce30
9.BKM SPU Nitra28
10.MBK Karlovka Bratislava27
11.MBK Handlová25
12.BKM Iskra Svit21
Predchádzajúce zápasy
10.FebŠKP BBC Banská Bystrica - BK 04 AC LB SNV
  69:51 
10.FebMBK Victoria Žilina - MBK Karlovka Bratislava
  99:63 
10.FebIMC Slovakia P. Bystrica - BKM SPU Nitra
  112:81 
10.FebKB Slávia TU Košice - MBK Handlová
  101:51 
10.Feb1 BK Michalovce - MBA Prievidza
  83:88 
9.Feb1 BK Michalovce - MBK Handlová
  114:62 
9.FebIMC Slovakia P. Bystrica - MBK Karlovka Bratislava
  121:43 
9.FebMBK Victoria Žilina - BKM SPU Nitra
  110:71 
9.FebŠKP BBC Banská Bystrica - BKM Iskra Svit
  97:45 
9.FebKB Slávia TU Košice - MBA Prievidza
  107:79 
Nasledujúce zápasy
23.Feb [11:00] | SobMBK Handlová - MBA PrievidzaŠH-Handlová
23.Feb [13:00] | SobKB Slávia TU Košice - ŠBK Junior LeviceŠH TU B.Němcovej-Košice
23.Feb [14:30] | SobBKM Iskra Svit - MBK Karlovka BratislavaIskra Aréna (ŠH)-Svit
23.Feb [16:00] | SobIMC Slovakia P. Bystrica - MBK Victoria Žilina8.ZŠ sídl.Rozkvet-Považská Bystrica
24.Feb [9:00] | NedBK 04 AC LB SNV - ŠBK Junior LeviceŠH SNV-Spišská Nová Ves
24.Feb [9:30] | Ned1 BK Michalovce - MBK Karlovka BratislavaGPH Masarykova-Michalovce
24.Feb [10:00] | NedKB Slávia TU Košice - ŠKP BBC Banská BystricaŠH TU B.Němcovej-Košice
27.Feb [17:00] | StrBK 04 AC LB SNV - ŠKP BBC Banská BystricaŠH SNV-Spišská Nová Ves
9.Mar | SobMBA Prievidza - 1 BK Michalovce-
9.Mar | SobMBK Victoria Žilina - BK 04 AC LB SNV-

DL Kadeti
Skupina 1-8
1.ŠBK Junior Levice12
2.MBK Victoria Žilina12
3.MBA Prievidza10
4.BKM SPU Nitra10
5.BK Inter Bratislava8
6.BKM Iskra Svit7
7.MŠK BK Žiar nad Hronom7
8.BBK Bánovce nad Bebravou6
Skupina 9-18
9.BSC YELLOW Bratislava18
10.Abovia 96 Košice17
11.MBK AŠK Slávia Trnava16
12.BK 04 AC LB SNV16
13.ŠŠK KAC Jednota Košice14
14.BSC BLUE Bratislava(MS)14
15.IMC Slovakia P. Bystrica13
16.Strojár Malacky13
17.MBK Karlovka Bratislava12
18.BK Slovenský Orol Levoča10
Skupina východ
1.MBK Victoria Žilina31
2.MBA Prievidza30
3.MŠK BK Žiar nad Hronom27
4.BKM Iskra Svit25
5.Abovia 96 Košice24
6.BK 04 AC LB SNV22
7.IMC Slovakia P. Bystrica21
8.ŠŠK KAC Jednota Košice20
9.BK Slovenský Orol Levoča16
Skupina západ
1.ŠBK Junior Levice32
2.BKM SPU Nitra30
3.BK Inter Bratislava28
4.BBK Bánovce nad Bebravou25
5.BSC YELLOW Bratislava25
6.MBK AŠK Slávia Trnava22
7.BSC BLUE Bratislava(MS)20
8.Strojár Malacky17
9.MBK Karlovka Bratislava15
Predchádzajúce zápasy
17.FebMBK Karlovka Bratislava - BK 04 AC LB SNV
  75:50 
17.FebStrojár Malacky - BK Slovenský Orol Levoča
  80:56 
17.FebBSC YELLOW Bratislava - IMC Slovakia P. Bystrica
  95:51 
17.FebMBK AŠK Slávia Trnava - ŠŠK KAC Jednota Košice
  83:88 
16.FebBSC BLUE Bratislava(MS) - IMC Slovakia P. Bystrica
  54:51 
16.FebMBK Karlovka Bratislava - BK Slovenský Orol Levoča
  78:63 
16.FebStrojár Malacky - BK 04 AC LB SNV
  93:63 
16.FebMBK AŠK Slávia Trnava - Abovia 96 Košice
  67:81 
3.FebMBK AŠK Slávia Trnava - BSC BLUE Bratislava(MS)
  75:46 
3.FebBK Inter Bratislava - BSC YELLOW Bratislava
  69:50 
Nasledujúce zápasy
2.Mar | SobBK Inter Bratislava - MBK Victoria Žilina-
2.Mar [14:00] | SobIMC Slovakia P. Bystrica - MBK AŠK Slávia Trnava8.ZŠ sídl.Rozkvet-Považská Bystrica
2.Mar [15:00] | SobBKM SPU Nitra - BKM Iskra SvitZŠ Škultétyho, Klokočina-Nitra
2.Mar [15:00] | SobBK Slovenský Orol Levoča - BSC BLUE Bratislava(MS)ŠH SÚZ, sídl. Západ-Levoča
2.Mar [15:00] | SobAbovia 96 Košice - MBK Karlovka BratislavaSPŠ Dopravná-Košice
2.Mar [16:00] | SobŠŠK KAC Jednota Košice - Strojár MalackyZŠ Bruselská-Košice
2.Mar [16:30] | SobBK 04 AC LB SNV - BSC YELLOW BratislavaŠH SNV-Spišská Nová Ves
2.Mar [16:30] | SobŠBK Junior Levice - MBA PrievidzaŠH-Levice
2.Mar [18:00] | SobBBK Bánovce nad Bebravou - MŠK BK Žiar nad HronomŠH-Bánovce n. Bebravou
3.Mar | NedBK Inter Bratislava - BKM Iskra Svit-

DL Kadetky
Skupina 1-8
1.Young Angels U17 Košice6
2.ŠKBD Spišská Nová Ves5
3.BK ŠKP 08 Banská Bystrica4
4.Young Angels U16 Košice4
5.BK Nové Mesto nad Váhom3
6.BAM Poprad3
7.BK AŠK Slávia Trnava2
8.BK ZŠ Zvolen0
Skupina 9-14
9.BKM Junior UKF Nitra6
10.MBK Ružomberok5
11.BK Klokani Ivanka pri Dunaji5
12.BK Slovan Bratislava5
13.ŽBK Rožňava5
14.BKM Žilina - Závodie4
Skupina východ
1.Young Angels U17 Košice24
2.Young Angels U16 Košice21
3.ŠKBD Spišská Nová Ves21
4.BAM Poprad17
5.MBK Ružomberok15
6.ŽBK Rožňava15
7.BKM Žilina - Závodie13
Skupina západ
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica23
2.BK ZŠ Zvolen21
3.BK AŠK Slávia Trnava20
4.BK Nové Mesto nad Váhom20
5.BKM Junior UKF Nitra16
6.BK Slovan Bratislava14
7.BK Klokani Ivanka pri Dunaji12
Predchádzajúce zápasy
17.FebYoung Angels U16 Košice - BAM Poprad
  69:38 
17.FebBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK AŠK Slávia Trnava
  57:53 
17.FebŽBK Rožňava - MBK Ružomberok
  57:44 
17.FebBKM Junior UKF Nitra - BKM Žilina - Závodie
  70:26 
17.FebYoung Angels U17 Košice - ŠKBD Spišská Nová Ves
  73:51 
16.FebYoung Angels U16 Košice - ŠKBD Spišská Nová Ves
  41:43 
16.FebBKM Junior UKF Nitra - MBK Ružomberok
  66:32 
16.FebŽBK Rožňava - BKM Žilina - Závodie
  68:49 
16.FebYoung Angels U17 Košice - BAM Poprad
  76:37 
16.FebBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Nové Mesto nad Váhom
  60:34 
Nasledujúce zápasy
22.Feb [16:00] | PiaBK ZŠ Zvolen - BK ŠKP 08 Banská BystricaZŠ nám. Mládeže-Zvolen
24.Feb [10:00] | NedBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK ZŠ ZvolenŠH gym. Tajovského-Banská Bystrica
9.Mar | SobBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BKM Junior UKF Nitra-
9.Mar | SobBK Slovan Bratislava - ŽBK Rožňava-
9.Mar | SobBAM Poprad - ŠKBD Spišská Nová Ves-
9.Mar | SobBK Nové Mesto nad Váhom - BK AŠK Slávia Trnava-
9.Mar | SobMBK Ružomberok - BKM Žilina - Závodie-
10.Mar | NedBK Klokani Ivanka pri Dunaji - ŽBK Rožňava-
10.Mar | NedBK Slovan Bratislava - BKM Junior UKF Nitra-
16.Mar | SobYoung Angels U16 Košice - BK ZŠ Zvolen-

ŽL Starší žiaci
Skupina 1-8
1.Abovia 96 Košice5
2.BK Inter Bratislava4
3.MBA Prievidza4
4.BKM Iskra Svit A4
5.MBK Victoria Žilina3
6.BK 04 AC LB SNV3
7.ŠBK Junior Levice2
8.BK Lokomotíva Sereď2
Skupina 9-13
9.MBK AŠK Slávia Trnava3
10.MŠK BK Žiar nad Hronom3
11.BSC Bratislava2
12.BK MŠK Kežmarok1
13.1 BK Michalovce0
Skupina východ
1.BKM Iskra Svit A19
2.Abovia 96 Košice18
3.MBK Victoria Žilina15
4.BK 04 AC LB SNV15
5.1 BK Michalovce13
6.BK MŠK Kežmarok10
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava24
2.BK Lokomotíva Sereď22
3.MBA Prievidza20
4.ŠBK Junior Levice18
5.MŠK BK Žiar nad Hronom16
6.BSC Bratislava13
7.MBK AŠK Slávia Trnava13
Predchádzajúce zápasy
20.FebMBK AŠK Slávia Trnava - MŠK BK Žiar nad Hronom
  56:50 
17.FebMŠK BK Žiar nad Hronom - BK MŠK Kežmarok
  61:47 
10.FebBK 04 AC LB SNV - MBK Victoria Žilina
  70:94 
10.FebAbovia 96 Košice - BKM Iskra Svit A
  75:81 
10.FebMBA Prievidza - BK Lokomotíva Sereď
  85:65 
9.FebAbovia 96 Košice - MBK Victoria Žilina
  92:69 
9.FebMBK AŠK Slávia Trnava - BSC Bratislava
  68:81 
9.FebMBA Prievidza - BK Inter Bratislava
  45:59 
9.FebBK 04 AC LB SNV - BKM Iskra Svit A
  51:65 
6.FebBK Lokomotíva Sereď - BK Inter Bratislava
  70:91 
Nasledujúce zápasy
23.Feb [11:00] | SobBK MŠK Kežmarok - 1 BK MichalovceMŠH Nižná brána 17-Kežmarok
23.Feb [13:30] | SobBK Inter Bratislava - BKM Iskra Svit AHANT aréna Pasienky-Bratislava
23.Feb [15:00] | SobMBA Prievidza - BK 04 AC LB SNVZŠ S.Chalupku-Prievidza
24.Feb [10:00] | NedŠBK Junior Levice - BK 04 AC LB SNVŠH Dom športu-Levice
24.Feb [12:00] | NedBK Inter Bratislava - MBK Victoria ŽilinaHANT aréna Pasienky-Bratislava
9.Mar | SobMBK Victoria Žilina - ŠBK Junior Levice-
9.Mar | SobBK 04 AC LB SNV - BK Inter Bratislava-
9.Mar | SobAbovia 96 Košice - BK Lokomotíva Sereď-
9.Mar | Sob1 BK Michalovce - BSC Bratislava-
9.Mar | SobBK MŠK Kežmarok - MBK AŠK Slávia Trnava-

ŽL Staršie žiačky
Skupina 1- 6
1.BK AŠK Slávia Trnava29
2.Young Angels U15 Košice27
3.CBK 2004 Košice27
4.BK Lokomotíva Sereď27
5.MBK Stará Turá26
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica22
Skupina 7-9
1.MBK Ružomberok21
2.BAM Poprad21
3.ŠKBD Spišská Nová Ves16
Základná skupina
1.BK AŠK Slávia Trnava29
2.Young Angels U15 Košice27
3.CBK 2004 Košice27
4.BK Lokomotíva Sereď27
5.MBK Stará Turá26
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica22
7.MBK Ružomberok21
8.BAM Poprad21
9.ŠKBD Spišská Nová Ves16
Predchádzajúce zápasy
10.FebYoung Angels U15 Košice - BAM Poprad
  58:37 
10.FebBK AŠK Slávia Trnava - MBK Stará Turá
  73:44 
10.FebCBK 2004 Košice - ŠKBD Spišská Nová Ves
  81:34 
9.FebBK Lokomotíva Sereď - MBK Stará Turá
  66:28 
9.FebYoung Angels U15 Košice - ŠKBD Spišská Nová Ves
  75:27 
9.FebCBK 2004 Košice - BAM Poprad
  78:47 
9.FebMBK Ružomberok - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  68:64 
30.JanBK AŠK Slávia Trnava - BK Lokomotíva Sereď
  60:63 
27.JanMBK Stará Turá - Young Angels U15 Košice
  58:51 
27.JanMBK Ružomberok - BK AŠK Slávia Trnava
  48:71 
Nasledujúce zápasy
23.Feb [13:00] | SobBK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia TrnavaSokolovňa, M.R.Štefánika-Sereď
23.Feb [16:00] | SobBAM Poprad - ŠKBD Spišská Nová VesZŠ Komenského-Poprad
23.Feb [17:00] | SobYoung Angels U15 Košice - MBK Stará TuráŠH Loko, Čermeľská-Košice
24.Feb [10:00] | NedCBK 2004 Košice - MBK Stará TuráZŠ Juhoslovanská-Košice
2.Mar [13:00] | SobMBK Ružomberok - ŠKBD Spišská Nová VesŠH Koniareň-Ružomberok
2.Mar [16:00] | SobBK Lokomotíva Sereď - Young Angels U15 KošiceSokolovňa, M.R.Štefánika-Sereď
2.Mar [16:15] | SobBK AŠK Slávia Trnava - CBK 2004 KošiceŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava
3.Mar [9:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava - Young Angels U15 KošiceŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava
3.Mar [10:30] | NedBK Lokomotíva Sereď - CBK 2004 KošiceSokolovňa, M.R.Štefánika-Sereď
3.Mar [13:30] | NedMBK Ružomberok - BAM PopradŠH Koniareň-Ružomberok


Prehľad súťaží