Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga mužiJuniorky, 1 Liga ženyASWBLSP ŽenyDL Juniori
DL JuniorkyDL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky

Extraliga muži - SBL
Základná skupina
1.BK Inter Bratislava47
2.KB Košice A44
3.BK Levickí Patrioti A44
4.BC Prievidza41
5.Iskra Svit41
6.MBK Rieker Com-therm Komárno37
7.VSEMvs Karlovka Bratislava A33
8.MBK Handlová31
9.PP TV Raj Žilina29
10.BK 04 AC LB SNV28
Predchádzajúce zápasy
20.JanBK Levickí Patrioti A - BC Prievidza
   
20.JanBK 04 AC LB SNV - BK Inter Bratislava
   
20.JanKB Košice A - Iskra Svit
   
20.JanPP TV Raj Žilina - MBK Rieker Com-therm Komárno
   
20.JanVSEMvs Karlovka Bratislava A - MBK Handlová
   
19.JanIskra Svit - BK Inter Bratislava
  80:89 
13.JanBK Inter Bratislava - KB Košice A
  75:81 
13.JanPP TV Raj Žilina - Iskra Svit
  83:100 
13.JanMBK Rieker Com-therm Komárno - MBK Handlová
  99:87 
13.JanBC Prievidza - BK 04 AC LB SNV
  94:69 
Nasledujúce zápasy
24.Jan [18:00] | StrMBK Handlová - PP TV Raj ŽilinaŠH-Handlová
24.Jan [18:00] | StrBK Inter Bratislava - BK Levickí Patrioti AHANT aréna Pasienky-Bratislava
24.Jan [18:00] | StrIskra Svit - BK 04 AC LB SNVIskra Aréna (ŠH)-Svit
24.Jan [18:00] | StrMBK Rieker Com-therm Komárno - KB Košice AMŠH Športová 1-Komárno
24.Jan [19:00] | StrVSEMvs Karlovka Bratislava A - BC PrievidzaFTVŠ UK Lafranconi-Bratislava
27.Jan | SobIskra Svit - BK Levickí Patrioti A-
27.Jan | SobMBK Rieker Com-therm Komárno - BK 04 AC LB SNV-
27.Jan | SobMBK Handlová - KB Košice-
27.Jan | SobBasketbal Žilina - MBK Karlovka Bratislava A-
27.Jan | SobBK Inter Bratislava - BC Prievidza-

Extraliga ženy
Skupina 1- 4
1.GOOD ANGELS Košice11
2.Piešťanské Čajky11
3.MBK Ružomberok8
4.BAM Poprad6
Skupina 5-8
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica10
2.BKM Junior UKF Nitra10
3.ŠBK Šamorín9
4.BK Slovan Bratislava7
Základná skupina
1.GOOD ANGELS Košice27
2.Piešťanské Čajky27
3.MBK Ružomberok24
4.BAM Poprad20
5.BK ŠKP 08 Banská Bystrica19
6.ŠBK Šamorín18
7.BKM Junior UKF Nitra18
8.BK Slovan Bratislava15
Predchádzajúce zápasy
17.JanPiešťanské Čajky - GOOD ANGELS Košice
  72:66 
13.JanŠBK Šamorín - BAM Poprad
  67:65 
13.JanMBK Ružomberok - BK Slovan Bratislava
  95:30 
13.JanBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BKM Junior UKF Nitra
  74:54 
6.JanBAM Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  61:42 
6.JanBK Slovan Bratislava - ŠBK Šamorín
  53:60 
6.JanBKM Junior UKF Nitra - Piešťanské Čajky
  65:83 
17.DecBAM Poprad - BKM Junior UKF Nitra
  78:62 
16.DecBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava
  62:38 
16.DecŠBK Šamorín - GOOD ANGELS Košice
  43:72 
Nasledujúce zápasy
27.Jan | SobGOOD ANGELS Košice - BAM Poprad-
27.Jan | SobŠBK Šamorín - BKM Junior UKF Nitra-
27.Jan | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava-
27.Jan | SobPiešťanské Čajky - MBK Ružomberok-
3.Feb | SobGOOD ANGELS Košice - Piešťanské Čajky-
3.Feb | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠBK Šamorín-
3.Feb | SobBK Slovan Bratislava - BKM Junior UKF Nitra-
3.Feb | SobBAM Poprad - MBK Ružomberok-
17.Feb | SobMBK Ružomberok - GOOD ANGELS Košice-
17.Feb | SobPiešťanské Čajky - BAM Poprad-

1.Liga muži
Skupina 1- 6
1.BKM Lučenec2
2.IMC Slovakia P.Bystrica2
3.ŠKP BBC B.Bystrica2
4.MŠK Iskra Petržalka1
5.BK ŠKP Štart Bratislava1
6.KB TU Košice1
Skupina 7-11
7.VŠEMvs Karlovka BA B2
8.ACADEMIC ŽU Žilina2
9.PU Prešov ISKRA Svit B1
10.MBK AŠK Slávia Trnava1
11.BK MŠK Žiar nad Hronom0
Skupina východ
1.ŠKP BBC B.Bystrica15
2.BKM Lučenec13
3.KB TU Košice12
4.BK MŠK Žiar nad Hronom11
5.PU Prešov ISKRA Svit B9
Skupina západ
1.IMC Slovakia P.Bystrica18
2.MŠK Iskra Petržalka16
3.BK ŠKP Štart Bratislava16
4.VŠEMvs Karlovka BA B15
5.MBK AŠK Slávia Trnava13
6.ACADEMIC ŽU Žilina12
Predchádzajúce zápasy
20.JanBKM Lučenec - IMC Slovakia P.Bystrica
   
20.JanMŠK Iskra Petržalka - BK ŠKP Štart Bratislava
   
14.JanACADEMIC ŽU Žilina - PU Prešov ISKRA Svit B
  89:74 
13.JanŠKP BBC B.Bystrica - MŠK Iskra Petržalka
  80:70 
13.JanIMC Slovakia P.Bystrica - BK ŠKP Štart Bratislava
  93:80 
13.JanKB TU Košice - BKM Lučenec
  85:106 
13.JanVŠEMvs Karlovka BA B - MBK AŠK Slávia Trnava
  112:69 
16.DecMBK AŠK Slávia Trnava - BK ŠKP Štart Bratislava
  70:87 
16.DecBKM Lučenec - BK MŠK Žiar nad Hronom
  96:83 
16.DecIMC Slovakia P.Bystrica - MŠK Iskra Petržalka
  69:85 
Nasledujúce zápasy
21.Jan [11:30] | NedVŠEMvs Karlovka BA B - ACADEMIC ŽU ŽilinaZŠ Majerníkova 62-Bratislava
21.Jan [15:00] | NedPU Prešov ISKRA Svit B - BK MŠK Žiar nad HronomIskra Aréna (ŠH)-Svit
3.Feb | SobACADEMIC ŽU Žilina - MBK AŠK Slávia Trnava-
3.Feb | SobKB TU Košice - MŠK Iskra Petržalka-
3.Feb | SobIMC Slovakia P.Bystrica - ŠKP BBC B.Bystrica-
3.Feb | SobBK ŠKP Štart Bratislava - BKM Lučenec-
3.Feb | SobBK MŠK Žiar nad Hronom - VŠEMvs Karlovka BA B-
10.Feb | SobACADEMIC ŽU Žilina - BK MŠK Žiar nad Hronom-
10.Feb | SobŠKP BBC B.Bystrica - BK ŠKP Štart Bratislava-
10.Feb | SobMBK AŠK Slávia Trnava - PU Prešov ISKRA Svit B-

Juniorky, 1 Liga ženy
Základná skupina
1.BK Slovan Bratislava26
2.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z)26
3.Young Angels Yellow KE24
4.BK ZŠ Zvolen24
5.BK EILAT PU Prešov (Z)24
6.MBK Stará Turá (Z)23
7.ŠBK Spišská Nová Ves22
8.Young Angels Blue KE21
9.MBK Ružomberok21
10.BKM Bardejov (Z)19
11.BK AŠK Slávia Trnava17
12.ŽBK Rožňava17
13.BKŽ Levice (Z)16
14.ŠŠK Žilina-Budatín16
15.BO Spartak Myjava16
Predchádzajúce zápasy
20.JanBK EILAT PU Prešov (Z) - Young Angels Blue KE
   
20.JanŠBK Spišská Nová Ves - BKŽ Levice (Z)
   
20.JanBKM Bardejov (Z) - Young Angels Yellow KE
   
20.JanŠŠK Žilina-Budatín - BK Slovan Bratislava
   
20.JanCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z) - BO Spartak Myjava
   
20.JanMBK Ružomberok - BK AŠK Slávia Trnava
   
13.JanBK ZŠ Zvolen - BO Spartak Myjava
  88:17 
11.JanBKŽ Levice (Z) - BO Spartak Myjava
  56:61 
10.JanYoung Angels Blue KE - ŠBK Spišská Nová Ves
  55:31 
7.JanCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z) - BK ZŠ Zvolen
  67:44 
Nasledujúce zápasy
21.Jan [10:00] | NedMBK Ružomberok - BK Slovan BratislavaŠH Koniareň-Ružomberok
21.Jan [10:00] | NedŽBK Rožňava - BKŽ Levice (Z)ŠH gymn. Štítnická-Rožňava
21.Jan [10:30] | NedBKM Bardejov (Z) - Young Angels Blue KEŠH Mier-Bardejov
21.Jan [11:00] | NedŠŠK Žilina-Budatín - BK AŠK Slávia TrnavaZŠ Budatín-Žilina
21.Jan [11:00] | NedBK EILAT PU Prešov (Z) - Young Angels Yellow KEŠH-Sabinov
21.Jan [13:00] | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z) - MBK Stará Turá (Z)ZŠ Juhoslovanská-Košice
24.Jan [16:30] | StrŽBK Rožňava - BK ZŠ ZvolenŠH gymn. Štítnická-Rožňava
26.Jan [17:30] | PiaYoung Angels Yellow KE - ŠBK Spišská Nová VesAngels aréna-Košice
30.Jan [16:00] | UtoŠBK Spišská Nová Ves - BK ZŠ ZvolenŠH SNV-Spišská Nová Ves
3.Feb | SobBK AŠK Slávia Trnava - Young Angels Blue KE-

ASWBL
Základná skupina
1.Flying Foxes SVP Post20
2.Basket Flames18
3.UBI Graz18
4.BK ZŠ Zvolen17
5.BK Duchess16
6.ATUS Gratkorn13
7.ASKO DBBC Linz-Enns13
8.BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica8
Predchádzajúce zápasy
20.JanASKO DBBC Linz-Enns - Flying Foxes SVP Post
   
20.JanATUS Gratkorn - BK ZŠ Zvolen
   
20.JanUBI Graz - BK ZŠ Zvolen
   
20.JanBK Duchess - BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica
   
14.JanBK ZŠ Zvolen - ASKO DBBC Linz-Enns
  77:53 
13.JanBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - ASKO DBBC Linz-Enns
  59:63 
13.JanATUS Gratkorn - Basket Flames
  56:76 
13.JanBK Duchess - UBI Graz
  77:47 
16.DecFlying Foxes SVP Post - BK ZŠ Zvolen
  91:35 
16.DecUBI Graz - ATUS Gratkorn
  73:64 
Nasledujúce zápasy
27.Jan [14:00] | SobBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - Basket FlamesFakulta UMB, Tajovského-Banská Bystrica
28.Jan | NedFlying Foxes SVP Post - UBI Graz-
28.Jan | NedBK ZŠ Zvolen - Basket Flames-
28.Jan | NedBK Duchess - ATUS Gratkorn-
28.Jan | NedASKO DBBC Linz-Enns - BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica-
3.Feb | SobUBI Graz - ASKO DBBC Linz-Enns-
3.Feb | SobBasket Flames - Flying Foxes SVP Post-
3.Feb | SobBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - BK Duchess-
10.Feb | SobBasket Flames - BK Duchess-
10.Feb | SobATUS Gratkorn - BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica-

SP Ženy
Play off
Finále
GOOD ANGELS Košice0
Piešťanské Čajky0
Predchádzajúce zápasy
20.JanGOOD ANGELS Košice - ŠBK Šamorín
  100:37 
20.JanPiešťanské Čajky - MBK Ružomberok
  72:66 
19.JanŠBK Šamorín - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  70:66 
19.JanMBK Ružomberok - BKM Junior UKF Nitra
  77:44 
20.DecBKM Junior UKF Nitra - MBK Stará Turá (Z)
  103:60 
20.DecBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels Yellow KE
  86:56 
13.DecMBK Stará Turá (Z) - BKM Junior UKF Nitra
  47:94 
13.DecYoung Angels Yellow KE - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  54:63 
Nasledujúce zápasy
21.Jan [16:00] | NedGOOD ANGELS Košice - Piešťanské ČajkyDiplomat aréna-Piešťany

DL Juniori
Základná skupina
1.IMC Slovakia P.Bystrica20
2.ŠBK Junior Levice18
3.MBK Victoria Žilina18
4.KB TU Košice18
5.BK 04 AC LB SNV17
6.MBA Prievidza16
7.MBK Karlovka Bratislava16
8.BKM Iskra Svit16
9.ŠKP BBC Banská Bystrica14
10.BK Junior Komárno12
11.MBK Handlová12
12.1 BK Michalovce11
13.BK MŠK Kežmarok10
Predchádzajúce zápasy
20.JanKB TU Košice - MBK Victoria Žilina
   
20.Jan1 BK Michalovce - IMC Slovakia P.Bystrica
   
20.JanBK 04 AC LB SNV - BK Junior Komárno
   
20.JanBK MŠK Kežmarok - MBK Karlovka Bratislava
   
20.JanMBA Prievidza - ŠBK Junior Levice
   
20.JanMBK Handlová - ŠKP BBC Banská Bystrica
   
19.JanKB TU Košice - IMC Slovakia P.Bystrica
   
7.JanMBK Karlovka Bratislava - 1 BK Michalovce
  85:50 
7.JanŠKP BBC Banská Bystrica - BKM Iskra Svit
  75:64 
7.JanBK Junior Komárno - KB TU Košice
  66:91 
Nasledujúce zápasy
21.Jan [9:00] | NedMBK Handlová - ŠBK Junior LeviceŠH-Handlová
21.Jan [9:30] | NedBK 04 AC LB SNV - MBK Karlovka BratislavaŠH Markušovská cesta-Spišská Nová Ves
21.Jan [10:00] | NedMBA Prievidza - ŠKP BBC Banská BystricaNiké aréna-Prievidza
21.Jan [10:00] | Ned1 BK Michalovce - MBK Victoria ŽilinaGPH Masarykova-Michalovce
21.Jan [10:00] | NedBK MŠK Kežmarok - BK Junior KomárnoMŠH Nižná brána 17-Kežmarok
3.Feb | SobMBK Handlová - BKM Iskra Svit-
3.Feb | Sob1 BK Michalovce - ŠKP BBC Banská Bystrica-
3.Feb | SobKB TU Košice - ŠBK Junior Levice-
3.Feb | SobBK 04 AC LB SNV - MBK Victoria Žilina-
3.Feb | SobBK MŠK Kežmarok - IMC Slovakia P.Bystrica-

DL Juniorky
Základná skupina

DL Kadeti
Základná skupina
1.BK 04 AC LB SNV22
2.BKM SPU Nitra21
3.ŠBK Junior Levice21
4.MBK Victoria Žilina20
5.BK Inter Bratislava20
6.BK Lokomotíva Sereď19
7.IMC Slovakia P.Bystrica19
8.BKM Iskra Svit17
9.MBA Prievidza16
10.MBK Liptovský Mikuláš14
11.MŠK BK Žiar nad Hronom14
12.ŠKP BBC B.Bystrica13
13.BSC Bratislava12
Predchádzajúce zápasy
20.JanBKM SPU Nitra - MBK Liptovský Mikuláš
   
14.JanMŠK BK Žiar nad Hronom - BK Inter Bratislava
  79:82 
14.JanŠKP BBC B.Bystrica - IMC Slovakia P.Bystrica
  48:117 
14.JanŠBK Junior Levice - MBK Victoria Žilina
  85:70 
14.JanMBA Prievidza - BSC Bratislava
  80:46 
14.JanBKM Iskra Svit - BK Lokomotíva Sereď
  52:83 
14.JanBK 04 AC LB SNV - BKM SPU Nitra
  56:69 
13.JanBK 04 AC LB SNV - BK Lokomotíva Sereď
  80:74 
13.JanMŠK BK Žiar nad Hronom - BSC Bratislava
  87:51 
13.JanBKM Iskra Svit - BKM SPU Nitra
  45:77 
Nasledujúce zápasy
21.Jan [11:00] | NedBK Lokomotíva Sereď - MBK Liptovský MikulášSokolovňa, M.R.Štefánika-Sereď
27.Jan | SobIMC Slovakia P.Bystrica - MBK Victoria Žilina-
27.Jan | SobŠBK Junior Levice - BSC Bratislava-
27.Jan | SobŠKP BBC B.Bystrica - BK Inter Bratislava-
27.Jan | SobMBA Prievidza - BK Lokomotíva Sereď-
27.Jan | SobMŠK BK Žiar nad Hronom - BKM SPU Nitra-
27.Jan | SobBKM Iskra Svit - MBK Liptovský Mikuláš-
28.Jan | NedBK 04 AC LB SNV - MBK Liptovský Mikuláš-
28.Jan | NedMBA Prievidza - BKM SPU Nitra-
28.Jan | NedMŠK BK Žiar nad Hronom - BK Lokomotíva Sereď-

DL Kadetky
Základná skupina
1.Young Angels Košice33
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica33
3.BAM Poprad30
4.BK AŠK Slávia Trnava A29
5.ŠBK Spišská Nová Ves28
6.BK Lokomotíva Sereď27
7.BK ZŠ Zvolen27
8.BK Slovan Bratislava25
9.BK Klokani Ivanka pri Dunaji21
10.BK Petržalka21
11.BKM Žilina20
12.BK AŠK Slávia Trnava B18
Predchádzajúce zápasy
20.JanBK Lokomotíva Sereď - ŠBK Spišská Nová Ves
   
19.JanBK Klokani Ivanka pri Dunaji - ŠBK Spišská Nová Ves
   
17.JanBK AŠK Slávia Trnava B - BK AŠK Slávia Trnava A
  50:68 
17.JanBK Petržalka - BK Slovan Bratislava
  58:63 
17.JanBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BK Lokomotíva Sereď
  45:103 
17.JanŠBK Spišská Nová Ves - Young Angels Košice
  54:65 
17.JanBK ZŠ Zvolen - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  43:71 
14.JanBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Lokomotíva Sereď
  67:52 
14.JanBAM Poprad - BK AŠK Slávia Trnava B
  100:39 
14.JanBK Slovan Bratislava - Young Angels Košice
  33:86 
Nasledujúce zápasy
21.Jan [12:00] | NedBAM Poprad - BKM ŽilinaZŠ Komenského-Poprad
24.Jan [18:00] | StrBK Lokomotíva Sereď - Young Angels KošiceSokolovňa, M.R.Štefánika-Sereď
27.Jan | SobYoung Angels Košice - BK AŠK Slávia Trnava B-
27.Jan | SobŠBK Spišská Nová Ves - BK AŠK Slávia Trnava A-
27.Jan | SobBK Lokomotíva Sereď - BK Petržalka-
27.Jan | SobBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BK Slovan Bratislava-
27.Jan | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BAM Poprad-
27.Jan | SobBK ZŠ Zvolen - BKM Žilina-
28.Jan | NedŠBK Spišská Nová Ves - BK AŠK Slávia Trnava B-
28.Jan | NedYoung Angels Košice - BK AŠK Slávia Trnava A-

ŽL Starší žiaci
Skupina východ
1.MBK Victoria Žilina14
2.ABOVIA 96 Košice13
3.BK 04 AC LB SNV12
4.BKM Iskra Svit11
5.ŠŠK KAC Jednota Košice10
6.BK ŠPD Rožňava9
7.BK Slovenský orol Levoča8
8.TYDAM UJPŠ Košice7
Skupina západ
1.BBK Bánovce nad Bebravou16
2.BK Inter Bratislava14
3.MBK AŠK Slávia Trnava14
4.ŠBK Junior Levice13
5.MBK AŠK Slávia Trnava17
6.MŠK BK Žiar nad Hronom15
7.IMC Slovakia P.Bystrica10
8.MBA Prievidza9
9.MBA Prievidza12
10.IMC Slovakia P.Bystrica12
Predchádzajúce zápasy
20.JanBBK Bánovce nad Bebravou - IMC Slovakia P.Bystrica
   
20.JanTYDAM UJPŠ Košice - BK ŠPD Rožňava
   
20.JanMBK AŠK Slávia Trnava - ŠBK Junior Levice
   
20.JanTJ Strojár Malacky (MS) - MŠK BK Žiar nad Hronom
   
20.JanŠŠK KAC Jednota Košice - ABOVIA 96 Košice
   
20.JanBK Inter Bratislava - MBA Prievidza
   
20.JanBSC Bratislava - BKM SPU Nitra (MS)
   
20.JanBK 04 AC LB SNV - BK Slovenský orol Levoča
   
17.JanBBK Bánovce nad Bebravou - MBK AŠK Slávia Trnava
  77:65 
13.JanBBK Bánovce nad Bebravou - BSC Bratislava
  94:39 
Nasledujúce zápasy
21.Jan [10:00] | NedBK Inter Bratislava - MŠK BK Žiar nad HronomHANT aréna Pasienky-Bratislava
21.Jan [10:00] | NedBSC Bratislava - ŠBK Junior LeviceŠH Domkárska-Bratislava
21.Jan [10:00] | NedMBK AŠK Slávia Trnava - BKM SPU Nitra (MS)ŠH Hajdóczyho-Trnava
21.Jan [10:30] | NedTJ Strojár Malacky (MS) - MBA PrievidzaZŠ Štúrova-Malacky
21.Jan [12:30] | NedBKM Iskra Svit - MBK Victoria ŽilinaIskra Aréna (ŠH)-Svit
25.Jan [18:00] | ŠtvBKM SPU Nitra (MS) - TJ Strojár Malacky (MS)ZŠ Škultétyho, Klokočina-Nitra
1.Feb [17:15] | ŠtvBKM SPU Nitra (MS) - BK Inter BratislavaZŠ Škultétyho, Klokočina-Nitra
3.Feb | SobTYDAM UJPŠ Košice - MBK Victoria Žilina-
3.Feb | SobBK Slovenský orol Levoča - ŠŠK KAC Jednota Košice-
3.Feb | SobBK ŠPD Rožňava - BKM Iskra Svit-

ŽL Staršie žiačky
Skupina východ
1.Young Angels 2003 Košice24
2.Young Angels 2004 Košice22
3.ŠBK Spišská Nová Ves16
4.BAM Poprad15
5.ŠŠK Union Press KE14
6.ŽBK Rožňava12
7.MBK Ružomberok11
Skupina západ
1.BKM Junior UKF Nitra23
2.BK Nové Mesto nad Váhom19
3.BK Klokani Ivanka pri Dunaji15
4.BK ŠKP 08 Banská Bystrica18
5.BK ŠKP 08 Banská Bystrica15
6.MBK Stará Turá17
7.BK Slovan Bratislava10
8.BK Slovan Bratislava12
Predchádzajúce zápasy
20.JanMBK Stará Turá - BK Slovan Bratislava
   
20.JanBK Nové Mesto nad Váhom - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
   
20.JanŽBK Rožňava - MBK Ružomberok
   
20.JanBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK AŠK Slávia Trnava
   
20.JanBK ZŠ Zvolen (MS) - BKM Junior UKF Nitra
   
20.JanŠBK Spišská Nová Ves - BAM Poprad
   
17.JanBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BKM Junior UKF Nitra
  75:80 
5.JanYoung Angels 2004 Košice - Young Angels 2003 Košice
  40:53 
19.DecYoung Angels 2004 Košice - MBK Ružomberok
  63:33 
14.DecYoung Angels 2003 Košice - Young Angels 2004 Košice
  65:36 
Nasledujúce zápasy
21.Jan [10:00] | NedBK ZŠ Zvolen (MS) - BK AŠK Slávia TrnavaZŠ nám. Mládeže-Zvolen
21.Jan [10:00] | NedBK Nové Mesto nad Váhom - BK Slovan Bratislava5.ZŠ Tematínska-Nové Mesto nad Váhom
21.Jan [10:00] | NedMBK Stará Turá - BK Klokani Ivanka pri DunajiŠH Stará Turá-Stará Turá
21.Jan [10:00] | NedŠŠK Union Press KE - MBK RužomberokŠH Loko, Čermeľská-Košice
21.Jan [10:00] | NedBAM Poprad - ŠBK Spišská Nová VesZŠ Komenského-Poprad


Prehľad súťaží