Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Kadetky - 2018-2019

Skupina 1-8Skupina 9-14Skupina východSkupina západ
Skupina 9-14

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
9.
BKM Junior UKF Nitra
8
8
0
570 : 302
268
16
10.
BK Slovan Bratislava
8
6
2
489 : 436
53
14
11.
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
8
5
3
540 : 467
73
13
12.
MBK Ružomberok
8
2
6
417 : 485
-68
10
13.
ŽBK Rožňava
6
2
4
288 : 364
-76
8
14.
BKM Žilina - Závodie
8
0
8
349 : 599
-250
8

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.9.Feb [14:00] | SobBKM Junior UKF NitraŽBK Rožňava 84:23 (52:5)ZŠ Hôrka
2.2.Feb [15:00] | SobMBK RužomberokBK Klokani Ivanka pri Dunaji 77:67 (35:41)ŠH Koniareň
3.2.Feb [14:00] | SobBKM Žilina - ZávodieBK Slovan Bratislava35:61 (14:41)ZŠ Slovenských dobrovoľníkov
2. kolo
4.3.Feb [11:00] | NedMBK RužomberokBK Slovan Bratislava45:59 (25:39)ŠH Koniareň
5.3.Feb [11:00] | NedBKM Žilina - ZávodieBK Klokani Ivanka pri Dunaji53:66 (28:33)ZŠ Slovenských dobrovoľníkov
3. kolo
6.16.Feb [14:00] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBK Slovan Bratislava 85:39 (55:19)ZŠ SNP 3
7.16.Feb [18:00] | SobBKM Junior UKF NitraMBK Ružomberok 66:32 (38:11)ZŠ Hôrka
8.16.Feb [16:00] | SobŽBK RožňavaBKM Žilina - Závodie 68:49 (30:16)ŠH gymn. Štítnická
4. kolo
9.17.Feb [10:00] | NedBKM Junior UKF NitraBKM Žilina - Závodie 70:26 (42:12)ZŠ Hôrka
10.17.Feb [10:00] | NedŽBK RožňavaMBK Ružomberok 57:44 (37:19)ŠH gymn. Štítnická
5. kolo
11.10.Mar [14:30] | NedMBK RužomberokBKM Žilina - Závodie 71:54 (43:26)ŠH Koniareň
12.9.Mar [15:00] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBKM Junior UKF Nitra44:63 (24:42)ZŠ SNP 3
13.9.Mar [15:00] | SobBK Slovan BratislavaŽBK Rožňava 53:43 (27:24)SF STU, Nám. Slobody 17
6. kolo
14.10.Mar [11:00] | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiŽBK Rožňava 72:61 (46:18)ZŠ SNP 3
15.10.Mar [9:00] | NedBK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra51:73 (28:32)SF STU, Nám. Slobody 17
7. kolo
16.30.Mar [14:00] | SobŽBK RožňavaBKM Junior UKF Nitra36:62 (13:33)ŠH gymn. Štítnická
17.30.Mar [14:30] | SobBK Slovan BratislavaMBK Ružomberok 71:64 (29:35)SF STU, Nám. Slobody 17
18.30.Mar [14:30] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBKM Žilina - Závodie 88:59 (41:27)ZŠ SNP 3
8. kolo
19.31.Mar [11:00] | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiMBK Ružomberok 53:41 (29:25)ZŠ SNP 3
20.31.Mar [10:45] | NedBK Slovan BratislavaBKM Žilina - Závodie 81:26 (31:18)SF STU, Nám. Slobody 17
9. kolo
21.13.Apr [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji 74:65 (23:30)SF STU, Nám. Slobody 17
22.13.Apr [14:00] | SobBKM Žilina - ZávodieBKM Junior UKF Nitra47:94 (15:40)ZŠ Slovenských dobrovoľníkov
23.31.Maj [14:00] | PiaMBK RužomberokŽBK RožňavaŠH Koniareň
10. kolo
24.14.Apr [10:00] | NedMBK RužomberokBKM Junior UKF Nitra43:58 (24:33)ŠH Koniareň
25.31.Maj [11:00] | PiaBKM Žilina - ZávodieŽBK RožňavaZŠ Slovenských dobrovoľníkov
11. kolo
26.4.Maj | SobBKM Žilina - ZávodieMBK Ružomberok
27.4.Maj | SobŽBK RožňavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
28.4.Maj | SobBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava
12. kolo
29.5.Maj | NedBKM Junior UKF NitraBK Klokani Ivanka pri Dunaji
30.5.Maj | NedŽBK RožňavaBK Slovan Bratislava



Prehľad súťaží