Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

1 Liga ženy, Juniorky - 2018-2019

Skupina 1-8Skupina 9-19Skupina východSkupina západ
Skupina 9-19

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
9.
Young Angels U17 Košice (J)
11
10
1
750 : 498
252
21
10.
BKM Bardejov
12
6
6
707 : 715
-8
18
11.
ŠBK Spišská Nová Ves (J)
11
6
5
625 : 641
-16
17
12.
BAM Poprad (J)
11
5
6
739 : 655
84
16
13.
TYDAM UPJŠ Košice
11
6
5
594 : 583
11
16
14.
BK Slovan Bratislava (J)
8
8
0
515 : 322
193
16
15.
BK AŠK Slávia Trnava (J)
8
6
2
551 : 537
14
14
16.
ŽBK Rožňava (J)
11
0
11
600 : 948
-348
11
17.
ŠŠK Žilina - Budatín (J)
8
2
6
431 : 497
-66
10
18.
BO Spartak Myjava (J)
7
0
7
370 : 486
-116
7

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.9.Feb [16:00] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)BKM Bardejov 77:54 (45:21)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
2.16.Mar [14:00] | SobBO Spartak Myjava (J)ŽBK Rožňava (J)ŠH
3.9.Feb [14:00] | SobŠŠK Žilina - Budatín (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)51:55 (26:33)ZŠ Budatín
5.9.Feb [20:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)Young Angels U17 Košice (J) 63:60 (37:30)Dom športu, Junácka 6
2. kolo
7.10.Feb [13:30] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)ŽBK Rožňava (J) 98:83 (52:37)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
8.10.Feb [10:00] | NedBO Spartak Myjava (J)BKM Bardejov53:65 (27:32)ŠH
9.10.Feb [13:30] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)BAM Poprad (J)57:77 (23:43)ZŠ Budatín
11.10.Feb | NedBK Slovan Bratislava (J)TYDAM UPJŠ Košice 20:0 (:)
3. kolo
13.2.Mar [14:00] | SobŽBK Rožňava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)ŠH gymn. Štítnická
15.23.Feb [20:30] | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)BK Slovan Bratislava (J)ŠH SNV
17.23.Feb [15:00] | SobYoung Angels U17 Košice (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)Angels aréna
18.23.Feb [16:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceBO Spartak Myjava (J)ŠH Medická 4
4. kolo
20.24.Feb [14:00] | NedBKM BardejovŠŠK Žilina - Budatín (J)ŠH Mier
22.24.Feb [10:30] | NedBAM Poprad (J)BK Slovan Bratislava (J)ZŠ Komenského
23.24.Feb [10:00] | NedYoung Angels U17 Košice (J)BO Spartak Myjava (J)ŠH Loko, Čermeľská
24.24.Feb [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceBK AŠK Slávia Trnava (J)ŠH Medická 4
5. kolo
25.2.Mar [14:00] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
26.2.Mar [14:30] | SobBO Spartak Myjava (J)BAM Poprad (J)ŠH
27.13.Mar [17:15] | StrŠŠK Žilina - Budatín (J)Young Angels U17 Košice (J)ZŠ Budatín
29.17.Mar [11:00] | NedBK Slovan Bratislava (J)ŽBK Rožňava (J)Dom športu, Junácka 6
6. kolo
31.3.Mar [11:15] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)BAM Poprad (J)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
32.3.Mar [10:00] | NedBO Spartak Myjava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)ŠH
33.3.Mar [11:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)TYDAM UPJŠ KošiceZŠ Budatín
35.2.Mar [16:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)BKM BardejovDom športu, Junácka 6
7. kolo
37.23.Mar | SobBKM BardejovBO Spartak Myjava (J)
38.23.Mar | SobŽBK Rožňava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
39.23.Mar | SobBAM Poprad (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)
41.23.Mar | SobTYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava (J)
8. kolo
43.24.Mar | NedŽBK Rožňava (J)BO Spartak Myjava (J)
44.24.Mar | NedBKM BardejovBK AŠK Slávia Trnava (J)
45.24.Mar | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)
47.24.Mar | NedYoung Angels U17 Košice (J)BK Slovan Bratislava (J)
9. kolo
50.6.Apr | SobŠŠK Žilina - Budatín (J)BKM Bardejov
52.6.Apr | SobBK Slovan Bratislava (J)BAM Poprad (J)
53.6.Apr | SobBO Spartak Myjava (J)Young Angels U17 Košice (J)
54.6.Apr | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)TYDAM UPJŠ Košice
10. kolo
55.7.Apr | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)ŽBK Rožňava (J)
57.7.Apr | NedBK Slovan Bratislava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
59.7.Apr | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)Young Angels U17 Košice (J)
60.7.Apr | NedBO Spartak Myjava (J)TYDAM UPJŠ Košice
11. kolo
61.27.Apr | SobBAM Poprad (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
62.27.Apr | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)BO Spartak Myjava (J)
63.27.Apr | SobTYDAM UPJŠ KošiceŠŠK Žilina - Budatín (J)
65.27.Apr | SobBKM BardejovBK Slovan Bratislava (J)
12. kolo
67.28.Apr | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
68.28.Apr | NedBAM Poprad (J)BO Spartak Myjava (J)
69.28.Apr | NedYoung Angels U17 Košice (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)
71.28.Apr | NedŽBK Rožňava (J)BK Slovan Bratislava (J)

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
4.29.Sep [10:00] | SobŽBK Rožňava (J)TYDAM UPJŠ Košice48:83 (24:48)ŠH gymn. Štítnická
49.30.Sep [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava (J) 62:53 (32:28)ŠH Medická 4
6.13.Okt [11:00] | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)Young Angels U17 Košice (J)49:69 (30:30)ŠH SNV
51.14.Okt [12:00] | NedYoung Angels U17 Košice (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J) 57:53 (33:24)Angels aréna
11.27.Okt [17:00] | SobBKM BardejovŠBK Spišská Nová Ves (J)52:56 (21:31)ŠH Mier
15.27.Okt [14:00] | SobŠŠK Žilina - Budatín (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)73:78 (39:37)ZŠ Budatín
15.7.Nov [18:30] | StrYoung Angels U17 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice 53:43 (27:23)Angels aréna
56.28.Okt [12:00] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)BKM Bardejov51:56 (22:28)ŠH SNV
60.28.Okt [10:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J) 60:49 (37:15)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
60.14.Nov [18:30] | StrTYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U17 Košice (J)41:56 (17:33)Angels aréna
16.11.Nov [11:30] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice53:61 (33:22)ŠH Medická 4
20.10.Nov [12:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)BO Spartak Myjava (J) 72:49 (42:23)Dom športu, Junácka 6
20.10.Nov [14:00] | SobBAM Poprad (J)BKM Bardejov 66:35 (31:19)Aréna Poprad
61.10.Nov [11:30] | SobTYDAM UPJŠ KošiceŠBK Spišská Nová Ves (J) 64:43 (26:30)ŠH Medická 4
65.11.Nov [11:00] | NedBO Spartak Myjava (J)BK Slovan Bratislava (J)49:74 (17:46)ŠH
65.11.Nov [9:00] | NedBKM BardejovBAM Poprad (J) 61:56 (24:32)ŠH Mier
21.24.Nov [13:00] | SobBAM Poprad (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)54:56 (30:28)ZŠ Komenského
22.24.Nov [17:00] | SobŽBK Rožňava (J)BKM Bardejov66:70 (36:28)ŠH gymn. Štítnická
66.25.Nov [9:00] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)BAM Poprad (J) 59:49 (31:28)ŠH SNV
67.25.Nov [13:00] | NedBKM BardejovŽBK Rožňava (J) 95:43 (48:13)ŠH Mier
30.6.Jan [11:15] | NedBAM Poprad (J)ŽBK Rožňava (J) 108:55 (51:22)ZŠ Komenského
75.9.Dec [10:00] | NedŽBK Rožňava (J)BAM Poprad (J)72:94 (28:53)ŠH gymn. Štítnická
31.23.Dec [10:00] | NedŽBK Rožňava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)66:86 (30:46)ŠH gymn. Štítnická
33.16.Dec [11:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)BK Slovan Bratislava (J)46:77 (22:43)ZŠ Budatín
33.21.Nov [18:00] | StrYoung Angels U17 Košice (J)BKM Bardejov 64:28 (33:15)Angels aréna
76.18.Dec [15:45] | UtoŠBK Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava (J) 64:62 (35:34)ŠH SNV
78.3.Nov [15:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J) 63:37 (43:17)Dom športu, Junácka 6
78.28.Nov [17:00] | StrBKM BardejovYoung Angels U17 Košice (J)56:73 (24:31)ŠH Mier
38.12.Jan [15:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J) 69:37 (27:13)Dom športu, Junácka 6
38.12.Jan [18:30] | SobBKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice 82:54 (39:28)ŠH Mier
39.12.Jan [14:00] | SobBO Spartak Myjava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)45:62 (19:23)ŠH
39.12.Jan [13:00] | SobBAM Poprad (J)Young Angels U17 Košice (J)59:64 (27:35)ZŠ Komenského
83.13.Jan [11:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)BK Slovan Bratislava (J)44:77 (28:49)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
83.13.Jan [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov 56:53 (31:33)ŠH Medická 4
84.13.Jan [11:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)BO Spartak Myjava (J) 56:42 (24:15)ZŠ Budatín
84.13.Jan [15:30] | NedYoung Angels U17 Košice (J)BAM Poprad (J) 66:54 (36:26)Angels aréna
42.26.Jan [16:00] | SobYoung Angels U17 Košice (J)ŽBK Rožňava (J) 96:20 (46:12)Angels aréna
43.26.Jan [18:30] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)BO Spartak Myjava (J) 72:60 (37:27)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
43.26.Jan [10:30] | SobTYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad (J) 71:59 (38:28)ŠH Medická 4
87.27.Jan [10:00] | NedŽBK Rožňava (J)Young Angels U17 Košice (J)32:92 (24:39)ŠH gymn. Štítnická
88.27.Jan [11:00] | NedBO Spartak Myjava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)72:85 (29:47)ŠH
88.27.Jan [10:30] | NedBAM Poprad (J)TYDAM UPJŠ Košice 63:59 (29:23)ZŠ Komenského


Prehľad súťaží