Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

1 Liga ženy, Juniorky - 2018-2019

Skupina 1-8Skupina 9-19Skupina východSkupina západ
Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
18
17
1
1429 : 953
476
35
2.
Young Angels U19 Košice (J)
18
15
3
1484 : 888
596
33
3.
BK EILAT PU Prešov
18
13
5
1259 : 1142
117
31
4.
MBK Ružomberok
18
12
6
1234 : 948
286
30
5.
Young Angels U17 Košice (J)
18
11
7
1126 : 942
184
29
6.
TYDAM UPJŠ Košice
18
7
11
982 : 1142
-160
25
7.
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
18
5
13
939 : 1199
-260
23
8.
BKM Bardejov
18
5
13
930 : 1191
-261
23
9.
BAM Poprad (J)
18
5
13
1081 : 1248
-167
23
10.
ŽBK Rožňava (J)
18
0
18
883 : 1694
-811
18
O konečnom poradí na 7.-9.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.29.Sep [14:00] | SobYoung Angels U19 Košice (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J) 92:53 (48:33)Angels aréna
2.7.Okt [13:00] | NedBKM BardejovBK EILAT PU Prešov54:74 (30:48)ŠH Mier
3.27.Sep [18:00] | ŠtvBAM Poprad (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE44:61 (24:21)ZŠ Komenského
4.29.Sep [10:00] | SobŽBK Rožňava (J)TYDAM UPJŠ Košice48:83 (24:48)ŠH gymn. Štítnická
5.25.Sep [15:00] | UtoMBK RužomberokYoung Angels U17 Košice (J) 61:48 (34:17)ŠH Koniareň
2. kolo
46.30.Sep [10:00] | NedŠKBD Spišská Nová Ves (J)Young Angels U19 Košice (J)44:86 (21:41)ŠH SNV
47.6.Okt [19:00] | SobBK EILAT PU PrešovBKM Bardejov 52:33 (24:12)ŠH Sabinov
48.30.Sep [11:00] | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBAM Poprad (J) 99:38 (53:19)ZŠ Juhoslovanská
49.30.Sep [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava (J) 62:53 (32:28)ŠH Medická 4
50.3.Okt [18:00] | StrYoung Angels U17 Košice (J)MBK Ružomberok44:61 (26:33)Angels aréna
3. kolo
6.13.Okt [11:00] | SobŠKBD Spišská Nová Ves (J)Young Angels U17 Košice (J)49:69 (30:30)ŠH SNV
7.13.Okt [11:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceMBK Ružomberok51:55 (22:24)ŠH Medická 4
8.13.Okt [13:00] | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŽBK Rožňava (J) 118:45 (57:23)ZŠ Juhoslovanská
9.13.Okt [18:00] | SobBK EILAT PU PrešovBAM Poprad (J) 85:66 (51:31)ŠH Sabinov
10.13.Okt [17:00] | SobYoung Angels U19 Košice (J)BKM Bardejov 88:39 (38:21)Angels aréna
4. kolo
51.14.Okt [12:00] | NedYoung Angels U17 Košice (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J) 57:53 (33:24)Angels aréna
52.14.Okt [11:00] | NedMBK RužomberokTYDAM UPJŠ Košice 70:47 (32:28)ŠH Koniareň
53.14.Okt [12:30] | NedŽBK Rožňava (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE51:81 (26:49)ŠH gymn. Štítnická
54.14.Okt [15:30] | NedBAM Poprad (J)BK EILAT PU Prešov76:81 (41:40)ZŠ Komenského
55.17.Okt [17:00] | StrBKM BardejovYoung Angels U19 Košice (J)33:90 (21:41)ŠH Mier
5. kolo
11.27.Okt [17:00] | SobBKM BardejovŠKBD Spišská Nová Ves (J)52:56 (21:31)ŠH Mier
12.26.Okt [19:00] | PiaBAM Poprad (J)Young Angels U19 Košice (J)48:86 (28:35)ZŠ Komenského
13.27.Okt [14:00] | SobŽBK Rožňava (J)BK EILAT PU Prešov62:86 (33:47)ŠH gymn. Štítnická
14.20.Okt [11:00] | SobMBK RužomberokCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE55:83 (25:27)ŠH Koniareň
15.7.Nov [18:30] | StrYoung Angels U17 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice 53:43 (27:23)Angels aréna
6. kolo
56.28.Okt [12:00] | NedŠKBD Spišská Nová Ves (J)BKM Bardejov51:56 (22:28)ŠH SNV
57.28.Okt [11:30] | NedYoung Angels U19 Košice (J)BAM Poprad (J) 90:36 (40:19)Angels aréna
58.28.Okt [11:00] | NedBK EILAT PU PrešovŽBK Rožňava (J) 115:54 (55:26)ŠH Sabinov
59.28.Okt [11:00] | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEMBK Ružomberok 74:55 (46:27)ZŠ Juhoslovanská
60.14.Nov [18:30] | StrTYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U17 Košice (J)41:56 (17:33)Angels aréna
7. kolo
16.11.Nov [11:30] | NedŠKBD Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice53:61 (33:22)ŠH Medická 4
17.10.Nov [15:00] | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U17 Košice (J) 68:58 (33:30)ZŠ Juhoslovanská
18.10.Nov [12:00] | SobMBK RužomberokBK EILAT PU Prešov58:80 (28:43)ŠH Koniareň
19.10.Nov [12:00] | SobYoung Angels U19 Košice (J)ŽBK Rožňava (J) 125:35 (63:14)Angels aréna
20.10.Nov [14:00] | SobBAM Poprad (J)BKM Bardejov 66:35 (31:19)Aréna Poprad
8. kolo
61.10.Nov [11:30] | SobTYDAM UPJŠ KošiceŠKBD Spišská Nová Ves (J) 64:43 (26:30)ŠH Medická 4
62.11.Nov [15:00] | NedYoung Angels U17 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE49:72 (26:41)Angels aréna
63.11.Nov [11:00] | NedBK EILAT PU PrešovMBK Ružomberok 73:60 (36:33)ŠH Sabinov
64.11.Nov [12:00] | NedŽBK Rožňava (J)Young Angels U19 Košice (J)48:110 (19:64)ŠH gymn. Štítnická
65.11.Nov [9:00] | NedBKM BardejovBAM Poprad (J) 61:56 (24:32)ŠH Mier
9. kolo
21.24.Nov [13:00] | SobBAM Poprad (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)54:56 (30:28)ZŠ Komenského
22.24.Nov [17:00] | SobŽBK Rožňava (J)BKM Bardejov66:70 (36:28)ŠH gymn. Štítnická
23.13.Nov [15:00] | UtoMBK RužomberokYoung Angels U19 Košice (J) 70:53 (37:26)ŠH Koniareň
24.24.Nov [15:00] | SobYoung Angels U17 Košice (J)BK EILAT PU Prešov 70:64 (28:29)Angels aréna
25.24.Nov [10:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE60:80 (28:35)ŠH Medická 4
10. kolo
66.25.Nov [9:00] | NedŠKBD Spišská Nová Ves (J)BAM Poprad (J) 59:49 (31:28)ŠH SNV
67.25.Nov [13:00] | NedBKM BardejovŽBK Rožňava (J) 95:43 (48:13)ŠH Mier
68.25.Nov [13:30] | NedYoung Angels U19 Košice (J)MBK Ružomberok 59:39 (28:16)Angels aréna
69.25.Nov [11:00] | NedBK EILAT PU PrešovYoung Angels U17 Košice (J) 62:54 (31:26)ŠH Sabinov
70.25.Nov [10:00] | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KETYDAM UPJŠ Košice 76:47 (46:26)ZŠ Juhoslovanská
11. kolo
26.8.Dec [10:30] | SobŠKBD Spišská Nová Ves (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE46:66 (25:40)ŠH SNV
27.8.Dec [17:00] | SobBK EILAT PU PrešovTYDAM UPJŠ Košice 75:61 (33:27)ŠH Sabinov
28.8.Dec [17:00] | SobYoung Angels U19 Košice (J)Young Angels U17 Košice (J) 56:53 (29:30)Angels aréna
29.8.Dec [10:00] | SobBKM BardejovMBK Ružomberok50:67 (28:39)ŠH Mier
30.6.Jan [11:15] | NedBAM Poprad (J)ŽBK Rožňava (J) 108:55 (51:22)ZŠ Komenského
12. kolo
71.9.Dec [10:00] | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠKBD Spišská Nová Ves (J) 94:46 (46:24)ZŠ Juhoslovanská
72.9.Dec [14:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceBK EILAT PU Prešov 53:40 (22:18)ŠH Medická 4
73.10.Dec [18:00] | PonYoung Angels U17 Košice (J)Young Angels U19 Košice (J)60:63 (38:26)Angels aréna
74.9.Dec [12:00] | NedMBK RužomberokBKM Bardejov 80:38 (41:22)ŠH Koniareň
75.9.Dec [10:00] | NedŽBK Rožňava (J)BAM Poprad (J)72:94 (28:53)ŠH gymn. Štítnická
13. kolo
31.23.Dec [10:00] | NedŽBK Rožňava (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)66:86 (30:46)ŠH gymn. Štítnická
32.17.Nov [14:00] | SobMBK RužomberokBAM Poprad (J) 84:38 (50:8)ŠH Koniareň
33.21.Nov [18:00] | StrYoung Angels U17 Košice (J)BKM Bardejov 64:28 (33:15)Angels aréna
34.17.Nov [10:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U19 Košice (J)33:89 (26:49)ŠH Medická 4
35.22.Dec [14:30] | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBK EILAT PU Prešov 79:54 (37:22)ZŠ Juhoslovanská
14. kolo
76.18.Dec [15:45] | UtoŠKBD Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava (J) 64:62 (35:34)ŠH SNV
77.18.Nov [10:00] | NedBAM Poprad (J)MBK Ružomberok 73:64 (42:32)ZŠ Komenského
78.28.Nov [17:00] | StrBKM BardejovYoung Angels U17 Košice (J)56:73 (24:31)ŠH Mier
79.18.Nov [14:30] | NedYoung Angels U19 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice 94:36 (46:16)ŠH Loko, Čermeľská
80.15.Dec [18:00] | SobBK EILAT PU PrešovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE65:90 (24:49)ŠH Sabinov
15. kolo
36.12.Jan [18:00] | SobŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK EILAT PU Prešov51:61 (25:33)ŠH SNV
37.9.Jan [18:00] | StrYoung Angels U19 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE 84:51 (43:24)Angels aréna
38.12.Jan [18:30] | SobBKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice 82:54 (39:28)ŠH Mier
39.12.Jan [13:00] | SobBAM Poprad (J)Young Angels U17 Košice (J)59:64 (27:35)ZŠ Komenského
40.12.Jan [14:00] | SobŽBK Rožňava (J)MBK Ružomberok32:89 (17:42)ŠH gymn. Štítnická
16. kolo
81.19.Jan [18:00] | SobBK EILAT PU PrešovŠKBD Spišská Nová Ves (J) 64:63 (32:40)ŠH Sabinov
82.13.Jan [9:00] | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U19 Košice (J) 82:61 (50:32)ZŠ Juhoslovanská
83.13.Jan [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov 56:53 (31:33)ŠH Medická 4
84.13.Jan [15:30] | NedYoung Angels U17 Košice (J)BAM Poprad (J) 66:54 (36:26)Angels aréna
85.13.Jan [13:00] | NedMBK RužomberokŽBK Rožňava (J) 120:39 (51:20)ŠH Koniareň
17. kolo
41.26.Jan [10:00] | SobMBK RužomberokŠKBD Spišská Nová Ves (J) 89:34 (41:14)ŠH Koniareň
42.26.Jan [16:00] | SobYoung Angels U17 Košice (J)ŽBK Rožňava (J) 96:20 (46:12)Angels aréna
43.26.Jan [10:30] | SobTYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad (J) 71:59 (38:28)ŠH Medická 4
44.26.Jan [14:00] | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBKM Bardejov 81:39 (44:25)ZŠ Juhoslovanská
45.20.Jan [14:00] | NedBK EILAT PU PrešovYoung Angels U19 Košice (J)62:100 (27:47)ŠH Sabinov
18. kolo
86.27.Jan [11:30] | NedŠKBD Spišská Nová Ves (J)MBK Ružomberok32:57 (15:30)ŠH SNV
87.27.Jan [10:00] | NedŽBK Rožňava (J)Young Angels U17 Košice (J)32:92 (24:39)ŠH gymn. Štítnická
88.27.Jan [10:30] | NedBAM Poprad (J)TYDAM UPJŠ Košice 63:59 (29:23)ZŠ Komenského
89.27.Jan [10:30] | NedBKM BardejovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE56:74 (22:47)ŠH Mier
90.27.Jan [12:30] | NedYoung Angels U19 Košice (J)BK EILAT PU Prešov58:66 (32:27)Angels aréna



Prehľad súťaží