Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

1 Liga ženy, Juniorky - 2018-2019

Skupina východSkupina západ
Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
MBK Stará Turá
8
7
1
598 : 384
214
15
2.
BK ŠK UMB Banská Bystrica
8
7
1
533 : 405
128
15
3.
BK ZŠ Zvolen
6
6
0
420 : 269
151
12
4.
Improve your basket Loko Sereď (J)
8
4
4
452 : 517
-65
12
5.
Dubček Bratislava
6
4
2
452 : 298
154
10
6.
BK Slovan Bratislava (J)
7
3
4
411 : 403
8
10
7.
BK AŠK Slávia Trnava (J)
8
2
6
409 : 559
-150
10
8.
ŠŠK Žilina - Budatín (J)
9
0
9
395 : 592
-197
9
9.
BO Spartak Myjava (J)
6
0
6
260 : 503
-243
6

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.29.Sep [14:00] | SobMBK Stará TuráBK ŠK UMB Banská Bystrica61:67 (22:34)ŠH Stará Turá
3.29.Sep [11:00] | SobBO Spartak Myjava (J)Improve your basket Loko Sereď (J)50:72 (29:41)ŠH
4.29.Sep [16:00] | SobDubček BratislavaBK AŠK Slávia Trnava (J) 78:35 (41:15)ZŠ Majerníkova 62
5.29.Sep [10:45] | SobBK ZŠ ZvolenŠŠK Žilina - Budatín (J) 59:32 (36:13)ZŠ nám. Mládeže
2. kolo
46.30.Sep [10:00] | NedBK ŠK UMB Banská BystricaMBK Stará Turá47:63 (16:26)Fakulta UMB, Tajovského
48.30.Sep [12:00] | NedImprove your basket Loko Sereď (J)BO Spartak Myjava (J) 92:48 (54:12)Sokolovňa, M.R.Štefánika
49.30.Sep [11:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)Dubček Bratislava44:76 (21:43)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
50.30.Sep [11:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)BK ZŠ Zvolen48:82 (22:43)ZŠ Budatín
3. kolo
6.13.Okt [16:00] | SobBK ŠK UMB Banská BystricaŠŠK Žilina - Budatín (J) 75:32 (37:12)Fakulta UMB, Tajovského
7.13.Okt [11:00] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)BK ZŠ Zvolen48:67 (22:31)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
8.13.Okt [16:00] | SobImprove your basket Loko Sereď (J)Dubček Bratislava51:92 (24:44)Sokolovňa, M.R.Štefánika
10.13.Okt [19:30] | SobMBK Stará TuráBK Slovan Bratislava (J) 72:49 (40:21)ŠH Stará Turá
4. kolo
51.14.Okt [11:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica40:76 (18:41)ZŠ Budatín
52.14.Okt [11:30] | NedBK ZŠ ZvolenBK AŠK Slávia Trnava (J) 66:40 (35:21)ŠH gym. Tajovského
53.14.Okt [13:30] | NedDubček BratislavaImprove your basket Loko Sereď (J) 97:37 (44:22)ZŠ Majerníkova 62
55.14.Okt [18:30] | NedBK Slovan Bratislava (J)MBK Stará Turá48:78 (29:48)HANT aréna Pasienky
5. kolo
11.27.Okt [16:30] | SobBK ŠK UMB Banská BystricaBK Slovan Bratislava (J) 59:54 (30:25)Fakulta UMB, Tajovského
12.27.Okt [14:00] | SobBO Spartak Myjava (J)MBK Stará Turá35:97 (22:50)ŠH
14.27.Okt [14:00] | SobBK ZŠ ZvolenImprove your basket Loko Sereď (J) 89:55 (49:23)ZŠ nám. Mládeže
15.27.Okt [14:00] | SobŠŠK Žilina - Budatín (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)73:78 (39:37)ZŠ Budatín
6. kolo
56.28.Okt [11:00] | NedBK Slovan Bratislava (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica51:59 (16:32)Dom športu, Junácka 6
57.28.Okt [14:00] | NedMBK Stará TuráBO Spartak Myjava (J) 96:29 (44:10)ŠH Stará Turá
59.28.Okt [9:30] | NedImprove your basket Loko Sereď (J)BK ZŠ Zvolen46:57 (23:25)Sokolovňa, M.R.Štefánika
60.28.Okt [10:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J) 60:49 (37:15)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
7. kolo
16.10.Nov [16:00] | SobBK ŠK UMB Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava (J) 78:46 (37:19)Fakulta UMB, Tajovského
17.10.Nov [18:00] | SobImprove your basket Loko Sereď (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J) 50:38 (30:12)Sokolovňa, M.R.Štefánika
19.10.Nov [11:00] | SobMBK Stará TuráDubček Bratislava 63:53 (30:31)ŠH Stará Turá
20.10.Nov [12:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)BO Spartak Myjava (J) 72:49 (42:23)Dom športu, Junácka 6
8. kolo
61.11.Nov [12:30] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica58:72 (34:39)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
62.11.Nov [11:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)Improve your basket Loko Sereď (J)46:49 (31:17)ZŠ Budatín
64.11.Nov [10:30] | NedDubček BratislavaMBK Stará Turá56:68 (20:34)ZŠ Majerníkova 62
65.11.Nov [11:00] | NedBO Spartak Myjava (J)BK Slovan Bratislava (J)49:74 (17:46)ŠH
9. kolo
21.24.Nov | SobBO Spartak Myjava (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
22.24.Nov [19:15] | SobDubček BratislavaBK Slovan Bratislava (J)ZŠ Majerníkova 62
23.24.Nov [11:00] | SobBK ZŠ ZvolenMBK Stará TuráZŠ nám. Mládeže
25.24.Nov [14:00] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)Improve your basket Loko Sereď (J)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
10. kolo
66.25.Nov | NedBK ŠK UMB Banská BystricaBO Spartak Myjava (J)
67.25.Nov [16:00] | NedBK Slovan Bratislava (J)Dubček BratislavaDom športu, Junácka 6
68.25.Nov | NedMBK Stará TuráBK ZŠ Zvolen
70.25.Nov | NedImprove your basket Loko Sereď (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
11. kolo
26.8.Dec | SobBK ŠK UMB Banská BystricaImprove your basket Loko Sereď (J)
28.8.Dec | SobMBK Stará TurኊK Žilina - Budatín (J)
29.8.Dec | SobBK Slovan Bratislava (J)BK ZŠ Zvolen
30.8.Dec | SobBO Spartak Myjava (J)Dubček Bratislava
12. kolo
71.9.Dec | NedImprove your basket Loko Sereď (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
73.9.Dec | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)MBK Stará Turá
74.9.Dec | NedBK ZŠ ZvolenBK Slovan Bratislava (J)
75.9.Dec | NedDubček BratislavaBO Spartak Myjava (J)
13. kolo
31.9.Dec [15:30] | NedDubček BratislavaBK ŠK UMB Banská BystricaZŠ Majerníkova 62
32.15.Dec [11:00] | SobBK ZŠ ZvolenBO Spartak Myjava (J)ZŠ nám. Mládeže
33.16.Dec [11:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)BK Slovan Bratislava (J)ZŠ Budatín
34.22.Dec | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)MBK Stará Turá
14. kolo
76.17.Nov [16:00] | SobBK ŠK UMB Banská BystricaDubček BratislavaFakulta UMB, Tajovského
77.16.Dec [11:00] | NedBO Spartak Myjava (J)BK ZŠ ZvolenŠH
78.3.Nov [15:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J) 63:37 (43:17)Dom športu, Junácka 6
79.23.Dec | NedMBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava (J)
15. kolo
37.12.Jan | SobMBK Stará TuráImprove your basket Loko Sereď (J)
38.12.Jan | SobBK Slovan Bratislava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
39.12.Jan | SobBO Spartak Myjava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)
40.12.Jan [15:00] | SobBK ZŠ ZvolenDubček BratislavaZŠ nám. Mládeže
16. kolo
82.13.Jan | NedImprove your basket Loko Sereď (J)MBK Stará Turá
83.13.Jan | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)BK Slovan Bratislava (J)
84.13.Jan | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)BO Spartak Myjava (J)
85.13.Jan [12:30] | NedDubček BratislavaBK ZŠ ZvolenZŠ Majerníkova 62
17. kolo
41.26.Jan | SobBK ZŠ ZvolenBK ŠK UMB Banská Bystrica
42.26.Jan | SobŠŠK Žilina - Budatín (J)Dubček Bratislava
43.26.Jan | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)BO Spartak Myjava (J)
44.26.Jan | SobImprove your basket Loko Sereď (J)BK Slovan Bratislava (J)
18. kolo
86.27.Jan | NedBK ŠK UMB Banská BystricaBK ZŠ Zvolen
87.27.Jan | NedDubček BratislavaŠŠK Žilina - Budatín (J)
88.27.Jan | NedBO Spartak Myjava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
89.27.Jan | NedBK Slovan Bratislava (J)Improve your basket Loko Sereď (J)



Prehľad súťaží