Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

1 Liga ženy, Juniorky - 2018-2019

Skupina východSkupina západ
Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
Young Angels U19 Košice (J)
2
2
0
178 : 97
81
4
2.
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
2
2
0
160 : 82
78
4
3.
TYDAM UPJŠ Košice
2
2
0
145 : 101
44
4
4.
BK EILAT PU Prešov
2
2
0
126 : 87
39
4
5.
MBK Ružomberok
2
2
0
122 : 92
30
4
6.
Young Angels U17 Košice (J)
2
0
2
92 : 122
-30
2
7.
BKM Bardejov
2
0
2
87 : 126
-39
2
8.
ŽBK Rožňava (J)
2
0
2
101 : 145
-44
2
9.
BAM Poprad (J)
2
0
2
82 : 160
-78
2
10.
ŠBK Spišská Nová Ves (J)
2
0
2
97 : 178
-81
2

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.29.Sep [14:00] | SobYoung Angels U19 Košice (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J) 92:53 (48:33)Angels aréna
2.7.Okt [13:00] | NedBKM BardejovBK EILAT PU Prešov54:74 (30:48)ŠH Mier
3.27.Sep [18:00] | ŠtvBAM Poprad (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE44:61 (24:21)ZŠ Komenského
4.29.Sep [10:00] | SobŽBK Rožňava (J)TYDAM UPJŠ Košice48:83 (24:48)ŠH gymn. Štítnická
5.25.Sep [15:00] | UtoMBK RužomberokYoung Angels U17 Košice (J) 61:48 (34:17)ŠH Koniareň
2. kolo
46.30.Sep [10:00] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)Young Angels U19 Košice (J)44:86 (21:41)ŠH SNV
47.6.Okt [19:00] | SobBK EILAT PU PrešovBKM Bardejov 52:33 (24:12)ŠH Sabinov
48.30.Sep [11:00] | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBAM Poprad (J) 99:38 (53:19)ZŠ Juhoslovanská
49.30.Sep [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava (J) 62:53 (32:28)ŠH Medická 4
50.3.Okt [18:00] | StrYoung Angels U17 Košice (J)MBK Ružomberok44:61 (26:33)Angels aréna
3. kolo
6.13.Okt [11:00] | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)Young Angels U17 Košice (J)ŠH SNV
7.13.Okt [11:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceMBK RužomberokŠH Medická 4
8.13.Okt [13:00] | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŽBK Rožňava (J)ZŠ Juhoslovanská
9.13.Okt [18:00] | SobBK EILAT PU PrešovBAM Poprad (J)ŠH Sabinov
10.13.Okt [17:00] | SobYoung Angels U19 Košice (J)BKM BardejovAngels aréna
4. kolo
51.14.Okt [12:00] | NedYoung Angels U17 Košice (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)Angels aréna
52.14.Okt [11:00] | NedMBK RužomberokTYDAM UPJŠ KošiceŠH Koniareň
53.14.Okt [12:30] | NedŽBK Rožňava (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠH gymn. Štítnická
54.14.Okt [15:30] | NedBAM Poprad (J)BK EILAT PU PrešovZŠ Komenského
55.17.Okt [17:00] | StrBKM BardejovYoung Angels U19 Košice (J)ŠH Mier
5. kolo
11.27.Okt | SobBKM BardejovŠBK Spišská Nová Ves (J)
12.27.Okt | SobBAM Poprad (J)Young Angels U19 Košice (J)
13.27.Okt | SobŽBK Rožňava (J)BK EILAT PU Prešov
14.20.Okt [11:00] | SobMBK RužomberokCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠH Koniareň
15.7.Nov [18:00] | StrYoung Angels U17 Košice (J)TYDAM UPJŠ KošiceAngels aréna
6. kolo
56.28.Okt | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)BKM Bardejov
57.28.Okt | NedYoung Angels U19 Košice (J)BAM Poprad (J)
58.28.Okt | NedBK EILAT PU PrešovŽBK Rožňava (J)
59.28.Okt | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEMBK Ružomberok
60.14.Nov [18:30] | StrTYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U17 Košice (J)Angels aréna
7. kolo
16.10.Nov | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice
17.10.Nov | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U17 Košice (J)
18.10.Nov [11:00] | SobMBK RužomberokBK EILAT PU PrešovŠH Koniareň
19.10.Nov | SobYoung Angels U19 Košice (J)ŽBK Rožňava (J)
20.10.Nov [14:00] | SobBAM Poprad (J)BKM BardejovAréna Poprad
8. kolo
61.11.Nov | NedTYDAM UPJŠ KošiceŠBK Spišská Nová Ves (J)
62.11.Nov | NedYoung Angels U17 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
63.11.Nov [11:00] | NedBK EILAT PU PrešovMBK RužomberokŠH Sabinov
64.11.Nov | NedŽBK Rožňava (J)Young Angels U19 Košice (J)
65.11.Nov [10:00] | NedBKM BardejovBAM Poprad (J)ŠH Mier
9. kolo
21.24.Nov | SobBAM Poprad (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
22.24.Nov | SobŽBK Rožňava (J)BKM Bardejov
23.21.Nov [14:30] | StrMBK RužomberokYoung Angels U19 Košice (J)ŠH Koniareň
24.24.Nov | SobYoung Angels U17 Košice (J)BK EILAT PU Prešov
25.24.Nov | SobTYDAM UPJŠ KošiceCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
10. kolo
66.25.Nov | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)BAM Poprad (J)
67.25.Nov | NedBKM BardejovŽBK Rožňava (J)
68.25.Nov | NedYoung Angels U19 Košice (J)MBK Ružomberok
69.25.Nov | NedBK EILAT PU PrešovYoung Angels U17 Košice (J)
70.25.Nov | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KETYDAM UPJŠ Košice
11. kolo
26.8.Dec | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
27.8.Dec | SobBK EILAT PU PrešovTYDAM UPJŠ Košice
28.8.Dec | SobYoung Angels U19 Košice (J)Young Angels U17 Košice (J)
29.8.Dec | SobBKM BardejovMBK Ružomberok
30.8.Dec | SobBAM Poprad (J)ŽBK Rožňava (J)
12. kolo
71.9.Dec | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠBK Spišská Nová Ves (J)
72.9.Dec | NedTYDAM UPJŠ KošiceBK EILAT PU Prešov
73.10.Dec [18:00] | PonYoung Angels U17 Košice (J)Young Angels U19 Košice (J)Angels aréna
74.9.Dec | NedMBK RužomberokBKM Bardejov
75.9.Dec | NedŽBK Rožňava (J)BAM Poprad (J)
13. kolo
31.22.Dec | SobŽBK Rožňava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
32.17.Nov [14:00] | SobMBK RužomberokBAM Poprad (J)ŠH Koniareň
33.21.Dec [18:00] | PiaYoung Angels U17 Košice (J)BKM BardejovAngels aréna
34.17.Nov [15:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U19 Košice (J)ŠH Medická 4
35.22.Dec | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBK EILAT PU Prešov
14. kolo
76.23.Dec | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava (J)
77.18.Nov [10:00] | NedBAM Poprad (J)MBK RužomberokZŠ Komenského
78.28.Nov [17:00] | StrBKM BardejovYoung Angels U17 Košice (J)ŠH Mier
79.18.Nov [10:00] | NedYoung Angels U19 Košice (J)TYDAM UPJŠ KošiceAngels aréna
80.15.Dec [18:00] | SobBK EILAT PU PrešovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠH Sabinov
15. kolo
36.12.Jan | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)BK EILAT PU Prešov
37.9.Jan [18:00] | StrYoung Angels U19 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEAngels aréna
38.12.Jan | SobBKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice
39.12.Jan | SobBAM Poprad (J)Young Angels U17 Košice (J)
40.12.Jan | SobŽBK Rožňava (J)MBK Ružomberok
16. kolo
81.13.Jan | NedBK EILAT PU PrešovŠBK Spišská Nová Ves (J)
82.13.Jan | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U19 Košice (J)
83.13.Jan | NedTYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov
84.13.Jan | NedYoung Angels U17 Košice (J)BAM Poprad (J)
85.13.Jan | NedMBK RužomberokŽBK Rožňava (J)
17. kolo
41.26.Jan | SobMBK RužomberokŠBK Spišská Nová Ves (J)
42.26.Jan | SobYoung Angels U17 Košice (J)ŽBK Rožňava (J)
43.26.Jan | SobTYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad (J)
44.26.Jan | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBKM Bardejov
45.26.Jan | SobBK EILAT PU PrešovYoung Angels U19 Košice (J)
18. kolo
86.27.Jan | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)MBK Ružomberok
87.27.Jan | NedŽBK Rožňava (J)Young Angels U17 Košice (J)
88.27.Jan | NedBAM Poprad (J)TYDAM UPJŠ Košice
89.27.Jan | NedBKM BardejovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
90.27.Jan | NedYoung Angels U19 Košice (J)BK EILAT PU Prešov



Prehľad súťaží