Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga ženy - 2018-2019

Play offSkupina 1- 4Skupina 5-8Základná skupina
Play off


1. kolo2. kolo3. kolo
Švrťfinále
MBK Ružomberok2
BK Slovan Bratislava0
Švrťfinále
Piešťanské Čajky2
BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
Švrťfinále
YOUNG ANGELS Košice2
BAM Poprad0
Švrťfinále
ŠBK Šamorín2
BKM Junior UKF Nitra0
Semifinále
MBK Ružomberok3
ŠBK Šamorín0
Semifinále
Piešťanské Čajky3
YOUNG ANGELS Košice1
o 5.-8.miesto
BKM Junior UKF Nitra2
BK Slovan Bratislava0
o 5.-8.miesto
BAM Poprad2
BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
o 5. miesto
BKM Junior UKF Nitra2
BAM Poprad0
o 7. miesto
BK ŠKP 08 Banská Bystrica2
BK Slovan Bratislava0
Finále
MBK Ružomberok3
Piešťanské Čajky0
o 3. miesto
YOUNG ANGELS Košice0
ŠBK Šamorín2


Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.9.Mar [17:00] | SobMBK RužomberokBK Slovan Bratislava 83:28 (34:21)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
2.9.Mar [18:00] | SobPiešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica 104:37 (49:23)
TV
Diplomat aréna
LIVE
3.9.Mar [18:00] | SobYOUNG ANGELS KošiceBAM Poprad 68:47 (34:18)
TV
Angels aréna
LIVE
4.9.Mar [19:00] | SobŠBK ŠamorínBKM Junior UKF Nitra 62:53 (32:32)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
5.13.Mar [18:00] | StrBK Slovan BratislavaMBK Ružomberok39:93 (27:52)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
6.13.Mar [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajky34:75 (17:41)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
7.13.Mar [17:30] | StrBAM PopradYOUNG ANGELS Košice50:67 (24:42)
TV
Aréna Poprad
LIVE
8.13.Mar [19:00] | StrBKM Junior UKF NitraŠBK Šamorín49:55 (25:31)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
2. kolo
13.23.Mar [17:00] | SobMBK RužomberokŠBK Šamorín 85:42 (48:16)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
14.23.Mar [18:00] | SobPiešťanské ČajkyYOUNG ANGELS Košice 73:52 (35:25)
TV
Diplomat aréna
LIVE
15.21.Mar [19:45] | ŠtvBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava 74:53 (35:27)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
16.23.Mar [18:00] | SobBAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica 74:40 (36:19)
TV
Aréna Poprad
LIVE
17.27.Mar [19:00] | StrŠBK ŠamorínMBK Ružomberok66:73 (39:33)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
18.27.Mar [18:00] | StrYOUNG ANGELS KošicePiešťanské Čajky 54:52 (30:24)
TV
Angels aréna
LIVE
19.27.Mar [18:00] | StrBK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra50:59 (27:28)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
20.27.Mar [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad57:66 (25:35)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
21.30.Mar [18:30] | SobMBK RužomberokŠBK Šamorín 76:47 (37:27)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
22.30.Mar [18:00] | SobPiešťanské ČajkyYOUNG ANGELS Košice 70:56 (32:31)
TV
Diplomat aréna
LIVE
26.3.Apr [18:00] | StrYOUNG ANGELS KošicePiešťanské Čajky53:86 (30:42)
TV
Angels aréna
LIVE
3. kolo
29.6.Apr [17:00] | SobBKM Junior UKF NitraBAM Poprad 73:48 (39:28)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
30.13.Apr [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava 62:50 (17:19)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
31.10.Apr [17:30] | StrBAM PopradBKM Junior UKF Nitra64:66 (26:28)
TV
Aréna Poprad
LIVE
32.17.Apr [18:00] | StrBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica42:52 (24:28)Dom športu, Junácka 6
LIVE
35.13.Apr [18:30] | SobMBK RužomberokPiešťanské Čajky 80:68 (52:29)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
36.13.Apr [18:00] | SobYOUNG ANGELS KošiceŠBK Šamorín58:62 (29:29)
TV
Angels aréna
LIVE
37.17.Apr [18:00] | StrPiešťanské ČajkyMBK Ružomberok56:67 (35:39)
TV
Diplomat aréna
LIVE
38.17.Apr [19:00] | StrŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS Košice 74:62 (36:32)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
39.20.Apr [17:00] | SobMBK RužomberokPiešťanské Čajky 62:54 (32:23)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
41.31.Maj | PiaPiešťanské ČajkyMBK Ružomberok
42.31.Maj | PiaMBK RužomberokPiešťanské Čajky



Prehľad súťaží