Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2018-2019

Skupina východSkupina západ
Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BKM Iskra Svit A
6
5
1
478 : 306
172
11
2.
Abovia 96 Košice
6
5
1
511 : 392
119
11
3.
BK 04 AC LB SNV
5
3
2
362 : 261
101
8
4.
1 BK Michalovce
6
2
4
393 : 490
-97
8
5.
MBK Victoria Žilina
5
2
3
426 : 312
114
7
6.
BK MŠK Kežmarok
6
0
6
192 : 601
-409
6

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.29.Sep [10:00] | SobBK MŠK KežmarokBKM Iskra Svit A18:104 (5:57)MŠH Nižná brána 17
3.10.Okt [17:30] | StrAbovia 96 Košice1 BK Michalovce 88:60 (46:24)SPŠ Dopravná
2. kolo
5.13.Okt [19:30] | SobBK MŠK KežmarokMBK Victoria Žilina31:123 (13:59)MŠH Nižná brána 17
7.13.Okt [9:00] | SobBK 04 AC LB SNVAbovia 96 Košice66:77 (30:24)ŠH SNV
3. kolo
10.14.Okt [10:30] | NedBKM Iskra Svit AMBK Victoria Žilina 73:64 (28:40)Iskra Aréna (ŠH)
11.14.Okt [11:30] | NedBK 04 AC LB SNV1 BK Michalovce 81:46 (24:21)ŠH SNV
4. kolo
13.27.Okt [17:00] | SobMBK Victoria ŽilinaAbovia 96 Košice71:77 (39:40)ZŠ Limbová, Solinky
15.22.Okt [18:30] | PonBK MŠK KežmarokBK 04 AC LB SNV22:97 (11:45)MŠH Nižná brána 17
5. kolo
17.28.Okt [9:30] | NedMBK Victoria Žilina1 BK Michalovce 108:68 (56:26)ZŠ Limbová, Solinky
20.27.Okt [11:00] | SobBKM Iskra Svit ABK 04 AC LB SNV 56:55 (24:27)Iskra Aréna (ŠH)
6. kolo
21.11.Nov [12:15] | NedBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina 63:60 (34:18)ŠH SNV
23.10.Nov [15:00] | SobAbovia 96 KošiceBK MŠK Kežmarok 89:42 (54:10)SPŠ Dopravná
24.10.Nov [11:00] | Sob1 BK MichalovceBKM Iskra Svit A 64:59 (32:34)GPH Masarykova
7. kolo
27.11.Nov [10:00] | NedAbovia 96 KošiceBKM Iskra Svit A74:85 (41:43)SPŠ Dopravná
28.11.Nov [12:15] | Ned1 BK MichalovceBK MŠK Kežmarok 87:48 (37:24)GPH Masarykova
8. kolo
29.30.Sep [10:30] | NedBKM Iskra Svit ABK MŠK Kežmarok 101:31 (59:14)Iskra Aréna (ŠH)
31.5.Okt [18:00] | Pia1 BK MichalovceAbovia 96 Košice68:106 (39:47)GPH Masarykova
9. kolo
34.24.Nov [13:30] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit AZŠ Limbová, Solinky
35.24.Nov [11:00] | Sob1 BK MichalovceBK 04 AC LB SNVGPH Masarykova
10. kolo
37.25.Nov [11:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBK MŠK KežmarokZŠ Limbová, Solinky
39.25.Nov [9:00] | NedAbovia 96 KošiceBK 04 AC LB SNVSPŠ Dopravná
11. kolo
41.8.Dec | Sob1 BK MichalovceMBK Victoria Žilina
44.8.Dec | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit A
12. kolo
45.9.Dec | NedAbovia 96 KošiceMBK Victoria Žilina
47.9.Dec | NedBK 04 AC LB SNVBK MŠK Kežmarok
13. kolo
51.12.Jan | SobBKM Iskra Svit AAbovia 96 Košice
52.12.Jan | SobBK MŠK Kežmarok1 BK Michalovce
14. kolo
53.13.Jan | NedMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
55.13.Jan | NedBK MŠK KežmarokAbovia 96 Košice
56.13.Jan | NedBKM Iskra Svit A1 BK Michalovce



Prehľad súťaží